Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

kawał z Ryśkiem jest o Ryśku Kawa :P ;) no dobra, skoro tak, to Wesołych i Mokrych, jak ktoś lubi - sobie np. życzę suchych - Świąt i żebyście nie popękały z przejedzenia (Kawa... ;P ). no, a ja jeszcze lecę sprawdzić, czy Rysiek jajka umył, a jutro do rodzinki i świętowanie czas zacząć :) buziaki i do zo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower :D hehehe 🖐️ w koncu po swietach .... tyle dni u rodzinki , ze chyba pojade tam dopiero w maju ;) :P mam dosc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta święta i po świętach... Angelka,dziś słuchałam jadąc samochodem tej twojej piosenki bajmu,była okazja wsłuchać się w słowa i już wiem dlaczego cię ona rusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu byla moja poswiateczna \"spowiedz\" ;) ale jak to bywa na kafeterii, wywalilo mnie z forum 😠 chyba to znak, zeby sie nie uzewnetrzniac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po świętach. Bilans po świąteczny: nieposłodzona masa sernikowa, okna nieumyte, chrzciny zaliczone z udawanym uśmiechem.... Dokumenty od kierowców zebrane, a teraz urobiona jestem po pachy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez okien nie umylam :D :classic_cool: hmm a spowiedz tak naprawde nie dotyczyla swiat ... po prostu chcialam "wyrzucic" troche z siebie emocji ... kafeteria jednak nie chciala tego przyjac, wiec wyzalilam sie kolezance na gg . Final jest taki, ze prawdopodobnie w piatek pijemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawialam sie po prostu nad sensem zwiazku . Mojego i R. Temat walkowany juz po tysiackroc , ale ciagle nie daje mi to spokoju. Bo to chyba nie jest jednak TO , o czym marzylam . U mnie nic sie nie zmienilo. Jednak on - jak juz wiecie - ma dosc "dziwny" (jak dla mnie) okres w zyciu. Wg niego wszystko jest ok, tylko potrzebuje czasu. Tylko na co ? Na zastanowienie sie czy chce ze mna byc ? Chce- ok. Nie chce - droga wolna . Odejsc mialby latwo - nic nas nie laczy . W sensie mieszkanie itp. A on trwa w jakims cholernym zawieszeniu . Pytalam sie go kiedys , czy czasami nie zachowuje sie tak specjalnie, zebym ja odeszla ...Mowi ze nie. Zreszta kiedys juz uslyszal ode mnie "jesli chcesz odejsc , zrob to teraz " . Powiedzial jedynie ,ze jak bedzie chcial odejsc, to sie pierwsza o tym dowiem . I ze na pewno nie bedzie tego rozwlekal w czasie. Tylko po prostu powie, ze odchodzi... i ze na pewno nie bedzie tak ,ze bede musiala sie tego domyslac... Acha - nie rozmawialam z nim o tym teraz . Tylko przez te swieta jakos mialam za duzo czasu na myslenie. Ja juz odpuscilam wszelkie rozmowy na ten temat. Teraz postanowilam w koncu zajac sie soba. On potrzebuje czasu - prosze bardzo. Nauczyl mnie cierpliwosci juz... Ale jesli nic sie nie zmieni przez jakis , to bede musiala cos zrobic. Cos na co teraz nie mam sily ...ani odwagi . Wiem tez, ze pewnie macie dosc mojego marudzenia.. ale mi to pomaga , wiec od czasu do czasu niestety bede pisac o tym. No chyba ze cos sie zmieni ;) (na plus ,czy na minus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak potrzebujesz,to przecież wiesz że zawsze możesz się tu wygadać,w końcu jesteś tu U SIEBIE🌼 pewno nie pomożemy,ale wysłuchamy zawsze, było już to zresztą kiedyś tu mówione... a może tak zadziałaj,żeby musiał być o ciebie zazdrosny,i niepewny,i zmusi go do myślenia...może to będzie to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy chcesz pic ? :classic_cool: ;) zazdrosc ..hmm chyba to nie pomoze ;) , nieraz mu mowie ,ze dzwonil Michal , czy cos ... troche sie wtedy ozywia ,ale wie, ze ja nic nie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego po Świętach! :-) Ja jak zwykle w przelocie rzucę tylko pytanie - Aniołku, a CO Ty sobie wymarzyłaś? Jak powinien wyglądać ten związek według Ciebie? Co facet powinien robić, mówić, okazywać - i po jaki czasie? Może od tej strony będzie nam łatwiej dojść, co jest jak i dlaczego. ;-) Pozdrówka! :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm trudno odpowiedziec na to pytanie gozdziku drugi :) Po prostu chcialabym ,zeby nadal bylo tak , jak przez pierwsze pare miesiecy. Chce tylko (a moze "az" ? ) zeby to wrocilo... Wiem, zwiazek sie zmienia w czasie. Ale raczej nie ze skrajnosci w skrajnosc... Ja sie nie zmienilam (przynajmniej tego nie widze) , on jednak chyba sam nie wie do konca czego chce. I dlatego to mnie dziwi. Bylo dobrze . I nagle "pstryk" . Zmiana zachowania. Jego. Chce sie wycofac ? Przeciez go nie trzymam na sile. Nie wie czego chce ? to niech sie dowie . i podejmie w koncu jakas decyzje/ jakies dzialania. Albo w jedna albo w druga strone. Bo teraz niby jestesmy razem, ale nie jestesmy do konca. Wiem - jestesmy krotko ze soba . Ale to on narzucil to tempo . I jest tego swiadomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to wygląda jakby się wystraszył,coś jak mówi się 'i chciałabym i boję się';) bo skoro deklaruje że chce,i nikogo innego nie ma,i mieć nie zamierza,to co innego wytłumaczenia nie ma chyba:) zresztą kto go tam wie co sobie myśli,gdybać można a jaka jest prawda?hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh , nie wiem jak jest naprawde tak sobie przesledzilam moje wpisy na forum , odkad go poznalam, i wyszlo na to ,ze to sie zaczelo jakos na poczatku lutego... kolo polowy moze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej - no kupiłam srebrną łyżeczkę, wygrawerowałam dedykacje z datą chrztu (200zł), do tego pamiątka chrztu z gipsowym aniołkiem stróżem z życzeniami i kopertą od mamy w środku. I tyle.Uśmiech bratanka - bezcenny ;) Angel - no cóż a to nie zaczęło sie po tym jak baliscie sie że jesteś w ciąży? Facet może nagle zaczął sie zastanawiać czego naprawdę chce i czy Wasze cele są w spólne...Twardy orzech do zgryzienia masz. Działaj póki jeszcze masz zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Tak czytam co Angel piszesz i mam jedną radę - skoro fajnie było na etapie randek, to do niego wróćcie. Zacznijcie się znów cieszyć sobą i czasem razem spędzonym. Bo póki co - z tego co widzę - głównie spędzacie czas: Ty na oskarżaniu jego, on na odpieraniu Twoich zarzutów. Nie rokuje to dobrze. Trzeba coś zmienić. A Ty Angel, jesteś PEWNA, że to właśnie z nim chcesz spędzić resztę życia? PEWNA na bank, na 100%?... Daj sobie i jemu trochę czasu. Pośpiech jest wskazany jedynie przy łapaniu pcheł. A póki co nie macie powodu, żeby się jakoś szczególnie spieszyć. Tyle ode mnie - i jak to brzmi? :) U mnie spokój. Szukam ofert wakacyjnych i ciągnę resztką cierpliwości.. Zna ktoś jakieś dobre sposoby na ukrywanie emocji?.. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawka , nie , to zaczelo sie troche wczesniej . Metaxa , nie wiem czy jestem pewna . W tej chwili nie jestem pewna niczego :O . i naprawde chce sie cieszyc tym wspolnie spedzanym czasem... chociaz ostatnio jest go tak niewiele ... tylko ,ze czasami nerwy mi puszczaja niestety . to jeszcze nie wiesz kiedy wyjezdzasz ? w Wawie spadlo mnoooooostwo sniegu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa,\'PEWNA na bank, na 100%?...\' daj se spokój z takimi textami:classic_cool: a co ciebie tak ostatnio trzęsie w środku? no i tak ogólnie witam, w pniu tyż(mysz) śnieżyca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, dlatego wyjechałam z takim tekstem, żeby uzmysłowić Angel, że też nie jest pewna na stówkę - a oczekuje tego od R. żeby się tak jednoznacznie określił. tyle. wytłumaczyłam się? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczekuje od R. zeby sie okreslil czy ja jestem \"ta jedyna\" . Nie chce mi sie opisywac calej tej sytuacji . Chodzi o cos innego. zmiana tematu sie chyba przyda ;) co tam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Metaxa przynajmniej się starałaś wytłumaczyć,doceniam doceniam;):D Angel,jeszcze raz na temat,niech ci facet da co chcesz a jak nie to niech spada,w końcu mówią,że pół świata tego kwiata,no nie?;) co u nas?tu się człowieku już nic nie dowiesz co i u kogo się dzieje,pozamykały się dziewczyny i by trzeba było słowa kupować;) a jeszcze co poniektóre śmią zarzucać,że nic o sobie nie opowiada:P;) w sobotę jadę po sukienkę na wesele,obym coś fajnego znalazła bo czas się kurczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy masz to wesele gwoździk? ja do Egiptu lecę jak dobrze pójdzie 5.04, także już niedługo sobie ode mnie odpoczniecie ;) :P a co mnie trzęsie? a nie wiem, może brak jakiegoś pierwiastka (magnezu?), a może nadmiar sexu :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuu szeroko teraz poszłaś Metaxowa,szeroko że fiu fiu:D a z tym odpoczynkiem od ciebie,to weź se daruj takie texty o.k.?:P wesele 11.04. potrzebuję pikną sukienkę na tę okazję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, kurfa, to może ja się już wcale przestanę odzywać, co?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×