Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość Apel
ĆWICZENIA FIZYCZNIE NIE DZIAŁAJĄ! Ćwiczenia a chudnięcie to dwie różne rzeczy! Ćwicząc wyrabiasz sobie tylko większe mięśnie (które i tak będą ukryte pod tkanką tłuszczową), ale same ćwiczenia NIE SPALAJĄ TŁUSZCZU, ponieważ podczas intensywnego wysiłku Twój organizm spala tylko węglowodany (bo to one są podstawowym źródłem energii) a nie tłuszcz. Możecie robić miliony brzuszków i biegać kilometry i może wyrobicie sobie mięśnie, ale NA PEWNO NIE SCHUDNIECIE! A Wasze wielkie mięśnie będą ukryte pod warstwą tłuszczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amby
ja jakoś ćwicze cały czas i jakoś widze egekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia17
Kochane ;) wszytskie jesteście piękne!! kazda jedna ;** nie wiem jak zaczac ;p od 30 czerwca cwicze, ograniczam slodycze do minimum, jem zdrowe rzeczy, troche popcornu(mniej kaloryczne od chipsow). Schudlam 2 kg (z 60 kg do 58 ), biceps 2 cm wiecej :D, w biuscie stracilam 4 cm ( ;/ przezyje), w tali 8 cm, w biodrach 6 cm, z udami juz gorzej (od urodzenia mam potezne nogi i niestety trzeba sie z tym pogodzic ... ake nie rezygnuje ;D:D) a to wszystko przez: - bieganie z folia - damskie pompki -jazda na rowerze (od wczoraj w powietrzu) - taniec Cwicze i "odchudzam sie" sama dla siebie ;) blepiej sie teraz czuje ;) ale to nie koniec !! :D musze duzo pracowac nad nogami ;) mam przeciez jeszcze cale zycie przed soba i napewno uda mi sie miec piekne nogi do 20 ;p;p odchudzanie zaczyna sie w gloiwie ;) nie glodzcie sie bo to nic nie da. co z tego ze bedziecie chude jak zdrowie bedziecie mialy 60-cio letyniej babci!! pamietajcie tez ze nigdy nie bedziemy wygladac jak "panie z okladki" no chyba ze pobawimy sie photoshopem ;) cwiczcie kochane cwiczcie ;*;* i robcie to nco lubicie ;) ja np kocham biegac ;):) dlatego biegam ;) jak bycie chcialy jakies cwiczenia to piszcie ;):) buziaczki piekne ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia18
heh patrze ze zle wiek wpisalam ;p;p tam wpisalam sylwusia17 a powinno byc sylwusia18 ;p debil ;p powiem wam jeszcze przykra prawde ze ja tez dalam sie nabrac na pieknie wygladajace "panie z okladek" do czasu kiedy nie zobaczylam na youtube jak mozna swietnie za pomoca photoshopa zmienic cala sylwetke... zabaczylam zdjecia "gwiazd" tak na codzien i na okładce... na myslalam ze je**e za zawal ;p;p mam w klasie kolezanke ktora bardzo schudla ... widac bylo ze jest super szczesliwa z tego powou ze czula sie lepiej ;) ale nic nie jadla .. teraz ma problemy z dziąsłami, wątrobą ... przykre ale za glupote sie placi ;) odchudzajcie sie zdrowo i duzo cwiczcie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynym sposobem na ładne i zgrabne nogi są regularne i poprawnie wykonywane ćwiczenia. Żadna dieta nie zamieni tkanki tłuszczowej w mięśniową, i też żadne magiczne specyfiki. Można jedynie wspomóc organizm suplementami i innymi środkami. Jesli ktoś nie lubi siłowni, basenu, czyli ogólnie miejsc zatloczonych, na które jeszcze trzeba znaleźć więcej czasu, polecam sprzet domowy. Np. orbitreki sa świetnym rozwiazaniem dla osob, które lubią zacisze domowe. Sama ostatni taki nabyłam i jestem pewna pomyślnych rezultatów. Możesz go zakupić za małe pieniadze na stronie hellhound.pl. Myśle, ze warto zainwestować w siebie, przekonać sie, wytrwać i czekać tylko na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loysia
Ja chce jakieś dobre ćwiczenia na uda i łydki jak macie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apel
Nie mamy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loysia
Nie Cb pytam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apel
Ale nikt inny nie chce ci odpowiedzieć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loysia
To ty też się zamknij!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apel
Niedoczekanie Twoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi890
Hej. Jeśli mogę Wam coś poradzić co do zgrabnych i i ładnych nóg to jedyne co mi przychodzi do głowy to BIEGANIE;) Ja osobiście biegam już od kilku lat. I widzę efekty. Zazwyczaj biegam tak od 4 do 6 km. Ale nie codziennie, zależy jak mi na to czas pozwala;) Muszę przyznać, że nie widzę lepszego sposobu na piękne nogi. Ja ze swoich jestem bardzo zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any
O, nie. Bieganie jest jednym z najlepszych sposób, ale na rozrost mięśni. Spójrzcie na Dodę. Biegała przez ileś tam czasu (przed rozpoczęciem kariery) i ma grube nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi890
Ja biegam, ale nie widzę rozrostu mięśni. w sumie zależy jak co na kogo działa. Każdy ma inny organizm itp. No a po za tym to jeszcze ćwiczenia typu leżenie na plecach i unoszenie nóg do pionu kilka razy ujędrnia i nadaje ładny kształt( również często takie ćwiczenia wykonuję). Z tym, że ćwiczenia muszą być systematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIcole_17
Witam wszystkich. Od 2 tygodni cwicze tzw rowerek w powietrzu. 1,5 h dziennie. Efekt : twardszy brzuch, ładnie rysuja sie na nich miesnie, powoli znikaja boczki. Jesli chodzi o uda zrobiły sie bardziej kształtne, ale to jeszcze nie to co chce. Jednym słowem polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia18
Nicole_17 przez ile robisz ten rowerek?? 1,5 h ??!! moje nogi po 5 minutach wysiadają .... o ludzie .... ale nie powiem .. ten rowerek działa ;):) nogi chodną, ładnie się kształtują, centymetry z brzucha, bioder, ud znikają ... superowo!! :D do tego jeszcze inne ćwiczenia, masaże, peeling + kremik i jest bosko ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia18
Powiem wam jedno ... nie spocznę dopóki nie będę miała zgrabnych nóg, dopóki nie pozbędę się tego tłuszczu z ud ... może nie uda mi się tego dokonać przez te wakacje, ale na pewno cel osiągnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole_17
Tak wiem, moze to sie wydawac dziwne, ze "pedałuje" w powietrzu przez 1,5h ale tak jest. Poczatkowo zaczynalam od 20-30 min, z czasem moglam wytrzymac godzine, a od tygodnia półtora godzinki. I powiem Wam, gdybym nie zauwazyla zadnych efektów, poprostu bym sie poddała. Ale zauwazyłam i to mnie zmotywowalo do dalszych cwiczen oraz do przedłuzenia czasu. Z czasem bedzie to mniej meczace i bedzie dawało sama przyjemnosc. Gdyby ktos jeszcze chcial sie o cos zapytac, prosze pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole_17
I jeszcze jedno - mozliwe, ze troche przybedzie Wam miesni, ale nie poddawac sie. Z czasem beda sie ksztaltowac, a wrast z przyrostem miesni bedzie sie szybciej spalal tłuszcz. Bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfafs
A czy te przyrastające mięśn ie nie powiększają centymetrów? Bo ja się boję, że mi się moje wieeelkie łydu jeszcze brzydsze zrobią, zamiast smukłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filus Zawodowiec
czesc dziewczyny ja polecam aqua. chociaz jestem szczupla mialam troche obtluszczone uda od pracy przy biurku (wiadomo gdzie sie odklada) od 3 tygodni chodze na aqua aerobic 2 raz w tygodniu i powiem wam ze widac roznice. Celullit robi sie mniejszy, skora jest napieta a uda mniej galaretowate. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1725
Hejka ja też przyłączam się do was:) mam nadzieje ze da to jakieś rezultaty:D Napisze czy mi to coś pomogło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila243654859
Jesteście głupie, naprawdę. Jedynym sposobem jest głodzenie się! Moja koleżanka bardzo mało jadła i schudła głównie na nogach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trening trening i jeszcze raz
TRENING! ;) Nic tak nie poprawi wyglądu nóg, jak ruch! Głodówki tylko spowodują, że ciało będzie chudsze, ale beznadziejnie bezmięśniowe i niejędrne!:-O Nogi tylko wtedy są ładne, gdy są smukłe, ale zbite, gdzie nie ma cellulitu i nic się nie trzęsie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dolaczam sie! :D jestem szczupla ale moje nogi i tyleczek mnie przerazaja... zero jedrnosci i ten cellulit... szok! od dzis biorę się do pracy :) hehe kto by pomyslał zwykły rowerek... to tak dla poczatkującej ile dajecie czasu na cwiczenia? tyle ile wytrzyma czy tyle az padnie ale jeszcze ma robic? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srotota
Obecniewolna: zazdroszczę ci, że masz tyle czasu wolnego, że jeszcze masz ochotę na ćwiczenia :/ większość ludzi w dzisiejszych czasach jest zapracowanych, więc nie zawracają sobie głowy takimi duperelami :/ (przynajmniej w czasie roku szkolnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe pisaczki
to nie zgrubną łydki od tych cwiczen? ja mam szczuple uda, ale łydki to koszmar i jakby mi miały jeszcze zgrubnac to byłby koszmar;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja coś innego na szczupłe nogi Umięśnione nie zawsze są aż takie pięknę. Aby wysmuklić nóżki należy trochę się powyginać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja coś innego na szczupłe nogi Umięśnione nie zawsze są aż takie pięknę. Aby wysmuklić nóżki należy trochę się powyginać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja coś innego na szczupłe nogi Umięśnione nie zawsze są aż takie pięknę. Aby wysmuklić nóżki należy trochę się powyginać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×