Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Panterka - moze i nie latasz za nim ,ale ciagle o nim myslisz (swoja droga nie tylko Ty tak masz ;), znam to uczucie :D ) . Ja dzis jestem mega obojetna na wszystko , tumiwisizm mi sie wlaczyl :P , ale pogoda przynajmniej dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumiwisizm?i Ty próbujesz powiedzieć że dziś Ci się włączył?:D ja myślałam że Ty już od dawna tak masz;):D no właśnie Pantera z tym że nie lata to jest mi podejrzana:P;) planujecie coś na długi weekend?ja bym coś zaplanowała,ale nie ma takiej opcji trzeba na wakacje czekać ale za to w czwartek 30.IV idziemy na bal,jakieś zakończenie czy rozpoczęcie sezonu piłkarskiego czy tam w ogóle sportowego,nie wiem,znajomy regionalny piłkarz wczoraj wieczorem wyskoczył z telefonem czy idziemy więc idziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie, moze i od dawna tak mam, ale dzis jestem po prostu MEGA ZOBOJETNIALA NA WSZYSTKO . Dlugi weekend ? No nie wiem jeszcze ,zadnych konkretnych planow . za to w ten weekend - o ile pogoda dopisze (a takie sa prognozy) - jedziemy na grilla do mamusi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Angel myślę o nim nieustannie:) A co do planów na długi to ja idę się najebać i potańczyć, czyli idę w tango. I się poopalam jak będzie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Pantera \"nie latasz\" za nim? A jak nazwiesz to obsesyjne myślenie o tym czy dostał smsa, dlaczego raportu nie ma, czy czasem ten nieznany numer to on? i sprawdzanie telefonu z telefonu firmowego? Dlaczego sie nie odzywa? dlaczego nie pisze? Może po prostu NIE CHCE, a Ty od razu starasz sie go usprawiedliwiać na milion sposobów że zapracowany, wyjechał zagranice itp itd.Facet jak chce to zawsze znajdzie czas. Olej go a wtedy sobie o Tobie przypomni.To jest jak 4 prawo dynamiki ;) Angel - Twoja Zuza jest przesłodka :) Ja nie mysle o długim weekendzie, za to drugi tydzień maja planuję urlop i jakiś lastminutowy spontaniczny wyjazd zagraniczny. Zobaczymy jak to wyjdzie :D :D A co do opalania - ja już opalona i jeszcze zaciągnę Miska, oboje mamy wrażliwa skóre i jak sie nie opalimy przed urlopem to na bank on sie poparzy a ja dostane uczulenia, a nie o to chodzi na takich wycieczkach żeby sie przed słonkiem chować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te buty :D tylko ja nie nosze koturnow ;) (tak to sie pisze ?? :o ;) ) ale widzialam podobne \"azurowe\" - tyle za na obcasie i brazowe w Venezii ... zakochalam sie w nich :D ;) i w klapkach na lato takich fajnych ,ale ... narazie mam szlaban na zakupy :O 😭 , musze cos zakombinowac :classic_cool: poza tym, to 🖐️ i mam kolejna szybka akcje prezentowa :D potrzebuje pomyslu na prezent na dzis , (no ostatecznie na jutro ,ale wolalabym to dzis zalatwic ) dla rodzicow na rocznice slubu (nie \"okragla\" ,ale wypada akurat wtedy jak bedzie ten grill w weekend, wiec wypadaloby cos kupic ) . Macie jakies pomysly ????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no akurat mi to się te buty nie podobają,takie koturny do mnie kompletnie nie przemawiają dla rodziców?jak nie wpadniesz na inny pomysł to myślę,że piękny bukiet kwiatów + ewent.butelka dobrego alku będzie tu jak najbardziej na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o to chodzi, ze mielismy jechac na grilla z karkowka i butelka likieru/wodki . Ale jak wyzla ta rocznica , to mam kupic jakis prezent . Kwiaty raczej odpadaja, bo pewnie \"pozostale\" dzieci beda z pustymi rekami i nie chce az tak tego afiszowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mieszkali blizej Wawy ,to bym im zafundowala bony na masaz :classic_cool: ,ale to odpada z racji odleglosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam się martwisz 'pozostałymi' dziećmi:P ich problem że nie pomyśleli a nie twój:classic_cool: chyba wyskoczę po coś słodkiego,by się przydało do kawy a jeszcze,że temat komunii u mnie teraz najważniejszy,to wczoraj pani od religii powiedziała na zebraniu,że mamy dzień przed komunią mają przyjść do kościoła pleść wianki z merty,które to wianki będą ozdabiać kościół, padłam z tego,i od razu powiedziałam że nie idę,moja mama jakby lekko oburzona:P:D widzicie mnie plecącą wianki z merty?bo ja siebie nie widzę w takiej akcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa skoro dla Ciebie myślenie o kimś i latanie za kimś to jedno i to sami, no to mamy chyba różne zdanie n/t temat. Bo dla mnie to zupełnie inna sprawa. Skoro sms od ponad dwóch tygodni milczenia obu stron to jest przegięcie to nie wiem co powiedzieć nawet:O A o tym, że jest zajęty to wiem - niezajęty człowiek nie przekładał by głupiej lekcji angielskiego przez kilka tygodni, jak to się zdarzało w przypadku tego Pana:O Goździk ja w ogóle nie umiem pleść wianków, więc dobrze, że nie jestem na Twoim miejscu:O Co do smsów i raportów - chyba mam coś z telefonem, bo dziś wysyłałam do męża szefowej i on nawet tego smsa nie dostał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam po prostu : a co to jest merta ? :classic_cool: ? :D ;) Gozdzik , to jeszcze szydelko , druty i moze nabozenstwa majowe ? ;) Alleluja i do przodu :classic_cool: (jesli kogos tym urazilam, to z gory przepraszam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo to jest takie zielone coś,z czego dziecko może mieć wianek na komunię,albo takimi wiankami kółkami ubierają kościół na komunię, pewnie kojarzysz co to, ja już się widzę jak to w gronie innych kobiet zaplatam takie wianki śpiewając na głos piosenkę odpowiednią do sytuacji taa;) dobra idę wreszcie po coś słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, oplulam monitor, jak se wyobrazilam Gozdzikowa spiewajaca piesni w kosciele wsrod innych kobiet , zaplatajaca wianek ;) dobra, zaloze temat na ogolnym o tym prezencie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Was też tak pada?:O Nie dość, że Juve przegrał wczoraj z Lazio to jeszcze ten deszcz jebany:O Angel ja Ci nie poradzę jaki prezent kupić, może kup im jakąś płytę z polskimi przebojami?:) I kwiaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plyta odpada , nie sluchaja muzyki , tylko radio czasami gra se w kuchni :) U nas jest pieeeeeeeeeeeeeeeeeekne slonce i tak ma byc do przyszlego tyg. :classic_cool: ,a pozniej to nie wiadomo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szkoda, bo miałam na myśli stare przeboje, które przypomni im początku związku:) No to może jakiegos byczego pluszaka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszaka ? ja ostatnio dostalam uroczego pluszaka jak bylismy w zoo ;) , nawet moglam sobie sama wybrac :D , to wzielam najwiekszego lwa ze stoiska :classic_cool: :P ;) a co do prezentow, to kupie jakis chyba drewniany album na zdjecia (bo robia duzo "tradycyjnych" ) + kwiaty + alkohol (takze skorzystam z Twojego pomyslu Gozdzik) ,chyba ze cos dzis mnie jeszcze oswieci ... fajne ? http://www.venezia.pl/upload/obrazki/galeria_new/braz_ecri/30.jpg tylko boje sie,ze ten pasek jest za daleko od palcow i stopa bedzie "szurac" (pamietasz Metaxa ? :D ) po ziemi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nazywają burżujką, tylko dlatego, że palę Davidoff Gold, więc jak nazwać Ciebie Angel, jak Ty buty z Venezi kupujesz? Chyba przeburżujka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuranie pamiętam, ma się rozumieć :D a na prezent rodzicom może jakiś album z przekrojem zdjęć przez te wszystkie szczęśliwe lata, albo kalendarz na 2010 ;) też ze wspólnymi fotkami - coś takiego wiesz, symbolicznego ale z pomysłem. idę testować nowe rolki ;) buźka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa, nie zdaze zrobic tego do soboty , nawet nie ma szans , jedyny wolny czas na zakupy mam dzis po pracy, jutro raczej sie nie wyrobie ,a w sobote jedziemy tam . Ale za rok beda mieli 30-sta rocznice, wiec pomysle nad tym wczesniej niz 2 dni przed ;) . Panterka - jak narazie ja tylko ogladalam te buty :) , nie mam akurat zadnych butow z Venezii, a te co kupilam w niedziele (Bata) - kupilam tylko dlatego ,ze za nie NIE ZAPLACILAM . I to samo sie tyczy tych butow z Venezii - jak mi ich ktos nie \"zasponsoruje\" (albo ich nie zwine ze sklepu :classic_cool:) , to moge se pomarzyc jedynie o nich . Bo jak narazie to nie dostalam nawet marcowej pensji w calosci . A dostaje ją na raty :O . Nawet nie pytajcie ile dzis dostalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że srebrna ramka pasuje:) Ja planuję koturny takie białe z Deichmanna za 69 zl:classic_cool: To się nazywa burżujstwo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×