Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość gość
no najlepiej znaleźć naiwne za darmosze a kasę z emisji reklam zwinąć dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość: naiwnych nie szukam. Warto poruszać ten temat w mediach, a żeby to zrobić potrzeba mieć jakieś opowieści z prawdziwego życia. Chyba nikt nie lubi tematów tylko teoretycznych. Warto poruszać temat tych zabiegów bo istnieje rynek zarówno tych godnych polecenia jak i wykonywanych przez dyletantów. Pomóżmy innym uniknąć błędów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine: a mogłaby pani napisać? kjab@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botox jest najbardziej znany z grupy leków, które wykorzystują różne formy toksyny botulinowej, aby tymczasowo sparaliżować aktywność mięśni. Ta toksyna jest wytwarzana przez mikroorganizm, co powoduje zatrucie jadem kiełbasianym, typ zatrucie żywności. Zauważyć przede wszystkim na zdolności do zmniejszenia wygląd niektórych zmarszczek na twarzy, zastrzyki z botoksu są również stosowane w leczeniu takich problemów jak skurcze powtarzające szyi (dystonia szyjki macicy), nadmierne pocenie się (nadpotliwości), pęcherza nadreaktywnego i niektórych przyczyn zez. Botox może też zapobiec przewlekłe migreny u niektórych osób. Podczas Botox był pierwszy lek do wykorzystania toksyny botulinowej, nowe produkty to Dysport, Myobloc i lek Xeomin. Każdy produkt jest trochę inny, szczególnie, jeśli chodzi o jednostki dawkowania, więc nie są one www.botox.medicaltrainings.pl/ wymienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w Elite zawsze podajesz przykład swojej cioci lub zadowolonej koleżanki nigdy swojej . Gromadziński reklamuje się prawie oficjalnie to Osuch też przecież może a nie poprzeez ciocię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wstrzyknelam sobie botox i 4 miesiace temu i jestem bardzo zadowolona.Smialo moge obalic wszystkie mity jakie kraza wokol tego zabiegu bo rowniez sie obawialam czytajac wszytskie fora.Polecam klinike beautymed w Warszawie, tam wykonalam zabieg rowniez z polecenia,lekarz bardzo sympatyczny, profesjonalny a dodatkowy plus za ceny przystepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne wy tak pomagacie unikać ludziom błędów że w waszych programach można zobaczyć nie najlepszych lekarzy a potem ludzie pędzą bo telewizja pokazała lekarza to musi być dobry a potem ci sami ludzie dorabiają za kozły ofiarne w kolejnych programach jako "pokrzywdzeni" i koło się zamyka. Wiec ja mam gdzieś taki biznes za darmo to mogę opowiedzieć na forum i kolezance a nie w waszych idiotycznych programach i powodzenia w szukanie idiotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po botoksie miałam dobre efekty ale teraz spróbowałam osocza bogatopłytkowego. Za wcześnie mówić o ostatecznym wyniku. Niestety zabieg dość bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia42
Czy któraś z Was robiła botoks u dr Marii Noszczyk? Podobno jest dobra, ale wolałabym usłyszeć jeszcze jakieś inne opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję Botosyn-Lift (botox do wprowadzania urządzeniem Deepcode). Metoda zupełnie bezbolesna. Zabiegi można wykonywać samemu w domu. Stosuję i jestem zadowolona :-) Oprócz botoxu są też preparaty z kwasem hialuronowym i komórkami macierzystymi z olejku arganowego. Jeżeli ktoś chciałby uzyskać więcej info to kasia.casada@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia Nobel za moment - jak ty chcesz podać komórki macierzyste??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaO
Jestem już po zabiegu z nićmi Hilo Lift i zgłaszam się z relacją :) Zabieg przebiegł bardzo sprawnie, miałam znieczulenie i wszystko poszło gładko. Nici są faktycznie niewyczuwalne i już teraz widzę pierwsze efekty:) Lekarz zapewniał mnie, że zgodnie z tym, co czytałam, będzie jeszcze lepiej, bo substancja zawarta w niciach potrzebuję chwili, ale jej działanie też będzie widoczne (produkcja kolagenu). Podsumowując jestem bardzo zadowolona i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarburkaR
Krysia42, wypełniałam zmarszczki na czole botoksem właśnie u dr Noszczyk. Jedyne co mogę powiedzieć to, to że efekt jest świetny :) Doktor jest znakomitym specjalistą, ma ogromne doświadczenie, dobre podejście do pacjenta. Na takie zabiegi to tylko do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUrelie
DR KOZIARSKA. Chodze do dr Koziarskiej od ok 5 lat. Efekty sa zadziwiające- patrząc na zdjęcia sprzed kilku lat dziwie się ze wcześniej nie zdecydowałam się na zabiegi... Najbardziej polecam mezo oraz powiększanie ust. Jeśli chodzi o botoks to ja nie robiłam ale mnóstwo moich koleżanek sobie chwali zabiegi zrobione przez dr Koziarska. Szczerze polecam!!!!!! Ceny ma konkurencyjne a naprawdę robi genialnie. Nigdy nie zrobi za dużo- wszystko wygląda bardzo naturalnie. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragment opisu ampułek z olejkiem arganowym: "Wysoce zaawansowane innowacyjne komórki macierzyste Argan wspomagają proces odbudowy wszystkich funkcji młodej skóry. Substancja czynna chroni i odżywia komórki macierzyste skóry, odmładza skórę i redukuje zmarszczki. Skóra odzyskuje dawną sprężystość i blask." Fragment opisu urządzenia do wprowadzania np. olejku arganowego: "Bez skalpela i igły działa głęboko pod skórą. Technologia Deepcode stanowi idealne rozwiązanie w zakresie poprawy zdolności absorbcyjnych skóry oraz w zakresie dostarczania w głąb skóry substancji aktywnych. Korzyści: •Poprawa cyrkulacji krwi w naczyniach •Stymulacja układu limfatycznego •Wspomaganie syntezy kolagenu •Aktywowanie procesu regeneracji komórek Czynne substancje zostają wyodrębnione za pomocą elektrycznie naładowanych cząsteczek (jonów). " itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Pless
W Pszczynie robi botox kosmetolog medycyny estetycznej Lucyna Zakrzewska. Nie wiem czy jest dobra, bo nie mam porównania do innych, bo tylko tam robiłam botoks ale robi to pewnie, wiem, że dużo ma zabiegów i ma wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie jest stężenie tych "komórek macierzystych" w preparacie? I jaka jest gwarancją, że nie ulegają zniszczeniu ani nie wchodzą w reakcję z preparatem w którym są zawieszone pod wpływem aparatury której się pisze? Jaki jest mechanizm rzekomej ochrony komórek macierzystych w skórze ;-) jak długo wtłaczany składnik utrzymuje się w skórze i dokładnie w której warstwie. A także czy urządzenie ma badania kliniczne i certyfikat CE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po bólu
Czy któraś z Was wstrzykiwała sobie botoks w gabinecie pani Kasi Nielepkowicz we Wrocławiu (gabinet to podajże Perfect Glamour)? Wiele dobrych opinii o niej słyszałam, ale wiadomo... zawsze ma się wątpliwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka halka
Pani Sandrino czy u Pani w klinice mozna wstrzyknac botox to ja zglosila bym sie bo mam do Pani zaufanie i czy pod oczy tez mozna bo slyszy sie rozne opinie.GORALKA HALKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Góralko,Ja nie ostrzykuje, ponieważ jestem kosmetologiem i szanuje granice pomiędzy tym jakie są kompetencje lekarza i kosmetologa. Mam ogromną wiedzę i zapewne widziałam już w swoim życiu więcej wykonanych zabiegów estetycznych niż niejeden lekarz na tym forum. Na szczęście pracuje u lekarza, który przekazuje mi wiedzę wykonując zabiegi - a mianowicie dr Krzysztof Łuksza. To dzięki niemu mogę uczciwie pisać Wam jak jest, ponieważ nie wszystko da się wyczytać z książek. Rzeczywiście redukcja zmarszczek toksyną botulinową nie jest wskazana dla każdego w obrębie oczu. Takie zabiegi pozostawia się już profesjonalistom.Chociaż nie ukrywam, że widziałam już pacjentki po ostrzykiwaniu u lekarzy, które nie kwalifikowały się do zabiegu, a jednak został im podany botox i powstały obrzęki.Zapraszam do kliniki Biogeinca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc po nieudanych zabiegach
Pomoc po nieudanych zabiegach ostrzykiwania wypełniaczami lub botoksem. Nieinwazyjna metoda, która pozwala na szybsze wchłonięcie się substancji i zaskakującą poprawę wyglądu. Warto, aby znów odzyskać pewność siebie i radość życia! Poznań 503 325 702. Proszę dzwonić lub pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha martha
Pomoc po nieudanych zabiegach ostrzykiwania wypełniaczami lub botoksem. Nieinwazyjna metoda, która pozwala na szybsze wchłonięcie się substancji i zaskakującą poprawę wyglądu. Warto, aby znów odzyskać pewność siebie i radość życia! Poznań 503 325 702. Proszę dzwonić lub pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malageniaa
Pani Sandrin zabiera Pani glos w kazdej sprawie i stara sie Pani manipulowac niedoswiadczeniem kobiet. Na tym forum starannie ukierunkowuje klientki do zakladu gdzie Pani pracuje a to jest forma reklamy.Trzeba miec tez szacunek dla innych i ich pogladow i doswiadczen. Malageniaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Pani doktor - jeżeli uważnie przeczyta Pani wszystkie moje posty - to zauważy Pani, że nikim nie manipuluję, a jedynie pomagam kobietom uchronić się od złych decyzji, powikłań i dochodzenia swoich racji. Zawsze sugeruję pacjentkom, aby w momencie swojego niezadowolenia wróciły i wyjaśniły sprawę z lekarzem prowadzącym. Nie moja wina, że zdarzają się w Pani środowisku partacze, oszuści i naciągacze. Kobiety mają PRAWO wiedzieć pewne rzeczy i świadomie podejmować decyzje odnośnie zabiegów.To, że przez wyjaśnianie pacjentom procedur zabiegowych i ich skutków pomagam wyeliminować z rynku tzw. podstrzykiwaczy, którzy jak dorwą pacjentkę to wycisną z niej ostatni grosz, bo w ich specjalizacji im nie idzie - to mogę jedynie uznać za swoją zasługę. Nie moja wina, że niewielu jest lekarzy jak dr Łuksza, który zajmuje się tylko i wyłącznie medycyną estetyczną, potrafi współpracować z kosmetologami, którzy uzupełniają efekty zabiegów estetycznych, wkłada w zabiegi całe serce i podchodzi uczciwie. Potrafi powiedzieć pacjentce NIE, potrafi powiedzieć, że pod czymś się nie podpisze własnym nazwiskiem i tego nie wykona. Ma kwas, botox, peelingi, lasery, klas L-polimlekowy, hydroksyapatyt wapnia i inne. Może wybierać, bo ma wystarczające doświadczenie i wiedzę by przewidzieć pewne efekty terapeutyczne. Więc niech Pani Doktor wybaczy, że czasami odnoszę się do jego pracy, ale na tym forum dla niektórych moje słowa stanowią autorytet i jej ręczę za kogoś - to biorę również osobiście za to odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia Z
Prosze mi doradzic co kobieta dojrzala ma zrobic z szyja, dekoltem na jaki zabieg sie zdecydowac czy tez na te okolice mozna stosowac botoks. Zofia Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×