Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość Kawa z mleczkiem
chluuuup gul gul gul ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie chce być kurą domową 😭 A sex na dywanie to nie zadna nowość :P:P :D Też bym się wódki napiła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Po za tym obtarcia się potem robią... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel Ty masz na komputerze jakiś specjalny folder na takie okazje? :D Torty, szampany, teraz wódeczka :D:D:D Jestem pod wrażeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z mleczkiem
Prezent tu nie chodzi o bycie kurą domową - po prostu te rzeczy ktoś musi robić.Chdzi mi o Twoje odczucia bycia "utrzymanką". Takie domowe obowiązki są często dużo bardziej meczące niz taka praca- wiec też byś pracowała , ale inaczej i nie musiałabyś się czuć jak "darmozjad"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa, ale nie musisz mi tego tak tłumaczyć ;) Do tej pory też spełniałam te obowiązki ;) Chodzi mi głównie o to, że pracuje odkąd skończyłam liceum, nawet nie miałam wtedy wakacji, bo zaczęłam "kariere" od czerwca i nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej. Trzy lata temu siedziałam miesiąc w domu - mało nie sfiksowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja poprostu musze mieć zajęty czas... Czuć się potrzebną do czegoś w każdej chwili, bo inaczej wariuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
oj babki jaka ja się czuję czasem stara,gdy czytam te wasze "wypociny", ech na pocieszenie chyba zjem jeszcze jednego rogala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku..... Bez takich mi tu ;) Kurcze, postarajcie się mnie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Rozumie wszystko, że będe tam z mężem, itd. Nie jestem typem domatora, tam nie będe moła zadzwonić do koleżanki, czy kolegi i umówić się na piwo. Luby już teraz ma nienormowany czas pracy, tam firma się dopiero rozkręca więc na pewno nie będzie wracał do domu na obiad. Cały dzień nie będe sprzątała, prała, gotowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Chyba, ze moim hobby stanie się wydawanie pieniędzy we francuskich butikach :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
wiem o co ci chodzi i skąd twoje niepokoje, ja też pracuję od zawsze i jakoś nie wyobrażam sobie,że muszę mówić:daj mi kasę na kosmetyczkę,chleb,podpaski czy coś innego, jasne że nie ma problemu,że tej kasy by sie nie dostało czy jak się ma wspólne konto to wiadomo,że jest wspólny dostęp etc. etc. ale jak się całe życie pracuje to jakoś tak dziwnie, głowa do góry smutki za chmury(to powiedzenie mojej córki i moje), a zresztą pomartw się na zapas,najczarniejsze scenariusze przestudiuj w myślach,to przynajmniej sie rozczarujesz pozytywnie, i więcej wiery w siebie i a propos mojej crki to mówiłam,że jest po stracie 1-wszego zęba mleczaka?a w nocy przyszła wróżka zębuszka i zgarnęła spod poduszki ząb a zostawiła kasę, takie to czary:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździk daj namiary na tą wróżke :D Tylko jak to zrobić, zeby ząb mi wypadł... :classic_cool: Może z mężem pogadam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
:D a co do twoich obaw samotnego siedzenia w domu,to pewnie jak się rozejrzysz to za cxhwilę będziecie mieli pełno znajomych,najpierw od faceta z pracy,sąsiadów itd., miną zaplanowane lata i pomyślicie po co wracać do PL,przecież we Francji jest Wam dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Pewnie tak ;) Ale każde początki są trudne ;) Wierze w to, ze damy rade, ale obawy to chyba rzecz naturalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z mleczkiem
słyszałam kiedyś ze ponoć ludzie inteligentni się nie nudzą..:P Ja czasem marzę aby pobyć sobie troche samej w domu...Fiksuję tylko jak mam wolne i przebywam długo z moją mamą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z mleczkiem
zjadłam placka po węgiersku :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Słyszałam kawa ;) Widać moja inteligencja nie osiągnęła tego poziomu ;) Nienawidze być sama. Nigdy tego nie lubiłam i nie polubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
dziewczyny nie wybieracie się czasem do P-nia?jest światowa wystawa psów, pewnie z przyjemnością byście pooglądały, ja za to przez to mam korki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No niestety... A mogłabym wystawić mojego zabójce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo sie wybieram.... wystarczy ze moja sunia zachowuje sie czasami jak modelka :) , zreszta mam za zadanie pobrac jej probke moczu.... ciekawe jak mam to zrobic ? ? ? ? ? ? :O bo ostatnio byla osowiala, i lekarz zlecil badania krwi, ktore nic nie wykazaly i teraz mam badanie moczu jej zrobic... tylko ciekawa jestem jak mam ta probke wziac? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
trzeba było zapytać weterynarza jak masz to zrobić.Kazać nasikać do buteleczki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
🖐️ nie spać! :) witam wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa- wet mowil zeby z jakas miseczka wychodzic i podstawiac ?????????? jakos sobie tego nie wyobrazam...kupilam specjalne pojemniki w aptece, ale ciekawe czy moja sunia w nie wceluje.... :O 🖐️ czesc Wam tak w ogole..... jakos niespecjalnie dzis mam humor..... weekend byl super.... a wczoraj lubemu sie przypomnialo ze w czwartek mam urodziny ... potwierdzialam ze mam i cisza ... ;) po tym cudownym weekendzie wczoraj wieczorem oczywiscie musial mnie jeszcze doprowadzic do lez.... :O czasami mam ochote to wszystko skonczyc..... a dzis rano sie spytal co chce na obiad.... :O NIE ROZUMIEM FACETOW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×