Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Jak go wytne to zostanie 1/4 zdjęcia :D:D:D Cześć Angel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
taki "duży" Twój Misiu? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
188 cm wzrostu 92 kg żywej wagi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Ło matko, strasznie wysoki! :D A "wielki" to chyba tylko w zestawieniu z Prezentem. ;-) Kawa, to nie są zabiegi upiększające, tylko ratujące pozostałe resztki. :-0 A okres dostanę za tydzień - wiem, bo nie ma sposobności, żebym "zaciążyła". No chyba, że okazałabym się być wiatropylna... wtedy oddałabym się "dla celów badań naukowych", oczywiście za kwotę, która pozwoliłaby mi być obrzydliwie bogatą. :-P :classic_cool: Miłego dnia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Chłop jak dąb Goździku :D Ale przynajmniej czuje sie przy nim bezpiecznie ;) Niedobrze mi :O To chyba skutki wczorajszego "pijaństwa" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Co do tego "wielki" ostatnio się pogniewał na mnie, bo głaskałam go po brzuchu i stwierdziłam, że też będe taki miała... W 6 miesiącu ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Strasznie wysokie chłopy... :-0 Przy moich 165cm takie ok. 180cm to w sam raz. Bo ja obcasów nie noszę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Goździk - zabiegi upiększajace brzmi lepiej prawda? :D więcej optymizmu - w końcu po nich włosy będa piękniejsze i Ty takze :D Kwestia podejscia do tematu Hahahaa Prezent - to Ty przy nim to jak krasnoludek :P Fajnie.Mój ma jakieś o ile dobrze pamiętam 182, a ja prawie 170... no a w wysokich butach + 8cm Od rana mam dobry humor lalalalallala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja butów na obcasie tez nie nosze, chyba że trzeba sie ubrać typowo wizytowo... Fajnie tak, jak on mnie chce objąć, a ja mam głowe prawie pod jego pachą :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie buty na obcasach ..... chociaz musze sie przyznac, ze jeszcze w japonkach chodze :D ...np. dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel mnie się podobają buty na obcasie, ale po pierwsze lekarze ze względu na kręgosłup mi odradzają, a po drugie w szpilkach nie potrafie chodzić :D Więc jak już to jakiś obcas góra 3 - 4 cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a ja kocham śliczne kobiece szpilki, obcasy, koturny...ale jesienią nie zdradzę nigdy moich kowbojek na niskim (jak dla mnie) obcasie 6cm. Zdarły mi sie juz niestety troche i poluję na nowe... Ale kasy brak..Moze po wypłacie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa nie tylko szpilki są kobiece ;) Kowbojki też posiadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Z przykrością stwierdzam iż kac nie ustępuje :O W związku z powyższym umówiłam się z przyjaciółką na wieczornego "klina" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Przeżyłąm dziś, jutro też dam rade :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Z życia wzięte :D:D A ja się właśnie dowiedziałam, że zwolnił się mój ulubiony pracownik 😭 I z kim ja teraz będe piła na imprezach?? 😭 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
nie pij tyle bo dziecku zaszkodzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Wstąpiłam tu tylko na małą chwilkę,żeby Wam powiedzieć,że dziś dostałam okres.A u Was co?Nadal sucho?:P :classic_cool: I wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do posmiania sie : NALEPKI NA SAMOCHODACH * Tak, to prawda, jestem wolniejszy....ale i tak jadę przed Tobą * Nie spieszę się, jadę do pracy... * Wal śmiało. Ty płacisz! * MOCY PRZYBYWAJ - na maluchu * Mój drugi samochód to porsche * Ubezpieczony przez mafię, stuknij mnie, a my stukniemy ciebie! * NIE TRąB! OBUDISZ KIEROWCĘ! * SAMOCHÓD PUŁAPKA , ZAPARKUJ GDZIE INDZIEJ * Jeśli widzisz ten napis. to jedziesz STANOWCZO za blisko * UWAGA! Mam prawko od tygodnia... * Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren! * Nie trąb, szybciej nie mogę. * Nie trąb, robim co możem! * Mam zepsuty klakson. Obserwuj środkowy palec u reki. * Proszę nie wjeżdżać mi w bagażnik - mój prawnik jest na urlopie. * Uwaga! Kierowca ma przy sobie tylko 20 zł w drobnej amunicji. * Narkotykom powiedziałem: NIE. Ale nie posłuchały. * Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. * Nie jesteś hemoroidem - nie trzymaj się mojego tyłka. * Co tak blisko, przecież w ogóle się nie znamy! * Taksówka mamusi * JAK DOROSNĘ BĘDĘ MERCEDESEM * 2 fast 4 you * Wal śmiało. Zbieram na nowy! * Uważaj na idiotę który za mną jedzie * SPONSORED BY DADY * Stare ale spłacone * Demon Prędkości - Na Trabancie * Wyprzedzaj! Ktoś już czeka na Twoją nerkę * Jeśli możesz przeczytać ten napis to znaczy ze umiesz czytać! * Jeśli nie podoba Ci się mój styl jazdy - zejdz z chodnika. * NAS NIE DOGANIAT * MAFIA - samochód służbowy * Nie wierzę w rdzę. * Wal śmiało to samochód teściowej. * UWAGA!! BABA!! * UWAGA!!! Zły wóz... a kierowca jeszcze gorszy * Kierowca po doświadczeniach * Wyciągam pochopne wnioski -( Na Tirze) hehehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
hehehe :D Niezłe ;) Gożdziku nadal sucho :O Właśnie przed chwilą sprawdzałam ile kosztuje w poradni kosztuje próba ciążowa :o (12zł) ale nie mam przy sobie takiej gotówki :O :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
ale mam wzdęty brzuszek jak przed okresem. Tylko czy "wzdęcie" nie jest też objawem ciąży? :D Już sie gubie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
prezent ale to za wczesnie zeby Ci teraz wyszło... Musialby Ci sie spóźniać chyba z tydzień czy dwa.. Chociaż nie znam sie w tym temacie :P nigdy nie robiłam i moge sie mylić.I czy nie lepiej kupić test w markecie (są obok prezerwatyw) czy aptece...? Tak dyskretniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Prezent - zaleje Cie na weekend w najmniej pożądanym momencie hehehehhehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
w takim razie w tym miesiacu BYŁAM PIERWSZA zaokresowana hehehe wygrałam !! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Eee no. Podobno w dniu spodziewanej miesiączki wychodzi (10 dni po domniemanym zapłodnieniu). A jutro minie 5 dni od spodziewanej miesiączki. Ja też nie mam doświadczenia w tej kwestii ;) Dla świętego spokoju bym zrobiła, choćby po to, żeby nie "dręczyć dzieciaka" piwem :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
masz rację...własnie przeczytałam - ale za "moich" czasów hahahaha faktycznie były jeszcze takie testy które dopiero były dodatnie 3 tyg po zapłodnieniu. "Jeżeli wrażliwość testu: jest mniejsza od 500 IU/l to jest on dodatni od 10-go dnia od zapłodnienia wynosi 500-800 IU/l to jest on dodatni od drugiego tygodnia po zapłodnieniu wynosi 1000 IU/l to jest on dodatni dopiero od 3-go tygodnia po zapłodnieniu " :D człowiek sie uczy całe zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×