Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Gość Olga433
Serdecznie polecam gabinet Princesse Centrum Estetyki we Wrocławiu. Bardzo profesjonalna kosmetyczka pracuje która wie co trzeba robić. Mi bardzo pomogła i moje zmarszczki nie są już tak widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przykład w ofercie kliniki zdrowia i urody http://www.esthetique.com.pl/ mają kilka zabiegów przeciwzmarszczkowych. Co prawda jeszcze z żadnego nie korzystałam, ale chodziłam na mikronakłuwania i widziałam bardzo dobre efekty tego zabiegu. Podjrzewam, że podobne mają właśnie te zabiegi przeciwzmarszczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry jest ten cały Lefery. Własnie kończę dwumiesięczną kurację i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccvv
Zdecydowanie krem z serum Snake Venom - na noc i na dzień. Moje zmarszczki to już praktycznie przeszło¶ć :))). Każdy kosztuje 249 zł, ale teraz można kupić zarówno na dzień jak i na noc - jako zestaw i wychodzi o wieele taniej, bo razem 399 zł. Tu można nabyć te preparaty http://strefamlodosci.com.pl/sklep/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o tych całych "Snejkach" podobno rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w klinice Art Medical Center (artmedicalcenter.eu) u dra Śliwińskiego, który jest naprawdę wspaniałym człowiekiem jak i specjalistą. Dokładnie wszystko tłumaczy i nie mydli oczu tylko nazywa rzeczy takie jakie są. Z efektu również jestem zadowolona, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanthanna
Dobre miejsce na takie zabiegi to Klinika Miracki w Warszawie, wiem bo mama tam była na zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braska
tak, też słyszałam o tej klinice całkiem dobrze! po sylwku tam się wybieram, już mam zaklepany termin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Sylwek jest przed Tobą? A kto jest przed Sylwkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztują takie przygody w takiej klinice i jakie są koszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na moje to zaczynając walkę ze zmarszczkami to może najpierw zacząć od kremów i dopiero potem po jakimś czasie przerzucić się na nowsze metody. Istnieje wiele laserów, dodatkowo laser frakcyjny, mezoterapia oraz wypełnianie zmarszczek. Ofert na rynku jest bardzo dużo więc będzie w czym wybierać. Osobiście mogę polecić Centrum Estetki Beauty w Łodzi - http://www.beauty.com.pl/pl/fotoodmladzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiś cennik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie zabiegi to nie do końca dla mnie. Kupię sobie na początek ten krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś mógłby polecić sprawdzoną klinikę, w której usuwają zmarszczki? Czytałam trochę o niciach silhouette, czy są skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat? Mi doktor powiedział, że nici są odpowiednie dla osób do 40 lat. Ja się łapałam, byłam w AMC (artmedicalcenter.eu) i jestem bardzo zadowolona z efektu, więc skuteczność jest, ale musisz porozmawiać z lekarzem, czy w Twoim przypadku też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwas hialuronowy moze okazac sie najlepszym rozwiazaniem, sprawdz tutaj www.one-med.pl moja znajoma bardzo chwalila sobie ten gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz kupiłam sobie taki nowy krem Saint Legiere. Nie omieszkam napisać o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze moim zdaniem jest serum EVENSWISS na okolice oczu, lub krem i serum z tej samej linii na twarz. efekty są naprawdę imponujące bo te preparaty działaja w glębokich warstwach skóry właściwej i zmuszaja ja do odbudowy. Czasami są promocje na te kosmeceutyki w sklepie www.sheartist.com. Warto poszukać w sieci. Jeśli chodzi o działanie - preperat pod oczy delikatnie " łaskocze" po nałożeniu. Moim zdaniem to najlepszy krem pod oczy jaki miałam . Dodatkowo unosi delikatnie powiekę górna , co daje efekt" otwarcia" oka. Warto spróbować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A też się skusze na to Lefery. Kto nie ryzykuje nie poznaje nowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczera prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Reversive - jedyna tak kompleksowa i skuteczna pielęgnacja, poza tym raz na 2 tygodnie regularnie chodzę na ten zabieg do kosmetyczki - jest obłędny. Wszyscy są zaskoczeni jak mówię ile mam lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zamiar spróbować tego nowego wynalazku Saint Legiere. Ktoś to stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałyście o zabiegu PQ-Age? Kolażanka miała i wygląda świetnie, o 10 lat młodsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem z Wrocławia i byłam na laserowym liftingu twarzy. Mam 58 lat i efekt jest piorunujacy. Wszyscy mi to mówią także kiedyś szukałam porad na temat poprawy wyglądu skóry, usunięcia zmarszczek itd. więc może teraz ktoś skorzysta z mojego postu, wiecej o mojej pani doktor macie tutaj http://www.kn-estetic.pl/zabiegi/laser-frakcyjny-co2.html sa tez szczegolowe informacje o zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam produkty firmy Jeunesse. www.taro1.jeunesseglobal.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STOP Powikłaniom
Kto waszym zdaniem ma prawo wykonywać zabiegi medycyny estetycznej? Powikłania w medycynie estetycznej po zabiegach u osób nieuprawnionych. Martwica, blizny, wysokie rachunki i twarze usiane ropnymi guzami to tylko część efektów. Osoby bawiące się w lekarzy również zapraszamy, może będą miały na tyle szczęścia, by pomyśleć... Zobacz zdjęcia i podyskutuj, nie kryjąc się pod pseudonimem. https://www.facebook.com/feelbeauty.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja nie robię żadnych zabiegów a stosuje różne specjalistyczne kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×