Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

rozumiem taka osłona przed zranieniem:) życie tego uczy,jak się dostanie raz i drugi w kość to się człowiek potem inaczej do życia nastawia... zmiana tematu?ok a co proponujesz?o pogodzie może:D;) u nas ciepełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.O.N.I.
Ledwo 8 C i leje deszcz ... pogoda lozkowa jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe plany łozkowe tez sa ;) a co po pracy ? Nie wiem . R. po mnie przyjezdza, moze zjemy jakis obiad ? Na pewno musze poszukac mojego cv... ktore mam albo na kompie w domu albo gdzies na plycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie nic nie chce za specjalnie... szczerze mowiac to chyba jestem troche zmeczona zyciem (jak to zabrzmialo , jak wyznanie co najmniej 50-cio latki :D ;) ) hmm na Pokute sie wybieralam kiedys do kina, ale pamietam ,ze sie wtedy "rozlozylam" w lozku z angina :O . Daj znac jak Ci sie podobalo. Kupilam sobie ostatnio ksiazke na podstawie ktorej byl film niedawno w kinach "P.S.Kocham Cie" . Moge polecic :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.O.N.I.
Przy takiej pogodzie nic sie czlowiekowi nie chce,chyba uciekne na jakies male spanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-booka ? no nawet nie szukalam wtedy. Kupilam sobie jak kupowalam ksiazke dla R. (jednak "Motoświat" Clarksona - o motoryzacji i podrozach ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.O.N.I.
Tak,mam kilka dni urlopu ...ale nie powinnam leniuchowac przez te dni tylko zalatwic kilka waznych spraw... A tak mi sie nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.O.N.I.
... w zwiazku z tematem,choc juz widze,ze watek nie jest aktualny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie dwa lata juz jestesmy na tym topiku ... :D na poczatku - chyba przez pierwsze dwie strony zajmowalysmy sie prezentem...a potem jakos to poszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny - jestem żyję! Wczoraj miałam zakręcony dzień. NAjpierw jedna cieżarówka sie rozkraczyła na drodze, serwisy itp. potem z szefem śniadanko które sie przeciągnęło do 10:30, potem nadrabianie dokumentów i wyjazd na zmiane oponek na letniw, potem zarezerowałam komplet mebli - narożnik i sofa czerwone, potem 14 kurczaków z rożna i wyzera firmowa....A dzisiaj imieniny szefa hehehhehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) niech ten dzien juz sie skonczy ;) , nie ma to ja poranna gwaltowna \"wymiana zdan\" :O dawno juz tak nie bylo ... czasami chyba jednak powinnam ugryzc sie w jezyk ,zanim cos chlapne... a bylo juz tak milo ... :) no nic... jakby mi nie zalezalo , to bym sprawe dawno olala, a tak zaczynam od poczatku ... swietnie :classic_cool: no ale... jemu chyba tez musi "troche" zalezec ... ze ma tyle cierpliwosci do mnie ... hmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel tylko uważaj...posłuchaj sobie kilka razy Kozidrakowej moze Ci przejdzie nietrzymanie języka za zębami. A co do pewności siebie - musisz sie nauczyć być pewna siebie sama ze sobą a nie tylko wtedy jak facet Cie adoruje.Nie uzależniaj swojego szczęścia od posiadania chłopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka, nie uzalezniam ... tylko po prostu jak widze ,ze ktos we mnie wierzy , to jest mi latwiej samej w to uwierzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja widzę że potrzebujesz bardzo silnego wsparcia z zewnątrz, a jakbyś uwierzyła w siebie bez tego to ludzie zaczęliby Cię inaczej odbierać. NAjpierw trzeba nauczyć sie żyć samemu w szczęściu żeby budować szczęście z kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to ze potrzebuje wsparcia z zewnatrz nie znaczy ,ze cos od czegos uzalezniam . I zeby uwierzyc w siebie to tez trzeba miec powody ;) . I nie chodzi mi o to jak mnie ludzie odbieraja. Bo wiekszosc odbiera mnie wlasnie jako osobe pewna siebie i bez zadnych kompleksow. To nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe tak czy siak naszym zyciem i tak rządzą hormony :P:P:P no nie? Kupiliśmy dla szefa drzewko bonsai przepiękne, no i jest wyżera szykowana na około 13:00.Śledzie, galaretki z kurczakiem i pstrągiem, sałatka jarzynowa, ryba po grecku...itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Kawa to naprawdę chyba non stop wpierdala jakieś jedzonko:P;):D słońce u nas znów:D właśnie się trochę wyrobiłam i zmotywowana Kawowym obżarstwem chyba zjem teraz jakieś śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wstepie napisze ,ze nie chce obrazic niczyich uczuc :) to zart of course .... Modlitwa wieczorna kobiety : Ojcze nasz, który jesteś w niebie Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie Daj mi faceta i ma być bogaty Ma mieć Ferrari - za cash nie na raty Duze mieszkanie, a najlepiej willę Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez chwilę Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę Oglądać romanse, biżuterię kupić W życiu mym nie będzie mogł się nigdy upić Nie chce nigdy widzieć jego własnej matki Ja wydaję kasę - on płaci podatki On nie ma kolegów - ja mam koleżanki Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki Złotych kart bez liku, czeków co nie miara Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×