Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Goździk nam się zapracuje na śmierć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie ma problem z netem ... ja co rano musze trzasnac w modem , bo nie chce dzialac ...a pozniej smiga az milo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
aaa rozumiem... To taki sposób na zapłon :P "obnażyłam" się z wymiarow na topiku o gwiazdach noszących rozmiar ubrań 32 :O Brrr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jeszcze godzina i do domu. Jestem głodna niemiłosiernie. Zjadłabym konia z kopytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa w mleczkiem
u mnie w pracy sami młodzi ludzie, jedna tylko kadrowa ciut starsza ale bardzo młoda duchem.Fajni ludzie, śmiejemy się często, robimy sobie wspólnie jedzonko np. salatki greckie rzucajac sie po drodze pomidorami.Dużo śmiechu.Jak przedszkole czasami hahaha :D Oczywiscie nie stwarzam sytuacji w których ktoś by widział mnie z moim Miśkiem jak sie całujemy - bo to było by niesmaczne, ale ogólnie mamy z tym luz.Moze nawet i lepiej, bo jakby inni nie wiedzieli i zaczeli mnie podrywac do Misiek by sie bardzo wkurzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
U mnie z kolei towarzystwo starsze, ale twierdzą, że ich rozruszałam ;) Jest podobnie jak u Ciebie. A i podrywają mnie wszyscy :P:P Pięęęęękna przeciez jestem :D He he he. I samokrytyczna :P Jestem jedyną kobietą to podrywają... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent - ja sie nie odwaze i nie dam swoich wymiarow ... o nie ... jestem troche wieksza od Ciebie ... ale tez i wyzsza , bo 1,70 prawie ;) najwazniejsze ze podobam sie sobie (mniej) i innym (wiecej) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a glodna tez troche jestem ...ale nie wiem czy zdaze cos zjesc ... jak wroce do domu , bo musze wyprowadzic psa i jechac na drugi koniec miasta do kolezanki .... ja za to w pracy mam towarzystwo mieszane ... jestem tez najmlodsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel ja się nie mam czym chwalić :O Tym, ze jak ide do sklepu to mnie babka wysyła na dział z odzieżą dziecięcą? :O Ciężko jest mi coś kupić. Nie no przesada, ale staniki z myszką miki notorycznie mi wyciągają jak na mnie patrzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja chyba też dziś wyskocze gdzieś na kawke. Albo ściągne koleżanke na winko do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa w mleczkiem
ja mam autko do dyspozycji, Misiek w Niemczech - jade do koleżanki na kawusie :D (winko odpada z racji zmotoryzowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Je też mam autko do dyspozycji, tyle, że mąż się buja nowym, a ja szpanuje takim co to prawie w moim wieku jest :D Boje się, ze mi się rozsypie gdzieś po drodze :D Choć mąż twierdzi, ze to dobra marka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Luby jeżdził nim 10 lat i teraz mi wypominia, że zaczęło się psuć jak ja zaczęłam nim jeździć ;) Ja tam w sprawach komunikacji jestem niewybredna. Moge jeździć autobusami i też nie będe narzekała. Swoją drogą wolałabym maluszka, bo przynajmniej nie musiałabym jeździć z poduszką pod tyłkiem :D :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje cale szczescie sie nie sypie ... jeszcze :D , a jezdze nim codziennie ... niestety W-wa jest \"troche\" rozciagnieta w przestrzeni ..i ja do swojej kolezanki mam prawie 30 km - a jest to to samo miasto , tylko ze mieszkamy na skrajnych krancach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel dlatego nie lubie jeździć do Warszawy autem ;) Nie lubie jeździć po zatłoczonych miejscach, a trafiam zawsze tak, że już od al.Krakowskich stoje w korku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa w mleczkiem
no ja mam 31 km z domu do pracy :I Ale to inne miasta. Po zatłoczonej Wawie bym bała sie jeździć, dostalam prawko dopiero w marcu tego roku hehee. A jeżdże autkiem służbowym 2 latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie uwielbiam po Wawie jezdzic ... staram sie wtedy nie pamietac o moich rekordach w staniu w korku ... ze 2 lata temu jak byl szczyt Rady Europy czy czegos tam... pozamykali niektore mosty i ulice ... 13 km pokonalam w czasie 2,5 h .... zalamka ... w pewnym momencie - stoje na ulicy trzypasmowej na srodkowym pasie ... zachcialo mi sie pic - wyszlam z auta, zamknelam i poszlam do sklepu ... po 10 minutach jak wrocilam - samochod przede mna posunal sie moze o pol metra ... hardcore ... ale ogolnie dobrze mi sie jezdzi. ... tylko 2 razy mialam inne auto w bagazniku ;) (oczywiscie ich wina) raz jechalam firmowym autem hehe , ale spoko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja jeszcze nie miałam stłuczek żadnych. Prawo jazdy mam od 5 lat, ale w "zastosowaniu" jest tak długo jak ja ze swoim kochaniem ;) Niestety nie było mnie wcześniej stać na autko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmmmmmmm
Zielona Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z mleczkiem
to ja pisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Tak myślałam :P Zbieram się kobiety. Miłego popołudnia życze ;) 🖐️ Do jutra! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dobry dzień 🖐️ Zaczynam pomału zamarzać. Na dworze całe 8 stopni :O U mnie w biurze 16 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
no to prezent, chodź napijemy się kawki na rozgrzanie i na dobry początek dnia :) ps: o 7:00 w robocie????.... O My God.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No od 7, od 7. Najgorsze jest to, że od 7 do 8 jestem sama w firmie :O Kawke konsumuje już od rana ;) Inaczej bym się nie dobudziła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
a czemu Ty tak przychodzisz?? musisz czy sama chcesz na 7:00? i pytanie dodatkowe - o której musisz wstać, żeby na tą kosmiczną godzinę już być w pracy?? na samą myśl już mi niedobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
melduję się :D Wyobraźcie sobie ze u nas na firmie zatkała sie toaleta..HArd-core od rana hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 o kurde ... ja o 7 to wylaczam budzik ... i o ile nie zapomne to wstaje ...a raczej zwlekam sie z lozka .... co zajmuje mi jakies 20 minut przewaznie ... no ale jest tez u Ciebie plus - konczysz o 15 .... wczoraj bylam na fajnym filmie ... \"Dom nad jeziorem\" z Keanu Reeves (jak sie pisze to jego nazwisko ??? ) i Sandra Bullock ... taka romantyczna komedia ... ❤️ nawet mi sie podobal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel toż to mężczyzna mojego życia! :D Boże jaki on jest piękny!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×