Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Tanieczka5
Skusiłam sie na te ceny w Sulęcinie. Za moje duże bruzdy nosowe, za które w Poznaniu zapłaciłam rok temu 2200zł, w Sulencinie zapłaciłam 1000zł, wypełnione są nawet lepiej niż jak robiłam w Poznaniu. Podała mi pani doktor 1 ampułkę Teosyal Ultra Deep ( dostałam pudełko do domu, żebym wiedziała co mam w twarzy, przepisałam dokładnie jak na pudełku ). Botox na kurze łapki kosztuje w Sulęcinie 400zł. Pani doktor twierdziła, że działa pół roku, ale po pierwszym razie może działać ciut krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Do Kulka 123 Orientujesz się jak wyglądają ceny wypełnienia bruzd wargowo nosowych w Solmedzie? Robiłaś to kiedyś u dr Orlitz? Nie wiem ile kasy mam szykowac na ten piątek :-) Cieszę się i boję nieco ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się. Kup maść Emla i posmaruj 1,5 -1 godz. przed zabiegiem, ale tylko bruzdy (jeżeli masz zamiar je wypełniać). Lekarz z pewnościa da ci zastrzyk znieczulający. Naprawdę nic nie boli. Bałam się okropnie, a naprawde nic nie czułam i z pewnościa powtórzę wypełnianie bruzd. Wstrzykiwanie bvotoksu trez nie boli. Trzymam kciuki. Powodzenia, napisz, jaki efekt jest po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Malwina, dzięki za pociechę :-) Muszę przyznać, że bardziej niz bólu obawiam się efektu, tyle tu straszono o opadających powiekach, workach pod oczami, asymetriach po złym podaniu botoxu.... Ale wezmę Twoje rady do serca i oczywiście dam znać jak efekt. Oby to były dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ula102
Nie robiłam botoksu na kurze łapki, ponieważ bałam się efektów. Zrobiono mi czoło. Rzeczywiście przez pewien czas (ok. 2 miesięcy) było naciągnięte. Pamiętaj, że zmarszczki widać, nie możesz jednak robić min i marszczyć czoła. Bruzdy miałam nawet spore. Pani dr podniosła mi też kąciki ust. Efekt widoczny jest od razu. Jeżeli chodzi o botoks, to na efekty czekałam dwa tygodnie. Powieki mi nie opadły, jednak miałam wrażenie, że są ciężkie. Głowa do góry, będziesz piękna i po pierwszym razie zaczniesz planować następne. Pamiętaj, to wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Uli: nie robilam bruzd nosowych, ale moja kosmetyczka Kasia robi sobie u dr Magdziarz-Orlitz i twierdzi ze to nie boli w Solmedzie znieczulają zawsze emlą, nie dają zastrzyków znieczulających, jak robilam szyje to siedzialam z emlą ok 30 min i potem bylo bez bolu niestety nie wiem ile trzeba zaplacic za bruzdy nosowe, ale na stronie solmedu jest cennik, to sobie zerknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Beacik, jak to zmarszczki widać??? Przecież po to robię botox, żeby nie było widac zmarszczek. Chciałabym uzyskać efekt gładziutkiego czoła, bo strasznie mnie denerwuje lwia zmarcha, szczególnie widoczna kiedy światlo pada z boku. kulka 123 wedlug cennika najtaniej juvederm od 700 zł ampułka. Mam nieduże te bruzdy więc łudzę się że jedna ampułka wystarczy,,hmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula, ty idziesz od razu na zabieg czy na wizytę wstępna? przy wypelnieniach podczas wstepnej wizyty Pani Doktor ocenia czym trzeba zrobic i ile to bedzie kosztowalo (szyje wypelnialam surgidermem) do botoxu nie jest potrzebna wizyta wstepna, wiec moze teraz zrobi ci botox a do wypelnienia sie dopiero dogadacie... moja poprzedniczka pisala ze zmarszczki na czole nadal jej widac po botoxie wszystko zalezy od tego jak glebokie sa te zmarszczki moje sie wygladzily, botox lekko napina skore, no i przede wszystkim nie robia sie nastepne, bo teraz juz skora sie nie marszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulka1
Witam, robię sobie botox co pół roku, regularnie juz od dwóch lat, wreszczie zmarszczki są ujarzmione, zwłaszcza te w okolicach oczu :), Polecam dr Olender. nie oszczędza na mnie bo zabieg utrzymuje sie sie ksiązkowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Kulka, idę na wizytę wstępną, ale zaznaczylam przy zapisywaniu się, że będę chciała na stówę botox, nic nie mówiłam o wypełniaczach. Zobaczę jak to się potoczy, w sumie wolałabym od razu, ale jak będzie trzeba to poczekam. Juz rozumiem, czyli jak zmarszczka niewielka to wygładzi sam botox, a niekiedy trzeba dołożyć wypelniacz, tak? To już 5 dni zostało do wizyty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Hej a powiedzcie mi czy tak 2 mies po potaniu botoxu zdazyło się którejś ze ma takie jakby skurcze twarzy -takie dziwne napięcie -trwa ok 6 sek i potem znika? Ja tak mam czy to nie dziwne?? napiszcie -może mi juz puscza botox??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maczki ...
hhhyyyy, botox wydostal ci sie do organizmu,byc moze twoje dni sa policzone,... toksyna wlazla ci do organizmu i spowoduje wstrzas i odjedziesz to są te skurcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Uli: dzis bylam na kontroli, okazalo sie ze prawą brew mam nieco nizej i Pani Dr wstrzyknela jeszcze troszke botoxu, oraz dodala jeszcze na czole i co sie okazalo? za wczesnie po botoxie poszlam na solarium! trzeba odczekac przynajmniej tydzien a ja sie pospieszylam :) wtedy botox moze zlapac nierowno, mimo ze jest symetrycznie i w takich samych ilosciach podany przestrzegam zatem przed zbyt wczesnym solarium :) pewnie Ulu bedziesz miala botox a na wypelniacze sie umowicie ja dzis rozmawialam o podniesieniu kącikow ust, przy okazji wypelnieniu bruzd nosowych i lekkim powiekszeniu gornej wargi wszystko razem 20 min roboty i 1200 zł znieczulenie emlą albo mozna robic preparatem z lignokainą (znieczulający) wtedy kosztuje 1400 zł chyba sie na to zdecyduję :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Ja tam na solarium chodzę bardzo rzadko, ale do słonka lubię się wystawiać :-) Jednak dostosuję się do zaleceń pani dr Jestem bardzo ciekawa co mi dr powie na temat moich lwich, czy wystarczy sam botox, czy ewentualnie wypełnienie wchodzi w grę. Jeszcze 3 dni ;-) kulka, wydaje mi się, że 1200 to niedrogo jak za taki zestaw usług, można by rzec full serwis :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do Maczka35 Nie wiem co to? To już dwa miesiące? Ale ten czas leci :) Myślę,że troche może odpuszczac bo u mnie w tym czasie za pierwszym razem też już trochę zelżało ale nawet lepiej bo czoło młode dalej ale naturalnie wyglądało. Zadzwoń lepiej do lekarza ale nie wydaje mi się,żeby to coś ważnego było. Macza zrób dziewczyno dobry uczynek i poagituj koleżanke kulka123 przeciwko solarium. Nie mogę zrozumieć jak kobiety, którym zależy na ładnym, młodym wyglądzie mogą być tak krótkowzroczne i korzystać z solarium. Dobra! W drodze wyższej konieczności zimą zrozumiem ale teraz jal słońca tyle?! Zawsze gdzieś tam po tym pyszczku liźnie :) , po co jeszcze skórze dokładać solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Precz z solarium ;-), precz, ja odpusciłam na maxa- kupiłam dobry samoopalacz i tyle, chcę zachowac jak najdłużej świeży wygląd -bez zmarch-gra jest warta świeczki;-) Karol 35 -mówisz że puszcza? ale to dziwne to trwa tylko kilka sekund -wtedy sie zmarszcze i za chwilę znów lustro;? A co ja mam temu lekarzowi powiedzieć ?może przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Mój lekarz powiedział wyraźnie-jak chcę u niego robić botox i wypełniacze to musze mu obiecac że koniec z solarium -do końca życia--i tak obiecałam! Przeciez to szkoda kasy na botox jak lecisz zaraz na solar-bez sensu-a doktor Ci nie powiedziała?dziwne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Kobitki, czy to się tyczy też słońca??? Bo ja sobie lata bez słoneczka i lekkiej opalenizny nie wypobrażam wcale :-//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja właśnie zrobiłam botox, na czole. Zastanawiam się też nad wstrzyknięciem go pomiędzy brwi. Jak to określił lekarz, w tym momencie był to dla mnie zabieg bardziej profilaktyczny. Mam 27 lat i już zmarszczki na czole, właściwie mam je od liceum. Suchą skórę i skłonność do zmarszczek odziedziczyłam po mamię, więc staram się zapobiegać, żeby za parę lat nie wyglądać na starszą niż jestem w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanko. Czy jutro będę mogła poćwiczyć, jeśli botox wstrzyknięto mi dziś o 15.00? Ćwiczę regularnie i w sumie trochę ciężko mi będzie bez ćwiczeń, nawet jeśli to tylko 2 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, hehe!! moja Pani Dr sama jest właścicielką solarium, do którego zresztą chodzę namietnie!! :) :) a jeśli chodzi o botox, to solarium było jednym z przykładów , ok tygodnia po podaniu botoxu nie powinno się używac niczego co by rozgrzało skórę, nawet wapozon może zły wpływ, nie mówiąc o saunie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
No! Wizyta umówiona :) Jedyne co mnie denerwuje to trzymanie głowy po zabiegu. Tak mi zawsze kark zesztywnieje :)) Ale wymyśliłam,że pójdę do kina, niżej na sali usiądę to bez stresu dwie godziny zlecą a kolejne dwie to już jakoś mniejszy kłopot :) Do Ula 102 No w sombrero nie będziesz chodzić! :D Tak jak koleżanka kulka123 pisała, przez kilka dni po zabiegu lepiej do słońca nie wystawiać a tak to bez problemu. Ja twarzy generalnie nie opalam ale wiadomo,ze i tak się opali a to trochę to nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
hej, Ale mi powiedział lekarz że o słońcu tez na twarz mam zapomnieć i koniec, dla mnie to ogromne poświęcenie bo ja zawsze zjarana na maxa-ale naprawde wierze mu i chcę aby ten efekt trwał jak najdłużej ;-) boli ale ..rozsądek podpowiada -nie opalać się i mam nadzieje że mi się uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
No i doczekałam się. Dziś botox. Trzmajcie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dziewczyny - bez przesady! zapomnieć o słońcu?! toż to sama radość! :) słońca nie unikam, na solarium chodzę raz w tygodniu, zmarszczki płytkie, a botox trzyma się 6 m-cy wszystko w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karolina 35
I co zrobilas? zadowolona? ile placiclas? i u kogo robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
"I co zrobilas? zadowolona? ile placiclas? i u kogo robilas?" To było chyba pytanie do mnie :-) Byłam, zrobiłam, zadowolona :-) Pani dr stwierdziła, że potrzeba tylko w lwią i kurze łapki. Zapłaciłam 1100 zł. Mam małego siniaczka przy prawej skroni. Wczoraj zaczęło łapac kurze łapki, a dziś już działa na lwią. Kurze łapki juz wygładzone, a lwią jeszcze troszkę marszczę, ale niewiele. Mężowi nic nie mówiłam o botoksie, wspominałam tylko że idę na mezoterapię, że efekt ma być po 3 dniach dopiero widoczny bla bla bla..... :-)) Cytuję dzisiejsze słowa męża, który spojrzał na mnie przy śniadaniu, taką lekko potarganą i bez make up'u: "Z tych wszystkich twoich wymysłów, ta mezoterapia dala najlepszy efekt. Wyglądasz super" Yupiiiii :-) Za dwa tygodnie kontrola i kwas w bruzdy nosowo-wargowe. Ps. boję się tylko trochę, że jak tak szybko mi zaczyna działac ten botoks, to czy za 2 tyg. nie będę wyglądać jak mumia :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Rbiłam u dr Magdziarz-Orlitz w Solmedzie (częstochowa) z polecenia Kulki 35 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackBlack_49
Drogie Panie.. Wiem, że trochę zbłądzilem ;-).. ale może któraś z Was wie coś nt likwidacji WORÓW (juz nie worków pod oczyma).. Widzialem kilka pozytywnych wypowiedzi nt Thermwhitelift'u.. Móglbym prosic o wiecej info? Jak czesto trzeba powtarzać? Czy nadaje się do męskiej skóry? Gdzie mozna zrobic w okolicach Katowic? Ceny? Itd... Dzięki z góry.. I bez usmieszków prosze ;-) wlasnie szykuję sie do 40-stki a to oczywista data ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentira
witam :) czytałam wasze wypowiedzi od jakiegoś czasu. kilka dni temu zrobiłam sobie kurze łapki:)) jestem przeszczęsliwa. troche uwydatniły się zmarszczki bezpośrednio pod oczami (w miejscu "worków"), ale i tak jest bomba! dobrze jest wiedziec ,że po zabiegu przez 4 h nie można schylać sie i kłaść. nie można również dotykac tych miejsc. ja poszłam do gabinetu wieczorem i miałam problep pózniej ze zmyciem tuszu z rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×