Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarodziejka23

TIPSY JAKIE, GDZIE I ZA ILE ?

Polecane posty

Gość zadowolona z ŁODZI
W łodzi polecam salon "LAURA" przy ul. Paderewskiego 47 na parterze, jest tam taki miły salonik w którym wykonują naprawde ładen paznokcie. Pracują na dobrych jakościowo produktach, jedych z lepszych na rynku. Paznokcie sa bardzo trwałe. A ceny maja przystępne a jak traficie na promocje to naprawde warto. Ja robiłam french swarovski z kryształków i zapłacilam w promocji 120zł ale jest naprawde SUPER, te cyrkonie są piekne. A moja koleżanka zafundowała sobie super frencha z ozdoami za 90 zł. Naprawde warto zapłacić te piniądze. TElefon do salonu : 0 514 136 926 Ceny Akryl 80-100 Zel uv 19-110 Ale lepiej tam zadzwońcie to Wam dokładnie ta Pani wytłumaczy bo ja nie pamietaam jej cennika, i pytajcie o promocje bo są fajne. Zapraszam bo warto w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała78
Tak, słyszałam o tym salonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adziok
Wrocek :) www.poradnik-pazdrexowy.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAZNOKCIE WARSZAWA
Witam,od kilku lat zajmuje sie przedłuzaniem paznokci metodą akrylowa i żelową.Wszystkie chętne Panie zainteresowane pięknymi paznokciami zapraszam na w/w przedłużanie paznokci lub utwardzenie naturalnej płytki żelem.proponuje paznokcie klasyczne-naturalne,klasyczny french,paznokcie z wtopionymi ozdobami-hologramy,brokaty,siatka,koronka,folia,kruszona muszla...French-kolorowy,brokatowy...paznokcie zdobie ozdobami"sypkimi"jak i posiadam bardzo duży wybór wzorów z lakierów.proponuje równiez uzupełnienie,manicure biologiczny i cązkowy.Usługi wykonuje w salonie na Warszawskim Żoliborzu.dla wszystkich klientek z Kafeterii niższe ceny!:)szczegóły odnośnie konkretnych cen po wysłaniu zapytania na sandrus10@buziaczek.pl proszę o dopisek Kafeteria.Pozdrawiam i Zapraszam.Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TiPsY
paznokcie zelowe w okolicach Kluczborka Opola Wielunia... Szukam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
okolice wielunia zapraszam moj nr tel 513193198

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkaaaaaaaaaa
A Ktoś z Krakowa? Chodzi mi konkretnie o uzupełnianie tipsów żelowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mszyca
ja zakładam pazurki akrylowe na szablonie w Tczewie! zapraszam wszystkie chętne panie! moje gg: 5091713 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec05
ja tez polecam LAURE z LODZI bo kazdy tam znajdzie cos dla siebie ja nie bylam zbytnio chetna ale jak weszlam i zobacylam jakie ta pani robi cuda to juz sie tez uzaleznialm od pazurkow.goraco polecam bo dla stalych klientek zawsze ma jakies rabaciki i jest dyspozycyjna czasowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_tipsy
Witam wszystkie Panie, które marzą o pięknych i zadbanych dłoniach!!! Wykonuje tipsy żelowe(na terenie Czestochowy) na najwyższej jakości materiałach w cenie od 50 do 60 zł. Kontakt pod numerem 889-364-490 Dla stałych klientek atrakcyje rabaty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia-845
Tipsy - okolice Gorzowa Wlkp. Wykonuje tipsy metodą żelową.Pracuję na żelach firmy La Femme. Za żel z ozdobami zapłacicie drogie Panie u mnie jedynie 45 zł., a za ich odnowę 40 zł. 10-ta wizyta jest gratisowa!! Zapraszam. Zainteresowane Panie Proszę o kontakt na adres: gosia-845@wp.eu Wszelkie pytania proszę kierować na wyżej zamieszczony adres. Pozdrawiam wszystkich - Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaari1@tlen.pl KIELCE i woj.łódzkie 30zł. Wykonywanie frencha na stałe(białe końcówki),nawet na naturalnych paznokciach Utwardzanie -Żelowanie naturalnych paznokci Odnowa Tipsy szklane Wtapianie na stałe pod żel przeróżnych ozdób (hologramy, cyrkonie, kwiatki i wielu innych !) Artystyczne malowanie oraz zdobienie okazyjne (wspaniałe wzorki, ciekawe kształty, oryginalne stylizowanie wg indywidualnych wymagań) Pracuję wyłącznie na firmowych produktach min. firmy \"SUN FLOWER\" Materiały , których używa są bezkwasowe, dlatego mogą być stosowane na paznokciach kruchych, zniszczonych i obgryzionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Poznań
Jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja jestem z okolic poznania. Zakladam paznokcie zelowe metoda UV. Zainteresowanych prosze o kontakt moj nr gg 404327 albo meil mimiatko1986@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagatipsiara
Witam. Wykonuje tipsy metoda zelowa uv. Okolice Lubin,Legnica,Polkowice z dojazdem do klientki.Cena do konca czerwca promocyjna 50zl. zdobienie gratis. Moj numer gg.10035893 lub tel.0502-474-906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiu6ka
Hej! :) Mam wielki problem z paznokciami na palcach u nog,mam na polowe je wyrwane.No i wpadlam na pomysl zrobic sobie tipsy,ale nie wiem na ile to jest bezpieczne i zdrowe. Chcialabym sie dowiedziec wszystkie szczegoly,jakie to maja byc tipsy,akrilowe czy zelowe,jaka cena,no i bylo by fajnie jezeli by ktos poradzil jakas fajna tipsarke we wroclawiu Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina23
Kto wie gdzie mozna tanio w Poznaniu utwardzic paznokcie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia-wawagg 3577672
profesjonalne przedłużanie paznokci-akryl,żel,manicure biologiczny i cażkowy(również męski),uzupełnianie malowanie,zdobienia trwałe i okolicznosciowe. w dniach 18-22.06 PROMOCYJNA CENA PAZNOKCI ŻELOWYCH-TYLKO 70zł! wszystkie usługi wykonywane w miłej atmosferze na Warszawskim Żoliborzu.Serdecznie zapraszam. (zapytania prosze kierować na gg nawet kiedy jestem niedostepna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipsy KIELCE
Witam ;) Wykonuje tipsy zelowe w Kielcach...Zalozenie 35zl uzupelnianie 25zl, pokrycie zelem naturalnej plytki paznokciowej 30zl, naprawa tipsa 3zl i zdobienie (wtpiane ozdoby) 1zl. Osoby zainteresowane prosze o kontakt pod num kom 787405111 lub gg 4341298...zapraszam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bamboletta
do: Tipsy KIELCE mam pytanie bo jakos malo bierzesz za tipsy i wogole- moje zdanie to jest oczywiscie. Na jakich produktach pracujesz?? Ps. Nie chodzi mi o pojechanie kogos- tylko pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natsy
Może mi ktoś poradzić kogoś kto b. ładnie robi tipsy w GORZOWIE WIELKOPOLSKIM?? Cena nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodamagma
Zajmuję się stylizacją paznokci profesjonalnie. Posiadam międzynarodowe certyfikaty potwierdzajace moje umiejętności oraz dyplomy z licznych konkursów. Pracuję na produktach Alessandro i Master Nail,zatem możesz liczyć na wysoki poziom usługi i jakość produktów. Przedłużanie paznokci na tipsie/formie żel Alessandro: klasyczne 99 zł french (biały, mleczny, kolorowy) 109 zl brokatowe, z zatapianiem ozdób 119 zl żel Master klasyczne 79zł french (biały, mleczny, kolorowy) 89 zł brokatowe, z zatapianiem ozdób 99 zł akryl Ez Flow klasyczne 79zł french (biały, mleczny, kolorowy) 89 zł brokatowe, z zatapianiem ozdób 99 zł Uzupełnianie i odnowa 49 - 109 zł (cena uzależniona od rodzaju materiału) Zdobienia: żelem akrylem russian style wtapianie ozdób -cena do uzgodnienia po wybraniu motywu Modelowanie paznokci obgryzionych i uszkodzonych damskich i męskich Alessandro: 99zł Gewohl: 69 zł Żelowanie naturalnej płytki Alessandro Natural Nail 99zł Manicure 18zł Manicure DE LUX = 89 zł (manicure,malowanie ze zdobieniem, zabiegi Alessandro Nail Care, parafina) Malowanie od 13 zł Zdobienie od 1 zł Pedicure frezarką 50zł Pedicure + żel na stopy = 99zł Jeżeli marzysz o paznokciach,które oglądasz w czasopismach paznokciowych- zapraszam do mnie :) kontakt: 500 050 864 lub na recepcję salonu 0-12 657 83 64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodamagma KRAKÓW
Zajmuję się stylizacją paznokci profesjonalnie. Posiadam międzynarodowe certyfikaty potwierdzajace moje umiejętności oraz dyplomy z licznych konkursów. Pracuję na produktach Alessandro i Master Nail,zatem możesz liczyć na wysoki poziom usługi i jakość produktów. Przedłużanie paznokci na tipsie/formie żel Alessandro: klasyczne 99 zł french (biały, mleczny, kolorowy) 109 zl brokatowe, z zatapianiem ozdób 119 zl żel Master klasyczne 79zł french (biały, mleczny, kolorowy) 89 zł brokatowe, z zatapianiem ozdób 99 zł akryl Ez Flow klasyczne 79zł french (biały, mleczny, kolorowy) 89 zł brokatowe, z zatapianiem ozdób 99 zł Uzupełnianie i odnowa 49 - 109 zł (cena uzależniona od rodzaju materiału) Zdobienia: żelem akrylem russian style wtapianie ozdób -cena do uzgodnienia po wybraniu motywu Modelowanie paznokci obgryzionych i uszkodzonych damskich i męskich Alessandro: 99zł Gewohl: 69 zł Żelowanie naturalnej płytki Alessandro Natural Nail 99zł Manicure 18zł Manicure DE LUX = 89 zł (manicure,malowanie ze zdobieniem, zabiegi Alessandro Nail Care, parafina) Malowanie od 13 zł Zdobienie od 1 zł Pedicure frezarką 50zł Pedicure + żel na stopy = 99zł Jeżeli marzysz o paznokciach,które oglądasz w czasopismach paznokciowych- zapraszam do mnie :) kontakt: 500 050 864 lub na recepcję salonu 0-12 657 83 64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda szuka
szukam osoby która robi tipsy z okolic NYSY o ile możliwe jest z dojazdem do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selene125
Korzystam z zelu formy naildesign...wedlug mnnie jest bardzo dobrej jakosci...a co do ceny to chyba dobrze ze nie biore duzo :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaaaaa
Serdecznie zapraszam do nowo otwartego salonu stylizacji paznokci we Wrocławiu. Oferuję usługi z zakresu zdobiennictwa, przedłużania, utwardzania oraz reperacji (odnowy) paznokci. Zajmuję się również zakładaniem tipsów lub sztucznych paznokci. Wykonuję manicure, pedicure oraz masaż dłoni/stóp. wiecej informacji na stronie internetowej: www.evaaaaa.wizytowka.pl. Wszelkie pytania proszę kierować pod adres e-mail: evaaaaa@o2.pl Gorąco zapraszam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selene125 slyszalam ze bardzo lipnie robisz tipsy pewnie dlatego masz takie niskie ceny. ogladalam zdjecia na twoim blogu. masakra. nie znasz sie w ogole na tipsach i kompletnie nie umiesz tego robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolinaD223 masz racje! tez widzialam jej blog. tipsy sa okropne. jak ktos nie wierzy niech sam sprawdzi www.tipsy-selene.blog.onet.pl ja jestem profesjonalna stylistka, pracuje w zawodzie juz 7 lat wiec poradze ci cos selene125! nie rob tipsow bo sie do tego nie nadajesz. i zlikeiduj ten blog bo tylko narazasz na nerwy profesjonalistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×