Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

tia, faktycznie - rozstępy, celulit, poranne mdłości, tycie, wizyty lekarskie z pobieraniem krwi, pieluchy.. - to na pewno poprawi mi nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja narazie szukam kandydata na Tatusia :classic_cool: moze mi sie uda ,bo dzis jestem baaaaardzo pociagajaca :P :D ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radio nam się buntowało i przestawili na ZŁOTE PRZEBOJE, rewelacja muza,czuję się jak z 10lat temu...aż ja stara już jestem, ale muza klimatyczna,przy takiej to się bawi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam slucham Roxy FM :) WSZEDZIE.....czyli w domu , pracy i w samochodzie ;) a Zlote Przeboje raz na pol roku moze sobie wlacze ;) Macie jakies wiesci od Prezentu ? :) Ciekawi mnie jak tam sie zadomowila w Paryzu :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie zejdzie jeszcze..... :P kurde no.... coraz bardziej mnie rozklada (przeziebienie) ......a mialam isc na piwko wieczorkiem.... z takim jednym :classic_cool: :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robic ? isc ? (pociagajaca .. :classic_cool: czy sprobowac przelozyc ? (on juz raz przekladal, bo podobno jego rozlozylo... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kolei jak chcial teraz w sobote, to ja nie moglam , i teraz znow mam przekladac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam byc zołzą ? :classic_cool: ale to ma byc nasze pierwsze spotkanie..... :P , zaczepil mnie kiedys na tlenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nos normalny / poki co ;) oczy troche szkliste....:D a z tym mezczyzna w moim zyciu, to troche chyba za wczesnie....to tylko piwko - grzane uwielbiam :D .... zaczepil mnie kiedys na tlenie....fajnie mi sie z nim rozmawialo.... (ale jestem bardziej sceptyczna :P ) , starszy o 5 lat , wiec spoko ... a mieszka kolo 1,5 -2 km ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy szkliste to nawet lepiej,mogą spotęgować efekt tajemniczości;) pędź Angel na to spotkanko,walentynki tuż tuż dbaj powoli co byś je miała z kim romantycznie spędzić🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×