Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość kawa z mleczkiem
no widzisz - a ta laska dokładnie wiedziała kim on jest, że ma żonę, malutkie dziecko... i ze moze coś zdzialać zeby dostać tu prace. Chociaż ja na jego miejscu nie chcialabym zatrudniac dziwki która codziennie w pracy swoim widokiem przypominałaby o zdradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
O matulu... Chyba sobie nerwosol zaparze... Byłam w Urzędzie Miejskim... 1..2..3.. :O Kawa :D A nie mówiłam :D Jak rozpuszcze włosy to wygladam poważniej, ale co zrobić. A do bląd pasemek namawia mnie luby, ale na razie jestem twarda ;) Zazdroszcze Ci tego morza w tle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A widział ktoś Goździka?? :D Ciekawa jestem jak tam po spotkaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
prezent - ale daj sie namówić - wygladałabyś naprawde super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Na tych rudych bląd pasemka?? A jak wyjdą pomarańczowe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyjda... ja swoje czarne kiedys rozjasnialam do co prawda nie blond, tylko bezowych pasemek :D i wyszlo extra ... gozdzika jeszcze dzis nie widzialam ... moze jeszcze w lozku ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
prezent skarbie - zró sobie włosy ciemnym brązem najpierw - a potem na to pasemka jasne Pijemy kawusie "z wkładką" heheheheh robi sie miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja tam lubie mój kolor włosów :P:P Kawa toż to pod jakiś paragraf podpada- pijaństwo w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
ciiiii jakie pijaństwo..to tylko kawa z mleczkiem hahahhaa Prezent co do włosów - zrobisz jak zechcesz. JA Ci tylko podpowiadam co by było korzystne do Twojego typu urody. Ja juz z moimi włosami różne cuda robiłam to troche juz sie znam hahhaa Poza tym taki balejage (pasemka) sprawia ze optycznie masz wiecej włosów na głowie. ( to dla osób którre nie zostały obdarzone przez nature bujną czuprynką). Poza tym Twoja karnacja plus reszta aż sie proszą do pasemek z brązem :D Wiem że te rude pasują do Twojej wrednej (haha ;) ) natury, ale moze warto by zaszalec przed ślubem z nowymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No prosze, następna osoba zwróciła uwage na moja wredote :P :D Coś pokombinuje na pewno, ale na razie nie mam weny :O Dziś idziemy do USC :D:D:D:D:D No to będziemy mieli date :D Jakoś nie czuje tego wszystkiego, a na myśl o tych wszystkich przygotowaniach mam dreszcze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Fajnie..ja tez bym już chciała pierścionek...Na razie nosze pierscionek "przed zaręczynowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Zastanawiałam się co ten pierścionek zmienia. Dla mnie absolutnie nic. Wprowadzajac się do mojego przyszłgo mężulka zgodziłam się na życie z nim. Nauczona jego doświadczeniami wiem, że ani pierścionek, ani akt ślubu niczego nie gwarantują. Kiedy byłam młodsza chciałam wziąć ślub tylko po to, żeby mieć tą białą suknie :D Życie spłatało mi figla ;) W moim przypadku ze ślubu chyba bardziej cieszą się moi rodzice, tzn nie chciałam powiedzieć, że ja się nie ciesze, ale kocham go czy z obrączką czy bez więc nie widze róznicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent... a dlaczego nie mialabys miec bialej sukni ? co z tego ze to \"tylko\" slub cywilny ? ... slub to slub, wiec suknia jak najbardziej na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel gdzieś tam wklejałam linki do sukien, które mi się podobaja. Chyba skusze się na tą ecri (nie wiem jak to się pisze :O) Mężowi podoba się bardzo i mnie równiez ;) W kościele jest zupełnie inna atmosfera, ale przeciez nie to jest najważniejsze. Będe miała piękną sukienke i będe piękną panną młodą :D A co najważniejsze, będe miała ukochanego u boku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie... najwazniejszy ten ukochany :) , poza tym wszystko inne nie ma takiego znaczenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
prezent - ślub zmienia jednak coś - młodzi ludzie niezastanawiaja sie nad tym - ale żyjecie razem, razem sobie układacie życie, wspólnie pracujecie na to co macie - gdyby coś się jemu stało (odpukać) - to po pierwsze - nie wpuszczą Cie do niego do szpitala (oiom) po drugie w razie śmierci - wszystko na co wspólnie pracowaliscie przechodzi na jego dzieci i byłą żonke (prawa dziedziczenia) - a Ty nie masz nic. Chodzi o te głupie sprawy prawne, o których jak sie zawczasu niepomyśli to potem moze byc wielkie zdziwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
w kolorze ecri bedziesz wyglądała blado jak trup - przymierz a się przekonasz....to jest dobry kolor dla mocno opalonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa tak, ale akurat w tej chwili myślałam o tym z innej strony. Nie prawnej itp, tylko uczuciowej i związku między nami. Jeśli chodzi o sukienke, to się jeszcze zobaczy ;) Opalenizne zawsze można sobie "sprawić" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Z innej beczki... Pytam kobietki, które brały tabletki anty... Jak robiłyście przerwe miałyście jakieś plamienia, "dodatkowe" krwawienia, itp?:O W piątek skończył mi się okres, a teraz wygląda na to, że dostałam znowu :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a zmieniałaś na inne? Czasem sie to zdarza jak np. jest niska dawka hormonów w tabsach A co do solarium - nawet jak sie mocno zjarasz - kolor ecri powoduje trupi wygląd.Najlepiej w tym wygladają brunetki o ciemnej karnacji. Moja kole żanka sie hajtała niedawno i tez chciala ecri - po przymiarce zrezygnowała - wygladała jak trup -a byla po solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w czasie przerw nie mialam zadnych plamiem czy krwawien ... ale za to mialam jak zmienilam pigulki na inne ... po prostu byly dla mnie za slabe ... obszukalam caly temat i nie znalazlam linkow tych sukienek ... a co do ecri to sie zgadzam - bo sama mialam taka sukienke :D , tyle ze jestem brunetka o raczej poludniowej urodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Przymierzymy zobaczymy :D Mam jeszcze sporo czasu i na pewno nie wezme pierwszej lepszej ;) A tabletki po prostu odstawiłam, nie biore żadnych :O http://www.sophia.com.pl/obrazki/2006/roma.jpg to jest ta ecri, a drugą, którą wkleiłam to chyba była ta http://www.sophia.com.pl/obrazki/2006/carmela.jpg tyle, że jest dostępna w różnych kolorach (różowej nie chce :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
ta pierwsza (ale bez welonu) super, ale chyba bardziej "stosowna" byłaby druga (oczywiscie nie w tym kolorze) :D - z resztą poprzymierzasz i pewnie i tak zdecydujesz sie na zuuuuuuuupełnie inną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a jak odstawiłaś całkiem to organizm moze Ci trochę szaleć. Jak Ci nie przejdzie za jakis czas - udaj sie na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
pierwsza dla cycastych, druga - za dużo piórek jak dla mnie...a bażantem nie jestem..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Tajemniczy ogród podoba mi się bardzo, ale gdzyby doł nie był z koronki, a carmen... Jestem bardzo wąska w biodrach, nie sądze, zebym ładnie wyglądała, choć sukienka jest prześliczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×