Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość czarnulkasun
ja tez sprubuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik-
I co laski pomaga wam ten rowerek? Jak myślicie ile ja powinnam ważyć przy 158 cm, ja mam ok46-47 kilo i nie wiem czy to dobrze. Plisek odpiszcie;-) Ale mam niestety grube udka i chciałabym wiedzieć czy ten rowerek daje jekieś efekty, a jak nie to macie jakieś inne ćwiczenia? A jak ja mam to np. w genach to co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_ulka
Hej dziewczyny. Ja też zaczynam dziś ćwiczyć -mój cel to wyszczuplenie nóg i całego ciała. Mój chłopak wyjechał na 7 tygodni na delegację więc mam czas żeby go zaskoczyć. Po zimie jestem jak kulka, ale mam zamiar to zmienić. Już od tygodnia chodzę codziennie 1h szybkim marszem, dotego zamiast windą wchodzę na piechote na 6 piętro. Staram się ćwiczyć codziennie po 30 min mięśnien brzucha, nóg pośladków i rąk. Mam nadzieje że mi sie uda schudnąć, zaraz się pomierze we wszystkich strategicznych punktach i zaczynamy! Dziweczyny trzymajcie za mnie kciuki będzie mi o wiele łatwiej. Kto zaczyna ze mną? w grupie raźniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEYA!! :D ja nie zaczynam, ale z mila checia Ce bede wspierała ! :) 3mam kciuki, walcz smialo :) razem zawsze razniej iweselej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam rowerek przez 2 miesiace codziennie, nogi mi nie schudly ani cm. Gratuluje tym ktorym sie udalo. Ja szukam sposobu na nogi juz od wielu lat. Waze 60kg mam wzrost 164 wiec jest ok ale nogi mam udo 61cm a lydka 39. Poki co stracilam z uda 3cm dzieki stretchingowi i mumifikacji. Ide dalej ta droga, moze bedzie wiecej. Od rowerku to tylko plecy mnie bolaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam rowerek przez 2 miesiace codziennie, nogi mi nie schudly ani cm. Gratuluje tym ktorym sie udalo. Ja szukam sposobu na nogi juz od wielu lat. Waze 60kg mam wzrost 164 wiec jest ok ale nogi mam udo 61cm a lydka 39. Poki co stracilam z uda 3cm dzieki stretchingowi i mumifikacji. Ide dalej ta droga, moze bedzie wiecej. Od rowerku to tylko plecy mnie bolaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bela765
Cześć1chciałabym się przyłączyć tylko nie wiem od czego zacząć-co jest bardziej skuteczne?rowerek w powietrzu czy przysiady jak myślicie?czy komuś udało się 'zgubić'parę w udach centymetrow?i jakim sposobem?pozdrawiam pa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem następna która nie wie od czego zacząć ;) od kilku dni \"pedałuje\" nogi strasznie bolą :( ale mam nadzieje że będą efekty mój największy problem to wewnętrzna strona ud (ogólnie nogi) jeśli ktoś ma sprawdzone sposoby to pisać pls :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka A
Hey laseczki jak długo ten rowerek ćwiczycie że widzicie efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bela765
Wiecie co ja chyba jestem jakaś inna bo po 15 min pedałowania w powietrzu bolą mnie bardziej łydki i mięśnie brzucha niż uda o które najbardziej mi chodzi:/może ktoś mi powie czemu tak jest? Pozdrawiam do uslyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 4 dni. narazie niema efektu tylko nogi bolą tak samo jak belle (nie jesteś sama :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka A
ja narazie cwicze 2 dzien rowerek i rozciągam nogi kiedy tylko mam czas ale obawiam się ze to na mnie nie zadziala jak zobaczycie u siebie efekty to napiszcie mi prosze po jakim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie :( zła jestem na siebie tak dobrze mi szło ale lenistwo jest silniejsze mam strasznie słabą silną wole chyba zacznę od nowa napiszcie po jakim czasie widać efekty to będę miała cel :D pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bela765
myślicie,że sam rowerek starczy by mieć szczupłe uda?zaczynam wątpić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart
musi wystarczyć ;p bo też do was dołączam. i za miesiąc postaram sie napisać jakii efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek17
Witam wszystkich :P ja osobiście z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że sam rowerek to nic nie wskóra :D . Mi przyniosły efekty następujące czynności: ograniczenie słodyczy, 10 min rozciągania, następnie 45 min biegu :D i znów rozciąganie, a wieczorkiem jeszcze 10-15 min rowerka przed snem :P i tak codziennie... efekty? już po 2 tygodniach. A wiem to bo w czasie ferii właśnie tak robiłam;) 3 g murowane:) a można dalej to kontynuować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku17 mam pytanie w jaki sposób sie rozciągasz? bo ja też doszłam do wniosku że sam rowerek to nic mi nie da :( a co do słodyczy to od kilku tygodni prawie ich nie jem jest trudno ale jakoś daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek17
Staram sie poświecać tam po 7 min na każdą noge na rozciąganie:) przed bieganiem jak równiez i po :) to wszelakie ćwiczenia ktore mają na celu rozciągnięcie mięśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) spróbuje może nawet od jutra ale nie wiem czy dam rade codziennie biegać ;) nie będzie łatwo :P ale spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona...
A można sie jakoś pozbyć mięśni łydek..bo mój problem tkwi w tym ze ja mam zbyt umiesnione łydki...watpie ze pomoze mi bieg...wiem ze bieg miedzy innymi rozbudowywuje miesnie nóg...znacie jakies cwiczenia na to.. a moze musze jakas diete zastosowac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stretching, rozciaganie, pilates- rozciagaja miesnie a co za tym idzie wysmuklaja nogi, polecam. Duzo ukladow stretchingu widzialam na wdziek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARB_88
o jak sie ciesze ze nie jestem jedyna która ma problem z tymi ŁYDAMI, dzieki wam sie zmobilizowałam do ćwiczen nad soba i ćwicze rowerek od 4 dni po 15 min, mam nadzieje ze to wystarczy... w 1 dniu ledwie co 3 min wytrzymałam ale sie nie poddalam:))) i nie poddam... troche sie boje ze mi zgrubna nogi jeszcze bardziej, ale w moim przypadku juz chyba gorzej nie mozna, hahaha:D śmieje sie ale to troche głupia sprawa, zwlaszcza kiedy przychodzi lato, albo i nawet zima: przy zakupie kozaczków, po tysiecznym razie znajde w koncu w miare odpowiednie buty, no ale trudno.... raz widzialam w sklepie ja jedna panienka mierzyla buty i tez miala mój problem, i byla z matka, która na caly sklep tylko narzekala na jej nogi jakie to nie sa grube ze w zadne buty sie nie mieszcza.. wspolczułam dziewczynie obciachu.. :/// po tym rowerku troche sie rozciagam, jakies 2 minuty, mam nadzieje ze to nie za malo, a i próbuje zrobic szpagat:D ale czytalam ze na to trzeba 2 lat ćwiczen.. eee chyba przesadzaja... dziewczyny jestescie przekochane:**** przeczytalam ten wątek od poczatku do konca... i ciesze sie ze tez tu jestem:D :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawa0301
Więc dziewczęta drogie przyłączam sie do ćwiczeń , muszę do wakacji umięśnić uda i ogólnie nogi, bo wreszcie mogę sie pokazać w spódniczce gdyż schudłam i przy 171wzrostu warze 52 kg! xDD tylko ze nogi szczupłe a z samego mięcha nie są sexy ;(( życzcie mi powodzenia a ja życzę powodzenia wam, Damy rade baby trza twardym być nie 'miętkim '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawa0301
uuff tylko 8 min, wytrzymałam xDDD a mam problem z kolanami to strasznie mi trzeszcza musiałam muzykę na full włączyć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karaa
Hej :] Tak poczytałam sobie o tym rowerku i postanowiłam spróbować :P . Przed chwilą tak "jedziłam" 2-3 min i juz mam dość :P:P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia18LBN
heyka ;)) czytam to i czytam i coś mnie tknelo , wiecie tez mam ten problem odstający brzuszek i uda, za grube stanowczo ;) chce miec twarde nogi i brzuch taki by sie go nie wstydzic ;)) od tych waszych ćwiczen poprawia mi sie humor zajęły mi 40 minut, wypilam potem duuuuuuuuzo wody a na jedzenie nie mam ochoty ;)) 3majcie SIe Buziaki ;*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia18LBN
heyka ;)) czytam to i czytam i coś mnie tknelo , wiecie tez mam ten problem odstający brzuszek i uda, za grube stanowczo ;) chce miec twarde nogi i brzuch taki by sie go nie wstydzic ;)) od tych waszych ćwiczen poprawia mi sie humor zajęły mi 40 minut, wypilam potem duuuuuuuuzo wody a na jedzenie nie mam ochoty ;)) 3majcie SIe Buziaki ;*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxySeven
a ja ćwicze na rowerq od kilku miesięcy i w udach straciłam 9 cm więc nie wiem co wam sie mogło stać pewnie jezdzicie na najwiekszym obciazeniu. A lydki seszczuplaly mi o 4 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawa0301
ja cwicze juz ok. tygodnia ;) tylko wczoraj nie cwiczylam bo nie brzuch strasznie bolal i wczesnie poszlam spac ;(, cwicze po 16min, raz 26, wiec lece cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnuŚa
Hej dziewczyny ! :) To tak... robiłam rowerek przez ferie i było dobrze... potem mi się juz nie chciało i teraz znowu zaczne od nowa ! ;P.... Jak tak wy tutaj piszecie to aż chce sie ćwiczyć ! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×