Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Metaxa czyś ty się czasem w tym osobniku pseudo Rysiek nie zakochała?:classic_cool: coś mi tu śmierdzi,bo piszesz o nim z przebijającą między wierszami nutką mega życzliwości i czegoś tam więcej:D czy nie?czy łączy was tylko seks?hehehhheheheh żartuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę...metaxa zadaje sie z dzikimi chłopami poznanymi na cafe... :P A ja nawiązałam kontakt z moim kuzynem z Kanady.W KOŃCU mi sie udało. Dowiedziałam sie że mój wujek żyje, ale jest w prywatnym centrum opieki i nie za bardzo jest w stanie odpisywać na listy. A film P.S Kocham Cie...... wpędza w depreche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa , on (Rysiek) chyba nie jest poznany na cafe, to pseudonim dla NAS . Ja w kazdym badz razie tak to rozumiem ;) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ goździk, oczywiście, że łączy nas MEGA uczucie - czy Ty myślisz, że ja bym się mogła z kimś tak po prostu pukać bez uczucia??? :P :D Angel, Ty dobrze zinterpretowałaś moją wypowiedź, bo niby jakich chłopów można spotkać na babskiej kafeterii? chyba tylko takich albo przed operacją zmiany płci, albo po ;) dobrze, że nie poszłam na to PS - był plan iść w Walentynki, tylko bym się dobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro już jesteśmy przy temacie Ryśków i pukania to jak tam śmiałek? bo coś ostatnio milczysz o nim podejrzanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa, przy pytaniu trzeba bylo dodac o ktorego Smialka Ci chodzi ... bo tam jakis nr dwa sie przewinal kiedys :classic_cool: tak mi sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, a może są jeszcze jacyś kolejni, tylko goździk ich przed nami zataja?? :D opowiadaj babo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, zaraz że wścibskie ;) - uczymy się od mistrzyni :D Angel, a nie zgadniesz kto mnie właśnie na drina zaprosił - pamiętasz \"mojego\" M. z wakacji ubiegłorocznych? ;) się chłopak namyślił ;) a może rocznicę naszego poznania się chce obejść? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a wiecie, że niedługo stuknie 2 lata tego topiku? właśnie poczytałam parę zapisków sprzed roku i..... bosh, ile się jednak pozmieniało.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa :D , niezly koles :classic_cool: , a spytalas sie go moze \"skad sie znamy\" ? ;) 2 lata... niezly wynik ..i kawal zycia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeee :) cześć w ogóle tylko akurat spotykałyśmy się jednocześnie z kolesiami, którzy mieli tak samo na imię ;) nomen omen ;) ja z \"moim\" ustawiłam się właśnie na sobotę :) Angel, a pamiętasz Big Brąz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze pamietam :D i troche mi smutno, ze teraz nie lece z Toba... :( , przydaloby mi sie teraz takie oderwanie od rzeczywistosci... Naprawde bardzo tego potrzebuje :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz.... a kto by pomyślał jakiś czas temu, kiedy byłam na etapie planowania Egiptu, że tak to się wszystko potoczy, że będziesz chciała SAMA ze mną pojechać... (w sensie, bez R.) życie jednak czasem lubi zagrać na nosie i przypomnieć, że nie można być niczego pewnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami se myślę, że na moim nosie wyjątkowo dobrze się temu życiu gra :O :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. mam już wstępne potwierdzenie tego mojego "dodatkowego" zlecenia. Czekam tylko na dokumenty jeszcze i jak wszystko dobrze pójdzie bez opóźnień , to po 20.04 już będzie po wszystkim . I kaska u mnie na koncie. Chyba sobie gdzieś wtedy wyjadę na długi majowy weekend... ciekawe czy sama... ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, deczko zalatana byłam - robiłam wielkie zakupy firmowe - soki, ręczniki papierowe, wyżerka hamburgerowa, coca-cola, sztućce itp...itd... No i juz jednego hamburgera wciagnęłam i popijam soczkiem :D:D No...dwa lata...aż trudno uwierzyć. Niektóre nigdy tak długo z jednym chłopem nie były w związku hahaha ;)Piszę ogólnie, nie o Was. Jutro jade do Teściunia, przy okazji zrobie paznokcie dziewczynie Miśka brata. Acha - kupiłam wczoraj tusz do oczu Max Factor masterpiece max -którś używała? Podobno dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa majowy weekend,na bank będę siedzieć na dupie tu gdzie teraz siedzę,a zmiana klimatu i mi by się przydała, zaczynam czuć zmęczenie materiału:O jutro muszę skoczyć się opalić co bym jak własna śmierć nie wyglądała za tydzień Kawa,nie znam,nie testowałam na własnej skórze a raczej na własnych rzęsach tego tuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie znam tego tuszu. Mam inny Max Factora (tak mi się wydaje ...) i hmm nie za bardzo , bo sie rozmazuje :/ Niestety jak kupowałam , nie miałam zbytnio czasu, a akurat tam nie mieli mojego ukochanego Loreala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam też mam swój ulubiony,i zmieniać nie zamierzam tak se siedzę i se myślę,że zjadłabym jakąś fajną sałatkę,macie jakiś dobry przepis może,ale nie na gyrosową bo ten znam, jakaś sałata vinegret coś w tym stylu mi się marzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze grecka ? wiesz, pomidory, oliwki, ogorek, ser feta ? jade do domu zaraz... w sumie to nie chce mi sie .... nic mi sie nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doła mam po prostu ... jak stąd do wnętrza ziemi ... po częsci zwiazany z tym ,ze dostalam wlasnie okres ...czyli pms... a po części to szkoda gadać ... czesc lete 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e takie życie sama widzisz:O ja za to zlądowałam niedawno do domu po pracy,zrobieniu zakupów i pozałatwianiu paru spraw,w międzyczasie ktoś mnie jeszcze wyprowadził z równowagi potwierdzając po raz kolejny fakt,że kobiety i faceci to dwa różne światy i dwa różne niekompatybilne spojrzenia na świat:P a tu w domu...w tv batman OMG,wymiękam więc se otwarłam piwo i włączyłam kompa:P bo ja to doła nie zamierzam załapać;) Angelka,co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×