Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarodziejka23

TIPSY JAKIE, GDZIE I ZA ILE ?

Polecane posty

Gość asiulka08
dziewczyny ktora mi poleci kogos kto robi pazurk zelowe i akrylowe w okolicach opola i za ile? podaje moj nr gg.9881406 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka Pabianice
Witam . Serdecznie zapraszam na przedłużanie paznokci: metoda żelowa.55-60zł, jedwab 60zł Obecnie wykonuje pazurki u siebie w domu.PABIANICE kom.696 289 803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmudzinka_20
Witam.Zapraszam serdecznie na paznokcie żelowe 55 zł.-75 zł. miasto Gliwice.Przedłużam pazurki u siebie w domu.Kontakt na maila lib pod numerem telefonu 697-412-871

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impression Magdalena Hajok
Ludzie proszę nie używajcie słowa "tipserka" bleeee. Mowcie tak na laski, ktore zakladaja tipsy z allegro. Strasznie nie lubię tego określenia. Czuję się obrażona!!!!!!!!!!!!! MY stylizujemy dłonie. jesteśmy stylistami, stylistkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impression Magdalena Hajok
stylizujemy dłonie,a nie tylko zakładanie tipsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impression Magdalena Hajok
tipserka- bokserka , o Boże -LITOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazurki23
zgadzam sie........... ja oprocz tipsow robie jeszcze inne rzeczy przy dloniach czy stopach i tez mnie denerwuje to okreslenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaiaaaa
Chciałabym zrobić tipsy ale nie bardzo wiem jakie gdzie itd. (nigdy nie miałam tipsów) . Możecie polecić kogoś z okolic Chorzowa czy Katowic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darusia890
Witam drogie Panie poszukuje osoby ktora robi tipsy zelowe lub akrylowe z okolic wielunia!!!!!!!! prosze o kontakt gg 1519618 z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandruska
Ja polecam P.Żanete!ma certyfikat i pazurki robi swietnie!jest bardzo czysta,a to cenie najbardziej!wszystko robi w rekawiczkach i kazda klientka ma swoj pilnik,blok itd!POZATYM BIERZE JEDYNE 50ZŁ!POLECAM,tel510168384;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandruska
Aha i oczywiscie jest we wrocławiu:)okolice galerii dominikanskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSIOREK123
A KOGOŚ SPRAWDZONEGO W KRAKOWIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonia28
Od jakiegos czasu robię tipsy żelowe u dziewczyny którą mogę spokojnie polecic, robi bardzo dokładnie, ładnie i bardzo tanio.Z tego co pamietam to 40zł ze zdobieniem, uzupełanianie 25zł(ze zdobieniem 30).Polecam ,naprawdę warto:) Kontakt 604647526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonia28
Dziewczyna jest z Opola i przyjmuje u siebie w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulka_25
25 zl???? to czym one te paznokcie robi i ile zelu naklada, a jesli robi to dobrze to CEN SIE DZIEWCZYNO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243
jua biorę tyle samo i tez uważam, że robię dobrze, ale mieszkam na wsi, a tu ceny są trochę inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrusia76
Cześć dziewczyny. Pomimo tego, że mieszkam we Wrocławiu miałam duży problem ze znalezieniem dobrej stylistki. 2 lata chodziłam do p. Oli, która niestety wyjechała za granicę. Ok roku nie mogłam znaleźć następczyni. Próbowałam wszystkiego- od b.drogich salonów, po domowe niedrogie tipserki. Już zastanawiałam się, czy nie dać sobie spokoju z paznokciami, bo non stop był jakiś problem. Miałam wszystkiego dosyć. Do dnia kiedy przypadkowo trafiłam do p. Sary. Już od 1.5 roku p.Sara zajmuje się moimi paznokciami. Jeżeli to czytasz Olu, to pozdrawiam Cię serdecznie i wybacz mi za to co teraz napiszę. :* P.Sara jest najlepsza. Moje pazurki są świetne, nic nie odpryskuje, nie odpada, nie blednie, nie żółcieje, no po prostu są idealne. Zawsze z p. Sarą jest wesoło, bo to bardzo pogodna osoba, a nie jak niektóre- nawet nic się nie odezwą, coś tylko pod nosem burkną. Pomysłów na wzór ma mnóstwo. Z wyborem zawsze mam problem, bo jestem niezdecydowana. Często p.Sara robi mi jednego paznokcia na próbę, jeżeli stwierdzę, że to nie to, to zmieniamy. Z pełną odpowiedzialnością polecam p. Sarę. Długo szukałam, dużo czasu straciłam i pieniędzy, nerwów też. Niektóre wcześniej wymienione stylistki też znam. Twoja droga do satysfakcji może być o wiele krótsza niż moja. Nr tel. 886 448 032, ul.Świeradowska osiedle GAJ Wiem, że p. Sara ma swoją stronę. Jak wpiszesz w google studiostylizacjipaznokci to powinnaś znaleźć. Pozdrawiam i życzę każdej z was takiej p. Sary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonia27
Dziewczyna od niedawna mieszka w Opolu i ma teraz promocje, normalnie to bierze 55 a uzupelnienie 35:)naprawde slicznie robi i starannie.POlecam ją z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carassius
tonia27 tonia 28 czy to nie jakaś reklama koleżanki? a moze samej siebie? brzmi to troche dziwnie. nie lepiej napisac \"robie to i to za tyle. Na początek mam tanio potem będzie drożej same zobaczycie dlaczego\". sama jestem chętna sprawdzić koleżanke. mam straszne paznokcie na razie czytam co z czym sie je. potrzebuje kogoś kto robi fajne żelki w Opolu. Na razie sprawdzam kto gdzie za ile. Może ktoś moze coś jeszcze polecić. Chce zrobic tanio bo na takie za 120 to mi żal kasy troche. a też mi sie wydajeże za salon sie płaci dodatkowo. Dzieczyny co dorabiają myśle ze są tak samo dobre jak nie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja jestem Z Opola i zajmuje sie stylizacja paznokci. Tylko teraz nowy, wakacyjny cennik, założenie paznokci 50 zł. Dodam ze pracuje na profesjonalnych produktach firmy IBD oraz sun flower. W razie pytan badz rezerwacji terminow prosze o kontakt pod nr 501-485-534, lub gg 11754805 Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonia27
Byłam trzy razy u tej dziewczyny i mimo ze nie jest moją kolezanką mogę ją nawet "reklamowac":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanne_9099
Witam, Chodze juz ponad rok do tej samej dziewczyny w Częstochowie Nazywa sie Ania, wykonuje pazurki za 50 zl a co do uzupelnienia to koszt okolo 30 zl. Trzymaja sie swietnie takze polecam i pozdrawiam Pania Anię :) A to jej telefon:506 583 370

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia359
No witajcie dziewczyny. Ja również robie tipsy, manicure, pedicure itp jestem z Zabrza wiec gdybyście miały jakieś pytania to piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati0131
Ja robie tipsy dla przyjemnosci i dlatego moje ceny nie sa wygórowane ( tak myślę) cena za zrobienie paznokci od podstaw wynosi 40 zł sam french wynosi 30 zł. Jestem z zabrza wszystkie namiary podałam tu jeszcze moje gg dla chetnych :) (531-96-37 Gadu-Gadu) Oczywiście przed zrobieniem jestem w stanie wysłać pare zdjeć bo nie kazdemu może się podobać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaa
Wczoraj robiłam tipsy u Pani A., i jestem mega zadowolona!!!! Stara się dziewczyna i to jej wychodzi.Ceny bardzo fajne, sprawdzcie koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243wp.pl
WITAM , MIESZKAM KOŁO MBIAŁOGARDU I ROBIE TIPSY ŻELOWE ZA 40 ZŁ, UZUPEŁNIENIE 25 ZŁ, PRACUJĘ ZA ŻELACH ACTIVA, ZAPRASZAM NA MÓJ GG 3287605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243wp.pl
OCZYWIŚCIE KOŁO BIAŁOGARDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialaś dodać
że twoje tipsy pękaja jak chuj a poza tym jesteś niedouczona - nawet najprostszego kursu nie masz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×