Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Gość aniolka27
Troche drogie, ale chyba jedyne oplacalne kosmetyki jakie stosowala moja mama (56lat) i dawaly wymierne efekty, to bylo serum Eiei - jest w sklepach internetowych z organicznymi kosmetykami. dla mnie wystarcza jak na razie: http://powiekszaniepiersi.eii.com.pl/zmarszczki-jak-zpobiegac-zmarszczkom/ To jest botosis - tanszy ale naprawde ladnie naciaga skore i bez problemu trzyma moje podklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Czy któraś z was aplikowała sobie nici liftingujące na tzw "chomiki".Czytam o tym i sama nie wiem czy warto się tym zainteresować i czy rzeczywiście chomiki się podniosą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jak silna jest wiotkość tkanki. Czasami nawet medycyna estetyczna nie daje rady i wówczas pozostaje chirurgia plastyczna i lifting. Dlatego tak ważne jest aby sukcesywnie dbać o swoją cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka dostała bon na dzień kobiet na zabiegi w Art Clinique. Ma dylemat bo nie wie na co się zdecydować. Wacha się pomiędzy kwasem hialuronowym a zabiegiem fractora . W prawdzie gamę zabiegów na zmarszczki ma tam bardzo szeroką ale te dwa najbardziej się je spodobały. Ciekawa jestem czy któraś z was robiła sobie już ten zabieg i jakie macie opinie o nim: http://www.artclinique.pl/pl/centrum-urody/kosmetologia/fractora/ Będę wdzięczna za wasze opinie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga ilonoo rozumiem że koleżanka ma wyimaginowany dylemat po pierwsze czemu sama nie napiszę w celu zapytania się o po drugie nie musisz PRZEMYCAĆ linku do strony bo ta REKLAMA wali strasznie po oczach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garściami
Ja się boję tych nici są nowe na rynku botox też zachwalali i dopiero później wyszły te wszystkie komplikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 2 razy (w zeszłym roku i teraz) robiłam etwo na całą twarz z podbródkiem. Oczywiście nie wiem jak bym wyglądała nie robiąc tych zabiegów, ale patrząc na moje rówieśniczki wydaje mi się, że zdecydowanie warto. To nie jest żadne ostrzykiwanie, którego się boję i efekt jest naturalny - po prostu młodsza skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest " etwo" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaję link zamiast pisać www.etwo.pl. W ostatniej Urodzie jest też reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też długo zastanawiałam się jaki zabieg przeciwzmarszczkowy wybrać. Szukałam czegoś bezpiecznego i nowoczesnego i tak trafiłam na bloga dr. Brumerhttp://urszulabrumer.pl/pielegnacja-urody-50-60/ na którym przeczytałam o komórkach macierzystych. Wybrałam się na konsultację do Medycy Młodości, zdecydowałam się na zabieg i nie żałuję, co prawda zabieg trwał 3 godziny ale efektami sama jestem zaskoczona, zmarszczki spłycone, skóra wygląda dużo młodziej, a jedna z moich przyjaciółek idzie na zabieg w przyszłym tygodniu. i po co było wydawać pieniądze na odmładzające kremy, które nie dawały żadnych efektów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłaś sobie dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnibuska77
Usunięcie zmarszczek po 50 metodą bezinwazyjną? Chcesz wiele, ale wydaje mi się, że nie jest to zupełnie niemożliwe. Po 50-tce ważne jest nie tylko wygładzenie zmarszczek, ale i przywrócenie skórze jędrności. Dlatego mogłabym Ci polecić zabieg z użyciem nici liftingujących. Na terenie Krakowa dla mnie wypróbowaną kliniką jest MTTEstetica. Byłam tam na niciach i było wszystko ok. A jeśli chodzi o inne miasto, to nie wiem. Musiałabyś popytać. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka34
Ja bym chyba polecała kwas hialuronowy :) Co prawda zabiegu jeszcze nie robiłam, ale chciałabym się wybrać. Może znacie jakąś dobrą klinikę w Częstochowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że dobre efekty przynosi zastosowanie kwasu hialuronowego, ale najlepiej, jeśli wybierzesz się do specjalisty, który Ci doradzi, co będzie najlepsze w Twoim przypadku. Mnie kwas podpowiedział dr Kołodziejczak z kliniki Bellisana i była to bardzo dobra porada, efekty są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judybrown
Ja zainwestowałam w face lifter...i efekty są widoczne naprawdę! Na prezentacji aż tak dobrze nie było, ale po 3 zabiegu wyglądałam zdecydowanie lepiej! wpiszcie sobie w google "byassuccess"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo zależy od tego, jak bardzo głębokie one są, bo na tej podstawie dobiera się odpowiedni zabieg. Moim zdaniem najlepiej to się wybrać do dobrej kliniki na konsultacje, żeby powiedzieli co jest dla nas najlepsze. A co do nici to moim zdaniem też się nie ma czego bać, co z tego, że nowość, ale na pewno wykonują je lekarze, co zostali odpowiednio wykształceni w tym kierunku. Tutaj http://www.dermed.pl/krakow/nici-pdo-odmlodzenie-i-bezoperacyjny-lifting-twarzy/ jest trochę informacji na temat tego zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna150
Ja po 50-stce zaczęłam zauważać u siebie tzw. zmarszczki palacza, to są takie pionowe bruzdki nad ustami. No przyznam szczerze, że moim zdaniem postarzają bardziej niż te wokół oczu. Jest metoda na to, zabieg z zsieciowanego kwasu hialuronowego. Skusiłam się na taki prezent, na moje 50 urodziny ;) Jestem z Krakowa, robiłam w tamtejszym Osteomedzie, sprawdzone więc polecam. Skóra wygładzona, faktycznie widoczna poprawa. Jak pani doktor mi mówiła , kwas ten ma właściwości do wiązania się z wodą, stąd daje też mocno nawilżający efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak jak się ma dwadzieścia, czy trzydzieści lat to się nie zastanawiamy nad tym, jak to, w jaki sposób się odżywiamy i czy palimy będzie miało wpływ na nasz wygląd w przyszłości. ale nawet jak się nasze nawyki i zachowanie będą potem na nas odbijać też nie ma się co martwić, przecież medycyna estetyczna ciągle wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom. mnie bardzo interesuje ten zabieg http://kobietamag.pl/czy-juz-wiesz-power-dla-odmladzania-daje-osocze-bogatoplytkowe/ głównie ze względu na to, że jest naturalny i bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nena56
Mi się udało usunąć zmarszczki po 50 dzięki pomocy fachowców z Extravaganza Wyspa Urody. Rewelacyjnie to teraz wygląda. Skóra jak nowo-narodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny uważajcie, jeżeli widzicie wpisy z podaną nazwą zakładu czy kliniki to, jest natrętna reklama i nie ma w niej krzty prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
Trochę drogi ten kosmetyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda! Żaden krem nie zlikwiduje zmarszczek, ponieważ działa tylko powierzchownie na skórę, a efekty są nijakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko wstretne reklamy gabinetow i produktow.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślałam nad jakimś zabiegiem: wolumetria albo nici PDO.... Jestem umówiona do doktor Nielepkowicz w przyszłym tygodniu. Ale sądzę, że żaden krem nie jest skuteczny, już nie ten wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy może jakaś Pani z tego wątku słyszała coś o takim kremie jak Lefery Cosmetics? Podobno nowość w likwidacji zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góóóówney!!! jakieś kolejne spamerskie k******o od naciągaczy, zero legalnych info, zero nr Regon, zero jakichkolwiek danych wskazujących na to, że to legalnie operująca firma... ani okresu, ani adresu... A ty kurfffo spamujesz tym jak najęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po45rokuzycia
Oczywiście, że takie zabiegi mają sens, to przecież wszystko zależy od tego czy po zabiegu będziesz czuła się lepiej sama ze soba, ja zrobiłam pierwszy zabieg w wieku 45 lat, i zdecydowanie był efekt WOW, w szczecinie jest niewiele dobrych klinik, które mogą pomóc, wiec jeśli któraś z was kobietki, chciałaby skorzystac to w centrum medycyny estetycznej dostaniecie to czego chce, kotnaktowac sie mozna tu http://www.laserclinic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×