Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Ja miałam iść pierwszy i ostatni raz na solarium właśnie ze względu na to wesele, ale piernicze, sukienke mam dosyć długą, a nóg by mi tak mocno pewnie nie złapało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo pytania - moje paznokcie czuja się dobrze, sa ładne i zadbane :P Panterka no żel na pazurkach uzupełnia się średnio co 2-3 tygodnie bo już jest widoczny odrost, mozna trochę dłuzej przetrzymac jak się delikatnie spiłuje przy odroście - wtedy tak mocno tego nie widać. Ja czasem potrafię sobie robić paznokcie (jak mam czas) nawet co tydzień bo mi się np. wzorek nudzi :D Najfajniej latem to mieć żel na stopach, wtedy ma się piękne pazurki nawet przez miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Panterka a co do urlopu - zapewne wymiar roczny masz 20 dni, jesli nie przepracowałaś całego roku to urlop narasta Ci proporcjonalnie to znaczy - 20 dni/ 12 miesięcy to wychodzi około 1,6 dnia za miesiąc. Jesli przepracowałaś tylko np. 5 miesięcy to 5*1,6=8 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa dzięki za info:) Z urlopem - przepracowałam cały rok... Ale szefowa jest świetna babka, wystarczy, żebym powiedziała co na kiedy zaplanowałam odpowiednio wcześnie i ok:P Co do pazurów, to moja psiapsiółka robi żele i chyba sobie zrobię:P Przecież będą gratis:P Co mi szkodzi:) Mam długą płytkę i nie raz słyszałam, że super by wyglądały tipsy, ale wybiorę krótkie, bo z długimi bym się nie mogła przyzywczaić. No i ludzie zaczną gadać, że taka przeciwniczka pazurów, a sobie zrobiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od kiedy sie przejmujesz tym,co inni mowia ? Pozyjesz troche i przestaniesz :D ;) Chyba se wezme jak sie da jutro wolne :classic_cool: , i moze sie gdzies pojedzie ...albo sie zostanie w domu :P Gozdzik, kawke ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehehehheh nooo ale nie wiem jak masz Ty, ale ja jak od razu po całym dniu pracy jechałam na jakiegoś grilla albo gdzieś się coś piło,to błyskawicznie mnie rozkładało:O chyba to że cały dzień w biegu,zmęczenie, ale i na to już znalazłam lekarstwo,muszę jutro w trakcie dnia porządnie jeść a tak ogólnie co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ogolnie , jak zawsze - mogloby byc lepiej ;) czasami jest super, a czasami mam wszystkiego dosc , chyba jak kazdy ;) :) i napisze nieco filozoficznie - kazdy ma to ,na co sie godzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do picia, to jutro - jak sie uda- biore jablkowe redsiki nad wode i bede sprawdzac swoj stan rozkladu :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, ale z Ciebie mięczak... Redsa pijesz... lol:D:D:D A do mnie Ktoś wczoraj dzwonił hmmmm :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! A ja mam jutro wooolne lalalala Cieszę sie na maxa. Panterka też kiedyś myślałam że się nie przyzwyczaję do długich pazurków i też byłam przeciwniczką dopóki nie spróbowałam jaka to wygoda.Nie trzeba prawie codziennie doprowadzac paznokci do ładu po sprzataniu, zmywaniu itp. żeby miec ładne dłonie w pracy czy na imprezie. Apropo Redsa - dziewczyny, pamiętacie jak jakieś niecałe pół roku już chyba wygrałam ten cały wielki karton piwa reds? Było tego tyle że ciągle jeszcze go mam, nie zdążyłam wypić wszystkiego. Na sezon grilowy jak znalazł :D:D:D Bardzo lubię redsa. Przesyłki z bonprixu nie ma...Kumpela z pracy mnie pocieszyła - heheh zamówiła w styczniu i jeszcze nie doszło Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolik Maciej
kup mu ramke cyfrowa w vobisie- do wyoru maja cale mnostwo, i zaladuj swoimi zdjeciami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka no wiem wiem, trzeba się po prostu nauczyć żyć z tymi długimi paznokciami:) Ja na początek jednak wybiorę nie za długie:) Trzymajcie kciuki za ładną pogodę jutro, bo mam zamiar jechać się opalać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak dobrze mieć wolne :) Dzisiaj z racji tego że kładli mi nowa instalację gazową w naszym mieszkaniu - musieliśmy tam jechac i dopilnować roboli - więc dzień uplynął porządkowo-praniowo-garowo. Zrobiłam duże zakupy na cały tydzień więc będe już miała z tym spokój.No a teraz czekam az mi się ciasto upiecze mniam - robię panią walewską - znacie to ciasto? uwielbiam je :D No i wykąpałam i przystrzygłam psa :D Blyszczy - az mi szkoda zabierać go na spacer nad jezioro czy rzekę bo zaraz mi tam wskoczy a potem wytarza się w piachu... Panterka pewnie juz opalona bo pogoda sliczna a Goździk pewnie już myślami na grillu. Zaraz pewnie też gdzies sobie wyskoczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sprawdzam kontrolnie co u Was ;) bo jak w czwartek (mialam wolne) pojechalismy nad wode i do moich rodzicow, to dzis wrocilismy ;) -troche sie zasiedzielismy :P . ale wyszlo DOBRZE :classic_cool: ,a nawet lepiej niz myslalam ;) Dzis zrobilam zakupy, posprzatalam juz troche i chyba sie poloze odpoczac na chwile ;) , bo 2,5 dnia prawie non stop na swiezym powietrzu (glownie na lodce - ale nie Bols :P ) troche mnie zmeczylo :) A pogoda rewelacja... Do poniedzialku :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długie weekendy i to jeszcze z TAKĄ pogodą są świetne! i coś jest w tym co piszesz,że aż taka dawka świeżego powietrza normalnie może człowieka nie przyzwyczajonego trochę zmęczyć;) kawkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, dzieki ;) i sorki ,ze od rana sie nie odzywalam, ale robie od wczorajszego wieczoru za gps\'a :classic_cool: ;) nie powiem jak mnie boli kark od siedzenia przy kompie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co znaczy na gpsa?chcesz skierować kogoś na złą drogę?:classic_cool:;) no ja mam też dziś zapierdal,a to ciężko tak przerzucić się z myślenia piwowo-grillowego na robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na złą droge to moze nie , ale pomysle o tym ;) ide chyba cos zjesc ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) No ja też zapowietrzona swieżym powietrzem jeziorno-piwno-leśnym. Pogoda dopisała że aż człowiek z szoku nie może wyjść że to mozliwe że w czasie wolnego czasu takie piekne słońce...szkoda tylko że trzeba juz było wracać do pracy. Rozpoczęłam juz oficjalnie sezon szparagowy.Od soboty zjadłam chyba ze dwa i pół kilo ! Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×