Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość goździki sztuk dwa
A, i nie jestem przekonana, że z wiekiem ludzie poważnieją i zaczynają wiedzieć, czego chcą. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku w samą pore pojawiłaś się w celu potwierdzenia mojego zdania ;) Zakupy powiadasz... Jak mus to mus... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
ale facet z wiekiem zaczyna się uczyć jak traktuje się kobiete - nie tak jak taki 20letni smarkacz. Planów na weekend nie ma. Misiek wciaż ma kurs wiec pół dnia go nie bedzie w sobote i niedziele..Pewnie sprzątanie mnie dopadnie..A reszta będzie spontaniczna. Moze basen, sauna? Tfu. przecież okres mam :O To nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kino ? kurde , ja sie wybieram od tygodnia na samotnosc w sieci .... i sie nie moge wybrac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
kino z samotnością mam juz zaliczone. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja zostałam zaproszona przez "dziewczyny" mojego męża na impreze, bo lubego w sobote nie będzie :P Jakoś dziwnie mi było odmówić, a iść z nimi też jakoś dziwnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
Prezent tylko nie pij za dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Będe grzeczna :D Zresztą one są o wiele bardziej "ułożone" niż ja w ich wieku więc bez obaw :D Najlepsze jest to, ze On nie powiedział im, żeby nie szalały, tylko mnie żebym nie narozrabiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Tak jest! ;) Bede robić dobre wrażenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
dopiero 13:00 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
W moim przypadku już 13 :O mam w cholere roboty, jeszcze czeka mnie wyjazd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
no mnie tez czeka wyjazd :O Odbiór passata - a jego firmowy serwis jest jakies 40km stąd ...a potem jeszcze do domu kolejne 30km :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
:D :D :D i nie ma to jak dobra wiadomosc.... Nie musze jechac po odbiór - ktos to zrobi za mnie...A prezes zamówił wyżere z greckiej restauracji i bede mogla sie zalkoholizowac :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa , Wy macie za dobrze w tej firmie.... stanowczo ... :D ;) ja za niecale 2 h wychodze :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D i na zakupy ;) ,a potem do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszkowa .
czesc a co byscie zaporoponowały na prezent imieninowy dla faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm w sumie prezentem tu zajmowano sie tylko na 1 stronie ,ale moze pomozemy ;) ile facet ma lat i czym sie interesuje ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
prezent imieninowy..hmmmm płyta CD z ulubioną muzyką, wypad na pizze, kamerka internetowa, dobra książka, hantle do cwiczeń, wiagra, karnet na basen, bielizna, zegarek, eleganckie pióro, sześciopak piwa hhahhahaa zależy ile ma lat, czym sie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszkowa .
ma 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszkowa .
i kompletnie nie wiem co moge mu kupic na prezent .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A no kawa wymieniła kilka fajnych prezentów. Płyta, bielizna, hantle, książka, kamerka. To zalezy co on lubi ;) No i ile chcesz kasy na to wydać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo kup sobie ladna bielizne i ofiaruj mu siebie :D ;) ja spadammmmmmmmmmmmmm :D :D :D :D milego weekendu 🖐️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Z ta bielizną i ofiarą z siebie to nie zawsze działa, niestety... :-( Możesz też mu kupić coś z elektroniki - pendrive'a albo kartę pamięci do aparatu cyfrowego - jeśli używa. W ogóle coś związanego z jego hobby. Albo jakiś ekstra scyzoryk! Takiego wypasionego Victorinox'a na przykład. :-) Wszystko zależy od możliwości finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Cześć kochane 🌻 Jak tam po weekendzie? Nadal okresu nie mam :O Byłam rano na badaniu krwi, ale wyniki dopiero za dwa dni :O Chyba pójde po test do apteki... Powiem szczerze, że zaczyna mnie to przerażać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa czarna na budzenie
hej hej - a mi sie juz konczy. Idź po test i sobie zrób od razu w toalecie hehehe Weeekend leniwy bez uniesień i sensacji.Wczoraj mój luby wieczorem zrobił mi super masaż i przeleżelismy w wyrku oglądając filmy na komputerze..Taka spokojna,leniwa niedziela. Jutro aerobik :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
W temacie zakupów - bryndza... :-0 Nadal nic... W temacie okresu - będzie za 2-4 dni, już "puchnę" i brzuch mnie pobolewa. Cycki też. Już jak są takie małe, to przynajmniej to mogłyby sobie darować. :-0 Prezent, zaczęliście już myśleć nad imieniem dla dziecka? :D :-P Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez weekend byl spokojny .... bylam u rodzicow :) tzn u Mamy, bo Tata wybyl na polowanie :O ... niedziele spedzilam z lubym.... zrobil sniadanko, potem obiad.... nie no , zyc nie umierac... :) a dzis......... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa odezwal sie pewien facet, z ktorym sie \"intensywnie\" :P spotykalam w zeszlym roku.... chce sie spotkac ..aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa czarna na budzenie
Angeel aaaaaaaaaaaaaaaaaaaLE fajnie :D :D To kiedy idziesz z nim na kawe powspominac stare dzieje i upewnic sie co do uczuc do Pana Chrapiacego?:D Goździk, na pewno znajdziesz coś ładnego i niedrogiego - głowa do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku na chwile obecną ogarnął mnie lęk i przerażenie, że to jednak może być prawda ;) Czekam do środy ;) Angel ja miałam podobną sytuacje w sobote :D Tyle, że na imprezie na której byłam z córkami lubego pojawił się facet, który uganiał się za mną w liceum :D Cały wieczór usiłował coś zdziałać, ale szczęka mu opadła kiedy mężulek przyjechał po nas... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa czarna na budzenie
prezent...ja bym nie wytrzymała kilku dnia tylko od razu kupiła test...A tak w ogóle to nie dałabym sobie pobrac krwi hahahaha strasznie boje sie igieł, zastrzyków itp. U mnie na szczescie nie pojawiają się zmory z przeszłosci, ale to chyba dlatego ze rzadko wychodzę, a sama to juz prawie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×