Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

heheh :D goździk poczuła wiosnę, hormony, szaleństwo :D no to zrobisz niezłą furrorę na weselisku w tej kiecce, gwarantowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik , bedziesz wygladac rewelacyjnie :classic_cool: "szkoda" ,ze to nie wesele w rodzinie, bo wtedy tesciowa zeszlaby na zawal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, ale obiecaj przy świadkach, że puścisz foty w tej kiecce, cooo?? :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to podnosze,zeby calkowicie nie opadl ;) robicie zarty jakies dzis innym ,czy juz z tego wyroslyscie ? Bo ja jakos nie mam na to ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra czas się przyznać wkręciłam was z tą sukienką:D:D:D Angel,podejrzewałaś coś to prawda,ale dałaś się jednak wkręcić:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a to co sie na temat sukienki zgadza to kolor,faktycznie kupiłam czerwoną:D:D:D:D:D:D:D hahahha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś podejrzewałaś przyznaję,ale w końcu z lekka zwątpiłaś:D najlepszy był ten twój pełen niedowierzania wpis: \"sukienka zaraz za tylek , z tylu z dekoltem do pasa - a nawet nizej, z przodu widac prawie cale cycki\" popłakałam się:D:D:D:D:D no ale fakt faktem że w takiej kiecce zrobiłabym furorę;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak między Bogiem a prawdą, to zupełnie goździk nie pasujesz do takiego stajlu, także widok byłby zaprawdę ciekawy ;) ja osobiście wyrosłam z wkręcania, zupełnie nie umiem ściemniać a także i średnio mnie bawi, gdy inni ściemniają ;) taka ze mnie sztywniara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No goździk przynajmniej będzie na kogo zwalić że topik upadł hehhehe Dentyste przeżyłam. Nie bolało. Miałam znieczulenie hehehe a potem 4 godziny brak czucia w połowie twarzy....sexownie mi ślina spływała hahahhahaha No nastepna wizyta za tydzień. Misiek ze mnie dumny :D:D:D:D:D No i dzisiaj w koncu załatwiłam z mamą wniosek do jej dowodu osobistego. Odbieram za ok. miesiąc. Zdjeć z chrztu oczywiscie jeszcze nie mam heh. No a co do sukienki - goździk przecież każda wiedziała że zupełnie byś przykro wyglądała w takiej kiecce -więc albo ściemniasz, albo siedzimy cicho zeby Ci przykrości nie sprawić. Do takiej kiecki to jednak trzeba mieć kawał cycka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa...Ty i sztywniara? Jakoś sobie niewyobrażam po tych opisach imprez i fiutkach...o pardon ptaszkach w oknie myslałam że Ty pierwsza jesteś do wkręcania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrazić?.. daj spokój goździk, a co to my w podstawówce jesteśmy? ;) wkrętka była całkiem całkiem ;) swoją drogą, nigdy Was nie kusiło, żeby sobie sprawić kieckę w podobnym stylu? ;) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, zdziwiłabyś się Kawa, potrafię być bardzo zasadnicza. że świr to wiedzą tylko ci, którzy mnie lepiej poznają, a że takich osób jest niewiele, to i mit o mnie jest wiecznie żywy :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za plaskata :P:P a taka bez pleców jeszcze bardziej podkreśla plaskatośc, wiec ja dziękuję. Nooo ale Ty metaxa z miską D to wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jakie teraz wszystkie mądre jak już wiedzą,że to był wkręt:D a tak to łyknęły temat jak ciepłe bułeczki;) co do kiecek w takim stylu,to zobaczcie na allegro jakie tam walki na licytacjach:D acha i jeszcze jedno bo bym zapomniała...że Kawa insynuujesz mi że nie posiada cycków?!przegrałam życie...😭 :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z moją miską D to chyba normalnie wezne udział w licytacji :D ;) goździk, na Twoje słowa mi się przypomniał dowcip: pyta się Jaś Małgosi: - Małgosiu, a Ty masz cycki? - Mam! - To czemu nie nosisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, a Twoi starsi to gdzie pojechali na te wakacje i kiedy wracają? ja chyba przesunę urlop o tydzień, bo za nic się z robotą nie wyrobię.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa egipt,wracają 11.04. i u nas szarawo pń zakorkowany dziś w jasną cholerę,znów jakieś targi czy co?:O Kawa,żartowałam mam dystans do siebie,tak mi się przynajmniej wydaje:D a tak w temacie zazdrości to znów się przekonałam na własnej skórze,że wystarczy że ty coś masz/kupujesz sobie/cieszysz się z czegoś obojętnie,a już migiem ktoś obok postara się o coś większego/droższego/etc. tak żeby niby pokazać ci gdzie jest twoje miejsce hehehhhehehehe,taa na niektórych zawsze można liczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas też dluuuuuuuuugie korki , no ale to już prawie codziennosc , wiec jak jest luzno , to się zastanawiam czy o dobrej godzinie wstalam ... ;) Wczoraj bylam na kawce z przyjaciolka (we wrzesniu bedzie jej wesele :) ) , a w weekend szykuje mi sie imprezka-ognisko , o ile bedzie cieplo . 6 -ta rocznica slubu mojej siostry . Musze odreagowac troche... I teraz mam pytanie (w temacie topiku :) ) . Co moge im kupic na taka w sumie niezobowiazujaca impreze ?? Na pewno jakis drobiazg ... tylko co ? Dwa kieliszki + winko odpada , bo ona z tych niepijących ... W sumie to chyba mają wszystko ...co im trzeba. Czasu mało , pomyslow jeszcze mniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, a może jakiś śmieszny gadżet do kuchni, czy do sypialni, no sama nie wiem, co się bardziej kupuje na tym etapie związku ;) goździk, jak dobrze pójdzie to ja 12 wylatuję :) a oni konkretnie dokąd polecieli? szkoda Angel, że nie dałaś się namówić na ten wyjazd :( i Tobie by on się przydał, i R...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×