Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

kawka, wiesz, za rzeczy w sejfie też hotel nie odpowiada ... wiec w sumie co za różnica ? ;) metaxa ...a co robisz w długi weekend ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do szyfru hehe , właśnie sobie przypomnialam historyjke :D ;) w roli głownej : R. czas : jakis dzien po pracy , on sie mial spakowac i przyjechac do mnie z walizkami wieczorem , a rano wziac sobie taxi ode mnie na lotnisko . akcja : godz. jakos 21 , mial za chwile byc dzwoni do mnie : kochanie ,czy masz piłę do metalu ? akcja : szukanie pily do metalu u mnie i u najbliższych sasiadow (a już było koło 22) , niestety bez skutku przyjechal do mnie i kombinuje - BO szyfr mu sie przestawil (w jednej walizce juz spakowanej a mial cos tam jeszcze dołożyc i nie mogl jej otworzyc :O ) juz mielismy rozwalac kłódkę młotkiem i jakimis narzędziami,które znalazłam i jechac do calodobowego TESCO po nastepna klodke, gdy nagle TRAFIŁ. Jedna cyfra mu sie przestawila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje miłe panie:D zarobionam ostatnio bardziej niż zwykle, no i muszę już chyba powiedzieć że potrzebuję wolny piątek, no i niech się ciepło zrobi bo nic mi na wierch na sukienkę nie pasuję będę marznąć jakby co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, alleluja, Ty żyjesz!! :D sejf można wykupić, ale do sejfu mi się wszystko nie zmieści. w sklepie z walizkami koleżanka mi namierzyła kłódkę, tylko ciekawe, czy będzie pasować. swoją drogą, ja nigdy nie kupowałam takiego sprzętu, to też jestem bezradna jak dziecko we mgle :D na długi weekend Angel prawdopodobnie jadę do Pragi. a bo co? ;) Ty nic nie planujesz z R.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa Praga przepiękna, tylko dlaczego tam nie ma trawników i psy srają na chodniki?? Tez bym musiała zabrac mojego Miśka do Pragi bo on jeszcze tam nie był. Poza tym witam w środe. Jakiegoś doła mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa , a jedziesz z jakims Ryśkiem ? :classic_cool: a pytam bo raczej nie mam planów na długi weekend i pojechałabym do tej Pragi ... jakby ktoś mnie chciał zabrać oczywiście ;) Z R. nic nie planuję , bo z tego co widzę , to hmm nic z tego raczej nie będzie. A ja się nie nadaję do uszczęśliwiania kogoś na siłę . W tej chwili żyję jeszcze jakimiś złudzeniami jeszcze że będzie dobrze. Może będzie, może nie , ale coś czuję że ta bajka już się kończy ... i powoli się z tym już godzę :( . Nie wiem , może coś się jeszcze kiedyś odmieni... ale ja już tracę nadzieje. A było tak dobrze ... i myślałam ,że coś z tego będzie... To chyba tyle w tym temacie. 🖐️ w srode . A doła to już mam od jakiegoś czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ej no, jak można mieć doła w taką pogodę?? :D u mnie słoneczko, wiosna, koty się marcują... hmmm.... ;) :) (w sumie kwietniują..) Angel, do Pragi z dziewczynami miałyśmy jechać, ale już się jedna wycofała (główna organizatorka) właśnie się dowiedziałam, także niewiadomo co z tego wyjdzie. no ale, może pomyślimy o jakimś SPA, albo innych bajerach w zamian, zobaczymy :) w każdym razie dam znać jakby co. a z powodu R. nie miej doła - coś się kończy, coś zaczyna.. taki lajf.. jak mówiła piosenka: \"nic nie może przecież wiecznie trwać, co zesłał los trzeba będzie stracić\"... wiem, że to mało budujące, ale im wcześniej człowiek pogodzi się z koleją rzeczy, tym mniej się później tym frustruje. goździk, wyłaź spod biurka i dawaj foty w kiecce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe myślisz że ja w tej kiecce w robocie siedzę?:D mówiłam,że dla grzecznych dziewczynek foty będą po weselisku,czyli tzn. w wolnym przekładzie,że ich nie dostaniecie:classic_cool: bo wy nie być grzeczne;) hehehhhe będą foty po imprze,se oglądniesz po przylocie z ciepłych krajów;) Angelka,Metaxowa się co prawda wymądrza:P ale coś w tym jest że coś się kończy ale coś się zaczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda do dupy... a biurowa koleżanka pokazuje mi jak garściami jej włosy wychodzą..wiec pewnie w poniedziałek już będzie w nowej peruce...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, a to ta koleżanka po chemii? goździk, no nie uwierzę, że nie pstryknęłaś sobie foty PRZED weselem! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... w takim razie najwidoczniej mam coś z głową nie tak, bo ja pstrykam sobie fotki przed, po i w trakcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Angel, jak zwykle o jednym :P :D w trakcie tego, co goździk sobie nie pstryka fot :D pogoda w rzeczy samej chałowa, ale... jakby mam to gdzieś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak - pisałam o tej kobitce po chemii. Dzisiaj ma juz perukę - zajebista, nikt nie zauwazył że to nie jej włosy :) A teraz sie zbiera na kolejną porcje chemii i bedzie miała wolne do poniedziałku chyba. U nas tez pogoda wstrętna.Deszcz, szaro, buro, ponuro.. Prezes wrócił z Mauritius opalony....Mam malutką muszelkę od niego :D A mi sie śniło że zadzwonili z radio do mojego Miśka i powiedzieli mu że wygraliśmy wycieczkę dwutygodniową do Grecji i że wylot już pojutrze...Ech, Metaxa ale Ci dobrze :) Acha - chciałam zauważyc że podczas sexu cieżko robić zdjęcia - przed to jeszcze rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka , wystarczy aparat na statywie z samowyzwalaczem :classic_cool: ;) jak się chce ... to można wszystko :D i wiesz co , mam troche mieszane uczucia jak piszesz o tym swoim szefie i jego wojażach , a równocześnie o tym ,że firma ma problemy finansowe... dla mnie to troche niepojęte , no ale , jest szefem , więc niech se robi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomniałam sie pochwalić Ostatnio zmieniło mi sie stanowisko pracy ( w sensie nazwa) i wczoraj szef poinformował mnie ze dostałam podwyżkę :D:D Małą bo małą ale zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ale to nie jest mój szef hmmm jakby to wyjaśnić - my tu mamy 3 firmy w jednym jakby. Jedna firma to spedycja - i ma dwóch szefów, a jeden z nich jest właścicielem i szefem firmy w której ja pracuję.Żyjemy wszyscy jak jedna rodzina, więc tego drugiego nazywam prezesem, a prywatnie jest moim dobrym kolegą. A wycieczka była sponsorowana przez pewien koncern paliwowy który takie wojaże zapewnia osobom które w przeciągu jakiegoś tam czasu tankowały spore ilości paliwa u nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję podwyżki 🌼 :) aaaaaa to już zupelnie inna bajka z tą wycieczką ;) . Daj namiar na ten koncern :D ;) , ja też sporo tankuję ... :classic_cool: ;) (żarcik oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc nie ogarniam Kawa tych Waszych koligacji w robocie ;) ja mam szefa jednego i basta! a co robienia fotek przed, po i w trakcie - dla chcącego nic trudnego ;) poza tym przypominam, że mowa była o weselu, a nie o seksie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×