Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Koleżanki! U mnie pięknie świeci słoneczko od rana.Zrobię obiadek i pójdę na działeczkę odpocząć po całym tygodniu ciężkiej pracy. Wam też życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo 🖐️ Jestem juz z moim aparatem z poworotem. Zaraz poczytam instrukcję, ale z tego co widzę jest zajebisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się jeszcze pożalę jak nikogo nie ma ;) Pojechałam kupić ten super aparat ;) i mowię panu, ze chce na raty. Wczesniej dzwonilam i powiedzieli mi, ze zadnego zaswiadczenia z pracy nie potrzebuje na taką mala kwotę. Pan zaczął wypełniać wniosek i mowi: Ojej! ale nie ma pani w bazie danych! Ja mowię: ale w jakiej bazie danych?????!!!!! no w lukasie w banku, i w cetelem tez pani nie ma. A ja: no na pewno mnie nie ma bo niby skąd. A brała pani cos na raty? NIE! O!!!! to nie dobrze. To nie moze pani wziasc tych rat 0% bez zaswiadczenia z pracy. No, do cholery jansej sobie mysle. Skad ja moglam to wiedziec???? TO ktos kto bierze caly czas raty ma wieksze fory w banku niz ten kto ich nie bierze??? Ludzie! paranoja. Mowie mu, ze nie mam czasu tak jezdzic sobie w ta i z powrotem Gdynia-Gdansk wiec biore te odsetki i juz. Ile? 184 zł!!!!!!!!!! Myslałam, ze sie przewrócę :O Patafiany jedne! Nie dość, ze musiałam zapłacic opłate 30 zł za to, ze odbieram produkt w salonie. Tak, tak. To jeszcze odsetki. Takze moj aparat byl cholernie drogi. Ma szczescie, ze robi ladne zdjecia i zoom rzeczywiscie ma super. a program upiekszania twarzy rewelacja! nikt juz nie zobaczy moich zmarszczek :D :D hi hi aaaa no i jeszcze musialam dokupic karte bo myslalam, ze a canonie tez jest SD, ale pani mowi ze olympus ma swoje jakies i kosztuje 99 zł!!!!!!!!! Chyba widziala moja mine i zaproponowala mi jakas za 30 zł, ktora musze wsadzic w taki czytnik i dopiero do aparatu. Pytania do tego wniosku tez zajebiste: jaki jest pani stan cywilny? yyyyyyyyyyyy.....ze co? nie rozumiem??? no, czy pani jest zamezna, wolna :O rece opadają. jakie pani ma mieszkanie? numer do pracy? a ja pytam: ale do mnie? do pokoju???? :D :D a on: nie, no do kadr :D :D Ja tam jak ze wsi wyszłam :D Nigdy juz nic nie wezme na raty chyba. Takze kolejna kasa w plecy. Jak wpisuje na moja liste wydatkow kolejne rzeczy to nie moge uwierzyc, ze wydalam juz tyle kasy. Za to juz znalazlam na amerykanskich stronach dodatkowa karte i wyszlo mi 60 zł a za dodatkową baterię (w sklepie 199 zł) wyszło mi 100 zł ! no i piekne etui tez znalazłam ;) Czekam az calkiem sie sciemni i zrobie zdjecie noca. Od jutra 4 dni!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titku
Mam pytanie odbiegające od tematu. A mianowice: Czy bedąc w Turcji(lub innym kraju, zagranicą) mozna odbierać smsy nie mająć roamingu w komórce? jeżeli tak czy koszty będą większe? Pytam się na tym forum,gdyż widzę że dużo osób z was wyjeżdża za granicę więc może będziecie coś wiedzieć na ten temat. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titku nie mam pojęcia jak to jest, ale mysle, ze tak. Nalepiej zadzwn na infolinię do swojego operatora i sie dowiedz to bedziesz wiedzial na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie masz roamingu to raczej nie możesz dostawać sms. karta będzie nie aktywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Właśnie niedawno wróciłam z działeczki,było super.Pogoda dopisała .Kolejne grilowanie zaliczone. Fannky - Pariss- ale się uśmiałam z twojej opowieści, chociaż wiem ,że dla Ciebie wcale nie było do śmiechu.Najważniejsze, że masz aparat. Pozdrawiam i 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pariss drogo Cię będzie kosztować ta "zabaweczka" ,no ale to już będziesz miała na kilka lat. titku-----ja mam telefon z Pleya i wjeżdżając doTurcji roaming miałam automatycznie.Wzięłam telefon ponieważ ,chodziło mi tylko o zegarek w telefonie.Wysłałam tylko 4 sms i odebrałam jedno połączenie do mnie .Wcześniej dzwoniłam do Pleya i pytałam jaki jest koszt ,więc pani powiedziała że min.rozmowy 5zł a wysłanie sms 1zł ,jak dostałam rachunek to zgłupiałam bo okazało się że mam do zapłaty 79zł ,za co ?Najlepiej kupić sobie karte w Turcji i dzwonić do Polski bo naprawdę się to opłaca. Pozdrawiam i życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja wczoraj jednak wybrałam się w góry, słonko świeciło ale na górze to zimnooo było :) Pariss ile kosztował ten sam aparat?? wzięłaś ten mju 9000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) Pariss no to "ładnie".. Fannky a Ty jak tam z przygotowaniami?z tego co pamiętam to my mamy podobnie,że prawie na ostatnia chwilę:D Szazza dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest nowa kamera!!! nr 3;) gdzieś hen hen daleko to chyba jest... w strone Oba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Fannky aparat kosztował wstepnie 1.037 + 30 zł za odbiór w sklepie+ 30 zł karta+184 odsetki = 1.281 zł. A wyobrazcie sobie, ze w USA ten aparat kosztuje 750 zł i z dodatkowymi akcesoriami czyli z kartą, dodatkową baterią i pieknym etui wyszłoby mi 1036 zł!!!!!! Jaja co? Tylko ze ja juz nie mialam dodatkowej kasy na to :O Kupie tylko akcesoria. Za to moja kolezanka z pokoju sie napalila zebym go jej przywiozla. Niepotrzebnie mowilam bo juz mam tyle zamowien ze nie wiem jak sie stamtad zabiore. Frogi ta 3 kamerke widzialam chyba w pt. Tez mysle, ze to dalej na Oba chyba. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim w poniedziałkowe słoneczne przedpołudnie! Jak tylko ładna pogoda to ja oczywiście mam drugą zmianę. Pariss,Fannky,Szazza,Frogi- .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam turkomaniaczki :) W najbliższym czasie zamierzam wybrać się z mężem i 1,5 rocznym synkiem na tydzień do Turcji. Czytam sobie Wasze forum od początku, jak na razie jestem na stronie 338, ale jak dotąd nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie - otóż czy w Alanii, w hotelu położonym w centrum może być zbyt głośno dla takiego 1,5-rocznego malucha? Ponieważ jedziemy z małym dzieckiem, więc nie nastawiamy się na dalsze wycieczki, ale też nie chcielibyśmy leżeć tylko na plaży (zresztą mój mąż tego nie znosi :) ) więc chcielibyśmy pozwiedzać sobie chociaż miasto i okolicę, w której będziemy, z tego względu atrakcyjny wydaje mi się hotel położony w ścisłym centrum, ale z drugiej strony obawiam się czy np. muzyka z dyskotek i hałas z ulicy nie bedą przeszkadzały synkowi spać? Czy w ogóle taki uliczny hałas i hotelowa dyskoteka są bardzo słyszalne w pokoju? My korzystać z dyskotek i tak nie zamierzamy, więc już sama nie wiem czy nie lepiej wybrać hotel gdzieś poza Alanią, np. w Konakli? I jeszcze jedno - czy np. w Bodrum, Marmaris lub innych popularnych miejscowościach jest ciszej? Mniej dyskotek? Do której miejscowości najlepiej pojechać, żeby sobie jak najwięcej pozwiedzać na miejscu (czyli piechotką lub ewentualnie dolmuszami)? Trochę zamotałam, ale mam nadzieję, że da się zrozumieć :) Będę wdzięczna za odpowiedzi :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszyczek jesli chcesz spokoju to wybierz Konakli. Tam sa naprawde fajne hotele. Do Alanii bedziecie miec 15 minut dolmuszem wiec nie jest źle i mozna robic sobie tam spacery. Tam hotele mają duze obszary i zawsze jest co robić. Zobacz na np. Royal Garden, Titan Garden. W Alanii spokojnie rowniez mozesz brac hotel i nie slychac zadnej muzy. Muzyka i najwieksza rozrywka jest w samym porcie a tam hoteli nie ma. Zreszta w kazdym hotelu sa bardzo szczelne okna i nie slychac nic z ulicy. W pokoju klima wiec da sie przezyc w nocy. Wez minimum hotel 4* jesli jedziesz z takim maluchem. Fajny hotel blisko centrum jest z TUI czy z Neckermanna i nazywa sie Panorama, moze tez Blue Star? on jest nieco schowany pod górami i blisko do centrum. Zobacz tez hotele ze Scan holiday, mają naprawdę dobre dla rodzin z dziecmi. Twoje dziecko jeszcze atrakcji nie potrzebuje, ale chodzi głownie o jedzenie i o obsługę hotelową. W takich lepszych hotelach dostaniesz i czajnik do pokoju zeby zagrzac wodę i lodówka jest na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o Marmaris (bo w Bodrum nie bylam) to tez nie jest jakos spokojnie i hoteli kolo samej promenady nie radzilabym. Za to spokojnie i bardzo ladnie jest w Icmeler niedaleko Marmaris. Tam sa piekne ogrody, ladne zatoczki, czysta woda a do Marmaris mozna przejsc promenadą jakie 4 km. Moze pomysl jeszcze o Kemer tam tez jest ladnie i spokojnie dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asisa123
witam laseczki czytam was od lutego jestescie wspaniale duzo zeczy sie od was dowiedzialam na temat turcji dziekuje ze jestescie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Frogi powoli kombinuje co muszę kupić żeby na koniec nie latać. więc po 1-2 rzeczy kupuje jak mi się przypomni :) samo pakowanie zostawię na środę :) w końcu lecę w nocy ( środa- czwartek) więc mam na to cały dzień- trochę z rana, trochę po pracy i bedzie ok :) Pariss jak aparat? wart swojej ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky, aparat naprawdę swietny poki co. Zobaczę jak sie sprawdzi w plenerze i w duzym sloncu ewentualnie w Meksyku. Duzy zoom rewelacja 10x optyczny i 5x cyfrowy, 12 megapikseli, fajne programy tematyczne. Mozliwosc zmiany z 12 mpx na 5 mpx. i ten program upiekszania tez super. Poza tym sam robi korekty juz w aparacie jak sie ustawi i zostawia pierwotne zdjecie i to poprawione i mozna sobie wybrac. Programu z plyty jeszcze nie instalowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss - ogromne dzięki za odpowiedź :) 🌼 Przejrzałam oferty na hotele, które polecałaś, ale niestety Royal Garden, Titan Garden i nawet Blue Star są poza moimi możliwościami finansowymi :( Panorama ma najbliższy dostępny termin na 7.10, więc dla mnie za późno, ze Scan Holiday znalazłam Eftalia Resort i będę go obserwować. Co do Konakli to skoro pocieszyłaś mnie, że z hałasem nie jest tak strasznie i spać się da to wolałabym jednak coś w centrum, bo jak znam życie ( i mojego męża ;) ) to za długo przy basenie nie poleżymy i będziemy ze 2 razy dziennie telepać się dolmuszami, a z maluchem i wózkiem to średnio wygodne. Spodobało mi się położenie Panoramy i Royal Garden i w tej okolicy znalazłam tańszy holet Plaza z Jeta - ale ma tylko 3 gwiazdki i różne opinie - zdaje mi się, że jedna z forumowiczek miała jechać do tego hotelu - czy mogłabym prosić o opinię? A ty Pariss co sądzisz o tym hotelu? Na pewno jest mniej wygodny niż 4-gwiazdkowce, ale jest w centrum i cena jest atrakcyjna (tak w ogóle ten wyjazd wymyśliłam ledwie ze 2 tygodnie temu i obiecałam mężowi, że znajdę jakąś dobrą ofertę, więc mogę dać max. 1500 zł/os/tydz. :( ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Koszyczek, napisz skad masz wylot i na jaki termin mniej wiecej. TO przejrzę hotele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Co słychać nowego dziewczyny ? To już w tym tygodniu dwie nasze koleżanki nas opuszczą ? Fajnie macie ! Pariss,frogi,fannky,bobo i reszta kobitek ❤️ Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czy wy już macie ulubuone tematy ??? :O przecież nie będę szukać przez cały ogólny topiku :O jakaś makabra ja dziś odprawiłam kuzynki ale za to w domu zaczął się remont. Bosko po prostu :O dobrze, że jeszcze tydzień i fruuuuuu :)))))) w końcu !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asisa123
pariss lece 23 wrzesnia do konakli i juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lecę jutro wieczorem :) mam stresa przed lotem,nigdy jeszcze nie leciałam samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! U mnie od rana piękna słoneczna pogoda. Szazza ,Pariss, Fannky Ona-24 nie bój się,bądź dobrej myśli.Ja też bałam się lecąc pierwszy raz a później nie mogłam się doczekać następnego lotu. Życzę miłego wypoczynku i miłych wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza, pewnie ze fajnie ;) juz nie moge sie doczekac. Fannky ulubione sa teraz po lewej stronie w tej samej linijce ;) Tez wczoraj myslalam, ze cos sie porobilo. W pracy patrze i nie ma, w domu nie ma i sie dopatrzylam w koncu. Asisa, to super! Ona -24 spakowana juz? nie boj sie. lot jest przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki niestety od tygodnia nie przeczytałam ani jednego postu bo poprostu mam duzo problemów i nie mam głowy na czytanie. Jak by sie cos działo to Frogi, Fannky, Bobo albo Pariss napiszcie na mojego maila. Pariss zdaje sie ty niedługo wyjedzasz tak wiec zycze ci udanego wyjazdu do Mex i Usa. Wracaj zdrowa i zachwycona. czekam na kartke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×