Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

hehehe jak widzę \"dużego\" faceta wyprowadzającego sarenkę to płaczę ze śmiechu,no chyba że ten to jakieś chucherko...:P Angel olać walentynki,nie ma powodu żeby człowiek się dołował i miał ciśnienie na ten dzień,wszechobecne reklamy coprawda przytłaczają ale olać to... nie każda jest taką szczęściarą jak Kawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doluje sie ;), bo za specjalnie nie lubie tej \"komercyjnej\" otoczki walentynek . czesc kobiet 14.02 dostanie czekoladki , a 15.02 w zęby ,bo zupa byla za slona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuszne spostrzeżenie,co prawda to fakt:O a pomyśleć że w pewne walentynki chyba ze 100lat temu się zaręczyliśmy,romantyczne małolaty, życie weryfikuje marzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, te Walentynki tak samo jak Dzień Kobiet to chyba większa radocha dla facetów... Bo za drobny prezent i miłe słowo mają extra wieczór z pijaństwem i bzykankiem gratis... To tak jakby to było ich święto.. Wytne sobie te zatoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiehiehie Angel nie po to mi się okres kończy żeby nie było bzykanka hahahhaa Kurde martwie sie ze jak mnie beda zatoki bolały to nie wiem jak się będe czuła po basenie.... Dzisiaj muszę pojechać jeszcze po prezent dla mamy na imieniny..Wczoraj piekłam ciasto..Tak - JA PIEKŁAM CIASTO...SAMA! szok...i nic nie wybuchło hahhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Angel ja własnie po to jadę na te Walentynki do hotelu zeby w tym basenie popływac..jest tam tez jakuzzi -przy zatokach dobrze jest przebywac w gorącej parującej wodzie i wdychać :P :P Nie daruje sobie. W końcu kupiłam nowy strój kąpielowy noooo Piję hektolitry herbaty miętowej...Kupie jeszcze aspiryne i ibuprom.. Dam radę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa- jacuzzi tak ,ale nie plywanie z zanurzaniem glowy ;) ....Moze Ci jednak napisac na czym polegaja punkcje ? :classic_cool: ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel zostaw kobitę,nie psuj jej radości z wyjazdu, jakbyś miała wykupione spa to pewnie też byś naszpikowała się lekarstwami i zostawiła sobie martwienie się na potem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , mam traumatyczne przezycia po tych punkcjach ;) , nie warto , naprawde :) (nie zanurzac glowy) ale kawa zrobi jak zechce :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooo :D , kieliszek szampana i do jaccuzzi :classic_cool: tez mialas punkcje ? brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo Kawa, aleś sobie piękne Walentynki zażyczyła :D tylko te zatoki ni w kij ni w oko ;) mi to pozostanie ładnego smska do mężusia napisać i to tyle co do tego święta dziewczyny, przyszły dziś zamówione paczki :D uffffff, kamień z serca :) Angel, a może w ramach tego niby święta, jakiś dłuższy spacerek z psiurkami, no i oczywiście sąsiadem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile sie \"zgramy\" godzinowo przy wyjsciu ;) i o ile pan sasiad nie ma zony/dziewczyny/narzeczonej w domu .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to problem..... nie lubie tłoku ;) sprawa jest prosta tak szczerze mowiac - jesli ma kogos i jest szczesliwy , to nie powinien sie interesowac innymi, jesli ma kogos i nie jest szczesliwy - to po co z ta osoba jest trzecia opcja - jest wolny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ... najpierw musze na niego \"wpasc\" jakos ;) , moze jeszcze kiedys sie spotkamy z pieskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe już widze jak Angel wygląda zza okna czy facet wyprowadza psa..bierze Zuzie za dupe i biegiem po schodach na spacer...\"niby przypadkiem\" hahahaa Witam we wtorek. Wczoraj pół dnia wdychałam czosnek..Całe ręce mi jeszcze śmierdzą :O Ale chyba lepiej... Angel - nie, nie miałam punkcji, ale wiem jak to boli. Wczoraj wdychałam wodę z solą, czosnek..potem ibuprom i łóżko..Dzisiaj nadal piję hektolitry goracej herbaty. I sie wygrzeje na solarium, a co? Ha A jutro ...wakacje..wypoczynek... :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa, musze Cie zmartwic - Twoja wizja jest nierealna ... nie mam okna ani balkonu z widokiem na jego blok ;) , czyli zdaje sie na los, calkowicie :D :) kurde dzis wtorek..... nic mi sie nie chce,.... calkowicie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa a tak jeszcze w temacie to zakładasz na czaszkę czapę jak idziesz do domu po solarium? wczoraj dotarł mój perfum i teraz siedzę i se pachnę:P:D a w przedszkolu dziś moja córka piratka,jednooka oczywiście, wystrój głównej sali \"balowej\" w temacie,statek, prawdziwy gong(czy jak się to tam nazywa),ster,flaga piracka etc.fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździk mamusiu, oczywiście że po solarium jak wychodze rozgrzana to ubieram czapke :D Mam taką z uszami, w której wyglądam jak czołgistka hahahahahahha Wzbudzam uśmiechy na twarzach ludzi którzy mnie mijają :) No ja tez planuję zamówienie parfumu na allegro..Podoba mi się nowy lacoste inspiration...Bosko pachnie...:) Zakluło się się we łbie zrobienie tipsów..i ponowne przekłucie pępka.. Jak na razie zwalczam tą chęć.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie,ja prawdopodobnie nigdy więcej tipsów,wciąż leczę paznokcie po zdjęciu tipsów,ile to już miesięcy,a jeszcze nie wyglądają dobrze:O pogoda wciąż kiepska,ale i tak dziś funduję mojej furce myjnię,bo już koloru nie widać spod warstwy błocka, chociaż podobno od grubości 1cm brud sam odpada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×