Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Gość wieslawa48
ja poddalam sie zabiegowi botoxu bo zadne kremy niestety nie przynosily satysfakcjonujacych efektow, po zatym wiadomo po 40 nie zdzialamy cudow kremami.Wszystkim tym co zmagaja sie ze zmarszczkami polecam naprawde ten zabieg i klinike w ktorej wykonalam zabieg beautymed tez moge szczerze polecic.dobrze wykonany zabieg to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia200
Ja byłam na zabiegu angel system jakieś pół roku temu. Genialny zabieg. Mam prawie 50 lat, a buzię niemal bez zmarszczek. A byłam tylko na 1 zabiegu, to w zupełności wystarcza. Być może powtórzę zabieg za kolejne pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mojej babci po 60 pojawił się pierwszy siwy włos a buzię miała jak 30. Kosmetyków nie stosowała, a na starość krem nivea. Wszystko zależy od trybu życia, przede wszystkim stres, zła dieta itp. mają wpływ na nasz wygląd. Brak ruchu, otyłość to są problemy, dajcie spokój z tymi zmarszczkami. Wolę buzię ze zmarszczkami niż sztucznie ponaciąganą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Waszym zdaniem jest taki kosmetyk, krem dzieki któremu uda sie nam skutecznie pozbyć własnie wszystkich zmarszczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co mamy się ich pozbywać? Trzeba pogodzić się z tym, że całe życie nie będziemy mieć cery jak niemowlę. Anoreksja, bulimia i powinni przepadać tych co nie mogą zaakceptować dorosłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralda123
Niestety, nie wszyscy się z tym godzą, ponieważ to czasami oznacza pogodzenie się z gorszym wyglądem, czego większość kobiet do siebie nie dopuszcza. Myślę, że jeśli kobieta czuje się psychicznie gorzej ze zmarszczkami to powinna w jakiś sposób im zaradzić. Botoks nie jest taki straszny, jak się większości wydaje, tylko trzeba uważać na lekarza, któremu ufamy. Po miesięcznym szukaniu specjalisty wśród koleżanek i ludzi z internetu trafiłam do salonu Perfect Glamour, do doktor Nielepkowicz. Kawał drogi przejechałam, bo gdzie Wrocław, a gdzie Warszawa. Ale zrobiłabym to jeszcze raz! efekt utrzymuje się od ponad roku, a mi podniosło się poczucie własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tralalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Esmeralda
Pierszy raz słyszę,że botoks utrzymuje się przez rok - co ty za bzdury kobieto wypisujesz, botoks maksymalnie utrzymuje się do 6 miesięcy i to jest faktem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mossskowa
Ja bardzo lubie Nantes Lift. To krem który zawiera w swoim składzie kwas hialuronowy. Jestem bardzo zadowolona z jego działania jeśli chodzi o likwidacje i wygładzenie drobnych zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane dziewczyny po pięćdziesiątce... Jesteście jeszcze takie MŁODE... Ja już dochodzę sześćdziesiątki. Też zastanawiałam się co zrobić... Radzono mi dobre odżywianie, dużo ruchu i jakieś tam mezoterapie na szyję i Vilumę na twarz. Szyja zrobiła mi się fatalna w grudniu, po przejściach depresyjnych, albo może już przyszedł czas na nią. Zrobiły się też paskudne chomiki. Nie mogłam znieść swojego widoku. Jeszcze w zimie dało się schować w szale... ale bałam się nawet pomyśleć, co będzie, gdy przyjdzie lato. Długo nie wiedziałam co zrobić. Przeszukałam dokładnie forum i zdecydowałam się jednak na zabieg. Pomógł mi mąż, który chyba też już nie mógł znieść mojego wyglądu. To on zdecydował za ,mnie... Jednak gdy zbliżał się termin wyjazdy na zabieg, to mąż zaczął panikować, że jednak powinnam sobie odpuścić. Byłam zdecydowana. Wybrałam doktora Witwickiego. Pojechałam na konsultacje i... wielkie rozczarowanie. Nie miałam do niego zaufania już na pierwszej wizycie... jednak w desperacji umówiłam się na zabieg-lifting twarzy i szyi. Jeszcze przeglądałam forai... wybrałam doktora Kobusa. Zdecydowała jego strona, na której było dużo trudnych zabiegów robionych na twarzy. Pomyślałam, że to musi być jednak fachowiec. Na pewnym forum znalazłam też wypowiedż dziewczyny zachwycającej się właśnie tym lekarzem. Zdecydowałam. Pojechałam do Polanicy pełna niepokoju. Gdy zobaczyłam doktora, a właściwie profesora... przestraszyłam się, bo myślałam, że młodszy... Jednak okazało0 się, że to super specjalista. I po rozmowie z nim, już wiedziałam, że wybrałam dobrze i że żadne inne zabiegi nie przyniosłyby w moim przypadku dobrego wyniku. Tylko lifting mnie ratował. Nie wiem w jakim jesteście stanie. Ja miałam sporo nawisów, a teraz jest super. Jestem ogromnie szczęśliwa. Oczywiście,że mogłabym jeszcze podnieść powieki i czoło... na to0 już nie mam kasy. Ale i tak jest po prostu cudownie. Nie muszę już się chować.Koleżanka, ta, co poleciła mi Kobusa miała wcześniej termage zabieg robiony u dobrego lekarza, jednak na złym sprzęcie i po tym zabiegu miała zanik tkanki tłuszczowej i fatalne nawisy. Musiała zrobić lifting właśnie u Kobusa. Gdyby któraś miała jakieś pytania, to chętnie pomogę. Mnie też pomagano przed zabiegiem i dodawano otuchy, a to takie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodam, że mnie żadne kremy nie pomagały, ani zdrowe odżywianie, ani nic innego. Według mnie to kwestia genów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta55
Kilka tygodni temu zdecydowałam się na zabieg w Centrum Estetyki dr Kulczycka we Wrocławiu i jestem bardzo zaskoczona efektami. Oczywiście pozytywnie! Mam 54 lata, pomimo odpowiednich kremów i zabiegów skóra miała swoje niedoskonałości, po zabiegu wypełnienia ich botoksem efekt jest widoczny, ale naturalny na czym najbardziej mi zależało! Serdecznie polecam Panią Olę, która jest świetnym lekarzem. Pozdrawiam, Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga "Elu" czyli firmo Pr'owa - toksyną botulinową nie wypełnia się zmarszczek. Za nim zaczniesz bawić się w takie działania najpierw dobrze poczytaj na czym polegają zabiegi w medycynie estetycznej. Bo nie wierzę, że cudowna Pani Doktor nie poinformowała Cię o tym wykonując rzekomy zabieg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu pacjentka
Możecie mnie śmiało posądzić że jestem firmą PR, a nie zadowoloną pacjentką bo przecież takich tu nie ma :) Jeżeli ktoś szuka dobrego lekarza polecam dr Anne Grodecką - przyjmuje w Krakowie - nie będę pisała gdzie bo tym bardziej się naraże :) Świetna lekarka, znająca fach i umiejętnie wyjaśniająca wszelkie wątpliwości i obawy - poddawałam się zabiegowi likwidacji zmarszczki mimicznej przez podanie toksyny - efekt nie wyniosł 12 mc ale ok 7 mc :) wiec ponowiłam zabieg - jestem bardzo zadowolona i tyle! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu pacjentka - wybacz mi mój wcześniejszy złośliwy post - ale irytują mnie te wszystkie firmy Pr'owe. Sama pracuję w klinice i wiem jakie kosmicznie wysokie ceny przedstawiają klinikom - u Nas były babki, które za takie działania chciały ponad 40 000 zł miesięcznie - oczywiście z żadnych z takich agencji nie korzystamy. Współczuje tylko lekarzom, którzy się na to nabierają i potem ośmieszają swoje nazwiska i gabinety takimi postami. Nie mówiąc już o pacjentkach, które się na to nabierają... albo później chodzą i mówią takie bzdury - że powiększyły usta botoxem, albo usunęły bruzdy nosowo-wargowe... owszem toksyna działa na zmarszczki palacza i może lekko wywinąć wargę, ale piszmy uczciwie co i jak. Przecież chcecie uczciwych opinii, a nie na wszystkich wątkach jest kopiuj wklej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu pacjentka
Sandrine Ja również nie chciałam w żaden sposób Cie urazić - wpis pietro wyzej fakt - masakryczny i ktos kto to robi świadczy sam o sobie - nie mowiac juz o zlecajacym. Mimo to forum jest jednak równiez od polecania dobrych lekarzy i to wazne aby ludzie nie bali sie polecac kogos kto dobrze spełnia swoja misje w spoleczeństwie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulibka23
Moja mama teraz idzie na volumetrie do salonu Elite w Warszawie. To taki moj prezent dla niej. Postanowiłam własnie w taki sposób troszkę pomóc mojej mamie w walce ze zmarszczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivien1214
Witam Ja mam pytanie do pani ktura miala Lifting u profesora Kobusa, czy on operuje jeszcze osobiscie bo ja gdzies czytalam ze on jest juz na emeryturze, ile sie dochodzi po takiej operacji do siebie?i czy wyglada sie po tej operacji naturalnie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjaliści Dermatolodzy w Bielsku Białej przed dokonywaniem zabiegów przeprowadzają z pacjentami konsultacje polegające na ocenie stanu skóry, służą radą oraz dobierają odpowiednie metody redukcji zmarszczek w odniesieniu do ich indywidualnego rodzaju. Możemy wybierać spośród np: Botox (botox, azzalure) Kwas hialuronowy Peelingi medyczne Mezoterapia Nici Liftingujące PDO inne kuracje przeciwzmarszkowe (Light Eyes Ultra, )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do vivien1214 Kobus jeszcze operuje. U mnie robił lifting osobiście. Pomagała mu bardzo sprawnie pani pielęgniarka. Będąc już po zabiegu, leżąc na drugiej sali, widziałam, że do operacji powiększania piersi przygotowywał się jeszcze jakiś inny młody lekarz. Ale myślę, że chciał się raczej uczyć u Kobusa. Po zabiegu dwa dni miałam przyczepione buteleczki, dla oczyszczania ran. Później jeszcze chodziłam na zdejmowanie szwów trzy razy i trwało to do dziesięciu dni. To, jak szybko można pokazać się ludziom, zależy od fryzury. Włosy można umyć po kilku dniach. I jeżeli nie są upięte, to już wygląda się super. Są jeszcze siniaczki tak do dziesięciu dni, ale można je zatuszować fluidem i nic nie widać. Natomiast, jeżeli nosisz upięte włosy, to gorzej. Ja właśnie takie miałam. Najpierw chodziłam w chusteczce, później musiałam zmienić fryzurę na taką, która zasłania uszy, bo są blizny i widać je. Tak z półtora miesiąca widać blizny. Jestem po zabiegu cztery miesiące i z przodu już nic nie widać. Za uszami jeszcze lekko maskuję, ale czeszę włosy do góry. Bardzo polecam Kobusa. Jeżeli masz jeszcze pytania, to chętnie pomogę. Ja miałam ich ful i byłam pełna obaw. Gdybyś chciała, podaję adres mailowy.mariatoja@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do vivien1214 dodam, że wygląda się całkiem naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esmeralda123-no wlasnie ktos o tym mowi ze"wiekszosc kobiet sie z tym"-nie nie zgadza tylko nie moze zgodzic a to jest zasadnicza roznica.Nie mozecie pojac ze jest czas gdy jest sie dzieckiem,pozniej czas mlodosci gdy jest sie dojrzalym i pieknym i jest tez czas starzenia sie.Czy wy chcecie umrzec na stole operacyjnym podczas kolejnego naciagania skory?Czy wy facetki naprawde nie przesadzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na koniec jak juz bedziecie po 90 tce to sobie wmontujecie silnik w tylek zebyscie mogly chodzic?No i kilka razy w tygodniu:botox,naciaganie skory za uszy w poniedzialek.We wtorek naciaganie skory szczeki.W srode naciaganie skory pod oczami.W czwartek naciaganie skory wokol ust.W piatek naciaganie skory na czole a w sobote ladowanie baterii w silniku.I tak w kolko.... Zastanowcie sie czy czasem nie pogodzic sie z tym ze czlowiek ma swoje fazy zycia i zwiazane z tym cechy m.in.wyglad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka z pracy ma wlosy na klacie.Miedzy cyckami.Zastanawialismy sie z kumplami skad to u kobiety no i okazalo sie ze miala zabieg naciagania skory brzucha.Chirurg jej po prostu za mocna chyba naciagnal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
hahaha....! Ale śmieszne! Boki zrywać! Napisałaś co wiedziałaś , a teraz kochanieńka spadaj stąd OK!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Nie umiera się na stole operacyjnym. Zabieg też można wykonać w znieczuleniu miejscowym. 2. Niektórzy ludzie starzeją się zdecydowanie szybciej niż inni w tym samym wieku. To nie chodzi o niesamowite odmłodzenie, tylko taki wygląd, którego można się nie wstydzić i dobrze z nim czuć. 3. Nie można krytykować nie rozumiejąc innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadułka
mnie jeszcze pomagają fale radiowe mialam w salonie krakowskim laime i niestety na efekt trzeba chwile czekac, ale panicznie boje sie igiel wiec wole odczekac te miesiace, natomiast wiem że u niektorych to juz tylko igly pomagaja i wiem ze kiedys i mnie to czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka7
Moja mama odbyła kilka zabiegów przeciwzmarszczkowych w salonach w Krakowie. Wydała masę pieniędzy, a zmarszczki nie zniknęły. Kupiłam jej na urodziny energizujący krem hialuronowy hb- ma dobre opinie w sieci. Kosztował niewiele, a daje znacznie lepsze efekty niż zabiegi w salonach. Myślicie, że mama trafiła po prostu do nieprofesjonalnych salonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślimy, że reklamujesz kremy hb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×