Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Kurde ale u nas jajca - firma-siostra transportówka z biura obok zatrudniła jakos na dniach nowego kierowce. Wszystkie papiery ok, gość pojechał w trase a tu nagle Niemcy dzwonią że gościu padł na ziemię i z nim kontaktu nie ma, wezwali pogotowie i niemiecki lekarz mówi że facet ma klasyczną padaczkę. Kto mu dał prawo jazdy?????? Gościu jeździ niewiadomo ile już lat - przecież jak dostanie ataku za kółkiem to rozwali siebie, innych, samochód i ładunek...Ale jaja. Poza tym...kiedy ten pech w naszej firmie sie skończy? Metaxa krowa która dużo ryczy mało mleka daje - weź magnez, bo w nadmiar sexu nie uwierze :P :P Goździk - sukienek cała masa tylko kasę trzeba mieć :O Angel - masz racje, facet powinien sie zdecydować a nie tak trzymać Cię w zawieszeniu aż oszalejesz od czarnych myśli.Kojarzy mi sie to z odklejaniem plastra -można dłuuugo i boleśnie, a można krótko ostrym szarpnięciem... Rybko jak tam posuwają się (hehehhehe) roboty na budowie?Chyba pogoda nie sprzyja, co? U nas też śnieg dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie Kawa jajca u Was jak berety! jak Wy możecie w takich jajcach pracować! :P ;) zaś co do krowy i ryczenia - heheh, weź pod uwagę, że na topiku dzielę się jedynie ułamkiem z tego, co się dzieje w realnym świecie ;) poza tym - może ja mam małe potrzeby Kawa, nie to co Ty :P ;) a pogoda sprzyjająca wręcz posuwaniu się roboty na budowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa dzięki za podkład jest na piątkę:D zetka ale zrobiła dziś numer nie wiem czy słuchałyście,puścili last christmas wham,że niby śnieg spadł i nastrój jak nie na te święta, najpierw myślałam że mam coś ze słuchem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie poleciłabym Ci kiepskiego podkładu :) Fajnie że Ci pasuje -masz z pompką czy ten bez? ja słucham Eski. ooo o 12;00 jakis alarm przeciwlotniczy czy cos? Wyły u Was syreny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babki!halo jeszcze czasem ktoś tu zagląda?;) u nas od rana pięęęęęęęęęęęęęęęękne słońce i natychmiast na twarzy tak: :) i tak :D i tak :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę taką pogodę na cały weekend, a najbardziej to chcę się rozłożyć gdzieś na słońcu i powygrzewać,no co pomarzyć sobie wolno;) a moi rodzice dziś wylatują,jak oni mnie tym denerwują,ech...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa a co ty dziś taka na rrr?:D:D:D no i co z tego że raz śpimy krócej,w weekend i tak tego nie odczujemy...ważniejsze że będą wreszcie długie dni,i długo jasno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, słonko piękne u nas... Szef wrócił poimprezowy dzisiaj hehehhee jeszcze z promilami we krwi i na twarzy :D hahaha Zrobiłysmy mu śniadanko, herbatke bo uciekł z domu zanim żona go dorwała ;) A tak poza tym okres dostałam i mam wielkiego nerwa przed wizytą u dentysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no widze że zaraz naprawde topik zdechnie. Pogoda przepiękna.Wróciłam z obiadu, którego nie zjadłam.... Ach te nerwy.A na brzuch wziełam ibuprom i dogorywam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , cos ostatnio tu troche pusto ... moze to tylko wiosenne przesilenie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaką sobie kupilas ? :) wiem ,ze pokażesz pozniej ,ale teraz opisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jakos tak ... hmmm... jakby tu powiedziec ... sukienka z linka wg mnie raczej nie nadaje sie na wesele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm , otwiera mi sie link , z sukienka zaraz za tylek , z tylu z dekoltem do pasa - a nawet nizej, z przodu widac prawie cale cycki ;) czarna ze zlotymi cekinami :classic_cool: to ta sama ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×