Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarodziejka23

TIPSY JAKIE, GDZIE I ZA ILE ?

Polecane posty

Częstochowa CENNIK Pracuje na żelach IBD: tipsy mleczne (malowanie na 1 kolor): 60.00zł. tipsy french: 70.00 tipsy clear ze zdobieniami (zatapianie ozdób): 80.00zł. pokrycie paznokci naturalnych żelem: 50.00zł. dolewka: 35-45zł. reperacja paznokci: 6-8zł malowanie: 15zł. manicure: 25zł. mój nr telefonu: 606704081

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina82
Jestem z Gliwic i to mój skromny cenniczek:D:D tipsy naturalne-45 zł tipsy z malymi ozdobami-50zł. tipsy french-55zł. tipsy z ozdobami na wszystkich paznokciach lub tipsy french z małymi ozdóbkami -60zł. żelowanie naturalnej płytki-30-40zł. depilacja brwi-6zł. henne-6zł. manicure15-17zł. henna+brwi depilacja-10zł. kontakt do mnie to:697-412-871 oraz gg:10458775 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prestiż
Tipsy żelowe 85 Tipsy żelowe french 100 Dopełnienie 55-75 WROCŁAW RYNEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROFESJONALNA STYLIZACJA
kilka lat doświadczenia jako manicurzystka,bardzo dobre produty do przedluzania metodą akrylowa i żelową,gwarancja na wykonane usługi.WARSZAWA. sandrus10@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolice poznania
Witam jestem z okolic poznania,o to moj cennik: załozenia zeli-45zl French-50zł uzupelnienie-30zł uzupelnienie french-35zł moj nr gg 404327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
hejka laski okolice wielunia i samego wielunia zapraszam na stylizacje paznokci metoda zelowa mój nr tel 513 193198

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Tomysl
zapraszam na paznokcie zelowe dziewczyny z okolic nowego tomysla oraz z samego tomysla. Tanio i ladnie:) moj nr gg 404327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna rączka
a na obgryzane pazokcie da sie cos polozyc... Chce leciutko zamopuszke zadne dlugie. bedzie sie trzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina82
Jestem z Gliwic i to mój skromny cenniczek tipsy naturalne-45 zł tipsy z malymi ozdobami-50zł. tipsy french-55zł. tipsy z ozdobami na wszystkich paznokciach lub tipsy french z małymi ozdóbkami -60zł. żelowanie naturalnej płytki-30-40zł. depilacja brwi-6zł. henne-6zł. manicure15-17zł. henna+brwi depilacja-10zł. kontakt do mnie to:781-412-089 oraz gg:10458775 Pozdrawiam. To ponownie ja od kilku dni jest jakies zatrzęsienie stylistek.Co sie dzieje......a ja prosze o kontakt jak wczesniej....pozdrawiam i życze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jest ktos z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolice
ja jestem z okolic moj NR GG 404327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w Pozaniu tez zakladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy trzeba dojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznan
Raczej dojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam początkujących stylistek w Łodzi, które tanio robią akryle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatak
dziewczyny, proszę was o pomoc. mieszkam od niedawna w Krakowie i chcę sobie zrobić tipsy żelowe,tylko nie mam pojęcia gdzie robia dobrze.proszę was o pomoc!!! błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatak
hej!!!! żadna z was nie robiła sobie tipsów żelowych w Krakowie?? może znajdzie się ktoś kto je robił i to dobrze!! proszę napiszcie coś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny nie znacie poczatkujacej stylistki z Łodzi, ktora robi paznokcie tanio?! Prosze pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nail-creative
!! Tipsy Gliwice !! Wykonuję przedłużanie paznokci metodą żelową. Zabieg wykonuję w domu w miłej nie krępującej atmosferze. Chętne panie zachęcam do kontaktu ze mną, niżej podaje numer telefonu oraz cennik. Tipsy żelowe french - 40zł Uzupełnienie - 20zł Tipsy szklane + zdobienie trwałe(w cenie) - 45zł Uzupełnienie - 25zł Utwardzenie naturalnych paznokci french - 25zł Utwardzenie naturalnych paznokci (sam żel) - 20zł Naprawa tipsa - 4zł Cyrkonie, hologramy, brokaty itp - 0,50zł za paznokieć e-mail: nail-creative@o2.pl !! Zapraszam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
zapraszam wieluń,wieruszów i okolice stylizacja metodą zelową mój nr 513 193 198

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia kasia
chodzilam na tipsy do różnych salonów,ale najbardziej jestem zadowolona z pani Denique w Arkadii,ma fajne pomysly,robi super pazurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia kasia
zapomnialam dodać,że pani ma na imie Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żory - Rój śląskie
Mój cennik: Tipsy żelowe standard (różowe) - 30.00 Tipsy french - 35.00 Tipsy z trwałym zdobieniem - +10-15 zł (zależnie od zdobień) Naprawa - standard, french - 2,50 ze zdobieniami - 4.00 Co do uzupełniania stosuję taką metodę: Matowię cały tips blokiem, by spiłować wierzchnią warstwę żelu (koncentrując się na wyrównaniu uskoku w miejscu odrostu). Oczyszczam cleanerem i nakładam warstwę żelu wykończającego (żel Future), w większej ilości w miejscu odrostu, by nie było uskoku. Utwardzam w lampie, oczyszczam cleanerem i tipsy wyglądają jak nowe. Jestem początkująca i nie uzupełniałam jeszcze standardowo, więc narazie się tego nie podejmuję. Mój sposób "odświerzania" tipsów nie umożliwia zmiany zdobień. Koszt: ok. 10 zł, w zależności od wielkości odrostu i stopnia zniszczenia tipsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judi_80
zrobiłam sobie super tipsy w Krakowie nową metodą akryl+żel trzymają się super,ta dziewczyna super zdobi i cena przystępna jej nm.509 645 999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judi_80
zapomniałam dodać cenę ja płaciłam za frencha+zdobienie 85 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio pięknych dłoni GOLDEN N
KRAKóW Pracuję na profesjonalnych produktach amerykańskiej firmy STAR NAIL i CUCCIO Manicure tradycyjny 25 zł Tipsy akry-żel(ze zdobieniem) 100 zł NOWOść trwałość akrylu i elastyczność żelu Stały french 120 zł Uzupełnienie 70zł Wzmacnianie naturalnej płytki paznokcia 50 zł Zabieg pielęgnacyjno-wygładzająco-odżywczy CUCCIO 25 Zł Zabieg pielęgnacyjno- wybielający przebarwienia na dłoniach 25 zł Zdobienie paznokci 20 zł Możlowość wizyt domowych TEL.509 645 999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIULKA
CHCIAŁABYM SOBIE ZROBIC AKRYLE FRENCH NA TIPSIE I CHCIAŁABYM SIE DOWIEDZIEĆ JAKA JEST TEGO CENA....POTRZEBUJE JAKIEJŚ PANI Z WRZESZCZA LUB GDAŃSKA ABY ZROBIŁA MI AKRYLE FRENCH NA TIPSIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×