Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

🖐️ Bobo my w sumie nie mamy dużo więcej zdjęć bo jak się okazało żadna nie należy do wielbicielek pozowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!! U mnie juz ciemno :( Przeczytalam na stronie GTI ze beda miec w tym roku Turcję Egejską. Ciekawe jakie hotele i miejscowosci beda miec. Jeszcze 7 miesiecy i znowu nowy turecki sezon sie zacznie :) I wtedy moze w koncu i ja pojade do Alanii la la la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Jeszcze dwa dni wstawania i dwa dni szukania ciuchów w bałaganie ;) Fannky na jakie dwa wyjazdy yyyy? ;) :p hi...hi...Jak euro spadnie ponizej 4 zł to istnieje taka mozliwość, istnieje. A pytałas w biurze juz o koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry. nie jeszcze nie pytałam muszę tam wstąpić przy okazji. kiedy w końcu masz nadzieję, ogarnąć ten remont? bo my czekamy na zdjęciu efektu końcowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ja sama nie wiem kiedy. Jutro bede miec meble. W weekend zaczne układać, pozniej musze pochodzic za wszystkimi innymi rzeczami takze listopad mi zleci pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się martwisz ja miałam remont 1,5 mies temu a obrazek mam do tej pory nie powieszony i stoi za szafą :D nie ma komu dziury wywiercić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! Ja właśnie wróciłam z pracy i piję kawkę.Później pomyślę o obiadku na jutro. Pariss-uwijaj się z tym porządkiem bo święta tuż tuż. Fannky co Ty wygadujesz ,wszystkie wyszłyście na zdjęciach jak się należy,bardzo naturalnie . A teraz już zmykam . Miłego popołudnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo staram się. Do świąt planuję zdąrzyć. Jak teraz zrobię to na swieta tylko kurze zetre z podłóg i bede miec błysk ;) Idę lulać. Jutro po pracy idę sobie do meksykańskiej ;) mniam..mniam... Dobranoc 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) co ja mam ostatnio z tymi cichymi wielbicielami :O nie mogą mnie podrywać normalni faceci ?:O wczoraj na facebooku zaprosiłam kolegę z Turcji i co ?? jeszcze dobrze nie przyjął mojego zaproszenia a już dostałam list od wielbiciela z blue stara :O ja nawet nie wiem kto to bo bez zdjęcia. pisał, że on mnie zna i wie że z siostra byłam, jestem słodka ale zimna :D:D bo z nim nie rozmawiałam :D:d normalnie uwielbiam tych moich wielbicieli co z oddali do mnie wzdychają !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem już jak wygląda bo mnie zaprosił ale szczerze mówiąc bez uniformu trudno ich poznać :)) weszłam za to na facebooka żeby mu odpisać a on mi tu na czacie pisze :) biedny zawiedziony że on tyle razy do mnie zagadywał a ja taka bez serca :D:D w sumie mógł wyciągnąć jakieś wnioski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. Ja się już witam z pracy :) a gdzie się reszta podziewa ostatnio?? Frogi widziałam balowała chyba :) a reszta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Milym Paniom Wrocilam wypoczeta,zadowolona i opalona.Marmaris jest prze-cud-ny, chciałoby sie tam zostac na zawsze.Pogoda nam dopisala,poniedzialek tylko byl deszczowy,moje dziewczyny prawie sie porozpuszczaly w basenie.Na lotnisku hocki klocki z bagazem-byl za ciezki-musielismy przepakowywac walizki,ale jak przejsc obojetnie obok sklepu kiedy wszysko kosztuje przyslowiowe grosze.Jak sie ogarne odezwe sie jeszcze,musze najpierw stoczyc walke z praniem. Pozdrawiam. P.S. Dziekuje za zyczenia i pozdrowienia,przed wyjazdem nie mialam czasu tutaj zajzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Od godziny próbowałam podłączyć się do netu. miałam odłaczone wszystkie kable i zanim doszłam co do czego to się trochę powkurzałam. Fannky, ale widzisz jaki świat jest mały? Nawet ten internetowy. Juz nie raz sie o tym przekonałam. Catca jak się ogarniesz to wrzuć trochę zdjęć z Marmaris na naszą skrzynkę. Ciekawa jestem jak tam jest o tej prze roku. Ja znowu stoję z robotą :( Zanim położyli mi tapetę to mialam plan jak beda staly meble i kable i gniazdka mam poprzestawiane, a teraz jak wczoraj przyniesli meble to moja koncepcja sie zmienila i trzeba je znowu poprzenosic. A zeby to zrobic trzeba odsuwac szafe, cos wiercic, krecic itp. A przeciez zapakowanej szafy nie bedzie nikt ruszal. CZekam na sasiada elektryka ale nie wiem kiedy bedzie mial czas mi to zrobic. No mowie Wam jak ja sie z tym wszystkim kiedys wyrobie to chyba Nowy Rok bedzie. A gdzie ta Frogi baluje? Pozdrówka dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroźne dzień dobry 🖐️ ale zimno dobrze, że chociaż słonko się nieśmiało wychyla :) mój wielbiciel pisze do mnie systematycznie :) czeka na mnie i chce się już umówić :D:D:D uwielbiam ich optymizm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky to bedziesz miec chociaz przyjemną zimę. A jakis fajny chociaż? ;) Ja poukładałam w szafie i w komodzie. Nie moge ruszyc tylko mojej biblioteczki a tego najbardziej pragne bo jak widze te moje kochane ksiązki w tym niełądzie to mi sie serce kraje. Chyba zaraz lece z moja sis do hipermarketu :p ...moze jakiegos loda wciagne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki! U mnie piękna słoneczna pogoda dziś była.Byłam na grzybkach i nazbierałam zielonek , troszkę kurek, 7 rydzów i dwa dorodne prawdziwki i do tego maślaki. Było tak fajnie, że nie chciałam wyjść z lasu,a i jeszcze 15 szt.kani czyli sowy do smażenia jak schabowe. To tyle na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss wysłałam ci na gg linka :) możesz sobie obejrzeć Go :) ah on już wymyślił że mogłabym tam mieszkać i pracować :D ja idę dziś na piwo ze znajomymi trzeba nadrobić zaległości towarzyskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky , smacznego! Na poczcie macie zdjęcia moich grzybków. Miłego wieczoru !!! U mnie szaleją dzieci na Halloween .A cukierki i ciasteczka mi się kończą bo tak się zorganizowali z tym roku że będzie ich chyba ze 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo zaraz spr te twoje grzyby :) też miałam iść ale u nas grzybów ostatnio brak 😭 połaziłabym po lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky jeszcze tydzien i bedziesz jego żoną :D :D Uwielbiam ich optymizm i pewność siebie :) Bobo lece na grzybową do Ciebie albo na jakiś sosik. Ja jedyne grzyby jakie mam dzisiaj to pieczarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-zapraszam będzie zupka z maślaczków, tak zdecydowała większość rodzinki.Jest naprawdę pyszna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Bobo pikne te grzybki :) Zupkę bym zjadła j zjadła, ale znowu napchałam sie pankejków ;) Dzisiaj szukałam dywanów na necie i mam oczopląs. Podobają mi się bardzo shaggy te z długim włosem, ale są tez takie wycinane. I nie wiem jakie, i jak to sie pierze, odkurza itp. Sa dosc tanie wiec zalowac nie bede a jeden wzor bardzo mi sie podoba i by mi pasowal. Macie moze takiego typu dywany? http://www.allegro.pl/item791108139_dywan_shaggy_kwiaty_c_160x230_cm_dtd296_dywany.html bardzo duzo jest tureckiej produkcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie wiem czy dokładnie o taki ci chodzi ale ja mam w domu dywany z tymi włosami. bardzo dobre są one w użytku. przez ten długi włos to nawet okruchów nie widać :D a najważniejsze że one ładnie wyglądają. ja własnie wróciłam z cmentarza wybrałyśmy się z siostrą na piechotkę, brrrr zmarzłam. Ale dobre to żeby dojść do siebie po nocnych baletach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ale tu pustki od jakiegos czasu gdzie wy sie kobitki podziewacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola ! Zima przyszla do nas. U mnie pada mokry snieg :O NIE CHCE ZIMY I SNIEGU! Chce sloneczko jeszcze ........ Jutro zakładam najbardziej zimową kurtkę jaką mam ;) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ! U mnie też zima. W dzień bardzo wiało i padało ,teraz jest bardzo mokro i zaczyna padać mżawka.Oby nie było mrozu , bo zrobi się lodowisko. A teraz idę spać bo jestem padnięta. Kolorowych snów życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś względnie ciepło. Tą zimę trzeba jakoś przeżyć :O aż by się chciało gdzieś wyjechać w ciepłe kraje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×