Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarodziejka23

TIPSY JAKIE, GDZIE I ZA ILE ?

Polecane posty

Gość ivekk
polecam serdecznie tipsy zelowe Alessandro w Krakowie na ul. Lipińskiego 15 (os.Ruczaj). Sa super, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię w Bytomiu. Jestem bardzo zadowolona. Tipsy kosztują chyba 65 zł, a uzupelnienie 45 zł. Chyba nic nie pokręciłam. Bardzo dobrze dziewczyny tam robią. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megastar
Poszukuję salonu w Wawrszawie, który pracuje wg. techniki IBD czyli budowanie paznokcia metodą "pajączka' a nie pędzelkową. proszę o info na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenka21111980
Witam, jesli ktoś jest z Warszawy i ma zamiar robić tipsy ZDECYDOWANIE NIE POLECAM http://www.tipsy.urs.pl/ tej pani, bo wystawi Was tak jak mnie najpierw umawia się na Sylwestra (mimo, że nikt jej nie zmuszał), a o godzinie, o której się umówiłyśmy nie otwiera drzwi i mało tego w trakcie rozmoey tel. ja powiedziałam, że czekam na dole rozłączyła się i wyłączyłą tel. CHAMSTWO!!!!!!!!!!!!!!!! Nikt jej nie zmuszał, żeby pracowała w Sylwka, a zreszta czy tak trudno zadzwonić i odwołać dzień wcześniej. Osoba niekompetentna, niesłowna i zdecydowanie NIEFACHOWA!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja od lat chodzę do Ani na pazurki i nie zgadzam sie z madzielenka21111980!!!! jest bardzo miła ,słowna zawsze pojdzie na ręke ,pracuje do poznych godzin ,jesli trzeba przyjmuje mnie nawet o 23 . Ania ma bardzo duzo klientek, poniewaz ładnie robi pazurki a to co ty madzialenko napisalas to musi byc jakies nieporozumienie . POLECAM http://www.tipsy.urs.pl/ na pewno bedziecie zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewus2310
WITAM wszyskie panie polecam PROFESJONALNA STYLIZACJE PAZNOKCI ........... METODA ZELOWA W CENIE OD 35zl METODA AKRYLOWA OD 40zl MALOWANIE ZDOBIENNICZE OD 25zl DARMOWE WTAPIANIE ............. POLECAM GORACO WOJ.POMORSKIE 798674582

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenka21111980
nie mówie, że źle robi paznokcie tylko, że jest niepoważna, wystarczyło skrobnąć mesa i odwołać dzień wcześniej, rozumiem, że mogło jej się nie chcieć ale trzeba było odwołać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tipsy-kielce.prv.pl
Oferuję profesjonalne przedłużanie paznokci metodą żelową na tipsie. Posiadam certyfikat ukończenia kursu zakładania tipsów, a także dyplom ukończenia szkoły kosmetycznej. Tipsy robię już od 5 lat.Zapraszam na moją stronę internetową: www.tipsy-kielce.prv.pl Cennik: -manicure-30zł, -manicure+french-35zł -żel na tipsie- 60zł -uzupełnianie- 40zł -utwardzanie naturalnych paznokci - 40zł -naprawiane (1tips) - 5zł -zdejmowanie - 20zł Wykonuję również: * tipsy french (z biała końcówką), * tipsy clear (zwane również: krystalicznymi, przezroczystymi, szklanymi) * tipsy naturalne * tipsy brokatowe * manicure biologiczny (naturalny)z malowaniem * zdobienia hologramowe (w zależności od kąta padania światła mienią się kolorami tęczy) * zdobienia ślubne, okolicznościowe - zdobienia na każdą okazję (cyrkonie, cekiny, bulion, brokaty, hologramy) * malowywanie paznokci * kwiaty 3D akrylowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe Panie z Wrocławia ,zwłaszcza z dzielnic Gaj ,Huby ,Krzyki polecam Paniom specjalistkę zajmujęcą się tipsami żelowymi.Podaję te okolice ponieważ Pani ta ma sporo klientek, a ze względu na niedawną przeprowadzkę mieszka w tych okolicach i tam pracuje.Umawia się z klientkami w ich domach lub u siebie i robi cuda z paznokciami. Naczytałam sie na tym forum wielu uwag na temat paznokci i pań wykonujących tipsy i dlatego postanowiłam zrobić jej reklamę ,bo warto. z resztą każdy kto widział moje paznokcie ,pytał o jej telefon.Ta pani wymyśliła sobie sposób na częsta bolączkę kobiet noszących tipsy.Robi coś co powoduje,że tipsy nie pękają . Paznokcie są bardzo naturalne,a nie jak łopaty, równiutkie i gładkie (żadnych gór i dolin). Do tego przepięknie maluje.Wzorki wymyśla sama do tego maluje je również swoim sposobem dlatego są niezwykle delikatne i wyraźne,nie rozmazują się.Po malowaniu zabezpiecza je tak,że są śliczne jeszcze przez dwa tygodnie. Naprawdę nie widziałam jeszcze w gabinetach kosmetycznych tak pięknych i precyzyjnych wzorków.Można je nosić nawet do pracy ,a paznokcie do ślubu to marzenie.Tipsy żelowe robi w cenie 80 zł z malowaniem,a samo malowanie 30-35 zł ,ale waaarto.Naprawdę serdecznie polecam. Pani ma na imię Ania podaję numer telefonu 501-071-591

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaa
sadze ze Pani AleksX sama sobie reklame robila:P ale to taka moja skromna opinia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaa
a w sumie to i pokoj do tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko,przecież tu mozna sie reklamować,normalnie i otwarcie,to po co ta Pani miałaby pisać w ten sposób? Ja jestem dekoratorem wnętrz i odpowiadałam na inny temat przed chwilą .Możesz sprawdzić :),a dobrą pracę zawsze warto reklamować.Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra przejrzalam cie
Z racji tego, ze nie lubie oszustwa i takiego kretactwa w 2 minuty (bo mam wolny komputer) zdemaskowalam Cie- wystarczy wpisac Twojego maila w google i poczytac. A jesli jeszcze z laki swojej podasz swoj nick jakim podpisalas sie na tym innym watku bylabym wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko,a może po prostu Ty robisz tipsy z górami i dolinami i właśnie nie masz innego zajęcia jak pisanie takich dziwnych rzeczy? Widzisz, ja też wpisałam swojego maila w google i znalazłam tam wpis na forum o kursie tańca, bo kiedyś cjhciałam bardzo sie nauczyc tańczyć i drugi wpis o poszukiwaniu przeze mnie kafelkarzy.To rzeczywiście świadczy o tym ,że jestem kosmetyczką.Jesteś urocza,ale mimo to w dalszym ciągu pozdrawiam serdecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sorry ,bo to mnie odkryła chyba nie Kasieńka. Jeśli ten wpis był od kogoś innego ,to Kasieńkę z góry przepraszam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra przejrzalam cie
masz szczescie, ze przeprosilas, bo to nie Kasia pisala, tylko ja. I ozdrawiam Cie, Anno od tanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaa
to nie ja pisalam;) nie mialam w tym zadnego celu;) jestes kosmetyczka czy nie- mi to naprawde obojetne:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_80
KATOWICE Bardzo dobra stylistka paznokci p.Dominika w Studiu Antidoum http://studio-antidotum.pl - Robi sliczne pazurki, bardzo polecam, ceny bardzo przystepne i adekwatne do jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna6
Ja robie tipsy w Koscianie miedzy POZNANIEM a LESZNEM Paznokcie zelowe -35 zl uzupelnianie-25zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna6
Ja robie w KOŚCIANIE miedzy POZNANIEM a LESZNEM zelowe od 35 zl uzupelnianie 25 zl kontakt: GG: 5467065

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULAAAaa
witam!szukam kogos do tipsow zelowych z bialegostoku?lub poradzcie jakis dobry salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka289
witam. czy ktos moze polecic dobra osobe robiącą akryle w gorzowie albo okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptup67
Szukam kogos z Wrzeszcza do zrobienia paznokci zelowych w domu poruszam sie na wózku inwalidzkim prosze o kontakt na mój E- mail dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptup67
Szukam kogos z Wrzeszcza do zrobienia paznokci zelowych w domu poruszam sie na wózku inwalidzkim prosze o kontakt na mój E- mail lub telefoniczny 501056672 bardzo mi na tym zalezy dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUZ OD 5 LAT
robię tipsy w Piekarach Śląskich w Studio Urody Q10, sa bardzo znani moim mieście z robienia dobrych tipsów, sam fakt że sa juz tyle lat i ciagle robi mi ta sama osoba, a na termin trzeba czekać parę dni o czymś świadczy. Maja mnóstwo dyplomów na ścianach, więc pokazuja nam klientom swoje przygotowanie, mają sprzęt, pełna sterylizację ( ja na to zwracam szczególną uwagę) i co najważnierjsze panie robią wszystko w 1,5 h . Chodzę co 4 tygodnie i jeszcze nigdy nic mi nie odleciało. A ozdób do paznokci maja całe mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POLECAM tego
forum , bo to kolejne forum chałupniczek PARTACZEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×