Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Gość Holoninka
Ja jak i moja mam chodzimy na zabieg mikrodermabrazji, ja chodzę raz na jakiś czas dla oczyszczenia ona właśnie w celu zlikwidowania zmarszczek koło oczu i ust. Jest zadowolona, chodzimy do Osteomedu w Krakowie. Miała również przebarwienia na szyi i też je mocno zniwelowała tym zabiegiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Celesto-kosmetologu
Daj choć ty spokój taniej reklamie. Te inne bzdury dookola można jakość pominąć. Ale Ty starasz się budować wizrunek osoby trochę znającej się na rzeczy... Z tego co mówisz, to masz cudowne urządzenie..,..cholera, chirurdzy plastycy pójdą na bruk, a lift pójdzie do lamusa. Usuwa nawet głebokie bruzdy... Nie ma takiego urządzenia na rynku, a dobry efekt może być tylko WYNIKIEM WSPÓŁPRACY PACJENTA I LEKARZA I ZASTOSOWANIA KILKU RÓŻNYCH METOD pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola daj uż spokój
co to za bzdury, czy ludzie mózgów nie mają?? od kiedy biorad jest najlepszą metodą na zmarszczki??? to jest chińskie urządzenie RF, które naprawde nie wyprzedza w niczym innych urządzeń RF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdoookip
Ostatnio znalazłam zabieg za pomocą nici stożkowych i zastanawiam się nad tym. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, substancje są biodegradowalne, czyli ulegająca rozkładowi w ciągu 2 lat. Takie nici zapewniają efekt 3D, wygląda to dość dobrze na zdj przed i po: http://bellisana.pl/upload/Image/Obraz37.jpg http://bellisana.pl/upload/Image/Obraz38a.png http://bellisana.pl/upload/Image/Obraz72.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynapo50
Poszłam na konsultacje do kliniki i tam mi uświadomiono że zabieg zależy od stanu skóry. Czasami jest tak ,że 30 będzie gorzej wyglądać niż 50 . Ocenienie stanu skóry chyba trzeba zostawić lekarzowi. Ja miałam chyba szczęście bo u mnie kobiety w rodzinie wyglądają młodo ale również bardzo dbają o siebie. Nigdy nie paliłam ani się mocno nie opalałam i tak doktor zaproponował mi wolumetrie oraz mezoterapie. Teraz dość często chodzę na samą mezoterapię a skóra wygląda pięknie . Polecam dr. Marusza http://www.drmarusza.pl/ pomógł mi i to bardzo teraz moja twarz jest świeża i wypoczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 45
same reklamy szkoda tu czasu na szukanie opinii o zabiegach gabinety ceny z kosmosu szukają naiwnych kobiet botoks cena jednej okolicy tyle ile płacę za całą twarz(mam 45 lat) czy ci lekarze wstydu nie mają ile można zarabiać za 10 minut pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regeneracja skóry
co myślicie o elosie na odnowę skóry twarzy? czy ktoś próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elos.....elos
co myślicie o elosie na odnowę skóry twarzy? czy ktoś próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starosc nie radosc
co myślicie o elosie na odnowę skóry twarzy? czy ktoś próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starosc nie radosc
co myślicie o elosie na odnowę skóry twarzy? czy ktoś próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak naprawde....
Jak chcesz odnowic skóre twarzy, zrób sobie Regeneris. Ew. peeling i / lub laser frakcyjny do tego, a nie ELOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylduś
Dzień dobry, pozwolę sobie na mały komentarz i podzielę się doświadczeniami. Co prawda, nie dotyczą one bezpośrednio mnie, ale mojej mamy, zatem bardzo blisko. Moja mama 6 miesięcy temu przekroczyła magiczną 50-tkę. Ogólnie jest pogodna i nie narzeka na swój wiek, ale bardzo przeszkadzały jej oznaki wieku pojawiające się na twarzy. W ramach prezentu urodzinowego, razem z siostrą wykupiłyśmy zabieg w Lecznicy Melitus. Metoda nazywa się Radiage-Pelleve i polega na przywracaniu odpowiedniego napięcia skórze twarzy. W klinice powiedziano nam, że zabieg poprawia owal twarzy, wpływając na stan napięcia skóry na szyi, policzkach, a także pod oczami. Zaleca się, by zabieg przeprowadzać raz lub dwa razy. Skutki zabiegu widać po 2-3 miesiącach, a ich źródłem jest odbudowa kolagenu w skórze, który z wiekiem ulega zanikowi. Mama po zabiegu czuję się świetnie. Jest bardzo zadowolona z efektów, jakie uzyskano po przeprowadzeniu zabiegu. Ja też widzę pozytywne zmiany. Cieszy mnie to, że mogłam przyczynić się do poprawy jej samopoczucia. Polecam spróbować, tym bardziej, że w klinice, o której wspomniałam teraz są promocje na te zabiegi. Może skuszą się panie. Ja skuteczność metody widzę na własne oczy, także mogę zapewnić o wysokiej jakości zarówno zabiegu, jak również miejsca, w którym go wykonano :-) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki kochana
typowe slownictwo i zwroty reklamowe, niewierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki kochana
Nie (odstep) wierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarnisus
moim zdaniem bardzo dobrze sprawdzają się i odpowiednie kosmetyki i zabiegi, w gootimeday spa mają super pakiecik zabiegów, tylko wiecie jak się decydować na metodę trzeba byłoby się kogoś poradzić, co może być najlepsze, zmarszczkę pokazać, a będzie wiadomo co będzie najlepsze dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Panie radzą sobie ze zmarszczkami palacza? Mi sie już pojawiły takie cieńiutke, cała siate aka wyglada to okropnie. Od pól roku jestem zestresowana po nieudanym laserze i pojawiły mi sie wokoło ust. Jak z tym sobie poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie Panie problem....dobre żelazko i wszystko się wygładzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to może fotoodmładzanie :) Zabiegi skracają i przebudowują włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają zmarszczki. Studio Laser oferuje takie zabiegi w całkiem korzystnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, najlepiej działaja dobrze dobrane kosmetyki. Jesli sami takich szukacie, to polecam zajrzeć tutaj http://www.nantes.pl/seria-lift.html Idealne i odpowiednie kosmetyki własnie dla takiej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosska09
Czasami nawet po tradycyjnych zabiegach, czy po mezoterapii właśnie warto jest kupić taki profesjonalny kosmetyk. Wówczas efekty sa jeszcze lepsze i długotrwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam, szukałam i w końcu znalazłam :-) Czy zetknęłyście się Panie z kosmetykami, a właściwie kosmeceutykami firmy Jeunesse Global? Proszę wpisać nazwę firmy w wyszukiwarkę i zerknąć na grafikę. To co robi serum Luminesce, jak dla mnie jest niesamowite. Mogę zaryzykować śmiałe stwierdzenie, że jest to alternatywa dla botoksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten zabieg nazywa się INFUZJA TLENOWA a to co piszesz to nazwa urządzenia. Efekt super potwierdzam chodź miałam robiony na OxyOasis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta gesler
Te wszystkie zabiegi to pic na wodę - nachodziłam się po wrocku i nic to nie dało. Zostałam przy kosmetykach. Wiadomo, że efekty nie pojawiają się szybko, ale zmiany widać. Nie mam zamiaru wydawać grube tysiące na płacenie za zabiegi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle uprę się przy laserze CO2. Dodałam nowe zdjęcia na stronę Pani po 60 roku życia. Wystarczy wejść na stronę Biogenica Klinika Piękna i zakładkę laser CO2- chociażby zdjęcie nr 24,25, 38,41, czy 49 - dotycząc osób koło 60-siątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi gdzie widać pozytywną zmianę na zdjęciu 49, bo jakoś nie zauważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka67
Odwiedziłam wiele salonów kosmetycznych, przebyłam wiele zabiegów we Wrocku, ale nic mi to nie dało. W zasadzie jedynie bio-serum relaksujące HB dało dobre efekty.Musiałam na nie czekać kilka miesięcy, ale opłacało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz coś więcej o tym bio-serum relaksującym HB.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×