Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarodziejka23

TIPSY JAKIE, GDZIE I ZA ILE ?

Polecane posty

Gość pcheła
Hej, ja pilnie szukam przedłużania paznokci żelem uv w okolicy Lublina. Jeśli Ktoś wie coś na ten temat, to bardzo proszę o informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem uczennica szkoly sredniej i mieszkam w Kielcach... mam do zaoferowania tipsy melczne i szklane sa w jednej cenie 40zl ozdoby holo cekiny siatki cyrkonie itp w cenie tipsow ... Pracuje na żelach IBD ,YOY i czasem NADISELING kto zna sie na tym wie iz te firmy sa najlepsze na rynku ... Tipsy wykonuje bardzo starannie i nigdy nie zdarzylo mi sie aby klijentka byla niezadowolona ;) .Zapraszam gg-6590439 kom-787865782

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki 27 Lublin
Cześć dziewczyny ! Ja paznokcie akrylowe robie sobie już kilka lat i sprawdziłam większą połowę gabinetów w Lublinie. I dochodzę do wniosku, że niestety większość z nich nie powinna się tym zajmować, pazurki albo były za grube,prawie jak łopaty, albo odchodziły po paru dniach, albo też były niesteranie opiłowane. A jeżeli już byłam zadowolona, to płaciłam za nie duża kasę (130- 180 zł)TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dopiero na jakimś z forum dziewczyna polecała swoją znajomą i pomyślałam, że może warto spróbować. Teraz wiem, że było warto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Paznokcie są ładnie i staranie wykonane, super sie noszą i co najważniejsze wyglądają naturalnie. Ceny też są przystępne i nie przekraczają 100 zł Ja ostatnio za swoje zapłaciłam 70zł za biała końcówkę i wtopienie w cztery pazurki motywów kwiatowych. Dziewczyna ma na imię Ania, a to jej numer tel.695852744 POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchelka2008
jak się profesjonalnie nazywa taki manicure, aby dokleić pazmokcie ale bez różnych ozdób tylko taki jak francuski manicure i można zrobić tak, aby te paznokcie nie były takie sztucznie długie tylko skrócić do normalnych rozmiarów? Chodzi o to, że samej trudno jest mi zapuścić dłuższe paznokcie, aby zrobić francuski manicure a niedawno zobaczyłam u kogoś taki doklejany?? Czy trzeba go potem jakoś uzupełniać, ile czasu wytrzymuje?? Proszę o wszelkie porady bo jestem w tym temacie zielona :) Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia tipsy
Czesc dziewuszki! Ja Robie pazurki żelowe w OPOLU. Podaje moje gg 11754805, ewentualnie nr 501-485-534, KASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pabianice
Serdecznie zapraszam na przedłużanie paznokci: metoda żelowa. jedwab. Ukończyłam szkołe kosmetyczną i kursy. Pazurki wykonuję estetyczcznie i starannie. Duży wybór ozdób. Pracuję na markowych produktach. Pabianice gg 12107078 kom.696 289 803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_tipsy
Czestochowa, Witam serdecznie!!! Wykonuje tipsy zelowe tylko na renomowanych produktach. Uwaga wielka promocja-zalozenie tipsow wynosi teraz tylko 50 zl!!! Zachcecam wszystkie Panie, ktore marza o pieknych paznokciach do skorzystania z moich uslug. Cennik; *zalozenie tipsow(szklane,french,mleczne ze wszystkimi zdobieniami)-50zl *uzupelnienie od 25 do 30 zl *nalozenie zelu na naturalna plytke 40zl (uzupelnienie 20 zl) *manicure 15 zl *pedicure 20 zl Kontakt pod numerem 506 583 370 lub email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka1001
Witam, szukam kogos ze Skarzyska kamiennej lub okolic, kto zrobi mi pazurki u mnie w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-katarzyna
Czytam was dziewczyny, i dziie sie jakie niskie ceny sa w Polsce. Mieszkam w Rosji w Petersburgu i ceny u nas sa znacznie wyzsze: paznokcie akrylowe lub zelowe od 200 zl zalozenie, korekta od 100 korekcja brwi ok 25-30 zl Wiec wam w Polsce mozna tylko pozazdroscic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_tipsy
TIPSY ZELOWE 50 ZL CZESTOCHOWA Witam serdecznie!!! Wykonuje tipsy zelowe tylko na renomowanych produktach. Uwaga wielka promocja-zalozenie tipsow wynosi teraz tylko 50 zl!!! Zachcecam wszystkie Panie, ktore marza o pieknych paznokciach do skorzystania z moich uslug. Cennik; *zalozenie tipsow(szklane,french,mleczne ze wszystkimi zdobieniami)-50zl *uzupelnienie od 25 do 30 zl *nalozenie zelu na naturalna plytke 40zl (uzupelnienie 20 zl) *manicure 15 zl *pedicure 20 zl Kontakt pod numerem 506 583 370 lub email anna_tipsy22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_tipsy
TIPSY ZELOWE 50 ZL CZESTOCHOWA Witam serdecznie!!! Wykonuje tipsy zelowe tylko na renomowanych produktach. Uwaga wielka promocja-zalozenie tipsow wynosi teraz tylko 50 zl!!! Zachcecam wszystkie Panie, ktore marza o pieknych paznokciach do skorzystania z moich uslug. Cennik; *zalozenie tipsow(szklane,french,mleczne ze wszystkimi zdobieniami)-50zl *uzupelnienie od 25 do 30 zl *nalozenie zelu na naturalna plytke 40zl (uzupelnienie 20 zl) *manicure 15 zl *pedicure 20 zl Kontakt pod numerem 506 583 370 lub email anna_tipsy22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_tipsy
TIPSY ZELOWE 50 ZL CZESTOCHOWA Witam serdecznie!!! Wykonuje tipsy zelowe tylko na renomowanych produktach. Uwaga wielka promocja-zalozenie tipsow wynosi teraz tylko 50 zl!!! Zachcecam wszystkie Panie, ktore marza o pieknych paznokciach do skorzystania z moich uslug. Cennik; *zalozenie tipsow(szklane,french,mleczne ze wszystkimi zdobieniami)-50zl *uzupelnienie od 25 do 30 zl *nalozenie zelu na naturalna plytke 40zl (uzupelnienie 20 zl) *manicure 15 zl *pedicure 20 zl Kontakt pod numerem 506 583 370 lub email anna_tipsy22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izza_23
witam... wykonuje tipsy żelowe w NOWYM SąCZY, posiadam profesjonalne kosmetyki, jestem pedantyczna dlatego wkladam bardzo duzo staran w to co robie, pazurki siedza naprawde dlugo o czym swiadcza klientki ktore uzupelniaja nie czesciej niz co 4 tygodnie... zajmuje sie stylizacja paznokci 2 lata wiec juz "troche praktyki" mam ;) cena zakladania tipsow --- 70zł cena uzupełniania tipsow--- 50zł zelowanie samej plytki paznokcia--- 40-50 zł zelowanie paznokci u stop----40 zł moj tel. 509-543-176 serdecznie zapraszam i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimek01
już wszystkie miasta tylko nie Poznań:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila_K
Witam jesli chodzi o Slask (Czestochowa), to znam pewna dziewczyne, ktora wykonuje tipsy zelowe. Sa naprawde starannie wykonane a cena bardzo przytepna ( 50 zl). Trzymaja sie nawet do (5-6 tygodni do nastepnego uzupelnienia). To jej nr 506 583 370 Pozdrawiam Kamila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli kogoś interesują tipsy w katowicach to zapraszam:) Jak cos to prosze pisac na e-mail na blogu :) :) www.sanderek-nails.blog.onet.pl :) Tipsy: 50 zł uzupełnienie:35 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia - Kielce
Witam wszystkich)) Jak czytam że ktoś reklamuje swoje usługi za 30 zł to mnie glowa zaczyna bolec! Dziewczyny! szanujcie się! szanujcie swoją pracę! A może jakie wykonanie taka opłata?? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... tu jest roznica ja robie tipsy za 40zl z przyjemnosci bo to lubie robic a nie zeby zarobic wiec dlatego tak tanio ;) a ci ktorzy chca zbijac na tipsach kase to ceny maja wyzsze wiec prosze sie nad tym zastanowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsiki_23
tak ale nie ktorzy z tego zyja (tak jak ja) i cenia swoja prace, jezli uzywa sie zelu za 150zl lub wiecej, i daje sie go tyle ze tispy siedza nawet 6-7 tygodni to nie ma mozliwosci robienia tego za 40 zl!!!! no ale na kims trzeba sie uczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia - Kielce
Wlasnie o to chodzi..Ale niestety 16-18-latka tego nie rozumie. Nie rozumie że ktoś się kształci w tym kierunku, płaci za szkolenia, wynajmuje lokal itd.Ciekawe czy jakby lubiała np. prace w sklepie czy tez by pracowala za pół darmo.. Ja to lubię przecież, bo tego chyba nie da się robiż na silę..to wkońcu jakas pasja. Ale też moja praca, z której muszę utrzymac się. Takie niedojrzałe teksty wypływają z osób które sa na utrzymaniu rodziców i o nic sie nie martwią. Skoro taka przyjemność to najlepiej robić za darmo!! pozdrawiam profesjonalistki))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsiki_23
oczywiscie i jak widze ogloszenia dziewczyn ze robia "solidnie, profesjonalnie"tipsy za 30-40 zl to jest mi slabo, wiele osob przez to zrazaja do paznokci zelowych/akrylowych, bo jak ktos na pierwszy raz pojdzie do osoby ktora "jedzie" jednym uniwersalnym zele na 2-lub 3 warstwy i po paznokciach za tydzien nie ma sladu a pytka wyglada tragicznie to takie osoby niestety nie wracaja juz do tipsow nawet jesli zrobilyby je za 80 zl czy wiecej.... jak najbardziej dziewczyny uczcie sie na kims nawet za 20zl lub lub nawet za darmo skoro sie uczycie a po pewnym czasie badzcie profesjonalistkami, bo raczej kazda szanujaca sie stylistka paznokci robi to z pasja i zaczyna od zera ale zanim sie dowie o niej rynek to robi to w kregu najbizszych w swoich 4-ech scianach. i robienie czegos za "marne pieniadze" to jest nabijenie ludzi w butelke.... ja cenie swoje umiejetnosci bo dlugo pracoewalam na to zeby dojsc do tego co mam w tej chwili i tez robie to z pasja i wielka przyjemnoscia bo uwielbiam swoja prace... mysle ze nie jedna PROFESJONALISTKA mnie poprze. rowniez pozdrawiam profesjonalistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... no moze i macie racje ale ja robie tipsy bardzo starannie i mam duzo klijentek i zele kupuje IBD hurtowo wiec sa duzo tansze a zliczajac to wszystko to mi wychodzi za materialy tak ok 40zl moze i wiecej lecz teraz juz robie za wiecej... kurs wprawdzie nic nie daje ale zawsze papierek trzeba jakis miec ;) pozatym ja z tego nie zyje i jakos wydaje mi sie ze nie bd poniewaz nie wiaze przyszlosci z tym zawodem...a tipsy to moje hobby ... kazdy z nas wybiera do kogo chce isc zrobic sobie pazurki. ja osobiscie wiele razy sobie robilam tipsy za 100-150zl i wogole nie bylam zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angell444
Zapraszam na przedluzanie zelem i akrylem.cena 55zl,uzupelnianie 35zl.Wtapianie ozdob.Posiadam certyfikat.Dla kazdej klientki upominek gratis.Jestem z Lublina(dokl.Świdnik).0-798-615-466,gg10077436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angell444
Zapraszam na przedluzanie zelem i akrylem.55zl,uzupelnianie35zl.Wtapianie ozdob.Posiadam ceftyfikat.Dla kazdej klientki upominek gratis:-)Jestem z Lublina(dokladnie Świdnik).0-798-615-466,gg10077436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impression Magdalena Hajok
Ruda Śląska Ja już większej reklamy nie potrzebuję. Wystarczy ze klientki polecają. Zamiast się sprzeczać zajrzyjcie : www.tipsymagdy.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an83ia
Szukam osoby z Wielunia lub okolic krtóra zrobi ładne tipsy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A WROCŁAW
Mam problem ze znalezieniem dobrej "tipserki" we Wrocławiu od roku!Zmienialam juz z 5 - ciagle podchodzily mi paznokcie powietrzem, odpadaly..ogolnie jest problem. Ost sama sobie sciagnelam pazurki, bo dwa mi odpadly po prostu..czekam na pojawienie sie kogos dobrego - tipsy przezroczyste, akryl, zel badz francuskie, ladne dopasowane do ksztaltu plytki a nie grube i po 2 tyg podchodzace powietzrem....znacie kogos??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we wrocku
ja chodze do p.agaty do salonu na daszynskiego i jestem zadowolona :) spokojnie 6 tyg. mi sie pazurki trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelian8
rebelian (rebelian8@wp.pl) Zapraszam do Zielonki pod Warszawą :) Oferuję przedłużenie paznokci metodą żeli uv przy pomocy produktów firmy ESN . Usługa standardowa : 70zł french : 80zł inne - modyfikowane : 100zł uzupełnienie standardowe : 40zł uzupełnienie french : 60zł kontakt : Zielonka Anna gg 8459129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka08
dziewczyny ktora mi poleci kogos kto robi pazurk zelowe i akrylowe w okolicach opola i za ile? podaje moj nr gg.9881406 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×