Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Hej kobitki, jak dobrze że już weekend :D:D:D:D Jutro z rańca jadę do Wrocławia na zakuuuupy juuuupi :D:D:DCiekawe czy upoluję coś fajnego :) Chce mi się nowych bucików buuuu Super pogoda się zrobiła, aż człowiekowi optymizm wraca. Goździk, to może zrób przyjęcie komunijne typowo rodzinne a drugiego dnia czy potem zrób skromniejsze \"poprawiny\" dla znajomych i problem z głowy.Kwestia tylko czy to rodzina ma decydować kogo masz zapraszać na komunie córki czy Ty sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o kurcze ,ale byl grill ;) :classic_cool: mial byc w porze obiadowej,- i tak sie zaczelo wlasnie kolo 13-14, a oczywiscie skonczylo sie pozna noca ... jeszcze sie nie wyspalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mówisz Kawa jakby życie było takie proste:) świetna pogoda,my też grill nad rzeką pół niedzieli, nie obrażamy się oczywiście jak taka pogoda będzie na długi weekend, no i przed nami krótszy tydzień:D buty kupiłam,ale w życiu jeszcze nie odwiedziłam w poszukiwaniu tylu sklepów,nic mi się nie podobało i szlag trafiał:O ok,teraz kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemacie z rana A ja idę na wesele w sobotę:):):) W sobotę poszłam na imprezę, więc szkołę wczoraj sobie darowałam:classic_cool: Też byłam nad wodą, opalałam się, ale to jeszcze nie to słońce jednak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku kończę:) A od października zaczynam studia, tylko wciąż nie wiem jaki kierunek:O Nie wiecie przypadkiem czy istnieje w Polsce szkoła stewardes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D tez kiedys chcialam byc stewardessa ;) , ale mi przeszlo :P szkoly jako takiej chyba nie ma, ale czesto linie lotnicze oglaszaja nabór na to stanowisko , i jak przejdziesz testy (jezykowe i jakies jeszcze) , to sami Cie beda szkolic :) tu masz artykuł : http://www.lowcostport.pl/tanie-przeloty-prasa/ai-linie-lotnicze-stewardesy.htm tak szczerze mowiac stewardessa to dla mnie taka \"latająca\" kelnerka , na serio o tym myslisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantera,z kim idziesz?:classic_cool: ja butki kupiłam sandałki,łaaadne:) ale no naprawdę niby sklepy pełne butów,ale jak szukałam,i wiedziałam czego chcę to okazało się,że ja to chyba chcę gwiazdkę z nieba:O nie urzekły mnie jakoś buty w sklepach,nie stanęłam przed wyborem a może te a może tamte,tylko kupiłam pierwsze które WRESZCIE mi się spodobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, czy na serio to nie wiem, tzn podoba mi się, ale pewnie i tak nie miałabym odwagi rzucić wszystkiego dla tego zawodu. Goździk, na sobotniej imprezie spotkałam kolege i zapytał czy z nim pójdę:) Zeszłego lata byłam z nim, nie miałam zastrzeżeń by odmówić:) Ciekawe co by tylko było, gdyby jakimś cudem Pan R. nagle chciał się spotkać w sobotę? To bym miała bylemat:P Ale nie ma co sobie wkręcać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bys mu powiedziala, ze sorry,ale mozesz sie spotkac kiedy indziej, bo akurat jestes zajeta . Niech nie mysli , ze tylko czekasz na jego tel . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak zadzwoni pewnie za jakieś 2 tygodnie;) Chyba, że moje zapewnienia o tym, że się o niego martwię, kiedy za długo się nie odzywa coś dały i bedzie dzwonił częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem to sobie myślę, że może lepiej tylko przez telefon, bo pewnie na spotkaniu znowu bym się stremowała, jak wtedy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli przez ubiegły rok pracowałam na umowę o pracę to ile dni urlopu mi przysługuje?? Niby naliczają się 2 dni na miesiąc, wychodzi 24, ale to chyba za dużo?:O Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiar urlopu wynosi: 20 dni - jeżeli pracownik jest zatrudniony krócej niż 10 lat, 26 dni - jeżeli pracownik jest zatrudniony co najmniej 10 lat. w tym do stazu doliczasz szkoly : 1) zasadniczej lub innej równorzędnej szkoły zawodowej - przewidziany programem nauczania czas trwania nauki, nie więcej jednak niż 3 lata, 2) średniej szkoły zawodowej - przewidziany programem nauczania czas trwania nauki, nie więcej jednak niż 5 lat, 3) średniej szkoły zawodowej dla absolwentów zasadniczych (równorzędnych) szkół zawodowych - 5 lat, 4) średniej szkoły ogólnokształcącej - 4 lata, 5) szkoły policealnej - 6 lat, 6) szkoły wyższej - 8 lat. okresy te oczywiscie nie sumują sie wg mnie masz 20 dni urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! u mnie weekend też udany - sobota zakupowa Wrocław, niedziela Łagów pół dnia. Wydałam troche kasy, Misiek kupił 3 pary spodni levisów, ja białe spodnie big stara, do tego buty sportowe puma i trochę bielizny intimissimi. No ale w ogóle to polowałam na jakieś fajne buciki eleganckie i nic mi sie nie spodobało...masakra. Podobno w weekend majowy ma padać :O Wziełam sobie na czwartek urlop wiec będę miała 4 dni wolnego juuupi :) wypoczne w końcu trochę. http://www.max24.pl/puma-london-trail-345075-01,p1785645.html takie buciki kupiłam ale kolor taki oliwkowo szary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawo
a jak tam twoje paznokcie? nic ostatnio o nich nie piszesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge napisac o swoich :P , mam french a na tym \"zeberke\" ;) ,czyli czarne wzorki :) :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A feee jak nie solara to jeszcze tipsy, idźcie Wy tipsiary:P Ja przed przyjściem do pracy dostałam od koleżanki z Douglas\'a próbkę podkładu Estee Lauder Double Wear i zastnawiam się nad kupnem powaznie, bo jest zajebisty. No i tak pomyślałam, żeby na tym weselu make up mi się trzymał dobrze, to akurat:) Angel maila ślę Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wypraszam sobie- ja nie mam tipsow :P tylko mam utwardzone żelem swoje paznokcie i na tym mam french :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na ile czasu Ci to starcza Angel?:) Bo ja tak zawsze myślę, że przydałoby się zadbać o pazury (a swoje mam bardzo kruche:O) i żeby to było trwałe w miarę. Dzięki za podpowiedź odnośnie urlopu. Nie wiem jakim cudem moja szefowa wyliczyła mi, że przysługuje mi 8 dni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm na ile starcza? srednio robie co 4-5 tygodni uzupelnienie zelu :) a w temacie ,to dzis chyba se skocze na solarium :classic_cool: :D , nie mialam kiedy isc przez pare tygodni - chyba ostatni raz bylam przed swietami i troche zbladlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×