Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

melduję się:D trzeźwa na ciele ale czy na umyśle hm...:D wybawiłam się,wypiłam,zjadłam,wytańczyłam:D a dziś od rana dobry humor po pierwsze słońce i cieplutko a po drugie jakiś sympatyczny kierowca uśmiechał się do mnie że fiu fiu a ładną chwilę jechaliśmy najpierw obok siebie a potem ja za nim a potem on w prawo ja w lewo i tyle hehehhehehhe;):D co u was babki?Angelka jak tam? bo że Metaxowa się byczy to wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez zmian :) Nie wiem , czy jest sie z czego cieszyc , czy bardziej plakac ,ale ... powoli sie przyzwyczajam do tego ,ze zeby ktos inny byl szczesliwy , ktos sie musi smucic... Rownowaga w przyrodzie musi byc ... Jutro biore se wolne w pracy i jade do Lowicza obejrzec akta mojej sprawy...zapoznac sie z opinia psychologa na temat mojego exa ... i takie tam. A po tym ... bede \"tylko\" czekac na wyrok. Ktory szczerze mowiac mam juz gdzies. No i zazdroszcze Metaxie :classic_cool: . Mam tylko nadzieje ,ze nie przyjdzie jej do glowy nurkowac . Slyszalyscie o tym ,ze dwojka Polakow zginela w weekend przy wynurzaniu ? (trafili na motorowke ... :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam przeciez ,ze jade do Łowicza :D ;) , to troche nie po drodze ... a w Twoje rejony , to nie wiem kiedy .... hmm :) w długi weekend MUSZE gdzies jechac, bo inaczej oszaleje tu chyba ;) ale jeszcze nie wiem co , gdzie , jak? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze rodzicom.... fajnie tak odpoczac :D a moi rodzice oszaleli .... mama stwierdzila, ze bedzie sie uczyc obslugi komputera , wiec kupili sobie laptopa :D , zalozyli neostrade i wio. Caly wolny czas teraz spedza z albumem na kolanach na stronie www.nasza-klasa.pl ;) Jakby co jest w moich "znajomych" ;) . I widac po kim mam taka "poludniowa" urode ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekajmy ze spotkaniem az wroci Metaxowa , we dwie bedzie nam razniej z Wawy jechac (gdziekolwiek ;) ) , moze gozdzik szt dwa jeszcze dolaczy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myślę ze fajnie by było...:) mówisz że twoi idą z duchem czasu?:D powiem ci że od kiedy moja mama się zaznajomiła z komputerem i internetem to tylko siedzi na allegro maniaczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o allegro tez mi mowila ;) i pierwszy raz odkad tam wpadam na weekend czy cos , to nie bylo ciasta :D :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka baaaaaardzo ładna . Podobaja mi sie wlasnie takie :) (niepodobna do tej co wklejalas wczesniej ;) :P ) Ślicznie wygladalas :) :classic_cool: , chyba nowy kolorek wlosow ? a to \"ciacho\" to Pan Mlody czy Twoj slubny ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro się odezwę dopiero po południu/ pod wieczór ... zależy jak wróce do domu z tego Sądu ... takze gozdzik monologi Ci chyba zostaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociłam :D ogólnie nie było źle... ;) a teraz nudy w domu :O ;) , bo nie chce mi się iśc do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny co tak smętno tutaj dziś? Pusto.. U mnie deszcz, wiatr i generalnie gdzie ta wiosna? Upiekł mi sie dentysta w poniedziałek z racji wyjazdu do Tarnowa hehhee Wróciłam o 3 w nocy i wczoraj byłam nietomna w pracy...Z resztą dzisiaj też hahaha Goździk dzieki za fotki - ładna sukienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"w koncu\" chwila odpoczynku .... Metaxa na urlopie , to trzeba pracowac ? :O wracaj ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sily dzis na nic .... a jeszcze wczoraj sie dowiedzialam od R. (pojechal ze mna do Lowicza) , ze jakbym mu wczesniej powiedziala o Egipcie, to by mi kase pozyczyl na wyjazd (zwlaszcza,ze za jakis tydzien /dwa bym miala ,zeby mu oddac )... :O No ale ... wtedy akurat nie bylo za dobrze miedzy nami ... i do Egiptu to ja chcialam "uciec" , i przez mysl mi nie przeszlo , zeby jeszcze on mi za to placil :P Teraz tez nie jest jeszcze tak jak "powinno" (wg mnie :P ) byc, ale (chyba) idzie w dobrym kierunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce nic mowic... (zeby nie zapeszyc ;) )bo moze to tylko chwilowe... ale jest troche lepiej niż bylo ostatnimi czasy (kiedy wylalam chyba hektolitry lez) ... Zobaczymy, w ktora strone to sie potoczy ... A w dlugi weekend i tak chyba "uciekne" ;) . Spadam zaraz do domu :) , milego wieczorku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×