Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Hmm, budowa idzie jak zwykle - jak krew z nosa. Uciekł mi dobry pracownik i znów jest problem \"kadrowy\". ;-) Wiem też już, że zostanę bez kasy z niedokończoną budową. O wykończeniu w ogóle nie myślę. :-D Zmieniam pracę i w związku z tym mam w obecnej w ... roboty, bo muszę zdać obowiązki i okazuje się, że jest tego trochę. :-P Na inne rzeczy nie mam już czasu ani siły. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Druga zmiany w życiu jak widzę pełną parą:) Metaxowa,jakbyśmy się już tu czasem nie widziały przed twoją wyprawą to szalej se babo szalej i pamiętaj jak się bawić to się bawić! i uważaj tam na siebie i kondomy krajowe zabierz w odpowiedniej ilości bo niewiadomo czy te ichnie spełniają nasze standardy:classic_cool::):D heheehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk wariatko jedna :D dzięki za życzenia :P w takim razie ja Tobie na weselu też życzę udanej zabawy i \"szalej se babo szalej i pamiętaj jak się bawić to się bawić! i uważaj tam na siebie i kondomy krajowe zabierz w odpowiedniej ilości\" :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa ty to dopiero jesteś wariatka:D kochana ja całe weselisko tylko i tylko dwa na jeden hehehehhhehehehehehehe i będę sobie wyobrażała,że mam na sobie te kalosze w kwiatki,na szpilkach,i artylerię kondomów popakowanych gdzie się da,w staniku w gatkach itd.:D:D:D po którymś kolejnym drinksie te wyobrażenia mogą co prawda spowodować,że zsikam się ze śmiechu ale co tam luuuuuz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, ciekawe czy okaże się to prorocze, że Ci starego wycięło ;) może albo on Tobie, albo Ty jemu wytniesz jakiś numer na tym weselu :D a jak już będziesz sikać ze śmiechu, to pomyśl sobie o nas :) do zo gwoździk! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... Jejku dzisiaj ledwo sie zwlokłam z wyra...Deszcz leje..Metaxiorka juz pewnie w drodze na samolot do ciepłej słonecznej krainy.Ech, kondony jak kondony - ale żeby po zakrapianej imprezie nie obudziła sie w łożku z wielbłądem ;) :P Rybko, no proszę, zmieniasz prace i nic nie mówisz?? Goździkowa - dwa na jeden? Znaczy co? Trójkącik? Hahahhahaa Angel, kobitko droga - nosek do góry, zaraz bedzie wiosna i masa nowych ciasteczek do wyrwania :)Tak wiem wiem - na razie zapewne masz dość zwiazków, facetów, angażowania sie itp, ale to minie...jak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, jaki deszcz?? u nas słoneczko! :) samolot mam wieczorem dopiero, także na razie siedzę w pracy i kończę tematy. Angel, nie uwierzysz jakie jajca. wczoraj przymierzyłam mój piękny kostium kąpielowy z Bershki (pamiętasz ten biało srebrny) i góra mi się nie zmieściła :P także jeszcze wieczorem rundka z Ryśkiem po sklepach w poszukiwaniu nowego stroju, ale nic nie kupiłam :( pocieszam się, że może na bezcłówce albo na miejscu coś kupię... ale słaba akcja?? dobrze, że mi przyszło do głowy przymierzyć te stroje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytyć to nie, nawet schudłam trochę. hmm.. Rysiek? może ;) a serio to myślę, że to od noszenia tych profesjonalnych biustonoszy, te cycki się tak ogarnęły \"do kupy\" zza uszu, pleców, spod pach, także chyba opłacała się inwestycja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu no niezle Metaxa , mam nadzieje ze jakis sobie kupisz :) udanego wypoczynku (wiem ,ze bedzie BAAAAAAARDZO udany :D ) no i jak znajdziesz jakas muszelke, to wez mi przemyc ;) a ja zaczynam chodzic na solarium , zeby nie bylo duzego kontrastu jak wrocisz ;) wczoraj bylam w fajnej knajpce z kolezanka (knajpka- wloska restauracja jest tuz za moim osiedlem) ... i jadlam pyyyszna lazanie :classic_cool: .... i stwierdzam ,ze po litrze piwa swiat jest piekniejszy :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, tylko żebyś się w nałóg nie wpędziła!! :D kurde, szkoda, że z nami nie jedziesz....... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no spoko , nie grozi mi nic takiego . Od paru tygodni mam w lodówce Finlandie Limonke i jakoś mnie do niej nie ciągnie ;) . Litr piwa = 2 x szklanka , więc to tylko tak groźnie brzmi :classic_cool: weź Ty nic mi nie mow juz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, no już myślałam, że jakieś (s)experymenty ;) :D no dobra dziewczynki, to by było na tyle. spadam i do zobaczenia za jakiś czas! :) i nie zapomnijcie o mnie!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×