Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Czy macie dziewczyne i jak sie poznaliście? ja nie mam---> żona nie pozwala ..................... acid o czym marzysz podczas orgazmu? :) tym zeby nie upierdolic klawiatury i podkladki ........................ powiedziałam mu, żeby dał mi jakiś znak... i co? kretyn przyniósł zakaz wjazdu... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy tym umarlam :D :D:D WYPOSAZONY> Czesc GORACA. Jak wygladasz ? GORACA> Mam na sobie czerwona, jedwabna bluzeczke, spódniczke mini i buty na obcasie. Codziennie trenuje jogging. Jestem perfekcyjna, mam wymiary 90-60-90.A Ty jak wygladasz? WYPOSAZONY> Mam 190 cm wzrostu i waze 110 kg. Mam na sobie bokserki z wyprzedazy w markecie. Mam równiez na sobie koszulke z plamkami z sosu, które zostaly po obiedzie. Smiesznie pachnie ten sos... GORACA>Chce Ciebie. Bedziesz kochac sie ze mna? WYPOSAZONY> OK!!! GORACA> Jestesmy w mojej sypialni. Lagodna muzyka szczy sie z glosników, na mojej szafce i na stoliku stoja zapalone swieczki. Spogladam w Twoje oczy i usmiecham sie. Moje dlonie dotykaja Twojego ciala, znajdujac droge do Twojego krocza i zaczynaja masowac Twojego olbrzyma. WYPOSAZONY>Zaczynam sie pocic, mam dusznosci. GORACA> Podnosze Twoja koszulke i zaczynam calowac Twój tors WYPOSAZONY>Teraz ja rozpinam Twoja bluzeczke. GORACA>Mrucze delikatnie... WYPOSAZONY> Chwytam Twoja bluzke i zdejmuje ja z Ciebie powoli... GORACA> Odrzucam glowe do tylu i bluzka rozkosznie zeslizguje sie po mojej skórze. Sciskam Twojego olbrzyma szybciej... WYPOSAZONY> Moja reka szarpnalo niespodziewanie i rozrywam Twoja bluzke. Przepraszam! GORACA>Nie szkodzi, nie byla droga. WYPOSAZONY> Zaplace Ci za nia. GORACA> Nie przejmuj sie. Mam zalozony czarny biustonosz. Moje piersi unosza sie i opadaja w tempie mojego coraz szybszego oddechu... WYPOSAZONY>Placze sie z zapieciem Twojego stanika. Mysle, ze sie zacial. Masz tu jakies nozyczki ? GORACA>Chwytam Twoja dlon i caluje ja delikatnie. Siegam do tylu i rozpinam zapiecie. Biustonosz zeslizguje sie po moim ciele. Powietrze oddzialuje na moje piersi, moje sutki twardnieja... WYPOSAZONY>Jak to zrobilas? Podnosze stanik i sprawdzam zapiecie. GORACA>Wyginam plecy w luk. Och kochanie!!! Chce czuc Twój jezyk na calym ciele... WYPOSAZONY>Zostawiam stanik. Lize Twoje piersi. One sa mile! GORACA>Bawie sie Twoimi wlosami i caluje Twoje ucho... WYPOSAZONY> Nagle kichnalem. Twoje piersi pokryte sa slina i flegma. GORACA> Co? WYPOSAZONY> Przepraszam, naprawde nie chcialem. GORACA>Scieram to pozostalosciami mojej bluzki. WYPOSAZONY> Ok wiec ja zrzucam z Ciebie ta mokra bluzke. GORACA>Zdejmuje Twoje spocone bokserki i bawie sie Twoim twardym narzedziem. WYPOSAZONY>Piszcze jak kobieta! Masz lodowate rece! GORACA>Unosze moja spódniczke. Zdejmij moje majteczki. WYPOSAZONY>Zdejmuje Twoja bielizne. Mój jezyk piesci cale Twoje cialo i zbliza sie do Twojej... Czekaj chwilke... GORACA>Co sie stalo ? WYPOSAZONY>Polknalem Twój wlos lonowy i krztusze sie nim! GORACA>Wszystko w porzadku ? WYPOSAZONY>Mam problem z kaszlem, zaczynam sie dusic i czerwienic. GORACA>Jak Ci moge pomóc? WYPOSAZONY>Biegne do kuchni potykajac sie o meble, szukam szklanki. Gdzie trzymasz szklanki ? GOPRACA>W szafce z prawej strony zlewu. WYPOSAZONY>Wypijam kubek wody. Juz mi lepiej. GORACA>Wróc do mnie kochasiu... WYPOSAZONY>Juz tylko kubek umyje. GORACA>Czekam rozpalona w lózku... WYPOSAZONY>Osuszam kubek i chowam go do szafki. Wracam do sypialni. Tu jest ciemno, chyba zabladzilem, gdzie jest sypialnia? GORACA>Ostatnie drzwi z lewej strony korytarza. WYPOSAZONY>Znalazlem. GOARCA>Zrywam z Ciebie bokserki. Jecze z rozkoszy, pragne Cie strasznie... WYPOSAZONY>Ja Ciebie tez. GORACA>Zdjelam Twoje gatki. Caluje Cie namietnie - nasze rozpalone ciala naciskaja na siebie... WYPOSAZONY>Twoja twarz wciska moje okulary w moja twarz, to boli. GORACA>To czemu ich nie zdejmiesz ? WYPOSAZONY>Ok, zdejmuje okulary, ale zle bez nich widze. Klade je na nocnym stoliku. GORACA>Przewracam sie w lózku, zrób to wreszcie kotku!!!WYPOSAZONY>Dobrze, ale musze sie odlac. Na slepo ide do ubikacji. GORACA>Ale pospiesz sie mój kochanku... WYPOSAZONY>Znalazlem lazienke ale jest w niej ciemno. Wyszukuje dotykiem toalety. Unosze klape. GORACA>Kochasiu niecierpliwe sie... WYPOSAZONY>Daje rade, potrzebuje umyc rece ale nie moge znalezc umywalki. Ala !!! GORACA>Co znowu ? WYPOSAZONY>Wlasnie zdalem sobie sprawe z tego, ze nasikalem do Twojego kosza na pranie. Przepraszam jeszcze raz. Juz wracam na slepo do sypialni. GORACA>Tak, czekam. WYPOSAZONY>Teraz wloze mojego... no wiesz... sprzet... w Twój kobiecy... ten... sprzet. GORACA>Tak! Zrób to! Teraz! WYPOSAZONY>Pieszcze Twój tyleczek, to takie przyjemne. Caluje Twoja szyje. Oho, mam maly problem... GORACA>Poruszam tyleczkiem w tyl i naprzód jeczac! Nie wytrzymam dluzej! Wejdz we mnie! Przelec mnie teraz!!! WYPOSAZONY>Jestem flak. GORACA>Co? WYPOSAZONY>Jestem miekki. Nie mam erekcji. GORACA>Wstaje, odwracam sie i patrze z niedowierzaniem na Ciebie. WYPOSAZONY>Siadam ze smutkiem na twarzy. Mój penis jest miekki. Zaloze okulary, moze zobacze co jest nie tak. GORACA>Nie, niewazne. Ubieram sie. Zakladam bielizne i moja mokra bluzke. WYPOSAZONY>Nie, zaczekaj! Teraz ja w pospiechu staram sie znalezc nocny stolik. Dotykam stolika, a szukajac okularów przewracam puszki z perfumami, zdjecia i Twoje swieczki! GORACA>Zapinam bluzke. Ubieram buty. WYPOSAZONY>Czekaj! Znalazlem okulary! Zakladam je. O mój Boze! Jedna z Twoich swieczek poszla na firanke i teraz firanka sie pali! Zszokowany patrze na to! GORACA>Idz do diabla. Wylogowuje sie frajerze! WYPOSAZONY>A teraz zajal sie dywan! O nieeeeeeeeee... odchodzi ~GORACA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa, nie wracaja :P u mnie bylo inaczej :D :P stala , ja sie smieje do monitora od rana , stronka juz w ulubionych :D ;) a opis na gg tez stamtad mam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe... dopiero odkryłyście basha laski? ;) no cóż, lepiej późno niż wcale ;) Angel, jak Ci się nudzi to wejdź na ten link z foto blogu, co tu ostatnio wklejałam - też niezłe kwiatki ;) pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa, znalazlam i aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak mozna takie swoje zdjecia w sieci umieszczac ? bedac zdrowym na umysle... ? czy takie \"plastiki\" podobaja sie facetom ? :O a jak tam z imprezka u szefa ? kupilas juz prezent ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój, niektóre lale wymiatają, co? ;) imprezka u szefa odbyła się wczoraj, prezent też dostał - odbudowaliśmy mu kolekcję kwiatów, które ostatnio coś podupadły :) był mile zaskoczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze mu zrobiliscie niespodzianke :) ja nadal czytam basha :classic_cool: to jak uzaleznienie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm , moze i dostalam ,ale mam tlen wylaczony, to nie widze nowych wiadomosci ..a tu i tak nie mam glosnikow ;) sprawdze w domu :) , dzieki ... ps. polecam strone 21 , dluuuuuuuuuuugi \"dialog\" miedzy BLONDI i MASTER :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.kawa, zobaczylam ta piosenke ..i mam ja w domu :D , lubie bardzo jej sluchac ... :) dziekuje 🌼 chociaz Psalm dla Ciebie Rubika tez czesto mozna u mnie uslyszec... ;) no i Nelly Furtado... piosenki z ostatniej plyty sa zajebiste.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też lubię Nelly, ale prawdziwą furrorę robią u nas ostatnio Kanikuły ;) znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanikuly ? a coz to ? ja tez slucham Wawy wymiennie z Rmf fm i Roxy fm ;) , a czasami nawet Radio Zlote Przeboje :D czyzby lato sie juz skonczylo ? wczoraj duszno, pod wieczor znow padalo, a dzis pochmurno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato wyjechało na urlop...U mnie też pochmurno.Współczuje tym co teraz wzieli urlop na 2 tyg i w ten weekend wracają...Pogody nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..no musze sie z Wami podzielić nowiną....az prawie nie ryczę z radości... Jadę na Kretę.... na tydzień...szef sponsoruje...od 21 do 28 lipca... Pierwszy raz gdzieś wyjadę dalej niz polskie morze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, fajowo :) rozumiem, że z Miśkiem jedziesz? a z jakiej racji to taki prezencik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche dziwna ta premia ...bo wolalabym miec wplyw na to gdzie lece i kiedy... ;) ale jakby mi szefowa zafundowalam to nie zastanawialabym sie pewnie nad tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny, skąd Wy wziełyście takich pracodawców????? ekstra premie, wyjazdy do ciepłych krajów, drogie samochody służbowe... przy Was czuje się jak kopciuszek :O przysiadłam do kompa z drinkusiem, musze jakoś odreagować swoja naiwność... :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×