Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość kabel
a gzie w warszawie i za ile? kogo możecie polecić? z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyszanka
Hej dziewczyny, Nad wstrzyknięciem botoxu zastanawiam się już od ponad roku. Strasznie przeszkadzają mi zmarszczki pod oczami i chciałabym się ich pozbyć. Raz nawet byłam w Skin Laser Studio w Katowicach gdzie miła pani doktor poinformowała mnie że botoxu nie wstrzykuje się pod oczy tylko na kurze łapki od strony skroni czym mnie totalnie załamała, bo tam akurat się nie marszczę. A tutaj czytam że wstrzykujecie sobie botox pod oczy. I nie wiem jaka jest prawda. Mam jeszcze pytanko : czy któraś z was zna jakiś dobry gabinet w Tychach lub okolicy. Mogą też być Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_yes
Co do unoszenia brwi, to mnie tez tak wtrzyknięto ,aby łuk brwiowy był nieco uniesiony. moją prośbą było , aby przy ostrzykiwaniu czoła nie było efektu jak to kiedyś któraś z dziewczyn nazwała " efekt mopsa" , dlatego wstrzyknięto mi nieco wyżej a nie zaraz nad brwiami, no i powiem ,ze efekt jest super. W piątek miną dwa tygodnie i jestem coraz bardziej zadowolona, cieszę się , że mogę to nareszczcie stwierdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I będe go sobie wstrzykiwać - pod warunkiem, że uzbieram fundusze na kolejny zabieg.Efekt jest wspaniały. Jestem młodsza o 10 lat.Ele botox to początek. Polecam wypełnianie głebokich bruzd i lipolizę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelface
Do Tyszanka, na zmarszczki na worku gałki ocznej pomoze ci mezoterapia bezigłowa. Mi pomogła bardzo, bo w żadnym innym zabiegu nie robia nic tak blisko oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem po mezo bezigłowej
Moja Pani doktor zaproponowała mi zabiegi mezo bezigłową. Zawsze miałam pod oczami robioną igłową. 1 zabieg ( po wcześniejszej serii) raz na 2 miesiące. I właśnie zeby podniesć jak któraś z Was pisała komfort zabiegu wykonałam 3 kolejne zabiegi zamiast igłową to bezigłowa. FATALNIE> To jest naciąganie. To nic nie działa. Nie dajcie się nabierać. Zmarszczki pod oczami wyszły jak konie. I teraz musze zaczynać serię kwasem hialuronowym od początku igłą. Pani Doktor obiecała 3 darmowe zabiegi igłą. I ona biedna na tym straciła. Na wielu topikach na siłę polecają bezigłowa, czyżby to producent? Czy dystrybutor. A takie bzdury, że po Botoksie jest sina skóra itd. To chorzy ludzie. Ostrzykuję się od wielu lat i wyglądam dobrze. To jest wciskanie. Idźcie i róbcie bezigłową. Nie wierzcie. Ja już więcej nie uwierzę w cuda typu mezoterapia bezigłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markiewka
Moze za duzo sie ostrzykujesz ipod ozami i juz nic nie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk2019
Mezoterapia bezigłowa to zwykła zciema. Na tym forum chwalą ja tylko ci którzy kupili urządzenie za ciezkie pieniądze i teraz nie chce się im zwrócić. I dobrze im tak.Nie dajcie się naciągać. Wreszcie trochę prawdy!! Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti123
mam całkowity mętlik, czytam to forum oraz str.dotyczącą botoxu i nie wiem co wybrać? chcę zrobić lwie zmarszczki,którą metodę mi polecacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti123
kraków lwie zm. 560-700 zł, co sądzicie?, podajecie sumy wyższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti123
Gość black_yes
Dzisiaj juz jest super...z pewnością powtórzę za pół roku. Polecam ! Jestem bardzo zadowolona :) Oczywiście mowa o botoxie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11
a mi botox pod oczy wstrzykneli ,to chyba mozna... byłam na konsultacji i w ramach poprawy oczu podstrzykneli pod spodem...,dośc płytko to się wkłuwa i efekt jest ,a na lwiią tylko botox ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk2019
Botox to bardzo prosty zabieg. Nie lękajcie sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sk2019
A może tak na ambone z ta propagandą napedzajaca klientele na botoks, zabieg z którego cały świat już zrezygnował, bo wymyslili lepsze metody i poznali całą prawde o botoksie po latach stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowana
Miałam robiony zabieg botox trzy razy. Zmarszczki poziome na czole i lwie. Po pierwszych 2 wszystko było idealnie.Po trzecim wykonanym dwa tygodnie temu DRAMAT!!!!Najpierw efekt tzw.misia.Opucnięte powieki.Po trzech dniach "miś" puścił i zaczoł się koszmar.Opadnięta powieka,osłabiony mięsień gałki ocznej,która w efekcie powędrowała do góry.Prowadzenie samochodu, czyanie a nawet oglądanie telewizji to wielki wysiłek dla oka.bowoduje bóle głowy. NIE WYCHODZĘ Z DOMU BEZ CIEMNYCH OKULARÓW.Szczęście że mamy lato.Po trzech do sześciu tygodni efekt ma minąć.Narazie czekam.A troski nie widać na moim idealnie gładkim czole.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowana
Jeszcze jedno.Po zabiegu przez 4 godz siedziałam w gabinecie poddając swoje ręce i stopy licznym zabiegom upiększającym. Pełen relaks zero wysiłku.Nie zrobiłam nic co mogłoby powodować efekt uboczny. Pech, czy żle zrobiony zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk2019
Nie ma lepszej metody na Świecie niż Botox. Kto mówi inaczej niech poda swoje wykształcenie ,zawód albo niech zamilknie na zawsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk2019
Do poszkodowanej. To powikłanie zdarza sie rzadko. Ma ono miejsce gdy botox jest podany zbyt nisko tzn. mniej niż 1 cm od kostnej krawędzi oczodołu. Współczuję i pozdrawiam. w przypadku innych pytań odpowiem na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE ZNAM
WIĘKSZEGO ŚWIŃSTWA OD BOTOKSU JESZCZE NIE WYMYSLILI!!DOWIECIE SIE ZA JAKIS CZAS JAK SIE OKAŻE ŻE JUŻ JEST ZA PÓŻNO. A LEKARZE W POLSCE , PSEUDO DERMATOLODZY MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, TO KONOWAŁY I NACIAGACZE. MI TEŻ SCHRZANILI OSTRZYKIWANIE I WIECEJ NIE ZAMIERZAM KORZYSTAC Z TEGO ZABIEGU, BO TO RZECZYWISCIE PREHISTORIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA67
a czy ty przypadkiem nie jesteś PSEUDO-KOBIETA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotea65
no co z tym Botoxem? szkodzi czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotea65
Czemu sie tak przyczepiłaś tych lekarzy? Wszędzie sa tacy sami nieprawdaż ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczonaod7 lat
Zdziwiona jestem tym co się wypisuje o botoxie. Mam 42 lata i od 7 lat raz na pół roku idę do lekarza rodzinnego, który mi podaje Botox i humor mi powraca. Jak zaczynam się marszczyć, to nie podoba mi się to. Mieszkam od 20 lat w Stanach i praktycznie wszystkie moje przyjaciółki tak samo robią. Ładnie wygladamy i jeżeli chodzi o stan skóry - bez zarzutów. No, dwa razy w roku robię mikrodermabrazję ( po 6 zabiegów serię) . W Stanach nie słyszałam złych słów o Botoxie. Jest dopuszczony przez nasze FDA - czyli nie jest szkodliwy. W Polsce czesto coś co jest swietne jest negowane przez niektóre osoby. Teraz dla mnie jest to dziwne, mysle, ze trzeba spróbować jeżeli ma się na cos ochotę i zobaczyć na sobie. Ale trzeba wybrać lekarza, który ma doświadczenie. Mój ma duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana
zgadzam sie z moja przedmowczynia! oczywiscie ze botox nie szkodzi, nie stwierdzono jeszcze zadnych skutkow ubocznych wiec naprawde nie ma co wymyslac mijajacych sie z prawda historyjek! nie ma sie co bac, oczywiscie kazdy ma swoj rozum i sam sie decyduje na taki zabieg i nie powinen miec pretensji do nikogo z nas tu obecnych jesli cos mu sie nie podoba. To wszytko zalezy tez oczywiscie od lekarzy, najlepiej zeby byli sprawdzeni! Ja osobiscie polecam ten zabieg! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipocell
Sądząc po wypowiedziach wyżej potwierdz się teoria że botoks UZALEŻNIA! Jak widać najbardziej psyche!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczonaod7 lat
Ja traktuję ( tak mi nadmieniała lekarka podczas któregoś tam zabiegu) botox i inne tego typu sprawy jak okresowa wizyta u dentysty. Ide, załatwiam sprawę i mam na długo spokój, do następnego razu. Tak samo chodze do dentysty do kontroli, raz trzeba zabka podłątać, innym razem nie. To samo tutaj. Zaczynaja mi sie pojawiac zmarszczki, to idę, trzyma dłużej to nie idę. A kto mówi o uzaleznieniu jezeli chodzi o dentystę? Po prostu, trzeba o siebie dbać. Jak nie będę dbać, to będę pomarszczona starą Nutrią. A ja tak nie chcę. Wole być zabdana. A nie jestem uzależniona. Uzależnienie to stan, kiedy musisz coś robić, a ja po prostu chce ładnie wyglądać. Wczesniej chodziłam do kosmetyczki, teraz zamieniłam zabiegi u kosmetyczki na zabiegi u lekarki, które sa o niebo skuteczniejsze, po nich od razu widać efekt. Moja siostre nie stać na botox regularnie, wiec robi sobie przed większymi wyjściami. Po prostu żeby dobrze wyglądać. I tez jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×