Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Cześć laseczki :D u mnie też: zima, zima, zima, pada pada śnieg... :) Pora na kawkę i \"relaks\" przy kompie ;) Rzeczywiście goździkowa ma racje z tą kurtką, Angel jakbyś zrobiła zdjęcie na kimś (czytaj na sobie :D :P ), to kurtka wyglądałaby inaczej, a tak jest taka bezosobowa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik - niestety nie bylo takiej mozliwosci , brat zapomnial aparatu wziac do rodzicow, wiec dostal kurtke \"na wynos\" do siebie , a mi szczerze mowiac sie nie chce jechac przez cale miasto do niego zeby zrobic pare fotek ...- zeby posluzyc za modelke ;) (w sumie on moglby kolezanke jakas zaprosic do siebie :P - zamiast na \"ogladanie znaczkow\" :P :D ) i jeszcze jedno ;) odnosnie czestotliwosci wypowiedzi ,to nie powiem kto w ogole nie daje znaku zycia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Angel jak chcesz jakąś ładną sumkę za tą kurtkę skubnąć,a tej wersji na parkiecie nikt nie łyknie,to wrzućcie za jakiś czas na człowieku... Stała co słychać? a propos nie-odzywania się to chyba wiem kogo Angel ma na myśli:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś idzie do przodu, co prawda po mału, ale zawsze :) jeśli chodzi o tego kogos nieobecnego... to ja chyba też wiem kogo macie na myśli... ;) założyła topik i nam zwiała :D no cóż, może poczekamy do 41 urodzin... ciekawe jaki wtedy prezent wymyśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik - brat dostal informacje ze jak sprzeda kurtke - ma polowe ceny w kieszeni , takze nie ingeruje (narazie) czy wystawia ja na allegro, czy stanie z nia na \"rogu ulicy\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale chyba za zetkę nie chcecie jej sprzedać:P muszę wypić kawę,chyba ten śnieg działa na mnie zamulająco, już nie pada,ale niebo wygląda tak,jakby nie powiedziało na dziś ostatniego słowa w temacie śnieg:O a mówiłam wam,że mój ulubiony dziś był?:classic_cool: hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik , no cena minimalna jest \"nieco\"wyzsza ;) znow masz wypieki ? :P do mnie dzis dzwonil...tez ..taki jeden z przeszlosci - kiedys o nim pisalam /tez z pracy/ ... ehhh :D musze zrobic sledztwo czy jest \"wolny\" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no jak?podaliście minimalną 1zł... ty to wiesz jesteś wolną kobietą,i na wypiekach możesz nie kończyć,a nawet jest to wskazane:P za to ja mam całkiem inną sytuację i lepiej,żeby na wypiekach się kończyło,ani kroku więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Aktualna cena 1,00 zł Cena minimalna nie została osiągnięta. \" ;) z podkresleniem na \"NIE ZOSTAŁA\" :D licytacja jest od 1 zl , jesli aukcja nie przekroczy ceny minimalnej (ukrytej) - nie musze sprzedawac po cenie aukcyjnej , bo ustalilam cene minimalna, od ktorej sprzedaje kurtke . Troche pokretnie , ale chyba wiadomo o co chodzi ? :) i wiem ze mam wskazane ...miec wypieki ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ OMG ....wczoraj dotarl do mnie ten moj kolega informatyk ....... z butelka wina :D ;) - nie wiem jak mu sie to udalo ,ale kupil moje ulubione czyli Carlo Rossi ( przyniosl czerwone, lubie tez rozowe) . Komputera nie zepsulismy :P ;) ,ale musimy go \"skonczyc\" w przyszlym tygodniu , bo nie mam jakichs sterownikow do czegos tam . Ale wszystko inne zrobione :) (przy kompie of course :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stala ... hehe nie wiem , czy wolny ,ale przystojny :) (tylko mlodszy ode mnie :D ;) ) , tylko ze to moj kolega (TYLKO I WYLACZNIE) od daaaaaaaawna , i tak juz zostanie na tym etapie :) spac mi sie chce ..... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapracowana jestem niemiłosiernie i dlatego mniej piszę.. U mnie też śnieg - jak jade do pracy to mijam lasy..Cudownie..bajkowo...Ale drogi na szczescie czarne, wiec jeździ sie ok. Do mnie dotarły juz zamówione tusz i podklad z allegro :) i wszystko ok. Angel - no jak informatyk przychodzi do dziewczyny z winem...to musi byc to jakis znak. :D :D :D Jestem ciekawa czego nastepnym razem Ci zabraknie - dziś sterowniki... potem może jakiejś instalki... :D :D I tak od spotkania do spotkania... i alkoholiczką zostaniesz hahah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, najbardziej to sie tego alkoholizmu boje :D ;) kawa , pamietaj - praca nie zajac, nie ucieknie ... co masz zrobic dzis...zrob jutro (tzn w poniedzialek ;) ) itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest takie proste .... u mnie z \"glupiego\" powodu ..... nie mam \"samotnych\" kolezanek :) , a \"chodzenie\" na doczepke z jakas para , to nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta ...zauwazylam, ze jak jestem \"sama\" , to jakos znajomi (przewaznie pary) sa jakos mniej chetni do spotkan :) Uprzedzajac pytanie - z kolega informatykiem tez nie pojde :) , on nie lubi takich \"wypadow\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanki zazdrosne paskudy?u nas jest towarzystwo i sparowane i są i samotni i tacy świeżo po rozstaniach,i żadnego problemu nigdy nikt nie miał,wszyscy się razem bawią:D Angel a jak znajomosci randkowe netowe?brak konkretów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zazdrosne, czy nie, ale juz nawet ja mam dosc pytan w stylu \"A Ty znow sama ? \" :( to nie jest mile ... co do randek ... nie wiem , czy ja jakas sie wybredna zrobilam na stare lata, czy cos ;) , ale przy kazdym , z kim porozmawiam dluzej znajduje jakies \"ale\" , albo jest \"dziwny\" -np. pisze mu jasno ze najwczesniej spotkac sie moge ok.19 ,a ten mi proponuje spotkanie o 18 .... mam sie rozdwoic czy co ? :classic_cool: .I koles nie reaguje na to co mu pisze , ze sie nie wyrobie, tylko ciagle swoje ... (analfabeta ? problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego ;) ? czy moze zona wraca do domu o 20 ? :D ) . Albo -to juz inny - gdy prosze go o przeslanie zdjecia (ja mam pare w profilu, on zadnego) , mowi mi ze on lubi zaskakiwac innych ( ? ) . W tamtym roku raz bylam na \"randce w ciemno\" ... nie dziekuje , poraz drugi nie bede ryzykowac :) W sumie nie licze na to ze kogos w ten sposob poznam . Ale ... sprobowac nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo jedzenia - zjadłam coldrex, coś mnie łapie...:O głowa pęka...Okres mam wiec samopoczucie takie sobie.. Dobrze że dzisiaj piatek... Jeszcze tylko przeżyję zakupy marketowe i wolne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Goździku :) no i pozostałym śpiochom też ;) jak Ci się udał bal? znalazłaś w końcu jakąś super kreację? u nas koniec ferii, mała znowu w przedszkolu (albo w końcu... :P ) te pokłady energii, jakie w sobie posiada, już mnie przygniatały... hahaha ale ze mnie mamuśka ;) dziewczyny mam pytanie co do allegro, jestem tam nowicjuszem i nie wiem co i jak... czekam na przesyłke, ale dziś będzie już tydzień jak złożyłam zamówienie, czy powinnam się zacząć stresować, że jeszcze nie mam paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreacja znaleziona w szafie,kupiona kiedyś ale jeszcze nie ubrana nigdy;) ale fryzurę mi fajną moja pani zrobiła😘 koniec ferii?no tak u nas to inaczej,dzieciaki już dawno po feriach?ha mała wymagała od ciebie żebyś się z nią bawiła,i pewnie na sanki etc?hahaha,a u nas jutro balik,przebranie->piratka po pierwsze i najważniejsze dużo lubi zawalić poczta,i czasem coś idzie nie dzień albo dwa,ale np.tydzień, a jak pisał sprzedający,kiedy wysłał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny ale mnie zatoki bolą...:O :( mam kupe roboty.Misiek mój w Holandii..wróci w nocy.JA musze nadrobic wszystkie zaległosci bo na Walntynki i dzien po - nas nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedzialek mnie nie przygniotl , ale weekend tak troszke ;) czesc Wam 🖐️ zatoki tez mnie wczoraj bolaly - 2 aspiryny i po krzyku :) , dodam ze z zatokami mam problem od baaaaaardzo dawna, mialam rozne naswietlania, punkcje (nie proscie mnie zebym to opisywala) i dupa. Nie pomaga , takze musze sie nauczyc z tym zyc :) Kawa - udanych walentynek ,bo widze ze szalenstwo sie szykuje :) Gozdzik - fajnie ze sie wybawilas :) Stala - ja bym najpierw sprawdzila na tej aukcji czy masz napisane kiedy sprzedajacy wysyla ? Moze w ciagu tygodnia ? Albo zadzwon do niego lub wyslij maila, czy pieniazki dotarly na konto i zapytaj kiedy bedzie wysylka ? Kamilka - spadaj z tym kolagenem , to juz sie nudne robi , a my tu samu NIE LUBIMY :) Ja jakos jak kojarze ze od dawna jestem w wawentynki sama - albo zaraz po rozstaniu, albo przed poznaniem kogos nowego , takze nie licze ze w tym roku kogos poznam do srody :). Pamietam tylko wielkie pluszowe serce z nozkami i raczkami ,ktore dostalam od ex-juz-meza ... A tak to lipa. Nawet jak Wam podam teraz moj adres, to i tak poczta sie spozni ;) Poznalam sasiada z bloku obok za to ;) spotkalismy sie na spacerku z pieskami - on ma tez malusiego -ale ratlerka (\"sarenke\") o imieniu Łucjan (parsknelam smiechem ) . Tojest moj juz drugi \"sasiad\" godny zainteresowania . Pierwszy tez ma psa / a jakze ;) , tylko ze wiekszego/ ,ale z tego co sie orientuje ma kogos.... Ten \"sobotni\" sasiad - nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×