Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

ja chętnie polecę mojego lekarza, ale to chyba nie tak na forum, prawda? Da się tu prywatne wiadomości przesyłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omana333
Pewnie ze mozesz ..przeciez po to jest to forum ..prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez prosze
o namiary tego lekarza.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
No ja miała zabieg w projekcie mój wehikuł czasu i zabieg miałam wykonywany w Juwenie przez pania dr hesse-kowalczyk Specjalnie dla was sprawdzałam nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, dmuchawiec, to może myśmy się spotkały, co? bo ja też w Juwene, ale lekarka nazwyała się Pawelczyk-Pala... i nie wiem tylko, czy Krystyna, czy Anna... bo i tak, i tak słyszłałam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a 7gdzie
hesse kowalczyk , nie znam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
No nie wiem Asia bo ja miałam zabieg w projekcie a ty chyba jeszcze się nie załapałaś na to, więc musiałaś być duzo wcześniej no nie? Zresztą nie wiem. Ja po 2 zabiegu , nie wiem czy pisałam ale znów wszystko poszło bezproblemowo. co prawda borykałam się z małymi siniaczkami, ale poza tymjest ok. Masuję się tak jak poprzednio i liczę na coraz lepsze efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florrrka
Jesli chodzi o Kraków to ja polecam szczególnie ten gabinet http://www.bonadea-krakow.pl/ tu własnie miedzy innymi można wykonać mezoterapię bezigłową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozajeczka
Co za autoreklama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
ja już jakiś czas jestem po 2 zabiegu. Cóż mogę powiedzieć??? No zabieg przebiegł szybko i sprawnie teraz wiedziałam co mnie czeka więc na zabieg szłam z lekkim sercem:) Miałam później kilka siniaczków ale obeszło sie bez grudek. Teraz widzę już jakąś poprawę skóry ale wiecie już pisałam że takie zmiany najlepiej zauważają znajomi, którzy cię nie widzieli jakiś czas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmuchawiec... udało mi się z ramionami do projektu zakwalifikować. Muszę tylko bloga dopisać, bo tydzień temu miałam zabieg :) Fajnie, że tu nie odnosimy się to gwiazdujących Pań :) Mam dwa siniaczki, powoli schodzą, a że wiotka skóra ramion to generalnie wogóle nie bolał zabieg. Mam nadzieję, że efekty będą takie same, jak na twrazy, choć fakt skóra była dużo bardziej naciągnięta. Jestem ciekawa bardzo efektów, no a że cena w Wehikukle Czasu dużo przystępniejsza to tym bardziej miałam motywację. W razie czego, jak nie będzie takiego spektakularnego efektu, to nie będę tak bardzo żałowała :D Chociaż... trzeba pozytywnie myśleć, że i tym razem Sculpta da rade. Kibicuje mi córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Asia nawet nie zaczynaj z tymi gwiazdeczkami bo jak ktoś mi pisze że ta czy ta wygląda po tym czy po tym jak sztuczna lala. to pytam skąd ma takie informacje??? Wiadomo że tabloidy plus te wszystkie portale plotkowe piszą co im popadnie bo jaka gwiazda chwali sie swoimi zabiegami??? No ale nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce w krakowie
do ASIA_JOASIA Dzwonilam do Juvene i oni maja ten projekt,myslalam zeby wykupic dwa.Mozesz napisac,jak to wszystko przebiega,czy ja moge sobie tak wykupic,czy musze tam byc,czy (jesli wykupie)moge zabieg zrobic w terminie ktory mi odpowiada.Osoba z ktora wczoraj rozmawialam zrobila mi taki metlik w glowie,ze juz nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Nie możesz wykupić dwóch terapii na tą samą okolicę ale możesz na inną. Co do terminu to umawiasz sie na dogodny dla ciebie termin wizyty. Pani powinna c zaproponować kilka terminów lub dopasować go do twoich potrzeb. Potem przychodzisz na wizytę kwalifikacyjna do projektu i jeżeli nie ma przeciwskazań to zabieg masz w ten sam dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce w krakowie
Do DMUCHAWWIEC.Fajnie ze napisalas,ja to wszystko juz wiem.Troche zle to ujelam,nie chodzilo mi o wykupienie ale o zgloszenie np.dwoch opszarow ciala.Troche niepotrzebnie spanikowalam,bo nie moglam sie zarejstrowac,ale jest OK!Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
A Ok:) A mogę zapytać gdzie sie wybierasz i na jakie okolice w końcu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40,5 na karku
A polecicie coś mniej ingerencyjnego niż sculptra??? Zastanawiam się nad mezoterapią. Moja skóra najgorsza jest wokół oczu i ta bruzda nosowa też mi przeszkadza. Wychodzi stres przez twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani 40,5 na karku: Odnośnie ingerencyjności zabiegów zarówno przy Sculptrze jak i przy mezoterapii igłowej trzeba przerwać ciągłość naskórka. Istnieje podobne prawdopodobieństwo wystąpienia siniaczków. Przy mezoterapii wykonuje się setki nakłuć i wprowadza preparat - mieszankę specjalnych substancji aktywnych, które mają na nią wpływać pozytywnie. Przy Sculptrze w zależności od obszaru i wyboru lekarza można wykonać po jednym nakłuciu na stronę (w przypadku np. przywracanie objętości policzków) i również w odpowiedni sposób go wprowadzić. Jeżeli natomiast boi się Pani tego typu zabiegów to można by pomyśleć o zabiegu Regeneris - czyli ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym zawartym w Pani krwi - tym preparatem wykonać zabieg na zasadzie mezoterapii - należy jednak pamiętać, iż efekty nie będą zbyt spektakularne i zabieg należy powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
No ja też tak myśle. Trzeba sie dobrze dowiedzieć jaki lekarz wykonuje ważna renoma gabinetu no i wiedzieć czego się chce. A ja osobiście polecam najpierw wizytę konsultacyjną bo na niej można wielu ciekawych rzeczy sie dowiedzieć na temat swojej twarzy ciała. Jakimi zabiegami można zadziałać na daną okolicę i co będzie dla nas najkorzystniejsze. Ja mam kolejną terapię sculprtrą tym razem na moje motylki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandydatkadoprojektu
Dmuchwiec, czy w projekcie ,,Wehikuł..." dostałaś sculptrę na całą twarz, czy tylko w wybranym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
No ja poszłam zielona jak trawa na wiosnę i pani dr pokierowała moją terapią. obejrzała moją twarz i powiedziała że u mnie przede wszystkim podamy sculptrę w okolicę policzków i moich strasznych chomiczków. Natomiast wydaje mi sie że to indywidualna sprawa ale to moje przypuszczenia bo lekarzem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpee_08
Alga50, jasne, że ma sens. Na szczęście nie musisz przecież iść na operacje plastyczne, bo jest teraz dużo zabiegów, które rozwiązują problem w sposób bezinwazyjny. Ja polecałabym Ci iść na jeden z nowszych zabiegów - program wykorzystujący działanie ciepłem - accent your body. Ważne jest w tym wszystkim to, że przy pomocy małej głowicy usuwa się zmarszczki bezbolesne i wszystko jest bezpieczne dla organizmu. Skóra jest jędrna i napięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura tootaalnaa
te wszystkie zabiegi to tylko sciaganie kasy, nic nie zastapi dobrze wykonanego liftu. wiem to sama po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
No jak uważasz... Ja tam również wiem to po sobie i wiem że mi zabieg Sculptry dał efekty jakich oczekiwałam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podem
Do usuwania zmarszczek ja polecam preparat restylane (zresztą może miec wiele różnych zastosowań, nie tylko zmarszczki). Znajoma miała robiony zabieg tym preparatem w Bellisanie i efekty były bardzo dobre. Przede wszystkim, efekt był naturalny i długo się utrzymywał, choć zabieg, jak większość tego typu zabiegów, trzeba powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
No każdy zabieg trzeba powtarzać. Zresztą wolę, żeby te zabiegi były powtarzalne niż nieodwracalne. Jedne z nich trzeba powtarzać cześciej, inne rzadziej. Sculptra nalezy do tej drugiej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, zabiegi, zabiegami - one dodają pewności siebie :) Ale czytałam ostatnio, że to nie zmarszczki a usta decydują o ocenie naszego wieku :) Podobno im wieksze usta, tym na młodsze wyglądamy. Więc po Sculptrze czas chyba na usta... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Asia_Joasia no powiem Ci zastanawiałam się nad wykonaniem zabiegu na usta, ale jeszcze za mało o tym wiem i nie wiem czy nie za szybko zdecydowałabym się na kolejną zmianę. Może jeszcze poczekam, a potem się pomyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście zabieg konturujący usta odmładza, ponieważ: - część Pań wraz z upływem wieku traci wyraźny kontur ust, w związku z czym delikatne konturowanie, a nie koniecznie nawet wielkie wypełnienie poprawia ich wygląd (dobrze także połączyć to z makijażem permanentnym, ale w odstępach 2-ch tygodni) - u Pań po 50 mogą występować zmarszczki palacza - czyli zmarszczki wokół ust - wykonturowanie ust i wypełnienie zmarszczek rzeczywiście odmładza - zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego pozwalają na nawilżenie spierzchniętych ust, dzięki czemu wyglądają młodziej. Nasza galeria przed i po: http://www.botokspoznan.pl/powiekszanie_ust.html - zdjęcie 8/42 oraz: http://www.botokspoznan.pl/wypelniacze.html - zdjęcie 11/14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×