Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość ella222
szukam wypróbowanego specjalisty do botoksu w RZeszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak naprawdę nie powinno być żadnych poważnych powikłań, jeśli zabieg jest wykonany precyzyjnie i z oryginalnym preparatem, a nie np dysportem, o którym było już tu sporo. Ja dopuszczam powikłania które wynikają ze specyfiki zabiegu, ale nie z błędu lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Witam dziewczyny ze Szczecina.Szukam chętne osoby do botxu u dr.Zawodnego. Ceny ma najtańsze w całym Szczecinie i jak zapiszemy się jednego dnia, o tej samej godzinie, to jedna fiolka wystraczy na 3 osoby i będzie jeszcze taniej!!!! Jesli jest taka możiwość, to po co przepłacać??? Czekam na kontakt-doris_ra@tlen.pl A to odpowiedź pana doktora na mojego e-maila: Witam pojedyncza okolica terapii (botoxem) kosztuje 400 zł przy kolejnych okolicach przy jednym zabiegu cena ulega zmniejszeniu o 100 zł koszt całkowity 2 okolic - 700 zł 3-ch okolic 900(ok 50 jednostek botoxu- 1/2 fiolki) zł jeżeli są 2 osoby i chcą zużyć całą fiolkę - 100 jednostek- koszt może ulec obiniżeniu do 1500 zł za całość czyli 2x3 okolice po 750 zł pozdrawiam Piotr Zawodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
900zl za 3 okolice? w krakowie tyle kosztuje zabieg w najdrozszym gabinecie, mysle ze w kazdym duzym miescie mozna znalezc taniej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
900 zl za 3 okolice to dobra cena....) przynajmniej we Wroclawiu). Oczywiscie mzona znaezc taniej ale to czest sa mlodzi lekarze nie majacy pacjentow...i probujacy sie przebic cena. Coinnego gdy czasami sa promocje zwiazane z resztka leku w ampulce ktory traci waznosc....wtedy z "lapanki"...szukaja znajomych albo pacjentow z ulicy za pol ceny...ale twtedy trzeba miec swiadomosc ze albo lekarz ma za malo pacjentow albo lek juz "swoje odstal" w lodowce. Jesli ktos chce miec zrobione dobrze i swiezym lekiem w dobrym gabinecie to nie moze szukac tylko tam gdzie najtaniej...bo ptem piszecie o powiklaniach ..jak wyzej...cos za cos pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spt11
kto poleci jakis sprawdzony gabinet w Toruniu lub Bydgoszczy??? dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniesze żeby szukac lekarza, który ma certyfikat akredytowany przez instytucje państwową podpisany przez lekarza. Wtedy mamy pewność co do precyzyjności i jakości przechowywania preparatu i tego co nam wstrzykuje. Pamiętajcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia kato
Darkanna mam do Ciebie pytanie jesli można - piszesz na samym początku, że wcześniej też miałaś botox i że wszystko było ok - na końcu swojej wypowiedzi wspominasz, że teraz mialas też na dolną powiekę pod oczami - czy pierwszy raz miałas na dolną powiekę, a wcześniej tylko że tak to nazwę z boku oka ??? ja mam po prostu pdoobną sytuację - wiele razy wczeniej mialalm botox i kochalalam ten zabieg, ale jakies 3 tygodnie temu dalam sie niepotrzebnie nakusic tez na mini wstrzykniecie pod oczami - na dolna powieke ( ktora byla wczensiej idelanie gldaka i nie marszczyla sie w ogole ) i teraz mam worki, poduszki pod oczami - zastanawiam sie czy mamy to samo - prosze jak znajdziesz chwilke, to opisz dokladaniej co masz i czy tez mialals zastrzyk pod oczy i czy pierwszy raz, pozdrawiam Cie serdeczenie i mam nadzieje, ze bedzie dobrze u nas wszystkich -))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie proszę
kto jest sprawdzony w Krakowie.Tyle tu się czyta o roznych powiklaniach,że strach robić zwlaszcza u kogoś przypadkowego.A reklamują botoks wszystkie gabinety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwią mnie takie promocje, że jak się znajdą 3 osoby to będzie taniej. Dobry lekarz raczej ma tylu pacjentów, by zużyć fiolkę w ciągu jednej doby. A jak nie ma, to może nie jest dobrym lekarzem i nie warto ryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Asiu kato, spróbuję jak najdokładniej opisać Ci swój case. Faktycznie botox robiłam od kilku lat (mniej więcej co 7 m-cy), zawsze u tego samego lekarza, w kurze łapki jak gdyby na dole powieki ale bliżej zewnętrznych kącików oka. Za którymś razem, po takim właśnie zabiegu (tym razem zrobionym po 4 m-cach bo poprzedni botox puścił po 3-ech), po kilku dniach obudziłam się rano i zobaczyłam coś okropnego, dwie wyraźne linie pod jednym okiem i jedna pod drugim. wystraszyłam się i do tego lekarza już nie poszłam. stwierdziłam, że poczekam aż botox puści i to minie (ponoć wszystko po botoxie jest odwracalne...?). po 3 m-cach linie były nieco słabsze ale były. zaczęłam czytaź o lekarzach od botoxu i natknęłam się na kilka bardzo pozytywnych opinii nt ponoć mistrza od botoxu, który potrafi tym zabiegiem zniwelować także zmarszczki na dolnych powiekach. Więc do niego poszłam. stwierdził że bez problemu botox sobie z tym poradzi i tak, po 4 m-cach powtórzyłam zabieg u tego lekarza, tym razem także pod oczami (miałam w sumie 4 podania pod oczy, po dwa w odstępnie tygodniowym). co być może ważne, lekarz polecił dysport reklamując go jako dłużej utrzymujący się w zasadzie tak samo działający jak botox. No i zaczęło się. po kilku dniach pojawiły się poduszki na linii doliny łez i policzków (jakby oczy się zapadły); do tego wiele nowych linii okalających to 'zapadnięcie'; linie nowe także po zewnętrznej stronie oczu, jakby pionowe; co ranem budziłam się z drżeniem co znowu zobaczę. poszłam do lekarza od tego zabiegu i usłyszałam że podał za dużo, ale to mnie na przestrzeni 3-4 tyg (bzdura, absolutnie po takim czasie nie mijało); podzłam też do innych lekarzy (w sumie jeszcze 5-u); usłyszałam że jest zator limfy, że botox pod oczy jest ryzykowny i nigdy nie wiadomo czy się uda, że powinno minąć ale na przestrzeni nie tygodni lecz 3-4 m-cy; jedni mówili że dysport to to samo co botox, dwóch lekarzy że dysport może się przemieścić i jest preparatem 'pracującym' stąd mniej przewidywalnym. teraz minęły 3 m-ce; poduszki są mniejsze ale wciąż są; linie także odrobinę mniejsze ale wróciły te zmarszczki które miały być tym zabiegiem usunięte; raz opuchlizna jest mniejsza, innego dnia bardziej widoczna; ponoć preparat w pełni działa 4 m-ce, potem stopniowo puszcza więc czekam... przykro mi, że Ciebie to także spotkało, wiem co czujesz i jaki horror przeżywasz, na szczęście z każdym tygodniem będzie lepiej i pewnie za jakiś czas wszystko minie; moim problemem teraz jest to, że nie wiem co dalej; do tej pory tak jak Ty byłam ogromnie z botoxu zadowolona, nie chcę całkowicie z tego rezygnować bo kurze łapki faktycznie pięknie prasuje ale nie mam pojęcia komu zaufać, żeby znów nie trafić na 'mistrza'; powiedz proszę czy zabieg robiłaś w W-wie i napisz proszę (np na maila) u kogo? Pozdrawiam i trzymaj się....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuz.
ja bym osobiście się nie łapała na żadne tego typu promocje przeciez to nie hipermarket tylko gabinet lekarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkoszybko
"moja" pani doktor mówiła,że ze wstrzykwaniem pod oczy to jest problem,bo nie wiadomo co wyjdzie,znaczy-może być gorzej niż przed wstrzyknięciem,tak więc przestałam myśleć o ostrzykiwaniu tej okolicy,a po przeczytaniu postów wyżej to wiem,ze predzej operację plast. powiek zrobię dobrze,ze to forum jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkoszybko
wyczytałam tu jeszcze,że dziewczyna się martwi,że mimo botoksu nadal może zmarszczyć lwią to nie jest tak,że jak ma się wstrzyknięty botoks,to się ma nieruchomą twarz,no-chyba,że jest go za dużo ja po botoksie lwiej-też ją marszczę,tylko nie robię tego odruchowo,a muszę się chwilę zastanowić-że chcę wykonać taki ruch,co prawda,jak unoszę brwi-to na środku czoła się nie marszczę,tylko bardziej po bokach czoła-ale mogę ruszać wszystkimi mięśniami,więc zielony_krokodylu nie sugeruj dziewczynie,że ma coś popieprzone z lekarzem,albo z preparatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 36
Witam wszystkich, nie było mnie tu długo. W marcu wstrzyknełam sobie botox oraz kwas , powiem tak-jestem bardzo, bardzo zadowolona, teraz powtorzyłam zabieg chociaż kwas jeszcze trzymal.Mam tylko dwie małe kropeczki koło brwi, nie opadły mi brwi, czółko-blacha !!!! Bardzo polecam -czuje się młodziej, lepiej, tylko przestałam opalać twarz zgodnie z zaleceniami lekarza i dziewczyn na tut forum. jestem z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 36
A jesli jetes tu Karolina to się odezwij,bardzo mi pomogły Twoje rady. Terza zrobiłam sobie jeszcze okolice usmiechu czyli te bruzdy, lekarz wstrzyknał mi dwa rodzaje kwasu, a w okolice oczu botox na kurze. Co do dyskusji na temat botoxu pod oczy- tez chciałam ale wiem że tego sie nie powinno robić, naprawdę musi byc dobry lekarz żeby taki zabieg wykonac ale to jest i tak bardzo, bardzo ryzykowne. Lepeiej operacyjnie to zrobic , No cóz mam teraz na rok spokój, ale będę to powtarzeać do śmierci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuz.
tylko nie przesadź z tymi praparatami. Twarz powinna wyglądać na zrelaksowaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia kato
Witam Cię Drakanno i reszte dziewczyn -))) Drakanno mam dla Ciebie dobra wiadomość - a w zasadzie dla nas -)) bylam u mojej pani doktor - naprawde swietny lekarz - nie umywa rak i wszystko dokladnie mi tlumaczy - zapisala mnie na comiesieczne kontrole i powiedziala, ze zrobimy tak, ze nie bedzie po tym sladu i ze mnie nie zostawi w potrzebie -))) ale do tematu - pani doktor powiedziala, ze postepowanie jest nasteuujace - musimy pobudzic te receptory, zeby jak najszybciej wszystko wrocilo do normy - zaproponowala mi takie uzadzenie - kwas hialuronowy na takich platkach pod oczy, podłaczony do baterii - zabieg trwa 20 min i nalezy go powtarzac (nadmieniam, ze wszystko robi mi to za darmo - chce zeby mi ten botox jak najszybciej puscil) - nie zdecydowalam sie na to na razie, bo czuje, ze chce zeby te oczy same do siebie doszly, ale robie tak - kupiam maseczke kanebo - najsilniej nawilzajaca - ide do strasznie goracej kapieli i masuje z ta maseczka recznie - pani doktro pokazala mi sposob mazazu i uwierz mi Drakanno, ze po 20 min takiego postepowania znika to na jakies 3,4 godziniy, ale jest najmniej widoczne - musimy to nawilżać i masować a naprawde jest roznica - ide na kontrole za miesiac i jak bedzie trzeba to poddam sie temu zabiegowi z baterią, ale mam nadzieje, ze juz nie bedzie trzeba - najlepiej jest tez ten masaz wykonywac w saunie - biore jutro tam maseczke i ide -))) trzymam za nas kciuki i napisz co u Ciebie -))) ciesze sie ze sa tacy lekarze - blad moze sie zdarzyc kazdemu, ale wazne zeby sie przyznac i pomoc rozwiac problem - pozdrawiam Cie serdecznie i pisz co u Ciebie -)) mam nadzieje ze z tego wyyjdziemy bez szwanku -/)))) a botox dalej chyba bede robic, bo jednak jest to zabieg, ktory potrafi zmienic wyglad na lepsze -))) milego wieczoru -)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
no tak.... postawa Twojego lekarza zgoła różni się od mojego...:) napisz proszę o sposobie masażu i nazwę maseczki Kanebo. także spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlia
ja tez jestem ciekawa jak ten masaz trzeba robic i jak nazywa sie dokladie maseczka. chociaz mam botox pod okiem, potem poloylam pod nim kwas (bardzo gleboko na kosci oczodolu, ladnie wszystko wypchal do gory) zrobilam regeneris i jak na razie to jest przepieknie ! skora gladziutka jak pupcia niemowlaczka :-) ale jak botox zacznie puszczac to chetnie bym sprobowala z ta maseczka i z masazem, masaz na pewno czyni cuda.... poza tym slyszalam o endermologii na oczy, tez moze byc niezle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkoszybko, czytam ten wątek od dłuższego czasu, i zawsze jeśli ktoś ma problemy, to dlatego, że było coś nie tak albo z preparatem, albo lekarzem. Choćby historia darkanny - gdyby nie to, że koleś podał jej dysport, to pewnie nie miałaby takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Figlia, jakiego rodzaju zabieg kwasem robiłaś pod oczy? próbuję się w tym rozeznać i prawdę mówiąc gubię się w temacie - czy to jest mezoterapia czy wypełnienie miejscowe? i do tego powiedz proszę coś więcej o regeneris? ile to kosztuje, ile zabiegów zrobiłaś, co to dało? no i powiedz proszę u kogo te zabiegi wykonałaś. wciąż szukam dobrego lekarza stąd prośba o namiary na Twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zlikwidowac
te poduszki pod oczami, bo mi sie tez taki jeden worek zrobil maly... moze laser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
Witam, jestem po raz pierwszy na forum. mam 34 lata, nigdy nie robiłam botoksu ale poważnie się zastanawiam nad wypełnieniem doliny łez.W zw z tym mam do Was drogie dziewczyny pytanie-jaka metoda jest najlepsza?jaki rodzaj kwasu?gubię się już w tym gąszczu preparatów, no i nie chciałabym sobie zaszkodzić-jak czytam, o Waszych problemach z okolicą oczu, po botoxie- to naprawdę dramat!!Dodam,że jestem ze Szczecina- może jakaś podpowiedź, do kogo się zwrócić?:)Wstępnie umówiłam się do drWesołowskiej(dermatolog,ze specjalizacją z der.estetycznej)-ale się jeszcze zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuz.
postanowiłam botoxem sparaliżować moją lwią zmarszczke. pomoże mi ktoś w kolejnym kroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tez mam doline łez
i tak samo jak Ty chcę ją zlikwidować, ale nie wiem czym. Wydaje się, że na to chba jest kwas hialuronowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuz.
sporo czytałam o kwasie hilarunowym i o botoxie, ale nie wiem od czego zaczać. Licze na zlota rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoksem mozesz robic
zmarszczki mimiczne kurze lapki,lwia,ale dolina lez absolutnie nie nadaje sie na botoks narobisz sobie problemow tam tylko jakis ewentualnie wypelniacz,a moze mnie ktos doradzi cos na zlikwidowanie workow pod oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40 botox
proszę napiszcie ile dawek botoxu trzeba wstrzyknąć żeby był efekt np lwia zmarszczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aesculap
Witam Serdecznie! jestem lekarzem wykonuijacym zabiegi medycyny estetycznej. Wiem ze to forum dla kobiet ale zona zwrocila mi uwage na wiele niejasnosci i blednych opinii na tym forum. Absulutnie nie chce sie reklamowac ale moze uda mi sie nieco wyjasnic Paniom istote zagadnienia. 1. Botoks i Dysport to praktycznie to samo...wprawdzie podaja ze nieco inaczej dyfunduje w tkankach ale dla kogos z wieksza praktyką nie ma zadnego znaczenia. Botoks znosi jako jedyny przyczyne powstawania zmarszczek ( poraza wiotko miesnie) i jest naprawde niezastapiony w gornej czesci twarzy ( gladzizna czoła, lwia zmarszczka, kurze łapki). Sa to zabiegi proste technicznie i dające w 99% bardzo dobre rezultaty. Sa tez zaawanswane techiki botoksu czyli: 1 Usuwanie drobych zmarszczek pod powieką dolną, bruzdy placza wokół ust, lub technika unoszenia kacikow ust. Sa to zabeigi obarczone jednak ryzykiem niekotrolowanych i niezawinionych powikłan zwiaznych z bliskościa innych mieśni. Z botoksem najwiekszy problem jest ze nie jestesmy wstanie przewidziec i kontrolowac jak gleboko i w ktorą strone przemiesci sie po podaniu. Tak wiec proponuje ograniczyc sie do w/w trzech regionów ( bezpieczne i dobre wyniki). 1. Kwas hialuronowy ( Juvaderm, Restylane, Perfecta itd) Sa to usieciowane czesteczki kwasu hialuronowego ktore dzieki " usieciowaniu" dluzje pozostaja w organizmie ( 6-9-12 mieiscy) lub np Voluma 18.mc. Sa to zabiegi ktore tylko mechanicznie wypelniaja zmarszczki nie znoszac przyczyny ich powstwawania. Najlepsze efekty daja techniki laczone ( botoks i kwas hialuronowy) choc czesto obserwuje ze np 2-3 krotne podanie botoksu w okolice lwiej zmarszczki po roku wygładza w znacznym stopniu tak ze pacjentki rezygnuja z wypelniania kwasem hialuronowytm. Njaczesciej stosowane miejsca " wypełniaczy" to, bruzdy nosowo wargowe, zmiarszczki palacza, unoszenie kacikow ust i linie marionetek, rzadziej dolina lez lub powiększanie owalu twarzy. Osobna kwestją za rezultaty zabiegów. Czesto dochodzi do rozbieżnosci pomiedzy wynikiem koncowym a oczekiwaniami pacjentek. Kobiety czesto chca zeby wynik byl taki jak u kolezanki a to czesto jest sprawa bardzo indywidualna. Wyniki zalezą od wieku, kondycji skóry, wlasciwosci metabolicznych pacjenta. Sa to wszystko doysc proste zabiegi i bardzo sporadycnzie mozna to przypisac bełdnemu wykonaniu zabiegów. Oczywisice bledy tez sie zdarzaja. Nie ma lekarza ktory nie popelnilby w swojej praktyce bledów. Wazne zeby z nich wyciagac wnioski. Ale zdarzaja sie wszystkim..tym najlepszym rowniez. Wiek pacjenti to koljnabardzo osobnicza i dyskusyjna sprawa. Ja stoje na stanowisku ze jelsi pacjenta w wieku 30 lat wie z ze ni ebedzie moigla poradzic sobie ze zmarszczami bo juz teraz stoi " godiznami" przed lustrem....to powinna zaczac myslec o zabiegach medycyny estetycznej. Najczestrzym bledem to stwierdzenie " ja mam jeszcze czas"....i przychodzenie w wieku 40 latlub ponziej gdy skora jest pozaginana. Koszty....tak zabiegi sa drogie bo drogie sa ceny preparatow a i rodzaj zabiegow nalezy do eksluzywnych. Ale prosze nie kierowac sie tylko i wylacznie ceną. Botoks moze stac po otwarciu tylko 24 godziny i txzeba go zuzyc. Wiec poromocja moze dotyczyc wlasnie ampulki ktroej skonczyl sie okres przydatnosci. Ktos kto kupuje mercedesa czy BMW za 300 tys nie martwi sie ze samochód pali 15 litrów. tak wiec jelsi sie Panie decydujecie na takie zabiegi to nie cena powinna byc czynnikiem decydujacym choc oczywiscie trzeba ja brac pod uwage. Osobiscie swoim pacjentom doradza seria kilku roznych zabiegow jakie oferuje medycynna estetyczna. ( Botoks i Wypelniacz na zmarszczki, mezoterapia dla nawilzenia skory i odbudowy kolagenu, Sculptra dla bezoperacyjnego liftingu twarzy, mezoterapia dla szyji, dekoltu i dloni, lipoliza). Koszt takie " leczenie" to zwykle kilka tysiecy zlotych ale dopiero wtedy widac prawdziwe efekty. Po takiej kuracji co 6-9 miesiecy potwarzmy ktorys z zabiegów ale sa to juz koszty zdecydowanie mniejsze i rozlozone w czasie. Czesto pacjentki kalkuluja czesc tych zabiegow rezygnujac z drogich kremów czy wizyt u kosmetyczek ( maseczki i inne zabiegi) tweirdzac ze zabegi medycyny estetycznej sa na tyle skuteczne ze i tak sa oplacalne. Co do dawek np Botoksu to tez bywa indywidulana sprawa. Na kazda z tych okolic podajemy od 12 do 20 jednostek w zaleznosci od sily miesni i nasilonej mimiki twarzy. Osobiscie nie jestem zwolennikiem rozliczania sie Pacjentka za jendoski bo niesi to mozliwosic naciagania. Zabieg ma byc wykoany dobrze i skutecznie a czy podalem 14 jednostek czy 18 to uwazam nie ma takiego znaczenia ale wiem ze koledzy podchodza roznie do tego tematu. Ja stosuje np system bezplatnych konsultacji w czasei ktorych czasami ponad godzine rozmawiam o rożnych zabiegach o plusach i minusach. Ustalamy strategie, sposó postepowania. Uwazam ze wlasnie tu najwiecej mozecie panie skorzystac. Tzn nie szukac kogos kto za botoks wezmie nie 500 zl tylko 300 ..tylko kogos kto za serie zabiegow 9 w ciagu najblizszych 3 miesiecy) na rozne okolice zamiat np 3000 tys wezmie 2300 zl..bo to wtedy ma sens i jest duzo lepszy efekt z korzyscia i dla lekarza i pacjentki. I jeszcze jednoi..to nie sa zabiegi ratujace zycie....kazdy z nas wykonujacych te zabiegi robi to dla korzysci finansowych, oczywiscie np mnie pryznosza one duza satysfakcje ale podstawowa sprawa to zysk. Tak naprawde "żerujemy" na proznosci kobiet i checi za wszelka cena poprawy sowjego wygladu. Wiec niezapominjacie panie ze podstawa to zdrowy tryb zycia, ruch, dieta. To nieiwle kosztuje a to najlepszy spsób zeby nie bylo potrzeby korzystania z naszych usług. Przepraszam za bledy i literowki ale nie mam czasu na czytnaie i poprawe tego co napisalem...:):) Pozdrawiam Aesculap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×