Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Hejj :) zdazyłam już spałaszować frytki i wielki kubek lodów z McDonalda :D:D:D:D:D:D Humor duzo lepszy :D Zrobiłam wczoraj zdjecia do paszportu i mam już wniosek. Bede miała ten nowy paszport :D Na pazurkach zrobiłam sobie żółte wiosenne kwiatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam od paru dni masakryczne problemy ze wstawaniem. Chyba przesilenie? Brak witamin? Wczoraj kupiłam sobie dwa malutkie ceramiczne podstawki pod świecę - do kompletu do wazoniku który kupiłam wczesniej - zakup w ramach nagrody za dentystę heheheh :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gozdzik :D , oplulam monitor przez Ciebie :P ;) , a raczej przez Twoj wpis :D co do frytek i lodow , ja za jakas godzinke zamawiam do biura Super Supreme z Pizzy Hut (nasz rytual jak szefowa wyjezdza na dluzej :D ;) ) i ogolnie... nie jest zle ...poki co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelka polałaś się z mojego smarka?:D Kawka za to dziś niespodziewanie pozytywna;) i znowu się obżerasz babo jedna?;) ja dziś jestem kiepskim kompanem do rozmowy,fatalnie się czuję,chcę przepękać w pracy i do domu,gorączkę mam to pewne ale nie będę mierzyć bo i po co jak tak czy tak jutro rano melduję się w pracy, no i w weekend chrzciny,no i kasa:O kurcze czasem to już mi się nie chce tych takich imprezek wciąż ktoś coś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde o ósmej rano sie meldujesz? Chyba naprawde chora jestes :P No ja sie dowiedziałam że w maju czeka mnie komunia syna Miśka kuzyna...NAwet go na oczy w życiu nie widziałam, a jestem z Miśkiem juz 3 lata...Chyba robią łapankę rodzinną i zapraszają ludzi którzy mogą ładne prezenty kupić heh.. We wrześniu wesele Miśka znajomych...Dobrze że mam kiecke z sylwestra nową.A moze unikniemy wesela bo we wrześniu planujemy Egipt? No zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiedzac ? ??? dzis mnie czeka baaaardzo leniwy dzien. Nie mam praktycznie nic do roboty ;) ,szefowej brak, to sie bede obijac :classic_cool: widze ze imprezki Wam sie niezle szykuja. Mi narazie tylko wesele kolezanki (o ile mnie zaprosi) we wrzesniu . Kiecki nowej tez raczej nie bede kupowac, bo mam baaardzo ladna z zeszlego roku z wesela (rodzinnego, wiec goscie sie nie powtorza :P ) musze pomyslec nad weekendem ...bo jakos planow brak ..hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ilości impr rodzinnych to mnie nie pobijecie i cieszcie się,bo toż to o ruinę finansową może przyprawić:O tydzień temu wesele,jutro chrzciny,w maju komunia i ja chrzestną,i szykuje się sierpień wesele,wrzesień wesele,a po drodze imieniny urodziny w ilości hurtowej, pytanie ile mój organizm jest jeszcze w stanie przyjąć alkoholu (wyłączając komunię bo tam nie będzie):O:D;) a poza tym to ja bym chciała w jedną sobotę usiąść sobie jak stara babcia i posiedzieć a nie wciąż gdzieś,albo wciąż ktoś:O ale zaznaczam że jedną sobotę,bo więcej to pewnie bym nie usiedziała:D dziś ja mam dobry humor,zarazić?humorem a nie smarkami oczywiście:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra , plan na troche weekendu juz mam ;) ide (jade) dzis potanczyc :classic_cool: (a nie pamietam kiedy ostatnio wychodzilam gdzies do klubu ...) i teraz NIE WIEM CO MAM NA SIEBIE WŁOŻYĆ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam iść potanczyc z kolezanka ;) . R. mial nas tylko zawiezc ,a pozniej odebrac :D :classic_cool: (sam zaproponowal ;) ) ale juz se kurwa nie potancze 😠 . Kolezanka wlasnie do mnie zadzwonila, ze jutro ma rozmowe kwalifikacyjna rano i musi sie do niej przygotowac (dziennikarstwo) , no i musi byc wyspana :O i nawet pinda jedna nie zaproponowala ,zebysmy poszly tam w sobote ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel gdyby nie dzieląca nas odległość bądź pewna,że gdybyś tylko chciała to ja poszłabym z tobą podylać:) a ten twój królewicz to nie może z tobą iść?co on taki jakiś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królewiczowi sie "nie chce" .... on "moze isc ze mna do kina" ... :O a mi sie chce tanczyc ;) , se chyba potancze w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko co on taki ciężki typ:O weź se Angelka poszukaj takiego co to pójdzie z tobą potańczyć jak będziesz tylko chciała i co cię będzie na rękach nosił,zasługujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , troche go rozumiem , wczoraj w nocy wrocil z helsinek , i moze byc troche zmeczony ... no niewazne :O powiedzial zreszta ze moge sama isc, a on sie w domu wyspi (bo jutro musi gdzies jechac) i przyjedzie po mnie o ktorej bede chciala ... ale samej to mi sie nie chce :O :P masakra :P ;) wiem ,ze zasluguje na lepsze traktowanie ;) , ale jakos nie chce tez szukac kogos innego ... poki co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze slyszalam ale nie kojarze tak po tytule i wykonawcy ;) ide spać zaraz chyba... trochę mnie weekend zmeczył :O w piątek jak jechaliśmy z \"królewiczem\" do domu przypomniało nam sie ,że własnie 18.04 mija pol roku odkad sie znamy(odkąd sie znamy , bo jakbym napisala \"odkad jestesmy razem\" to bym chyba sklamala, bo ten nasz \"zwiazek\" trudno jest jakkolwiek nazwac... hmmm) i trzeba bylo to \"uczcic\" ... W sobote po południu chyba wytrzezwialam ostatecznie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala Czytelniczka
Witajcie cipki :classic_cool: U mnie bez zmian, jednak starego ramola nie da sie juz mienic, ale mozna mu szczek przestawic :-D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala Czytelniczka
sorcia za bledy troszq popijamy ze starym zgredem :-) Hej Gozdzikq napisz do mnie na mejla, pa, nara spox wporzo cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala Czytelniczka
Nie placz ze kochasz mnie, nie placz ze pragniesz mnie tralalalala tra lalala; kochanie to nie tak twa pokerowa twarz tralalalala, tralalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala Czytelniczka
nigdy nie lubilam tej pipy RZW, taka glupiomondra, ma glupiego qtasa i marnuje sie przy nim. Z nim nie rozwinie skrzydel,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×