Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość donna45
a czy może być tak, że wogóle nie będzie żadnego efektu????bo ja zrobiłam miesiąc temu i nic, nie widac, kompletnie!!!szkoda mi kasy, a doktórka, która to robiła powiedziała, że widocznie tak mój organizm reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seboda
w odpowiedzi na zarzut ..bardzo bym chciała mieć własny gabinet -było by po drodze z darmowymi zabiegami...ale tak nie jest. jestem studentką kierunku humanistycznego , więc raczej nigdy nie będę miała własnego biznesu w kosmetologii. Ale nie zamierzam atakować bo rozumiem atak. Postaram się mimo wszystko obronić swoje dobre imię (a raczej nick). Z decyzją o botoxie nosiłam się od pół roku i ciągle nawiedzałam fora tego typu szukając sprawdzonego przez kogoś miejsca gdzie mogłabym pójść -ale jakoś nic nie znajdywałam. po czasie znalazłam link do adresu gdzie ktoś stwierdza że ten adres który potem ja podałam jest ok i że ta osoba jest zadowolona....wyglądało mi to podejrzanie -bo temat w sumie szybko się urwał ...pomyślałam podobnie jak Ty, że to przecież mogła napisać właścicielka z koleżanką.Któregoś dna wkurzyłam się tym moim szukaniem i zadzwoniłam tam- umówiłam się za 2 godziny-żeby nie stchórzyć i ...zrobiłam sobie botox. Doktor powiedziała mi że jedni widzą efekty na drugi dzień inni trochę później - za 2 tyg mam wizytę kontrolną. w sumie nie pisałam ze mi wyprasowało zmarszczki tylko że mi się uniosły brwi-a na tym mi najbardziej zależało bo- robiła mi się harmonijka przy uśmiechu -ale jeżeli efekty będą jeszcze lepsze z czasem to tylko jeszcze lepiej. i na samym końcu. dlatego napisałam link do adresu ...bo sama czegoś takiego szukałam -szukałam kogoś kto był i sprawdził miejsce. ja tam byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seboda
jeszcze nadmienię że celowo podkreśliłam KRAKÓW , bo wielokrotnie przeglądając forum znajdywałam zapytania -gdzie można zrobić botox w Krakowie( co mnie interesowało) ale nie było odpowiedzi- jakoś inne miasta były bardziej zorganizowane;{.Dlatego też cieszyło mnie że mogę swoje miejsce wskazać. mam nadzieje że Cię przekonałam do siebie- bo zwyczajnie głupio mi (wiedząc kim jestem i co robię i dlaczego to napisałam) z zarzutem ze jestem właścicielem salonu kosmetycznego. jeśli skłamałam niech mi ten botox zejdzie po tygodniu :))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tak na sile reklamuje Zawo
Zawodnego ze Szczecina Dedley co? On ani dobry ani popularny w Szczecinie, nie ma dobrej opini wrecz zla , wystarczy pojsc do gabinetow kosmetycznych i od razu go odradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cos mi sie wydaje ze didley
to Sam Zawodny, po którym efektów nie ma zadnych, botox to chyba wstrzykuje wymieszany z powietrzem bo nie ma zadnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Każda z nas na tym forum dzieli się swoimi doświadczeniami i poleca lekarzy u których sama wykonywała zabieg .To nie reklama ,a tylko pozytywna opinia o lekarzu ,który wykonał ostrzyknięcie właśnie na mojej twarzy. Dziewczyny pytają o lekarzy w różnych częściach Polski i zapewne najlepsze są te doświadczenia ,które same na sobie przetestowałyśmy.Wszystko co zasłyszane o jakimś lekarzu nie bezpośrednio od osoby która poddała się zabiegowi, są dla mnie mało wiarygodne.Takimi właśnie opiniami ,dobrego lekarza można skrzywdzić ,a kiepskiego niepotrzebnie zareklamować. A poza tym (ja tak przynajmniej mam),że jak znalazłam lekarza,z ktorego pracy jestem zadowolona,nie eksperymentuję dalej na swoim ciele ,po to tylko żeby wpisać na form: ten-zły,a ten dobry. Któraś z dziewczyn pytała o lekarza w Szczecinie.Poleciłam Zawodnego, bo jestem jego pacjentką ,a że ktoś o nim wypowiada się negatywnie.Cóż, też ma takie prawo. A co do botoksu, który nie zadziałał.Z tego, co wiem, zdarzają się takie przypadki.To indywidualana ,osobnicza sprawa,związana z organizmem kobiety. Wtedy należy iść jeszcze raz do tego samego lekarza, który zrobi dodatkowy zastrzyk już bez kasy i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem pacjentką dr Budzicz
i nie sądzę żeby podszywała się pod klientkę i w ten sposob reklamowała swój gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donna45 - Szczerze mówiąc, to nie słyszałam o takim przypadku. Czasami dziewczyny żaliły się, że szybko efekt zniknął, ale nigdy, że go nie było... Może to kwestia nieumiejętnie przeprowadzonego zabiegu, w złe miejsce podany preparat. Jeśli lekarz mówi, że to przez organizm, to dla mnie to podejrzane. Albo to nie był botox, tylko jakaś podróba? Może przejdź się jeszcze na konsultacje do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvikowa
witam A czy ktos poleca jakis gabinet w Gliwicach, gdzie mozna sobie zastosowac botoks lub inne zabiegi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandelia
Hostess, to będzie mój pierwszy zabieg. Zdecydowałam się na dr Łukasza Preibisza, o którym wcześniej wspomniała jedna z forumowiczek, bo okazało się, że moja koleżanka też u niego była i również mi go poleciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z koleżanek wspominała o gabinecie w Myslenicach, sprawdziłam lekarza i... znam ta pania. Julita kozłowska Staniczek jest neurologiem. Czy ktoś mial okazje być jej pacjentem? Jakie byly rezultaty zabiegu? Zalezy mi bardzo bo moze skoro jest dobra w tej dziedzinie to warto sprobowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didley jaka z ciebie naciagacz
naciagaczka to sie w glowie nie miesci. kazdy Ci powie ze po botoxie skora jest gorsza!!!!! opadaja powieki, robia sie nowe zmarszczki, jest to nienaturalna metoda!!! Kurcze jestes zona czy recepcjonistka od Zawodnego co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kandelia no to super że już wybrałaś lekarza to połowa sukcesu :) napisz jak przebiegła pierwsza wizyta i jaki preparat zaproponował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena 0306
Byłam pacjentką doktor Kozlowskiej , oprocz tego,ze jest neurologiem to zajmuje sie rowniez medycyną estetyczną, jestem bardzo zadowolona , botox na "kurze łapki trzymał sie ok 8 miesięcy.Uwazam ,ze to dobry fachowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena 0306
Byłam pacjentką doktor Kozlowskiej , oprocz tego,ze jest neurologiem to zajmuje sie rowniez medycyną estetyczną, jestem bardzo zadowolona , botox na "kurze łapki trzymał sie ok 8 miesięcy.Uwazam ,ze to dobry fachowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO didley jaka z ciebie naciag
Co to znaczy. ze KAZDY Ci powie, ze po botoxie ma sie gorsza skore.... Kazdy, hmmmm a skad masz te wyniki czlowieku. Ja tez mam botox i czasami nie wstrzykuje go nawet dluzdej niz pol roku, nawet 7 czy 8 m-cy i moja skora jest o niebo lepsza niz przed botoxem w ogole. Nie podpinaj mnie zatem pod "kazdego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korzynkowa
Podstawa to pójść na badania do lekarza i sprawdzenie czy Botox jest potrzebny, no a sam zabieg to w jakimś sprawdzonym miejscu typu warszawska esmediqua itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na nie ....
Ja tez mam botox i czasami nie wstrzykuje go nawet dluzdej niz pol roku, nawet 7 czy 8 m-cy i moja skora jest o niebo lepsza niz przed botoxem w ogole. Nie podpinaj mnie zatem pod "kazdego" 00:31 TAAAAA, to nie rób botoxu to zobaczysz! to nie jest zadna pielegmnacja twarzy a unieruchomoenie miesni! z jedenej strony zmarszczki zblokowane z drugiej powstaja nowe! to ci powie kazdy kosmetolog , ale klientom nie , bo by nie zarabiali. zreszta rób co chcesz nie moja twarz , ale nie dlugo zafundujesz sobie lifting bo skóra po botoxie obwisa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty wyzej.....
Jak jestes na nie to po co wchodzisz w ten watek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta10
Jestem z Torunia.Znacie jakis dobry gabinet zeby wstrzyknac sobie kwas w bruzdy ?jakie sa na to ceny?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
Oj dostało się dr Z ze szczecina, :)).Ja wybrałam się do niego właśnie dzięki rekomendacji didey. Pisałam o tym ok.2 tyg temu. Martwi mnie tylko jedna rzecz- po 2tyg efekt wypełnienia doliny łez (za jedyne 1tys zł), jest słabiutki. Nie wiem dlaczego tak wyszło, miałam wstrzyknięty juvederm 2 ampułki (pod każde oko po 1). Nie byłam u niego na żadnej kontroli, myślicie, że powinnam się pójść pokazać?Robił mi zdjęcie przed. Pozdrawiam forumowiczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta0
Kaara8 dziekuje ci bardzo za pomoc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama10 myślę że powinnaś się przejść na wizytę kontrolną :) 2 aampułki to chyba wystarczająco na dolinę łez ale wiesz lekarz wykonujący wypełnienie to połowa sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiga30
Witam, ja wypełniałam tydzien temu bruzdy , zmarszczke na czole i pod oczami , i jestem zachwycona , miałam świeżym botoksem i kwasem h, od razu widziałam jak sie wyprasowały moje bruzdy , a teraz juz nie ma śladu po zmarszczkach, polecam dr.anne wieczorek u niej robiłam to wybitny lekarz w tej dziedzinie, robiłam wczesniej u innych i u żadnego nie miałam takie efektu jak u pani Anny, nie ma oszukanych preparatów czy rozcienczonych tak jak to wczesniej trafiałam , przy mnie były otwierane z orginalnych pudełeczek ampułki i dostałam do domu wszystkie te opakowania wraz z ulotkami i dawka jaka miałam wiec wiem co mam w skórze teraz:), ale wygladam od razu super wszyscy mnie pytaja czy z wakacji wróciłam bo tak ślicznie wygladam, dużo dobrego robią te wypełniacze pod warunkiem ze sa dobrze zrobione, ja robiłam w warszawie w c.h.land la como www.kosmetyczka.info Polecam i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiga30
www.kosmetyczka.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do mamy 10. Przykro mi, że jesteś niezadowolona z zabiegu wykonanego u dr. Zawodnego. Jak najszybciej idź do niego i powiedz mu otwarcie o swoim niezadowoleniu. Dobrze, że robił dokumentację w postaci zdjęcia. Nie wiem czy wiesz, ale jeśli lekarz chce twoje zdjęcie wykorzystać do swojej dokumentacji medycznej lub zamieścić na swojej stronie internetowej, to powinien mieć twoją zgodę na piśmie !. Z tego co wiem, to za udostępnienie swojego wizerunku przed i po zabiegu ,lekarze proponują zniżki. Mam nadzieję, że Zawodny zaproponował ci taką promocję i skorzystałaś z tego? ( skoro robił zdjęcia).Trzymam kciuki żebyś po kolejnej wizycie była zadowolona. Napisz koniecznie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane, Zauważyłam coś dziwnego...jak lekarka otwierała przy mnie nowe opakowanie botoxu to widziałam jak do fiolki dodaje jakiś płyn, tak jakby trochę soli fizjologicznej!!!!coś wstrzykiwała!czy to jest ok??bardzo Was proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Magdaleno. Botoks występuje zazwyczaj w postaci białego proszku - miesza się go w odpowiedniej proporcji z płynem i przygotowany preparat podaje w zastrzyku. Botoks wygląda jak kokaina! To biały proszek w fiolkach, który przed wstrzyknięciem rozrabia się z roztworem soli fizjologicznej.Więc to co widziałaś, to normalna procedura przygotowania preparatu.:) Ale mnie osobiście bardzo przekonuje postępowanie pani doktor, u ktorej była kiga 30. A więc wizyta, w czasie której jesteśmy dokładnie poinformowane o preparacie, który nam lekarz wstrzykuje, jego dawce, terminie ważności ! Na dodatek dostajemy oryginalne opakowanie po preparacie, którym właśnie nas ostrzyknięto i dodatkowo ulotkę o zasadach działania, ubocznych objawach, itp.Takie zachowanie lekarza wzbudza moje zaufanie. A jak jest najczęściej? Leżysz na kozetce, a pani (pan)doktor odwrócona tyłem, coś tam miesza, nic nie mówi ,a my leżymy przestraszone ,zastanawiając się czy efekt zabiegu będzie zadowalający. A przecież za taką kase mamy prawo do pełnej informacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×