Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość kompromis
kup mezowi wibrator odbytniczy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździk ja się dzisiaj naczytałam śmiesznych życzeń świątecznych, niektóre są- jak to młodzież mówi :classic_cool: - nieźle odjechane i pewnie mi sie udzieliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej 🖐️ Z okazji Wielkiej Nocy miłości mocy, jajka smacznego, tyłeczka mokrego, smacznej babeczki, dwa litry wódeczki, słodkiego baranka no i przepięknej pogody w te święta :D 🌻 Pozdrawiam 🌻 Ps.: znów jestem stała niestała ;) ale myslę, że mnie usprawiedliwi to, że mam córcie chorą (angina) no i mężuś w domku, więc czasu też mniej na moje rozrywki ;) :P Jeszcze raz miłych świąt Wam życzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa z tych audycji rm zlewka pełna:P tylko,żeby to było takie mało groźne i na śmiechu się kończyło to byłby pikuś,a tu przecież mamy fenomen prania mózgów starszych ludzi,którzy w dobrej wierze i totalnej nieświadomości ze złotówkami się do ich garną sami mając niewiele Stała rozumiemy,nadrabiacie obowiązki małżeńskie:classic_cool: zdrówka dla małej!i zająca wielkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ ;) witam po swietach , wlasnie pije sobie miete ;) u mnie bylo spokojnie , wczoraj po poludniu wrocilam, dzis juz w pracy od rana (bylam 20 minut wczesniej ,bo BRAK KORKOW) i zaczelam przegladac GW ;) Wczoraj tez spokoj - zadnego oblewania - u mnie w rodzinie ta tradycja dzieki Bogu juz zanikla calkowicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miętka?przejadła się koleżanka?:classic_cool: ja za to wcinam teraz śniadanie a co do tradycji polewania,to my najpierw że żadnego polewania,że nie lubimy etc. a potem już w nocy z niedzieli na poniedziałek Irunda lania i rano IIrunda kto pierwszy wstał lał resztę, a szczyt szczytów to jak moi rodzice wracali z kościoła i dostali od nas z balkonu z wanny pełnej wody,ojciec mokruteński ale pełen pozytyw,rodzicielka lekko zwiała ale i tak wściekła, ale mieliśmy zlewkę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja :O znow ;) wlasnie dostalam odpowiedz z jednej firmy odnosnie pracy - znow negatywna :( 😭 - tym razem juz po kilku etapach odpadlam , fajnie nie ? idzie sie zalamac powoli 😠 i tak sie zastanawiam, czy nie prosciej bedzie znalezc meza ? :classic_cool: ale chyba musialabym zmniejszyc swoje wymagania .... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie-fajnie🌼 Angel co do facetów to żadnego odpuszczania i zmian wymagań, musisz być pewna swojej wartości i trzymać się swoich kryteriów,nie odpuszczaj,gdzieś jest ten twój jeden na milion, no bo chyba nie masz zamiaru zadowolić się pół-produktem;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, pol-produktow nie uznaje ;) ale cos mi ostatnio ciezko.... i w tej pracy na bank dlugo nie pociagne... zlapalam dzis znow jakiegos dola... ... no nic..przejdzie mi predzej czy pozniej ... :/ a wiecie co mnie najbardziej wkur.wia ? to ze jak rozmawiam o tym np. z kolezanka, to nie powie mi ze np.popyta u siebie w pracy czy cos (a mam takie ,ktore pracuja w duzych firmach) , tylko mi mowia \"ze jakos to bedzie\" jasne ze jakos to bedzie .... tylko ze one nie musza sie same z tym zmagac .... ehhhh moja wiara w ludzi zaczyna slabnac .... :/ a o wierze w siebie juz nie wspomne..... AAAAAAAAAAA zdjec z wesela nadal nie mam.... skomentowalabym to , ale chyba fakt ,ze od wesela minelo juz ponad 3 miesiace mowi sam za siebie ?? :P a jak mnie jeszcze wku....:P zdenerwuja w czwartek w tym sądzie , to wstane, wyjde , i powiem ,zeby sobie wsadzili to uniewaznienie w du..e :D (od razu mi lepiej jak to napisalam) a tak w ogole to mam okres, wiec spoko :O przepalila mi sie jeszcze zarowka w samochodzie... ;) a co u WAS ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa widzę że koleżanka o krok od depresji wiosennej(o ile coś takiego istnieje);) no moja droga w życiu musi być sprawiedliwie,jak cię natura zaopatrzyła już od startu w taką urodę jaką posiadasz(nie zaprzeczaj,nie ma sensu) a jest założenie że ładnemu łatwiej, to widocznie żeby było innym malutkim sprawiedliwie, dostajesz w innych dziedzinach życia po dupie co byś się za pewnie czasem nie poczuła:classic_cool: jasne że jak ma się serię porażek to szlag człowieka trafia,ale jutro będzie nowy dzień🌻 p.s. sorry ale nie mogę ci konkretnie i namacalnie pomóc, poza słowami otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,ze nie mozecie mi pomoc , ale dziekuje za dobre slowo 🌼 🌼 🌼 mam po prostu nature taka ,ze musze sie czasami pouzalac nad soba, czy slusznie, czy nie slusznie, to juz druga opcja ...ostatnio raczej mam powody, ale jeszcze nie bylo tak zle ,zeby nie moglo byc gorzej.....i tego sie trzymam \"Kiedy znalazlem sie na dnie, uslyszalem pukanie od spodu\" .... bardzo lubie ten cytat Leca ;) gozdzik , jak tam Twoj Pan od drzenia serca? wyslal chociaz jakies zyczenia wielkanocne ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wstalam dzis lewa noga chyba .... albo to stres przed jutrzejszym dniem .... ehhh jeszcze pogoda jest dobijajaca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie i u nas wychodzi raz na jakis czas sloneczko ,ale wszystko mnie dobija..... szefowa wrocila z urlopu, to tylko jej polozylam na biurku wniosek urlopowy na jutro , powiedzialam ze mam wezwanie do sadu i musze isc (i tak by sie dopytywala po co ten urlop, dlaczego itd. - taka juz jest) , to juz sie nawet nie pytala w jakiej sprawie ..... a co do melisy ,to zobacze...... jak mnie tylko zdenerwuja tam ,to po prostu zrezygnuje z tego.... nie mam ochoty na to, zebym sie jeszcze musiala czyms takim stresowac .... zreszta teraz sie zastanawiam po co mi to .... ? to uniewaznienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holoł :D u mnie również prześliczna pogoda :) Angel, posłuchaj goździkowej, ona dobrze Ci radzi. No i popatrz na to jeszcze z innej strony... po rozprawie będziesz już naprawdę wolna. Trzymam kciuki za Ciebie :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas też z każdą chwilą jest coraz cieplej,i słoneczko piękne:D zaczyna powoli pachnieć urlopem, a najpierw 2weseliska, ale nie zamierzam psuć sobie humoru myślami o finansach jakie to wszystko ciągnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa trwa z reguly 2-3 lata ;) moze uda mi sie dojsc do konca.... dzieki za kciuki 🌼 a gozdzik, to sie wyszalejsz :) ja dopiero mam wesele we wrzesniu (tzn. za 2 tyg kolezanka wychodzi za maz ,ale mnie nie zaprosila ,bo przestala pracowac u moich rodzicow, i najwidoczniej uznala, ze juz nie potrzebuje mojej przyjazni - spoko :classic_cool: ) chyba ze mnie sasiad zaprosi - jakos w czerwcu chyba ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel widzę, że testujesz stopki :D bardzo mi się podobała ta z milionerem :P hahahahahah Pójdziesz tam jutro pokazesz sie z baaardzo dobrej strony, a co będzie to będzie i już! Nie przejmuj się tymi panami w sukienkach, najważniejsze aby być w zgodzie ze sobą. Goździku, to rzeczywiście czeka Cię spory wydatek, może jakaś wygrana w totka by się przydała? Nawiasem mówiąc mi tez by się przydała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowa,pewnie że by się przydało:D imprezy typu wesela są fajne,ale kosztowne niestety,szczególnie gdy to impreza kogoś bliskiego wtedy i trzeba konkretniejszy prezent (czytaj kasę) i kwiaty i kreacja (u mnie x2 bo i dla małej) i fryzjer (x2) i kosmetyczka (x1;)), na szczęście męża mam konkretnie ubranego od ostatniego wesela uff, my 2wesela więc wszystko x2 oprócz ciuchów,bo pójdę w tym samym i wakacje tuż za moment,super,ale pociągną finansowo no niestety nie ma nic za dziękuję:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gwoździk 🖐️ ;) lepiej mi powiedz, co mogę siostrze na I komunię kupić?? zero pomysłów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź no mnie Metaxa nie rozśmieszaj,kupić prezent na komunię to przecież problem, wiesz co siostra ma,czego nie ma,co chciałaby dostać,przemnażasz to przez kasę jaką chcesz wydać i voila:D o,o a tak w ogóle to wychodzę tu na starawą weterankę,twoja siostra do komunii w tym roku,a moja córka za dwa lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wrocilam wlasnie :classic_cool: i nie bylo zle.......niepotrzebnie sie stresowalam , no ale...bylo czym, to sie stresowalam (taka juz moja natura) . Teraz kolej na exa , swiadkow , rozmowe z psychologiem i czekanie (na wyrok) - wersja optymistyczna przy zalozeniu ze albo ex sie nie zjawi, albo sie zjawi ,ale nic ciekawego nie wymysli (jak wymysli, to pewnie mnie zaprosza w celu wyjasnienia 😠 ) Dowiedzialam sie tez dzis o kosztach - nie jest tragicznie - mniej wiecej wysokosc miesiecznej pensji. Moge zaczac juz wplacac w miesiecznych ratach (w ciagu srednio 1,5 roku) . A co do komunii , to moze mp3 ? jakis prosty aparat fotograficzny ? zloty lancuszek ? zlote kolczyki ? nie mam pojecia co jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×