Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

Gość silvia2
stuku puk czy są jakieś mamusie z Wrocławia ?? Widzę że ten topik zamiera tak jak ten co sama kilka miesiecy temu załozyłam :( A szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just28
Cześć ! też jestem mamuśką z Wrocławia prawie 10 mc Oleńki. My mieszkamy w Jerzmanowie kierunek lotnisko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Szkoda, szkoda by było ale nie mam już pomysłu jakby tu zachęcić. Rudamaxi - bedziesz wieczorkiem? Dziewczyny jak będziecie miały chwilkę to może po 9? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia2
Witam nową mamuskę :) coś nie możemy sie tu wszystkie spotkać w jednym dniu i o tym samym czasie :( A miałam nadzieję że moze jakies spotkanie w realu się uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just28
Cześć mamuśki ! Wpadłam tu na chwilkę bo pewnie zaraz znowu polecę do małej. Niestety nas dopadła choroba a dokładniej moją Oleńkę. Dzisiaj byłyśmy u lekarza i okazało się żed ma zapalenie gardła. Marudziła i gorączkowała od niedzieli ale myślałam że może ząbki jej idą bo to już niedługo koniec 10 mc a tu żadnego ząbka jesze nie widać, no ale okazało się że to nie ząbkowanie a gardziełko. No i na antybiotyku się skończyło. Pozdrawiam http://www.bobasy.pl/just28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie. just - już pewnie wszystko dobrze. pozdrawiam. Może dziś ktoś tu zajrzy.Postaram się być po 21. Byłoby świetnie spotkac się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia2
🖐️ dziewczyny a skąd jesteście ? Rudamaxi i Anulka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. troszkę mi się opuźniło, karmienie, kąpiel, to pewnie przez ten upał czy wasze maluchy też takie wymęczone? Ja jestem z wroclawia, dokladnie z wojszyc, fajnie, że sie odezwalaś silvia a ty gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów pusto. o której mozna was złapać - piszcie to może sie jakoś zgramy. ja mam wreszcie komputer u siebie więc będe mogla zaglądać częściej. Rudamaxi - jak maleństwo? przesylam dla was całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Trzebnicy. Z Vikunia ide w piatek do laryngologa a 29 idziemy na caly dzien do kliniki na Chalbinskiego malutka bedzie miala szczegolowe badania. Ja teraz jestem zadko w necie bo jestem w trakcie sesji egzaminacyjnej a w przedterminach poszlam tylko na jeden egzamin wiec musze zaliczyc jeszcze trzy a teraz w niedziele mam straszna kobyle wiec o 10.30 trzymajcie mocno kciuki bo w tamtym roku oblala babka ponad 90% studentow na tym egzaminie.Wiec mam pietra strasznego i staram sie jak najwiecej uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia2
czesc dziewczyny :) ja jestem z Maślic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia2
rudamaxi a z czego ten egzamin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia2
Jak Wasze dzieciątka ?? Mój synek niestety znowu na antybiotyku :( Prawie pół roku mieliśmy spokój i niestety w poniedziałek odebralismy wyniki i znowu to samo :( A tak poza tym to łlobuziak się z niego robi. :) Odkąd zaczął sam chodzić to oka z niego spuścić nie można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia2
halo, halo jesteście jeszcze czy właśnie monolog zaczełam prowadzić ?? chyba nie ma już nikogo więc zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvia z prawa finansowego mam egzamin jutro ,30 czerwca mam egzamin z Prawa Unii Europejskiej 7 lipca z postepowania cywilnego a w przedterminie zdalam Polityke w zakresie stosowania i wykonywania kar i srodkow wolnosciowych w krajach europejskich. Tego jutrzejszego egzaminu strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz jestesmy po wizycie u laryngologa i nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie bo kanaliki sluchowe Vikunia ma drozne,a ja sie ludzilam ze ma przytkane i dlatego badania wychodza zle. Chyba ze sie odetkalo i teraz juz badanie napewno wyjdzie dobrze Ok ide robic sobie sniadanie. U mnie wreszcie jest chlodno tylko po co znowu ten wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jestem też z wroclawia, chwilowo mieszkam na rózance docelowo mam mieszkać na hubbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nowa mmusiu - ile ma twój skarb? Rudamaxi - jak tam egzamin Mój Bartek kończy dzisiaj półroku, jejku jak ten czas szybko leci, pamiętam jakby to było wczoraj kiedy pierwszy raz go zobaczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100lat dla Bartusia egzamin oblalam zabraklo mi 2 pkt.I wogole mialam wczoraj dzien do dup... Na koniec dnia rozmawialam Joe i tez mnie wkurzyl malutka ma juz 10 tygodni a ten dalej nie wiadomo kiedy przyleci mam juz go dosc,i juz mu nie wierze w to co on mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj madasia odzywaj sie czesto moze ty jakos rozruszasz ten topik. ok ja uciekam znowu do ksiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×