Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Jaj przez weekend będzie cisza to w poniedziałek pójde przed pracą na badanie krwi i będzie jasne ;) A to stwierdzenie "za moich czasów" kojaży mi się ewidentnie z moim mężulkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa- ja mialam okres ze 2 tyg temu , wiec nie wiem czy bylas pierwsza :P i czekamy z niecierpliwoscia na wynik testu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel jak na razie jest bez paniki ;) Podchodze do tego "będzie to będzie, nie to nie", ale z drugiej strony przeraża mnie fakt, że jeśli nie dostane okresu i w ciąży też nie będe, to zacznie się bieganie po lekarzach :O Ciekawa jestem co ten mój ukochany zmajstrował :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammella
Hej dziewczyny!! czytam Was od kilku dni i muszę powiedzieć, że fajne babki jesteście :-) może jak będę miała więcej czasu to napiszę coś o sobie, na razie tylko tyle, że mam podobną sytuację uczuciową do prezent... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
mammella witam w naszych szeregach 🖐️ ;) Udało mi się jakimś cudem uniknąć kaca :D Dziś mam "trzeźwy" umysł ;) Zrobiłam sobie przelew wypłaty na konto i chyba dlatego humor tak dopisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
Mam dzisiaj ochotę na słoooodkie... Prezent, fajnie - ja pewnie dostanę wypłate koło 10-tego. Trzeba jeszcze z tydzień przeżyć na ostatnich groszach, bo trochę za dużo wydałam w tym miesiącu...ale za to jakie mam ładne spodnie heheh :D i jak miło było w kinie i tych restauracjach w których na żarcie wydałam więcej niż powinnam :O Wczoraj mieliśmy odebrać z serwisu naszego passata bo przegląd miał i debile nam rozbili szybę...Kolejny dzień w puncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa punto fajne jest ;) Ja bym zamieniła to czym jeżdże na punciaka :D Te auto jest dla mnie zdecydowanie za duże :O Mam fioła na jego punkcie, ale zdecydowanie wole jeździć nim jako pasażer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Marzy mi się taki malutki VW New Beetle, albo Minni Cooper :D A od słodyczy ostatnio mnie odrzuca :O Jak zjem coś słodkiego to mnie mdli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
prezent... a nie brakuje Ci witamin z grupy B? Mdłości powoduje głównie głupia wątroba. Chyba że serio w ciąży jesteście :P Wiesz, nowe punto jest bardzo fajne - ale człowiek sie przyzwyczaił do klimy, poza tym silnik lepszy i przy wyprzedzaniu nie masz stresu że nie zdążysz. Ale fakt - jako kierowca pewniej sie czuje w puncie bo nim najwięcej jeździłam, ale nadal boję się nim wyprzedzać w trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Z moim autkiem mam problem taki, że jak parkuje to poprawiam 30 razy, bo jest dość długie i ciągle mam wrażenie, że źle to zrobiłam :D O aucie mężulka już nie wspomne, bo w nim czuje się jak krasnoludek :D Chciałabym jakiś mały samochodzik ;) A czy brakuje mi jakiś witamin nie mam pojęcia. Jakaś "dziwna" ostatnio jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
no ja nie mam problemu z parkowaniem...ale jeszcze passatem nie trenowałam np. zatoczki hahaha ;) Ciesz sie że jeździsz w wielkim aucie - im większe tym bezpieczniejsze - przy jakimś zderzeniu jest większa strefa zgniotu. Może to tylko "przesilenie jesienne" i po prostu brakuje Ci witamin i jesteś lekko przemęczona po lecie. Byłaś na urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A byłam ;) W maju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
właśnie dostałam serniczek :D :D :D jak ja lubię te nasze kulinarne piatki w firmie :D :D :D Właśnie na to mam dzisiaj ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌼 nareszcie piatek :) a wczoraj zapowiedzialam szefowej ze dzis wychodze o 15 :D czyli jeszcze tylko 5,5 h :D :D :D :D :D :D :D :D :D ja jezdze malym autkiem - corsa \'02 , a punto raczej bym odradzala - te nowsze szczegolnie, bo elektronika im pada dosc czesto (siostra ma i klnie go ), nieraz jezdze tez autem lubego, duzo wiekszym od swojego ... no i o kilka klas wyzej ... tylko skora mi sie w srodku nie podoba , wole welur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
Angel - widocznie źle trafiła na punto - masz jest nowy (znaczy jakos 1,5 roku ma góra 2 ), co 50km serwisowany w Fiacie - i (odpukać) jeszcze nic sie w nim nie popsuło. Też wczesniej słyszałam że fiaty to w ogóle się sypią tak na drodze ze lepiej wozić ze sobą szufelkę w bagażniku - ale ten nasz bardzo miło mnie zaskoczył i jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
a elektryka to czesto padała z mazdzie mojego byłego faceta, mechanik mówił ze w mazdzie to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej siostry punto ma nieco ponad 3 lata .... ;) jeszcze tylko 4,5 h :D :D i spadam stad ....mam nadzieje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
Angel a jakie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel moje autko (bmw to jest) jest tylko troszke młodsze ode mnie :D Ale trzyma się nieźle ;) Kocham te jego okrągle "oczęta" ;) Tylko raz "udało" mi się je zepsuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
stara "trójka" ? Klasyka :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
"piąteczka" ;) Żarłok cholerny :D Taką nową "trójeczką" bym nie pogardziła :P Nie mówiąc o nowej 6 cabrio :D Marzenia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piateczka wlasnie ja tez jezdze ... od swieta ;) jak mi luby da (a to jego ukochany \"Tygrysek\" :D ), bo na codzienne korki wole swoje malenstwo :D zapomnialam sie pochwalic ze jak wczoraj bylam na aerobiku to minelam sie w drzwiach z Rafalek Krolikowskim :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
mi osoby jeżdżące nowym bmw bardzo źle się kojarzą :O Kiedyś spławiłam jednego kolesia który mnie podrywał i podjechał nowym błyszczacym czarnym bmw...Stereotyp faceta z kompleksami sie potwierdził w 100% .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jest taki nowy ..ma ze 4 lata ;) no i jest czarny :D :P, a poza tym dopiero jak sie zobaczylismy na zywo - to sie dowiedzialam czym jezdzi... a to bylo po ponad 2 miesiacach gadania przez net, tel, itp. wiec zeby nie bylo ze polecialam na auto :P kawa, a moje plany na weekend ? jade do rodzicow, bo ostatnio dostalam nagane ze nie przyjechalam ... (spedzilam tamten weekend z wiadomokim :d ) , teraz on mial jechac do Niemiec na weekend wiec ja zaplanowalam wyjazd do rodzicow, on jednak nie jedzie - tylko dopiero we wtorek , ale ja swoich planow nie zmienie :D - w koncu czytalam zolzy , nie ? :P Na nastepny weekend mamy gdzies wyjechac na pare dni , oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
zachowywał się jakby był niewiadomo kim i tak jakby obowiązkiem każdej kobiety było rozłozenie nóg na widok tego auta... Gdyby jeszcze całkiem sam i legalnie zarobił na to auto to jeszcze zasłużyłby na minimalny szacunek...a tak - to ponizej poziomu..Na drugim spotkaniu zaproponował mi że "pojedziemy do niego na film" - mysli ze na naiwną trafił :O Potem kazałam sie wysadzić ulicę wczesniej przed moim domem bo wstydziłam sie pokazać sąsiadom w takim aucie...i z takim typkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Eee tam. Stereotyp z tymi bmw. Choć ja zawsze powtarzałam lubemu, że na ten rocznik beemki już żadnej panienki nie chwyci ;) Dwa latat temu chciał ją sprzedać, dołożyć (sporą część rzecz jasna o ile jeszcze ktoś chciałby ją kupić :D ) i kupić nową, ale w końcu ja ją dostałam, a on kupił sobie "rodzinne" autko. Teraz możemy mieć przynajmniej 5 dzieci :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
stereotyp stereotypem - ale ja mówię o takich gówniarzach po 24-27 lat mają i jeżdżą nowiutkimi bmkami - to przecież od razu wiadomo że sami na to nie zarobili, albo zajmują się czymś niecałkiem legalnym.. Każdego gówniarza którego znałam idealnie pasował to tego mojego stereotypu... Co innego taki starszy osobnik conajmniej po przekroczeniu 35 roku życia - ten juz zarobił sam i już ma więcej we łbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj ma 37 ;) i co nieco ma we lbie, bo jakby nie mial , to by mu nawet najnowszy model bmw serii 7 nie pomogl w tym zebym chciala z nim byc :D ;) a jakie sa Wasze plany na weekend ? a i przypomnialam sobie - ide do fryzjera , czas zafarbowac wloski - ale normalnie na ciemny braz , bo mam nieco wyplowiale po lecie, a i siwe (tak mam siwe pojedyncze wloski w wieku 25 lat :O ) mnie z lekka denerwuja .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Po części się z Tobą zgodze, ale na stwierdzenie że starsi mają więcej we łbie wzięłabym poprawke :P Patrząc czasem na niektórych znajomych zastanawiam się czy ja jestem taka "dorosła" czy oni tacy "dziecinni" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goźdzki sztuk dwa
Muszę iść na zakupy nabyć cokolwiek, co nadawałoby się na założenie na wesele koleżanki... :-0 Jestem głęboko nieszczęśliwa, nie cierpię zakupów! 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×