Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Gość zastanawiam sie czy po 50 jest
mozliwe nieoperacyjne usuniecie zmarszczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dmuchawiec!
Napisz proszę,jaki zabieg miałaś wykonywany - ja też jestem 50+ i szukam,czegoś odpowiedniego dla mnie żeby zadziałało.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym Doris Dorin
to dajcie sobie spokoj.One nie maja klijentow i ceny tez maja zawyzone.Wystarczy sprawdzic w innych Instytutach.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
A no miałam zabieg jak to pięknie się mówi kwasem l-polimlekowym :):) I to pierwszy zabieg tak jak pisałam masowanie rano i wieczorem i za niedługo wizyta kontrolna. cóż mogę więcej powiedzieć jak na razie w porządku na początku twarz była jakaś bardziej wypełniona i napięta natomiast teraz jakby powrót do wyglądu wyjściowego. Natomiast nie panikuję bo wiem że na efekt tzreba poczekać i mam nadzieję ze mój kolagen właśnie sie rozmnaża hihhihii przynajmniej On :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja slyszalam, ze
lasery robia wiecej szkody niz pozytku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szenbaszka
Chcę zrobić mojej Mamusi prezent na 50tkę, czyli drogir Panie jaki zabieg jest najskuteczniejszy? Chciałabym żeby widoczny był efekt. Sama robie od 3 lat Botox, przymierzam sie do tłuszczu w policzki, bo mam strasznie chude, ale ja jestem młodsza a nie wiem co dla mojej Mamy. Właściwie to zmarszczki ma nad ustami, buzię ma grubiutką, może dlatego nie ma zmarszczek, ja niestety po tacie mam urodę. Myślałam o laserze frakcyjnym, czy to dobry pomysł, piszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prezent odpowiednia może okazac sie mezoterapia igłowa lub bezigłowa, bo można ją dopasowac indywidualnie do każdej osoby. Podawane koktajle są komponowane w taki sposób aby odpowiadały konkretnym potrzebom danej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na prezent
polecałabym eTwo - zabieg liftingujący i wygładzający. Warto po 50tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
z tego co kojarzę ja bym na prezent nie chciała dostać lasera frakcyjnego. Zresztą takie zabiegi potrafią wyłączyć na kilka dni ... Ja polecam zabieg taki ja miałam ale na efekty trzeba czekać więc decyzja należy do ciebie Zresztą najlepiej wg mnie iść do lekarza i u niego można otrzymać cały plan zabiegowy może to najlepsze rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic strasznego
Dajcie namiary na dobry gabinet we Wroclawiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabinet do czego?
ale co ma byc w tym gabinecie? czego szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic strasznego
Usunąć zmarszczki ale się nie znam i nie wiem sama co dobre mezotorapia czy coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabinet do czego?
już trochę tego przeszłam ze zmarszczkami;) Botox na czoło i kurze łapki robiłam w DermaPuls i na czoło ok, ale pod oczami efekt niezbyt dobry. Jak sie później dowiedziałam to dośc kłopotliwe miejsce i nie zawsze botox daje dobry efekt.U mnie sie nie sprawdzil. Robiłam mezoterapię igłową na kamiennej w salonie.... nie pamietam nazwy, bo to było jakis czas temu, to była mezoterapia z ncft filorgi czy jakoś tak. Efekt super ale gabinet i obsługa fatalna. Kiedys robiłam mezoterapię bezigłową przeciwzmarszczkową nnm w Golden Line na nenckiego i byłam bardzo zadowolona, ale ten gabinet już nie istnieje:( za to jest ten zabieg w kilku innych miejscach we wrocławiu. Ostatni zabieg jaki robiłam to mezoterapia mikroigłowa z preparatem tez filorgi w new derm na krawieckiej.Efekty bardzo dobre i gainet bardzo czysty więc zabieg moge polecić. Mają tez tam ta nnm i zastanawiam sie czy nie połaczyć jej z mikroigłową. Ale od razu musze powiedzieć, że z tymi zmarszczkami to jest tak, ze jak sie przestanie o skóre dbać tez i w domu to zaraz znowu sie pojawiają, więc oprócz zabiegów używam tez dobrych kremów i serum z witaminą c. Na krwieckiej kupiłam tez jakieś niby amerykańskie cudo na zmarszczki, krem "jak botox"i musze przyznać że pod oczami faktycznie widze różnicę, więc chyba działa, albo sobie wmawiam;) I moze jeszcze dodam że mam 45 lat, ale na tyle nie wyglądam (przynajmniej tak twierdza znajomi) a ze zmarszczkami walcze od ok. 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic strasznego
Gabinet do czego dziękuję za radę mam 50 lat używam dobrych i drogich kremów od lat a zmarszczek nie mam dużo ale są kurze łapki i mimiczne na czole a najbardziej zalezy mi na ustach żeby podnieść uśmiech i żeby był zarys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabinet do czego?
w takim razie pomocne mogą być wypełniacze kwasem hialuronowym albo zabiegi ujędrniające, które poprawia owal twarzy i uniosa kąciki ust (jesli o to Ci chodzi). Zauważyłam ze u mnie bardzo poprawił sie owal i jędrnośc skóry po tej mezo. mikroigłowej. mówia że to alternatywa dla laserów frakcyjnych, może cos w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Wymieniacie i wymieniacie tych zabiegów a ja tu przeżywam że na jeden w końcu się zdecydowałam ( now sumie na całą terapię ) A co myślicie o sculptrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_pier
powtorze sie, ale polecam zaffiro no i wypelniacze. Ja robilam w GoodTime w Łodzi - zaffiro u kosmetyczki, wypelniacze o dr Tazbir. Super babka i nie przesadza! I nie rob botoksu bo miesnie po kilku latach tak zwiotczeja, ze sie nie poznasz - znam z autopsji. A byl ktos na zabiegu ulthera? Jest tylko w wawie, ale podobno podnosi powieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawska
sculptra jest polecana osobom, u których owal twarzy jest mało zaostrzony oraz osobom, które maja skóre cienka pozbawioną podściółki tłuszczowej. Seria zabiegów daje efekt ujedrnienia i wypełnienia twarzy. Z tego co wiem to fajne efekty daje podawana własnie na bocznych, zewnętrznych częściach twarzy i na kościach policzkowych, bo tam przewaznie najbardziej jest wymagane ujędrnieniei wypełnienie. Wszystkie te informacje zdobyłam u mojej kosmetyczki. Z tego co czytam w internecie to wszystko się zgadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad wykonaniem zabiegu usuwania zmarszczek. Jestem z Warszawy i bardzo dobre opinie słyszałam o gabinecie Bellisana przy ul. Wilanowskiej. Czy ktoś coś słyszał o nich? Myslałam o usunięciu kurzych łapek i zmarszczek na czole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Zaciekawska dokładnie masz rację i właśnie tego oczekuję po zabiegu sculptrą:) Jak na razie sama świadomość że zrobiłam to dla siebie powoduje że czuję się piekniej a co do samego zabiegu i efektów to moja rodzina mówi że naprawd wyglądam coraz lepiej. Zmianę widać podobno najbardziej wtedy kiedy ktoś widzi mnie po jakimś dłuższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekna Bestia 50
Robiłam niedawno RF ( właśnie w Doris Dorin) i jestem bardzo zadowolona. Co prawda na efekty trzeba jeszcze poczekać , ale już po pierwszym zabiegu skóra jest super napięta. W planach mam jeszcze mezo specjalnym preparatem " antychomikowym" . Co jest ciekawe i czego nie mówią w innych gabinetach : jakośc mezoterapii zalezy od tego jakiego preparatu się użyje. Mój antychomikowy zabieg będzie trochę kosztował, ale mam pewnośc przynajmniej efektów. Tak przy okazji : 50 lat to super czas - nie poddajemy się :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu Doris Dorin
w ataku,niedobrze sie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu Doris Dorin
w ataku,niedobrze sie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do do dmuchawiec
jak tam u ciebie po sculptrze?tez bym chciala a boje sie jak cholera.strasza tymi grudkami i taka niezdecydowana jestem.mozesz napisac ile masz lat,bo ja 54,no i czy to w tym wieku pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Hej no ja mam 48 lat więc blisko 50 i ja na zabieg nie narzekam. Fakt jest taki że tzreba po zabiegu trochę zadbać o skórę i masować ją kilka razy dziennie , ale to nie jest aż takie uporczywe. Miałam jedną grudkę, z którą nie potrafiłam sobie poradzić i jak pisałam na innym wątku poszłam do lekarza od razu i to była bardzo dobra decyzja. Pani dr ostrzyknęła mi grudkę solą fizjologiczną i rozmasowała i grudka zniknęła:). Teraz czeka mnie kolejny zabieg i wiem przynajmniej co mnie czeka :) No opichnięcie i drobne siniaczki po otrzykiwaniu nieuniknione ale to tez kwestia predyspozycji. No a strach zawsze będzie .... ja się bardzo stresuje przed takimi wizytami:):):):) Taka już moja natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce w krakowie
do dmuchawwiec.ja tez jestem zainteresowana sculptra,ale przestraszylam sie tych grudek.mozesz napisac kiedy u ciebie sie pojawily i czy te siniaczki i opuchniecia byly bardzo widoczne,czy wystarczy podklad,zeby to ukryc?pozdrawiam i trzymam kciuki za nastepny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Ja nałozyłam korektor i tyle a opuchnięcia jedne dzień i na drugi było ok. Co do grudek to miałam jedną i tak jak pisałam od razu pognałam do lekarza:) Okazało się ze bardzo dobrze bo jedna wizyta i by ło po grudce pani dr dla pewności przemasowała mi jeszcze cała twarz i ok. Ja moge powiedzieć , że obawy zawsze bedą ale nie taki "wilk straszny jak go malują" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy ta
cala sculptra cos daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
z tego co wiem jest masa ludzi którzy poddają się temu zabiegowi i są zadowoleni. Trzeba pamiętać że cierpliwość w oczekiwaniu na efekty wskazana no i warto trochę czasu poświęcić żeby poszukać odpowiedniego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doookladnie
ale jak trafic na dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×