Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Gość gość
i nie tylko kremy, na innym topiku reklamuje serum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanka456
Zabiegi na zmarszczki w salonach nic nie dają. Byłam na kilku we Wrocławiu i zupełnie nie przyniosły efektów. Zmarszczki nawet się nie zmniejszyły. Teraz regularnie stosuję krem odbudowujący z hb i powoli zauważam efekty. Żałuję tylko pieniędzy wydanych na te wszystkie zabiegi w salonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladycarolina
można ze zmarszczkami walczyć na wiele sposobów, są to zabiegi mikrodermabrazji, kwasy medyczne, jest kwas hialuronowy, jest botoks, każdy może wybrać zabieg zgodnie ze swoimi preferencjami, ja chodzę do http://laserclinic.pl/ na kwas hialuronowy na wypełnienie zmarszczek i na delikatne powiększenie ust, twarz od razu łagodnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halllszka
Też jestem po 50 tce i chcę sie zdecydowac na jakis skuteczny zabieg w zakladzie kosmetycznym. I....nie wiem . Pogubilam sie . Po przeczytaniu calego wątku juz nic nie wiem. Nie mam klopotow z cerą. Typowa , Sucha bez szczegolnych problemow poza (niestety ) zmarszczkami. Nie chcę zadnych interwencji botoksem czy innymi farmazonami . Jesli ktos rzeczywiscie umie polecic jakies sprawdzone zabiegi poza agresywną reklamą będę bardzo wdzieczna . Podobnie gdyby ktos chcial cos polecic z kremow - rzeczywiscie skutecznych i poza reklamą ;) rowniez wielkie dziękuje. Moze jakies maseczki do samodzielnego przygotowania. I co z tym kwasem hialurunowym?Gdzie sie to kupuje i jak stosuje?Po tej lekturze juz NIC nie wiem .A nie chce dlugo błądzic w tym balaganie informacyjnym zwlaszcza ze co ktoras apteka to kolejna i inna informacja czy rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halllszka
Dodam tylko ze juz nieomalze zdecydowana bylam kupic serię Neovadiol Vichy ale teraz juz NIC nie wiem .Jakie jest wasze zdanie na temat?Warto w to zainwestowac czy jest cos skuteczniejszego na tą 50 letnią buzie i niestety lekko zauwazalne chomiki ;( No i ta szyja niestety juz daleka od doskonalosci wszelakich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libertka
kosmetyki na pewno nie zaszkodzą, ale z też spotkałam się z opinią, że trzeba dość wcześnie zacząć używać takich kremów, żeby zmarszczek nie mieć. A potem to już zostają już zabiegi, które zatrzymają upływ czasu. Mnie się bardzo podoba ten http://www.marekwasiluk.pl/smart-lifting-nici-liftingujace/ na pewno to jest ciekawa alternatywa dla botoksu, czy innych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Libertka dlaczego ciągle zmieniasz niki - masz nas za idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_Kiurynk
Ja nie jestem przekonana do używania kremów. Wydaje mi się, że to podobnie jak z rozstępami. Jak już się pojawią to trzeba iść do gabinetu, bo kremy tego nie cofną. Sama wybieram się na usuwanie zmarszczek do Bellisany. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żelazko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitka100
Czytałam gdzieś na forum o niciach hilo. Muszę powiedzeć, że trochę mnie to zainteresowało i wyszukałam więcej informacji - co prawda sama nie miałam zabiegu, ale jeżeli szukacie dobrego rozwiązania to może pomyślcie o takim zabiegu? te nici są podobno świetne - efekty widać już od razu, nie ma żadnych śladów, jak po zwykłym liftingu i z tego co pamiętam efekty pozostają nawet do 3 lat, więc moim zdaniem całkiem długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmarnowana kasa ,mam nici minelo 2 miesiace od zabiegu i.... NIC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do hallszka uwierz mi, nic nie pomoże, tylko lifting. Jeśli masz dobre geny, to i po sześćdziesiątce będziesz wyglądać lepiej niż nie jedna pięćdziesiątka. A jeśli złe, to tylko lifting. ŻADNE KREMY. To tylko strata kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na lifting potrzeba sporo!!! kasy, a w dodatku dobrego fachowca, a i najlepszy może spartolić robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczona zmarszczkami
Tanka456, a w jakim salonie we Wrocławiu robiłaś te zabiegi? Bo ja już stracułam nadzieję, że jakikolwiek krem mi może pomóc, a jak sobie obliczyłam, ile na nie wydałam, to wychodzi mi kosmiczna suma... Zastanawiałam się nad zabiegiem u dr K. Nielepkowicz z kn-estetic. Byłaś tam może? Cena, jak u mnie za wszystko to byłoby jakieś 2500, ale tak jak pisałam - jak dalej będę testować kremy to mi na to samo wyjdzie. Czekam na odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmęczona zmarszczkami, czy chodzi Ci o panią doktor, która przyjmuje w salonie na Kamieńskiego we Wrocku? Bo jeśli tak to nie masz się w sumie czego bać. Ja co prawda u pani Kasie nie likwidowałam zmarszczek, ale chodzę na inne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona nie jest chirurgiem .czyli znowu strata pieniędzy na tzw. med estetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obok wymienionych sposobów warto wspomnieć także o połączeniu kwas hialuronowy + nici liftingujące. Jednoczesne zastosowanie kwasu i nic***ozwala kompleksowo podejść do problemu starzejącej się skóry po 40-stce – podnieść owal twarzy, wygładzić zmarszczki i skutecznie napiąć skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem, czy strata... ja byłam w tym gabinecie pani Nielepkowicz na botox i jestem zadowolona i nie uważam, żeby to były pieniądze wyrzucone w błoto. Miałam okropne fałdy nad nosem, jakbym wiecznie zła chodziła plus na polikach. Botox sprawił, że jest lepiej. Przynajmniej nie wyglądam jakbym chciała kogoś zabić. Wydaje mi się, że powodzenie zabiegu i to jaki powinien być zrobiony po prostu trzeba podpasować pod człowieka. Opcji jest wiele. Jednym pomaga dobry krem, inni muszą szukać dalej i ewentualnie poddać się jakiemuś zabiegowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowne Panie:-) Jest już alternatywa dla botoksu. Kilka stron wcześniej już o tym pisałam. Od czterech lat Jeunesse Global ma kosmetyki na bazie ludzkich dorosłych komórek macierzystych( to znaczy, że komórki nie są pobrane z embrionów czy krwi pępowinowej) . Nie ma w nich też komórek macierzystych roślinnych, czy zwierzęcych, gdyż tylko ludzkie komórki mogą porozumiewać się z ludzkimi i je skutecznie naprawiać. Zasada działania kosmetyków tych jest taka, że po nałożeniu na jakąkolwiek część ciała, czynniki wyhodowane z komórek macierzystych, które są w kremie znajdują nasze osłabione, zniszczone komórki i zmuszają je do samonaprawy. Od dwóch lat stosuję tylko krem na dzień i to co u siebie zauważyłam, to zwiększenie gęstości skóry twarzy. Jest dużo bardziej sprężysta niż te dwa lata temu.Poza tym zauważyłam lifting powiek: po pomalowaniu kreski nad rzęsami na górnej powiece, nie odbija mi się już ona pod linią brwi ;-) Kosmetyki są drogie , ale są bezkonkurencyjne. Chciałam wstawić choć jedno przykładowe zdjęcie, które zostało zrobione przed i po zastosowaniu serum Luminesce, ale Kafeteria traktuje to jako spam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
Do geigerka Napisz proszę, gdzie można kupić te kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki można kupić na trzy sposoby 1) u konsultantów, 2) ze strony konsultanta bezpośrednio na dostawę pod swój adres, 3) albo samemu wpisując się i kupować dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
Geigerka, bardzo dziękuję za odpowiedź :) Spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie pożałujesz. Kosmetyki nie dość, że są bardzo skuteczne, to jeszcze nie mają tych wszystkich parabenów czy konserwantów. Cieszę się, że mogłam pomóc****olecam się na przyszłość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka jestem
Ja też w końcu zdecydowałam się na botox (w salonie Prestige Spa). Stosowałam większość kremów, których nazwy tu są podawane. Efekty były, ale nikłe, a nie ma co ukrywać, że nie są to tanie specyfiki.... Byłam chyba we wszystkich katowickich aptekach, już nawet rozważałam lifting, ale to z kolei za drogi wydatek (przynajmniej na razie) dla mnie. Botox w sumie jest tak w pół drogi. Efekty są, jestem zadowolona także na razie poprzestaje na botoxe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :-) Jeśli zaciekawiłam którąś z Was tym, co napisałam wcześniej o kosmetykach Jeunesse, to zapraszam na dzisiejszą prezentację. Poprowadzi ją dziewczyna, która wie bardzo dużo o kosmetykach i suplementach JG, więc z pierwszej ręki będziemy mogły dowiedzieć się wszystkiego o ich działaniu. Proszę kliknąć w mój nick, a w informacjach o mnie udostępniłam link do dzisiejszej konferencji. To tylko godzina, ale może ona zmienić życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam na tę stronę, ale nic nie mogłam obejrzeć. Cały czas pusty ekran :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość o konferencji pisałam w czwartek i w ten dzień o 21 była prezentacja. Była ona prowadzona " na żywo" i ok 22 był koniec. Potem już nic nie ma na tej stronie, a pokój konferencyjny jest pusty. Następna prezentacja będzie w poniedziałek też o godz. 21.00. Jeśli będą jakiekolwiek problemy z wejściem, to proszę o wiadomość, najlepiej na maila, który podałam w profilu. Dziękuję, że byłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
Dzięki, spróbuję w poniedziałek :). Widać nie czytałam ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×