Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość pomocna duszyczka.....
Angel, nie tłumacz niczego online, te translatory robią tyle błędów, że Cię wyśmieją na rozmowach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghanna
Angel chodz na topik o nokii :classic_cool:, dzisiaj nie ma Twoich kolezanek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,ze translatory robia bledy , ale potrzebowalam kilku slowek , nie zdan (ktore notabene znalam ,ale zapomnialam ;) ) . Nie bede plakac jak mnie tam nie przyjma (tylko w jednej firmie chcieli cv po angielsku) - wlasnie dzwonili z innej firmy i zaprosili mnie na rozmowe :D .... (za 2 tyg) na godz. 14 :O ... bede musiala cos nasciemniac w pracy :P ,albo sprobuje przesunac godzine spotkania ? zobaczymy ps. za chwile zajrze na topik Nokii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wcięło:P w robocie mam totalne wariactwo to jedna rzecz, no i dzwonili do mnie,że moja córka 39stopni,gardło czerwone,jutro zostaję z nią w domu,może i w piątek nie wiem, jeszcze nie miałam czasu powiedzieć w pracy,że mnie nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaw kartke ;) na biurku szefa :D zycze zdrowka dla corki :) 🌼 ps. dzwonili z 2 firmy ...i jutro chca sie ze mna spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi ze w ogole nie klamalam, bo wychodze z zalozenia,ze to i tak wyjdzie - predzej czy pozniej :) i sama jestem w szoku ... na jezyk zadnych certyfikatow nie mam - , doswiadczenie tez nie jest powalajace - w sumie 7 letnie prawie, ale tylko 2 firmy, w tym jedna 6 lat i to zadne super stanowisko ... (pierwsza praca w ogole nie powinna sie liczyc typu :przynies ,podaj, zrob kawe - na 1 roku studiow ;) ) no coz..jutro pierwsza rozmowa kwalifikacyjna od 6,5 roku :D :) sie dowiem wszystkiego ;) ps. do tych firm ,ktore narazie oddzwonily - wysylalam cv ze zdjeciem (taki byl wymog ) ;) Moze to przesądzilo ? ;) :P (dodam ze zdjecie legitymacyjne sprzed 1,5 roku , hehehe, bo nie mam aktualnego ) Niestety - (na pocieszenie dla niektorych ;) ) - nie sa to te firmy, o ktorych odzewie liczylam na pierwszym miejscu. Ale od czegos trzeba zaczac ... Mam tylko nadzieje ze uda mi sie urwac troche z pracy zeby tam dojechac ...o ile wczesniej nie stchorze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angel :) ja zaglądam kontrolnie :) WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI DNIA KOBIET, LASECZKI ;) 🌻 🌻 🌻 Angel, to masz niezły odzew. A na jakie stanowisko wysyłasz teraz? Co byś chciała robić? Książka o SMS nie jest powalająca. Napisana takim dziwnym językiem, nie wiem, czy dobrnę do końca. No, to wracam do tabelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego :) 🌼 🌼 🌼 wlasnie dzwonil pan z kolejnej firmy ... i jako ze dzis o 17.30 nie moge , jutro o 11 rano tez nie , to zgodzil sie ze mna spotkac w poniedzialek o 8 rano :D kandydyduje na rozne stanowiska : m.in. account manager , doradca handlowy , specjalista ds.sprzedazy (ale nie ph ;) ) , asystentka w dziale marketingu . i inne ;) (podobne) . Jedno stanowisko nazywalo sie \"koordynator LH\" .... wymagania spelniam , tylko nie wiem co to za cholerstwo (w Tchibo ;) ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ogolnie mowiac : marketing i sprzedaz :) , praca z klientami .... itepe . Chcialabym cos z reklama, ale tu nie mam doswiadczenia ... jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli bardziej marketing niż sprzedaż?.. no ciekawe, jak Ci pójdzie :) w każdym razie trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jutro ??? hmm o czyms nie wiem ? ;) bo w sumie to dzis bylam ;) :D wrocilam ze stwierdzeniem ,ze niektore firmy powinny dokladniej pisac o kogo im chodzi ...w ogloszeniu byla asystentka ds.marketingu ,czyli fajnie bo chce w koncu zaczac pracowac w tym kierunku ,ale suma sumarum okazalo sie ze bardziej im chodzi o recepcjonistke/sekretarke ,ktora w wolnym czasie wspieralaby dzial marketingu (jezeli mialaby ten wolny czas) ... no i godziny pracy .... biuro jest czynne do 20 hmmm ,troche poznawo .... no i w sumie jak zapytali jakbym widziala wynagrodzenie i jak im powiedzialam ,stwierdzili ze tyle nie przewidywali, bo w sumie nie wymagali od osob doswiadczenia (doswiadczenia w marketingu) na to stanowisko ....no ale przeciez w cv napisalam jakie mam doswiadczenie ...i jakie mam wyksztalcenie - chyba widzieli kogo zapraszaja na rozmowe ? Ale przynajmniej mam jakies doswiadczenie jesli chodzi o rozmowe kwalifikacyjna ;) szukam dalej :) zobaczymy co bedzie w poniedzialek rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ..... wiedzialam ze predzej czy pozniej topik sie skonczy .... :( buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Grypa mnie zmogła w zeszłym tygodniu. Jeszcze kaszlę, ale wróciłam już do pracy. Bardzo nie chciałam iść na zwolnienie, ale jeden z szefów \"wybadał\" mnie telefonicznie i stwierdził, że jestem pożądnie chora i pognał do lekarza :) A za oknem wiosna- aż się chce budzić rano :) Angel- ja pracuję w agencji reklamowej :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie za oknem faktycznie:D muszę się koniecznie umówić do fryzjera;) no ja też jestem dziś pierwszy dzień w pracy po paru dniach w domu z małą, i już mnie głowa boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam ;) juz sie rano wystraszylam ;) ze zostane sama :O dzis o 8 bylam na kolejnej rozmowie kwalifikacyjnej .... :O 😠 strata czasu tylko ... nawet nie pytajcie co mi pan zaoferowal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guziczek ma racje widze ze cwaniactwo szefów sie szeszy do hurtowni za 1500 zł nawet fryzjer ma 1200 a umysłowy po mekach na studiach 1000? albo z łaski ciut wiecej? smieszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproponowal mi to ..... : - trzeba zalozyc dzialalnosc gosp. - podstawa 3000 netto + prowizja ALE ... podstawa gwarantowana z ich strony przez pierwsze 3 miesiace (bez pierwszego miesiaca)....ktora trzeba im oddac po pol roku .... / czyli pozniej pracujesz na samej prowizji... i jeszcze musisz im oddac \"dlug\" - ta ich gwarantowana pie..lona podstawe :O - pierwszy miesiac = szkolenie = bez pieniedzy - jak uslyszal ze mam jeszcze 3 mies wypowiedzenia (ale mam mozliwosc skrocenia np. do miesiaca)- powiedzial ze przeciez moge odejsc z dnia na dzien .... no taaak , jasne ze moge, tylko ladne papiery beda pozniej , nie ? :O 😡 :( :( :( co z tego ze odpowiadam na ogloszenia co z tego ze oddzwaniaja do mnie firmy = czyli sa zainteresowane co z tego ze musze kombinowac zeby isc w ogole na ta rozmowe, bo nadal pracuje co z tego ze pojde - jak sie okazuje pozniej ze to jakas farsa .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pierwszy dzień w pracy po paru dniach,podsumowanie: wyprowadzili mnie z równowagi przechodziłam koło lustra wyglądam paskudnie,moja twarz nie wygląda nawet ociupinkę zdrowo,chyba zainwestuję i to migiem w np.kulki brązujące, i jeszcze mi jakieś grudki wyskoczyły😭, włosy wiszą i nic poza tym,fryzjer umówiony -> sobota kur@#$#a wyglądam jak zima a nie jak kwitnąca wiosna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×