Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość Stala Czytelniczka
kawa to taka zawistna suczka zazdrosna o kazda nowo dupe w jej zasiegu, ale z tego zo pokazala na fotach nie jest zbyt atrakcyjna wiec ma powody :-P, ale chyba na tym jej zadupiu nie ma zbyt wiele laek wiec nie ma sie o co bac :-D bo ktoraby poleciala na takiego przechodzonego miśka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala Czytelniczka
nie placz ze kochasz mnie nie placz ze pragniesz mnie tralalalala tralalala, kochanie srajlajlaj twa pokerowa twarz nanananana, nananana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom , zdjecie fajne :D az czułam to słońce ;) :classic_cool: a u nas nie za ciekawie z pogoda... brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce wychodzi raz na jakis czas zza chmur... ja mam bluzke koszulowa -cienka i na to sweterek kopertowy ... i tak jakos chlodnawo mi :O moze dlatego ,ze w biurze mam tylko 19,5 st. ? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehheheheheh ja chcę się powygrzewać na słońcu a nie teraz w robocie siedzieć kurde no, coś mnie teraz trzęsie,chyba zaczyna ze mnie wychodzić cały wypity w weekend alkohol;) idę se zrobić kawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej dziewczyny A ja weekend miałam extra udany, leniwy i pełen pysznego żarcia.Normalnie jak święta :D:D:D Metaxa super radośnie wygląda na zdjeciu. Extra że jej sie urlop dobrze udaje :) Angel - widzę że wszystko zaczyna iść w dobrym kierunku. To dobrze, nawet jak oficjalnie jest niby inaczej.Bez presji. U mnie dzisiaj małe prześwity słońca, ale całkiem ciepło nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoja zdołałam reanimowac. Tzn . działaja mi nie wszystkie programy, ale jeszcze pochodzi troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no plany masz lepsze, zamienimy sie ? heheheh :P Cenowo pewnie wyjdzie podobnie ;) Chyba że idziesz przekłuć pępek, to ja juz wole dentyste ze znieczuleniem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze oglądam oferty domów i mieszkań....Buuuu niech ktoś mi podaruje 400tyś.... Jakby to było dobrze mieszkac juz na swoim i wybierać kolor ścian....firanek, szukać mebelków...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka , jak znajdziesz takiego frajera ze zbedna gotowka - daj znac ;) Przydaloby mi sie samochod zmienic :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam od razu frajera...może to będzie pan z kolektury totolotka? :P Ale tak serio - chciałabym juz normalnie zacząć żyć.Mieć własny kąt i zacząć myslec o rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... ja mam już własny kąt jakiś czas... o rodzinie (nowej , bo jedną już przecież miałam) myślę ... ale na myśleniu się kończy... bo niestety jakoś nie mogę trafić na facetów , którzy myślą o tym samym ... także wychodzi na to że chyba nie można mieć wszystkiego... tzn. że niektórzy nie mogą miec ;) dlatego chciałam chociaż nowy samochod :classic_cool: :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk , u mnie na pewno się odzywa.... :O masakra a u Kawki jest to "syndrom wicia gniazda" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×