Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Gość dmuchawwiec
No i co i teraz mam głowę pełną zastaanwiania się nad kolejnym zabiegiem. Hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Kulka 123
Zdecydowanie moja poprzedniczka ma racje : najgorsze są zmarszczaki wokół oczu i indycza szyja...:( Na szyję jeszcze nie znalazłam wynalazku na oczy tak: serum ze Szwajcarii Dermatopoietin ( niestety tylko do kupienia online : www.doris-dorin.com). Działa w taki sposób, ze unosi górna powiekę a nadmiar skóry gdzieś ..znika! Pod oczami wyrównuje zmarszczki i oko staje się wyraźnie młodsze a kontur wyraźnie zarysowany. Polecam : sama nie wierzyłam , ale teraz jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Hmmm o tym doris dorin czytałam na forum i dziewczyny skarżyły się że to jakaś reklama, ale ja sie na tym nie znam i pierwsze słyszę o tym żeby kosmetyki cofały starzenie żeby zapobiegały owszem natomiast na cofnięcie już zaistaniałych Wąpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Wolsza
Zmarszczki to bardzo indywidualna kwestia. Niektóre kobiety nawet w wieku 50 lat mogą mieć ich więcej niż 60 czy 70-latki. Coraz więcej Pań chce również usuwać mało widoczne zmarszczki wcześniej aby zapobiec ich pogłębianiu się. Polecam szczególnie metodę frakcyjną, do walki z regeneracją skóry. Nowa technologia lasera frakcyjnego GB9 Glam Beauty sprawia, iż możemy skutecznie i w krótkim czasie pozbyć się upływu lat z naszej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
No ale taki laser to pewnie nieźle boli. Jakbym miała blizny jakieś to pewnie bym się zdecydowąła ale na zmarszczki ??/ Chyba wolę mniej bolesne zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dmuchawiec - zabieg rzeczywiście jest bolesny, pomimo znieczulenia jakie się daje. Aczkolwiek jest wart tego bólu i pieniędzy. Ponieważ odpowiednio użyty laser powoduje nie tylko redukcję przebarwień, spłycenie porów, blizn, zmarszczek, ale również liftinguje skórę. Kontrolowane oparzenie i wytworzenie otworów ablacyjnych sprawia, że komórki odpowiedzialne za tworzenie kolagenu i elastyny (fibroblasty) dostają impuls, który mówi im, że mają go wytarzać w nadmiarze. Czyli skóra staje się gęstsza i bardziej sprężysta a zmarszczki i blizny wypełniają się kolagenem. Jest to zasadne z tego punktu widzenia, iż starzejąc się ubywa Nam tkanki podskórnej i wówczas podawanie wypełniaczy to jak wlewanie wody do wiadra... trzeba go dużo zużyć... napompujemy się lekko, ale nic poza tym. Natomiast jeżeli skóra jest gęstsza - to wówczas preparat ma się na czym "zawiesić", czego przytrzymać i zużywamy go wówczas mniej. Myślę, że to co napisałam jest w miarę zrozumiałe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjk
na zmarszczki i worki pod oczy najlepiej dziala masc na himoridy, wiem ze to glupio brzmi ale dziala cuda:) sprawdzone nawet przez gwiazdy tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliknam
Wydaje mi się, że najlepszym sposobem na likwidacje zmarszczek jest zastosowanie jednego z dostepnych na rynku wypełniaczy. Bellisana ma np. u siebie preparat restylane, czyli naturalny kwas hialuronowy, który mozna stosowac do likwidacji zmarszczek roznego rodzaju. Efekty sa niezle; http://www.bellisana.pl/grafika/restylane/Restylane_twarz_przed.jpg - przed http://www.bellisana.pl/grafika/restylane/Restylane_twarz_po.jpg - po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
Wszystkim Paniom po 50 -tce Polecam zabieg laserowy Triniti, zabieg nie pozostawiający śladów na skórze nieablacyjnym laserem diodowym w technologii elos, gdzie działą się w trzech płaszczyznach 1. fotoodmładzanie czyli przebarwienia, naczynka, pory 2. lifting falą radiową Rf, 3. redukcja głębokich bruzd i zmarszczek. Najwyższa skuteczność zabiegu potwierdzona badaniami klinicznymi w bezpiecznych procedurach . Dla nas kosmetologów procedura , która gwarantuje maximum satysfakcji pacjenta przy minimalnej nadreaktywnoćsi skóry. Polecam wszystkim paniom , które nie mogą pozwolić sobie na okres rekonwalescencji, a które oczekują trwałych i silnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Witam. Miałam podobny problem - zmarszczki, nie jestem już najmłodsza. Córka wysłała mnie na 3 zabiegi fotoodmładzania do Dermique w Krakowie. Muszę przyznać, że poprawa jest bardzo duża. Skóra zyskała inny wymiar. Wcześniej miałam bardzo dużo zmarszczek, teraz oczywiście dalej je mam, ale znacznie się zmniejszyły, także mogę śmiało polecić ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagadhjed
witam, przyznaję rację Celestynie z tym triniti w technologi elos bo sama byłam na tym zabiegu i z efektów jestem bardzo zadowolona :) polecam bo warto się sobie podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzata.W
Witam Panie, Rok temu poddałam się zabiegom które nazywają się peelingi fotodynamiczne. Obecnie mam 54 lata, około 2 lata temu miałam bardzo zły okres w moim życiu. Zawsze dbałam o sobie ale niestety 2 lata temu "posypałam się" główna przyczyna był u mnie stres i problemy. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło ale na mojej twarzy odcisnęły się przykre wydarzenia. Pierwsze rozważałam mezoterapie osoczem ale się jednak nie podjęłam. Zdecydowałam się z peelingów fotodynamicznych na chlorofilinę. Zrobiłam łącznie 4 zabiegi ( 1 zabieg co 3-4 tyg) moja twarz zmieniała się z zabiegu na zabieg. Te peelingi są aktywowane terapią Led. Obecnie mija rok i przymierzam się powtórzyć. Bardzo fajny zabieg. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ----
ciesze sie, sadzilam, ze po 50-tce to juz tylko lifting....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zmarszczki
zalezy, jakie sa glebokie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WLW
WLASNIE DLATEGO JEST TAKIE WAZNE, BY NIE DOPUSCIC DO GLEBOKICH BRUZD, BO NA NIE TO TYLKO OPERACJA PLASTYCZNA I WYCIECIE ZBYTECZNEJ SKORY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooelek
Bellisana ma w swojej ofercie kilka sposobów usuwania zmarszczek. Możesz sprobowac np. preparatu restylane do modelowania twarzy i liftingu, albo w przypadku glebokich zmarszczek i bruzd - preparatów kwasu hialuronowego. Ja skończyłam w lipcu 55 lat i byłam u nich na zabiegu, efekt porażający, nawet nie zdawałam sobie sprawy jak szybko można się odmłodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl.Kot
Moja koleżanka lekarka w Warszawie właśnie mówiła mi o tych peelingach fotodynamicznych ze są spektakularne efekty. Zresztą widzę po mniej. Jak sobie zrobiła znacznie lepiej wygląda. Ta skóra jest taka zdrowa napięta i odżywiona. Zastanawiam się nad zrobieniem ich ale w Krakowie lub okolicach. Czy ktoś jeszcze coś słyszał na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-NN-A.
Witam, Ja robiłam sobie w zeszłym roku. Te peelingi są dosyć nowe. Stosuje się trzy preparaty i lampę LED. Ja rok temu robiłam sobie serie 5-CR chlorolilina jeszcze są dwie inne możliwości na napięcie(Red peel) i zmarszczki (Biopeel red). Ta chlorofilina była na całkowitą rekonstrukcję skóry. Robiłam ją raz w miesiącu 5 razy. U mnie efekt rewelacyjny mimo iż miałam bardzo zniszczona twarz od słońca i papierosów. Akurat w trakcie serii po 3 zabiegu miałam spotkanie klasowe po latach to moje koleżanki nie mogły się napatrzeć na mnie. Fajne w tych peelingach jest to że nie kują cię nie masz sińców a stymulujesz swoje komórki do regeneracji i naprawy skóry. Skóro masz koleżankę która robi to pewnie wytłumaczy ci fachowo jakie zmiany zachodzą w skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awwwokado
Jesli mieszkacie w Krakowie to bardzo polecam w salonie Bona Dea Zabieg kosmetyczny " zastrzyk młodości". Daje świetne efekty, skóra jest dobrze odżywiona, nawilżona i zabieg jest o wiele tańszy niż ten o którym piszecie.I uważam ze własnie w wieku 40-50 lat bedzie to odpowiedni zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina malinka
Poczytałam trochę i zapisałam się na konsultacje w sprawie tych peelingów. Dam znać w poniedziałek jak już będę po niej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina malinka
Poczytałam trochę i zapisałam się na konsultacje w sprawie tych peelingów. Dam znać w poniedziałek jak już będę po niej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolllajna
Ja polecam świetny zabieg w Bona Dea w Krakowie- Restylane Skinboosters Zawarty w Restylane Skinboosters stabilizowany kwas hialuronowy rozpycha komórki zwiększając ich objętość i stymulując je do produkcji kolagenu. W efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność. Wysoką skuteczność koncepcji Restylane Skinboosters potwierdzają liczne badania kliniczne i setki tysięcy zabiegów wykonanych na całym świecie. To pierwszy i jedyny tego typu zabieg na rynku i pierwszy preparat wykorzystujący stabilizowany kwas hialuronowy Efekty tego zabiegu są swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu_55
witam, niestety czas leci... i efekty już tego widac na skórze :( nie mogę się z tym pogodzić i postanowiłam coś z tym robić, zgłosiłam się na konsultację go gabinetu i miła pani zaproponowała mi zabieg triniti - kompleksowa odnowa skóry i muszę Panią przyznać się że jestem bardzo mile zaskoczona tym co to coś zrobiło z moją twarzą :) oczywiście w pozytywnym sensie. Polecam starszym panią, które chcą dobrze wyglądac nawet w dojrzałym wieku :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dojrzałym wieku
nie powinnaś robić takich błędów :o Może sobie słownik kup zamiast tych zabiegów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzuć kamyczek do swego...
A Ty książkę o dobrym wychowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina malinka
Jestem po pierwszym zabiegu peelingu fotodynamicznego. Zdecydowałam się na 5 cr chlorofilinę bo jest najmocniejsza. Na kolejny zabieg mam się stawi za 4 tygodnie. Jak to wyglądało: Miałam konsultacje wywiad i badanie skóry, później po ustaleniu przeszła Pani do zabiegu. 1. Zrobiła mi peeling 2. Nałożyła zieloną chlorofiline którą po 35 min zmyła. (ta chlorofilina bardzo wchodzi w pory dlatego moja skóra miała taki ziemisty kolor) 3. Terapia światłem LED To co czułam to mocne napięcie. Na drugi dzień skóra miała już normalny koloryt. Koleżanki w pracy mówiły że dobrze wyglądam. Ja się czuje dobrze i faktycznie skóra wygląda inaczej. W czasie konsultacji Pani doradziła mi że najlepiej jest robić zabieg w godzinach 16-19 ponieważ więcej może zostawić chlorofiliny w porach, która dział mocno naprawczo. Wtedy przez noc jeszcze zmaga procesy regeneracyjne. Dam znać po następnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jugonka
Kobiety: tylko szwajcarskie serum do odmładzania twarzy Dermatopoietin. Nie wierzycie - spróbujcie ! Dla mnie coś niebywałego- moja twarz wygląda młodo i jasno. Po raz pierwszy kupiłam kosmetyk, który działa tak jak piszą na pudełku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciemasciema
tylko dlaczego w 10 roznych watkach go tak zawziecie reklamujesz...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×