Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

no, mozna sie nieźle władować z takimi zagramanicznikami Ja preferuje polskie mięsko :D :D :D Mam full roboty. Dowiedziałam sie ze musze zrobić całą analize na za 2 tygodnie bo zebranie bedzie i potrzebne sa wyniki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuracja trwała przez weekend, a potem nie miałam juz jak, bo ciezko robić to conajmniej 3 godziny po jedzeniu..Rano wychodze z psem i po chleb (odpada) a popołudniu nie jestem tyle na czczo bo ciagle coś jem albo piję. Efekt tylko taki że zaczeła mnie po tym boleć głowa, a moze zatoki -ponoć to normalny objaw na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie dzis pójdę kupić jakieś kwiatki, poczułam się zainspirowana, a że nikt mi ich nie przyśle, to pozostaje samoróbka, że tak powiem. ;-) Się trzymajcie, pozdrawiam ciepło! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RzW,nastrój analny znaczy że w normie,bo już się bałam że jakiś optymizm u ciebie zagościł,optymizm do któregoś ty nie przyzwyczajona,i z którym rady byś sobie nie dała;) dawaj adresa przyślę ci kwiatki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, w doniczce to zdecydowanie nie, natychmiast umiera, na sam mój widok. Tylko szeflera daje radę. Twarda sztuka - jak ja :classic_cool: Kwiatki se kupię pod Halą Mirowską. Może będą goździki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no siema RzW :D 🖐️ super ze sie pokazalas.... jeszcze tylko Prezentu brakuje :classic_cool: moze zaczniemy obstawiac kiedy sie pojawi ;) ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje \"odbicie\" lustrzane :D ;) heheheheh i zolty pasuje do zoltych majtek ? :classic_cool: :D hehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze że niektóre robiły tu nadgodziny... Witam w czwartek. DOpiero.. Dzisiaj ide sie poruszać na siatkówce :D a wczoraj kręciłam 15 min hula-hopem na serialu. JAk sie człowiek wciagnie w oglądanie to zapomina ze kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w pracy dzisiaj będziemy wcinać hot-dogi :D :D Kupimy produkty, wsadzimy do mikrofali i wyżerka dla całej firmy :D :D :D wesoło mamy, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no Kawa dawno nie podałaś tematu jedzenia:P a ja bez śniadania,jeszcze wieczorkiem sunę się odstresować do mojej pani od buźki,masażyk,oczyszczanko->bo coś mi się syfne grudki na brodzie znów porobiły, i te sprawy, znów u niej zasnę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze bez sniadania.... wrrrrr .... od rana zapierdziel , mase dupkow (czytaj : klientow) i nawet nie mam kiedy wyjac kanapki ... nie wiedizalam tego filmu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie widziałam, może jakieś szczegóły? Właśnie przyjechałam z zakupów, mamy bułki, parówki,pomidory, papryke, cebule i keczupy i musztardy :D:D:D zgłodniałam normalnie. Przy okazji kupiłam sobie krem do rąk z bielendy -kozie mleko, któraś używała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u la la!to całkiem konkretne te hot-dogi:D ja miałam kiedyś ziaji krem do rąk kozie mleko,zapach mi średnio odpowiadał,bielendy nie miałam Jasminum->polski film,to pewnie wiecie,film o zapachach to tak z grubsza,uryczałam się i uśmiałam na nim wczoraj jak głupia;) no i nie idę do kosmetyczki,coś sobie zrobiła w rękę i zabieg przełożony na wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałyście o huraganie który zbliża sie do Paryża? :P siła wiatru ma sięgać 140km/h Może zawieje do nas Prezenta drogą powietrzną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z ziai aretine czy jakos tak. super pachnie. a\'propos krajowego \'mieska\' i zagranicznego - zdecydowanie wole zagraniczne. takze nie mam nic przeciwko slubowi miedzynarodowemu ;) troche orientalnego klimatu dobrze mi zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa bylebyś sie pewnego dnia nie obudziła z facetem którego kultura pozwoli mu na zamknięcie Cię w domu przy garach z opuchniętą od bicia twarzą i wielkim ciążowym brzuchem, podczas gdy on bedzie siedział w barze z innymi panienkami i świetnie sie bawił.... Zjedliśmy hot-dogi... Musze to spalić dzisiaj na siatkówce. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa nie opowiadaj dziewczynie o ekstremalnych sytuacjach,może ona ma na myśli jakiegoś szwajcara czy czecha np. a ty tu z arabami wyjeżdżasz:P u mnie c.d. niestety:sport=fotel+pilot;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz dosc na dzis.... od rana zamet, wszytsko ladnie pieknie porobione , a jednak dupa ... przez jeden glupi fax kierowca prawdopodobnie zostanie w Niemczech do jutra (modle sie zeby nie do poniedzialku ....) Facet (klient)juz uslyszal co mysle o takim podejsciu do pracy ...ehh niewazne..... spac mi sie chce...marza mi sie jakies meskie ramiona do tulenia .... a w domu tylko zuza i jakies pluszaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×