Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

troche sie spoznilam ,bo chcialam oglosic ze przekroczylysmy magiczna liczbe 2000 postow w temacie :D , ciekawe czy inni sie zastanawiaja ,czy tyle pomyslow na prezent mamy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Taaaa Angel :D W dodatku wyjdzie na to, że zastanawiam się co kupić na pół roku przed urodzinami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa bez mleka - skonczyło się
nie, po prostu zmieniasz facetów jak rękawiczki i co tydzień masz nowego 40-latka który akurat bedzie miał urodziny hehehhe Wzieło mnie na język włoski..Musze sie nauczyc chociaz podstaw dla włąsnej satysfakcji :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Cholera to tez mi z głowy wyleciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Mąż mnie dziś zabiera na kolacje :D POdejżane mi się to wydaje, ze zadzwonił i poinformował mnie już teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jak się okazuje nie będziemy sami na tej kolacji... :O Żle go zrozumiałam... :O Nie lubie chodzić na takie imprezy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Cześć Nie wpisuję się tu, gdyż: a) okres dostaję o czasie b) nie chodzę na żadne ekscesy ćwiczeniowe c) nadal mieszkam sama i nikt nawet nie próbuje mnie ograniczać 😭 ;-) d) nikt mnie nie zabiera na żadne kolacje :-0 e) nie urządzam przyjęć dla dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem własnych, nie posiadanych f) nie mam nowych bucików!!!!! 😭 😭 😭 ;-) Miłego popołudnia, kochane! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku... 😭 Normalnie mnie załamałaś 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Nie pocieszyło 😭 😭 😭 Ale dzięki ;-) 😘 A jutro znów mam zastrzyki w głowę... :-0 Żeby mi może włosy odrosły, po 3 latach wypadły mi jakieś 2/3 wszystkiego, co miałam... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie zazdroszcze... Te zastrzyki przynajmniej skuteczne są?? Ostatnio widzałam reklame jakiegoś serum z Avonu... Próbowałaś mniej drastycznych metod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Prezenciku, próbowałam już wszystkiego :D Tylko to mi zostało i jak na razie (tfu, tfu, tfu) pomogło, bo przestały się sypać. :D Jutro mam już 9 zabieg (jeden zabieg to około 100 mikrozastrzyków) - teraz już luzik, bo są nowe igły i prawie nic nie czuć. :) Byle tylko nie wyłysieć całkiem, bo wtedy to juz nikt mnie nigdy nie zechce. 😭 No, ale to przynajmniej byłby jakiś konkretny powód niechęci. ;-) :-P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Nie ma wyjścia, musi... No, bo przecież nie mogę się kompletnie załamać, chyba tego los by mi nie zrobił?... ;-) Dzięki za wsparcie. :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
To dobrze, że są jakieś efekty, chociażby najmniejsze ;) Goździku więcej optymizmu ;) Równa babka z Ciebie :P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Dzięki, prezencie :-) 😘 Ja i tak się staram, znaczy się, pracuję nad sobą. W kwestii optymizmu. Jest kolosalna różnica między mną sprzed 1,5-2 lat (brrr... :-0 ) a teraz. Powoli wracam do świata, tak w ogóle. Po ponad dwuletniej depresji. Leczonej. Błeeee... żeby tylko ten syf nie wrócił. A kysz! :-P A jak tam kiecka, że zapytam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Się robi ;) Tzn jest wybrana, w połowie października mam mieć przymiarke już w takich kolorach jakich chce, żeby była ;) Gorset w kolorze bordo, a spódnica ecri ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Ej, no to widzę, że przygotowania idą pełną parą! Super, tak trzymać! :D A ja idę niedługo na wesele koleżanki i niestety muszę iść na zakupy... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ecri oczywiście z bordowymi dodatkami :classic_cool: :D Głupio się czułam w tym salonie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie opanuj
Na 40-te urodziny? To chyba dla dziadka a nie dla ukochanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Taa goździku pełną parą :D Śmiać mi się chce jak czytam te topiki o ślubach ;) Przygotowania wg nich trwają przynajmniej rok, a ja się opierniczam :D Nie zależy mi na wielkiej fecie... Na profesjonalnym kamerzyście czy fotografie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Nie??? No coś Ty, jak możesz... :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
wez sie opanuj - dzięki za rade 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No ja nie wiem jak moge no :D Musze to przeanalizować ;) Zaprosić te setki osób, itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
🖐️ Pierwszy raz od niepamiętnych czasów zaspałam do pracy :O Mam kaca giganta :O Jak się okazało "kolacja" o której mówił mój luby to było spotkanie z prezesem mężulka i panią prezesową... Nie wyobrażacie sobie co kasa robi z ludźmi. Ten facet jeszcze w tłumie ujdzie. Czasem nawet zażartuje :O ;) Ale jego kobiete pozostawie bez komentarza :O Musiałam sporo wypić, żeby znieść jej achy i ochy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Mnie wczoraj krew zalała... :P Czułam sie tragicznie, wziełam polopiryne i wylądowałam wczesniej w łóżku. Goździk - widzisz - jednak masz coś czego my nie mamy - masz zabiegi upiększające na włosy :D Nowych bucików też jeszcze nie mam...i na razie nie mam na nie kasy.Dzieci tez nie mam i przez najbliższe pare lat sie nie zapowiada.Cieszę się że depresje masz za sobą. A okres też niedługo dostaniesz heheh :P wiec sie tak nie chwal ze teraz go nie masz :P Prezent - w bordo będzie Ci naprawdę ślicznie :D Mam nadzieje że po wszystkim pokażesz jakąś fotke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa się jeszcze zobaczy ;) Luby jest zdecydowanie przeciwny takim praktykom :O Może uda mi się coś przemycić :D A ja okresu nie mam dalej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×